5,0



Na základe 9 hodnotení
OKS 1110 Multi-silikónové mazivo, fyziologicky neškodné, NLGI 3, 500g plechovka - 1110031
155,95 €
259,92 € / 1kg
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Silikón a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vyhladzovací prostriedok AA300 1000 ml, transparentný20,34 €/1l
20,34 €
Predajca: OutletLoket

Ďalšie informácie o reklame
Silikónová Smazka Cx80 Silikon Duo-Spray79,96 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sopro Sanitárny silikón bezfarebný (00) 310 ml64,48 €/1l
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sopro Sanitárny silikón Jasmín (28) 310 ml64,48 €/1l
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Silikon Super Plus Sanitarny 280Ml Bezbarwny
42,82 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sanitárny silikón 60ml bezfarebný
162,33 €/1l
9,74 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

ADDINOL Silikónový sprej - 500 ml sprej
21,20 €/1l
10,60 €
Predajca: Amracing

Silikón neutrálny (OXIM) transparentný 280 ml, BULDOK
24,79 €/1kg
6,94 €
Predajca: Teshop

Soudal Silikón Silirub EPDM 300ml 15 ks
89,83 €/1l
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Bezbarwny
53,54 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Soudal Silirub AL2T 300ml biely 120648
86,50 €/1l
30,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Silikón Pattex transparentný, 280ml
19,36 €/1l
5,42 €
Predajca: Intercom

Tesniaci tmel modrý 70-24571-20
129,88 €/1l
10,39 €
Predajca: AutoTuning

Silikon Soudal 280Ml Czarny
49,96 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

E-COLL Silikónový tmel N 310ml transparentný
218,25 €/1kg
78,57 €
Predajca: doenges1903

Vysokoteplotný silikónový tmel Tmel silikónový tmel komínový +1500°C 280ml
20,61 €/1l
6,07 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,77 €
Predajca: Katomix

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Flashgrau Kartusche
26,50 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

Fermit silikónové mazivo 60g Glissa : 60g Verzia: 60g
82,00 €/1l
4,92 €
Predajca: qpool24

Silikon Uniwersalny Tytan 280Ml Bezbarwny
49,96 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hmotnosť:
- 600 g
- priehľadný
- na tvarovky, tesnenia a plastové diely
- odolný voči médiám
- veľmi dobrá kompatibilita s plastmi
- nevysychá a nekvapká bez vysychania alebo krvácania
- bez zápachu a chuti
- silná priľnavosť
- univerzálne silikónové mazivo
- bez MOSH/MOAH
- NSF H1 Reg.-Č. 124381
- teplota použitia: -40 °C až +200 °C
- trieda NLGI: 3
Ďalšie technické vlastnosti:
- Schválenie: NSF H1
Multi-silikónové mazivo OKS 1110
- Na armatúry, tesnenia a plastové diely
- Odolný voči médiám
- Veľmi dobrá kompatibilita s plastmi
- Žiadne vysychanie alebo krvácanie
- Bez zápachu a chuti
- Silná priľnavosť
- Univerzálne silikónové mazivo, aj pre potravinársku technológiu
- NSF H1 Reg. č. 124381 DVGW DIN EN 377 Reg. č. NG-5162BL0482
- Trieda NLGI 3
Technické údaje:
Farba: bezfarebná
Verzia: 500 g plechovka
Hmotnosť: 600 g
Číslo položky: DVE4038127402526
transparentný pre armatúry, tesnenia a plastové diely odolný voči médiám veľmi dobrá kompatibilita s plastmi bez vysychania a krvácania bez zápachu a chuti silná priľnavosť univerzálne silikónové mazivo NSF H1 reg. č. 124381 prevádzková teplota: -40 °C až +200 °C NLGI trieda: 3 vlastnosti teplota: -40 °C až +200 °C schválenie: NSF-H1 obsah: 500 g nádoba: plechovka farba: transparentná značka: OKS
Multi-silikónové mazivo, NLGI 3OKS 1110 500 g Jednotka: 1 kus
Multi-Siliconfett OKS 1110 NSF H1 transp.500g Dávka OKS
- Rozmery
- 103 mm x103 mm x93 mm
- Hmotnosť
- 0.6 kg
- Objem
- 0.5 l
- EAN kód
- 4038127402526
- Číslo od výrobcu
- OKS 1110-500G
- Výrobca
- Landefeld
- Rozmery
- 103 mm x103 mm x93 mm
- Hmotnosť
- 0.6 kg
- Objem
- 0.5 l
- EAN kód
- 4038127402526
- Číslo od výrobcu
- OKS 1110-500G
- Výrobca
- Landefeld
Hodí sa k tomu

Philips HX9094/88, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Brother TN-2420, 3000 strany, Čierna, 1 kusov
106,69 €
Predajca: Warehouse
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Filament PLA pre 3D tlačiareň Fiber 1.75MM Príslušenstvo k 3D tlačiarňam Roll Pin Spool ABS vlákno 68M Biely Tlačové materiály tlačiarne Retoo
11,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

DeLonghi 5332149100 Tesnenie pre varnú skupinu EAM3000, ESAM6600
12,88 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,78 €
Predajca: PG-Service

Philips Saeco 421946017941 HD5061/01 Silikónové mazivo 5 g Klüberlub Nh1 11-222 pre kávovar
34,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Varná jednotka pre kávovary BOSCH/SIEMENS (11014117)
85,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,49 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

1 tuba 6 g silikónového maziva bezpečného pre potraviny pre plnoautomatické kávovary Tesniace O-krúžky varnej skupiny kávovarov EPDM VMQ MVQ NBR FKM pre Saeco Philips
5,97 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

E-COLL silikónové mazivo 23 g (a mazivá s PTFE v spreji Mazivá Silikónové mazivá Coll)
13,89 €
Predajca: doenges1903

Xavax OKS 1110, Silikónové mazivo, Čierna, Modrá, Biela, 1 kusov, 20 g, 230 mm, 95 mm
893,00 €/1kg
17,86 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

3 tuby 6 g silikónového maziva bezpečného pre potraviny pre plnoautomatické kávovary Tesnenie varnej skupiny O-krúžky kávovarov EPDM VMQ MVQ NBR FKM
10,48 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

E-COLL Silikónové mazivo v spreji 400ml
174 005,57 €
Predajca: doenges1903

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
131,96 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

"Momentový kľúč na kolesá (17/19/21mm) 1/2\"
39,96 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,96 €
Predajca: AutoHotarek

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Samsung INR18650-35E - Li-Ion článok 3,7 V 3500 mAh (18650, plochý, nechránený)
4,95 €
Predajca: Akkuman

tesa Packband 64014 PP transparentný 50 mm x 66 m
0,02 €/1m
1,59 €
Predajca: eu-bay_de

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Čistiaci prostriedok na brzdy Čistiaci prostriedok na brzdy BREMSENSPRAY 500 ml
6,84 €/1l
3,42 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SWAREY-Official

Vodný filter Wessper kompatibilný s filtrom Philips AquaClean CA6903/10 CA6903/22 CA6903 proti vodnému kameňu, filtračná vložka Aqua Clean pre Saeco a
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Klima-Power čistič klimatizácie Ocean Fresh100ml
183,90 €/1l
18,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Silikónové mazivo OKS 110
Silikónové mazivo sa používa na udržiavanie pružnosti gumových tesnení, napr. v kávovaroch. Iné tuky pracujú pri oveľa nižších teplotách, ako napríklad vazelína. Mazivo zostáva dlho pružné.
Hodnotenie z 8. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle odoslanie, pomáha podľa očakávania
Dobrý produkt, trochu drahý
Hodnotenie z 3. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
veľmi dobrý článok
Hodnotenie z 2. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku, s radosťou opäť.
Produkt je veľmi dobrý
Hodnotenie z 30. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko v poriadku
dobré
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Delphi Tools aku vytláčacia pištoľ 600 ml – na kartuše aj vrecká, 10 dýz, pracovné rukavice



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
59,99 €
Predajca: iLogic
99,98 €/1l

Tekutý latex Tekutý prírodný latex pre syntetické živice 1 kg 1000 ml
39,99 €
Predajca: SuperMerchant

Silikónová Smazka Cx80 Silikon Duo-Spray
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,96 €/1kg

Profesionálny Čierny Vysokoteplotný Silikón 310 Ml - Cx-063
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,81 €/1l

Silikón pre RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
32,99 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant

Profesionálny Silikón 310 Ml Vysokoteplotný Bezfarebný - Cx-297
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,81 €/1l

Remmers MultiSil, hnedý, 310 ml, silikón
15,00 €
Predajca: MasterBau
48,39 €/1l

Sopro Sanitárny silikón čierny (90) 310 ml
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
64,48 €/1l

SOPRO silikón (16) sivý j.310ml
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
64,48 €/1l

Sopro Sanitárny silikón bezfarebný (00) 310 ml
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
64,48 €/1l

FÖRCH Korrostop konvertor hrdze L296, 400 ml
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
47,47 €/1l

Sopro Sanitárny silikón šedý 15 Tesnenie škár Tesnenie silikónu 310ml
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
61,26 €/1l

Soudal Silikónový SILIRUB IG Black 600 ml
20,26 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
26,65 €/1l

Silikónový Titánový Hygienický Prípravok Ideal Home 280 Ml Biely - Sil Ns Il Bi
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
57,11 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Biały
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,54 €/1l

Neutrálny Biely Silikón 280 Ml - Sil N So Bi
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,54 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Czarny
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,54 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Bezbarwny
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,54 €/1l

Sopro sanitárny silikón béžový (32) 310 ml
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
64,48 €/1l

Sopro Sanitárny silikón biely (10) 310 ml
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
61,26 €/1l