4,5



Na základe 108 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hodinky 1513924169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hodinky 1513474157,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Emporio Armani Pánske analógové hodinky Coralel strieborná One size166,95 €
Predajca: Wayfarer

Ďalšie informácie o reklame
Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Hugo Boss 1512960 – Ikon (zx136a)
242,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Hugo Boss Hodinky ty190020
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hugo Boss Hodinky ty196030
140,99 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hugo Boss Hodinky ty197620
198,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Hugo Boss Hodinky 1175191
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hugo Boss Ikon Chronograph hodinky Pánske nerezová oceľ šedá Rosé
140,99 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Emporio Armani AR11360, potápkové hodinky, čierny ciferník, priemer 43 mm
104,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Pánske hodinky Hugo Boss HB 1513340 HB1513340 Náramkové hodinky Zlaté hodinky s chronografom z nehrdzavejúcej ocele
207,00 €
Predajca: LuxeLabels

Hugo Boss Hodinky 1513757
177,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Hugo Boss 1513634 Strieborná - Veľká jedna veľkosť
140,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Emporio Armani AR6088 Tazio, modrý ciferník, priemer 46 mm
109,90 €
-4,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Emporio Armani AR2460
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Pánske hodinky Hugo Boss 1513767 + KRABIČKA
149,99 €
-10,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Pánske hodinky Hugo Boss 1513340 – Ikon (zx132a)
129,19 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Boss 1513359 Supernova Herren-Chronograph
414,33 €
Predajca: SolarCosa
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- PRÍPRAVA Puzdro z nehrdzavejúcej ocele(leštené), nehrdzavejúca oceľ (kartáčovaná/leštená)TvarpuzdraKrúhleFarba puzdraStriebornáFunkcia náramkuTachymeter, pevnýRámik z nehrdzavejúcejocele(leštený)KrištáľMinerálne skloZadná stranaSkrutkovaciazadná strana
- Typ zobrazeniaChronograf(59 min, 59 sekúnd), 24-hodinová ručička,chronografPohybQuartzKomplikácie3(chronograf: minúty, sekundy) a 24-hodinová ručička
- FarbaciferníkaČiernaStyl ciferníkaSlnečnápovrchová úpravaSvetlozelená
- ZapínanieAutomatickásklápacia spona, sklápacie zapínanieNerezový náramok(brúsený/leštený )
- TECHNICKÉ ÚDAJE Priemer (bez korunky) v mm / palcoch44,00 / 1,73Výškav mm / palcoch13,00 / 0,51Vodotesnosťdo (bar)10,00Max.Obvod náramku v mm / palcoch205,00 / 8,07Hmotnosťv g / unciach176,00 / 6,21Vzdialenosť medzirohmi v mm / palcoch51,00 / 2,01Šírkanáramku v mm / palcoch20,00 / 0,79
PÚZDRO - Puzdro vyrobené z:
tvar puzdra: okrúhle - Farba puzdra: strieborná - Funkcia rámčeka: tachymeter, pevný - Remienok vyrobený z:
kryštál: minerálne sklíčko - Zadná strana: skrutkovací mechanizmus - Typ displeja: Tachymetrický:
ručičky 24 hodín, chronograf - Mechanizmus: Quartz - Komplikácie:
farba ciferníka: čierna - Štýl ciferníka: čierna:
zapínanie: automatická sklápacia spona, sklápacie zapínanie - náramok vyrobený z:
ďalšie informácie - Výrobok: Hodinky - Výrobca: Boss - Špeciálna funkcia: Skrutkovacia korunka - Logo na:
priemer (bez korunky) v mm / palcoch: 44,00 / 1,73 - Výška v mm / palcoch: 13,00 / 0,51 - Odolnosť voči vode do (bar):
10,00 - Max.
Obvod náramku v mm / palcoch: 205,00 / 8,07 - Hmotnosť v g / oz:
vzdialenosť medzi rohmi v mm / palcoch: 51,00 / 2,01 - Šírka náramku v mm / palcoch: 20,00 / 0,79
Číselník: Analógový. Farba: Čierna, Strieborná. Hlavná farba: Strieborná. Hrúbka púzdra: 13 mm. Materiál púzdra: Nerezová oceľ. Materiál remienka: Nehrdzavejúca oceľ. Max obvod zápästia: 190 mm. Mechanizmus: Kremeň. Šírka púzdra: 44 mm. Šírka remienka: 22 mm. Sklo: Minerálne. Tvar púzdra: Okrúhle. Typ: Klasické hodinky. Typ remienka: Náramok. Typ užívateľa: pre muža. Vodotesnosť: 50 m.
Pánske hodinky Hugo Boss 1512965 - Ikon sú ideálnou voľbou pre mužov, ktorí oceňujú eleganciu a moderný dizajn. Tieto hodinky so strieborným remienkom z nehrdzavejúcej ocele a čiernym kruhovým ciferníkom vyzerajú mimoriadne štýlovo a zároveň sú funkčné. Jeho quartzový strojček zaručuje spoľahlivosť a presnosť chôdze, čo je pri aktívnom životnom štýle kľúčové. Hodinky majú šírku obálky 44 mm, vďaka čomu sa hodia na ležérny aj formálny štýl. Stupeň vodotesnosti WR50 umožňuje hodinky používať v každodenných podmienkach bez ohľadu na počasie. Ďalšími zaujímavosťami tohto modelu sú minerálne sklíčko a antialergická vrstva, ktoré zaisťujú pohodlné nosenie. Vďaka exekutívnemu chronografu budú hodinky dokonalým spoločníkom pre mužov, ktorí oceňujú šport a aktívny životný štýl. Hodinky sa dodávajú v elegantnej krabičke, vďaka čomu sú ideálnym darčekom. Tento nevšedný model spája moderné trendy s klasickým štýlom, vďaka čomu je dokonalým doplnkom každej zbierky pánskych doplnkov.
Hodinky herr IKON CRONO HUGO BOSS 1512965. Klasické. Šport. Ďalšie funkcie Chronograf. Vodotesnosť 100. Farby čierna. Farby strieborná. Okrúhly tvar. Pohyb Quartzový mechanizmus. Analógové / digitálne analógové. Materiál chrámu z nehrdzavejúcej ocele. Materiál puzdra z nehrdzavejúcej ocele. Uzatváracia spona.
Hodí sa k tomu

Hugo Boss Hodinky ty198450
139,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Hugo Boss Hodinky ty190020
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hugo Boss Hodinky 1513477
108,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Hugo Boss Hodinky 1513757
177,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Hugo Boss Hodinky ty197620
198,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WatchTime

Hugo Boss Sport 1512961 Pánske hodinky z čiernej ocele s chronografom
80,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani AR6088 Tazio, modrý ciferník, priemer 46 mm
109,90 €
-4,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Pánske Hodinky Hugo Boss Hb1513676 + Krabička
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Emporio Armani AR11360, potápkové hodinky, čierny ciferník, priemer 43 mm
104,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky 1791788
86,96 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Pánske hodinky Emporio Armani AR11362 – Potápač (zx164a)
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Hugo Boss Hodinky ty196030
140,99 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Hugo Boss Hodinky ty194340
176,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Emporio Armani AR2460
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Emporio Armani AR2434 Renato, čierne ciferník, priemer 43 mm
89,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Daniel
78,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hugo Boss Hodinky ty196040
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique

Súprava čajových pohárov Pasabahce Elysia 12 kusov s priehľadnými sklenenými podšálkami
35,00 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Hugo Boss Hodinky 1175191
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

vidaXL Raňajkový stôl Bar Set MDF
103,83 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Čierna
Generálne opravený
311,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Hugo Boss Hodinky ty197630
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: E-Boutique
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
79% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
79%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherné
Tieto hodinky sú nádherné, presne také isté ako na fotkách. Cena je veľmi zaujímavá. Som s nákupom veľmi spokojná
Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môj článok
Veľmi sa mi páči, pretože som si vopred zistil, čo dokáže, takže som si istý, že si ho kúpim a nebudem sklamaný.
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné, jasné odporúčanie kúpiť
Veľmi pekné hodinky Hugo Boss. Dodanie bolo rýchle. Všetko podľa popisu, funguje perfektne. Som veľmi spokojný, jasné odporúčanie kúpiť.
Hodnotenie z 6. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne hodinky
Je to veľmi krásne, kvalitné a pohodlné. Hmotnosť hodiniek je tiež slušná. Za tú cenu sa nedá nič pokaziť
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Veľmi dobrá kvalita, všetko, ako bolo sľúbené. Veľmi dobré a pevné spracovanie. Som veľmi spokojný!
Hodnotenie z 2. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodinky Boss
Mega hodinky, bezkonkurenčné za túto cenu, vyzerá naozaj dobre a tiež sa cíti dobre, veľmi dobre vyrobené, elegantné
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodinky Boss
Nádherné hodinky, vynikajúca kvalita, rýchle dodanie, som veľmi spokojný, ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Presne podľa popisu! Rýchle dodanie!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Herrenuhr - Serie: Serie: 5 Sports - Seiko Sports Modell: SRPD51K1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(27)Počet hodnotení: 27
308,50 €
Predajca: Timestore

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen - NK0023-57L - Náramkové hodinky - Pánske - Automatické - Tsuyosa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Festina Chronograf Chrono Bike Blue



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Citizen - CA4570-88L - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Super Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
298,22 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Dámské hodinky Citizen EW2210-53E Eco-Drive Super-Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
211,75 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - ECB-900DB-1BER



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,05 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty509190



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
211,40 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Standard MTP-B145D-7BVEF, Vodeodolný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
75,33 €
Predajca: Watchard