4,8



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, toaletná voda, 400 ml551,80 €/1l
226,38 €
-5,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
220,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage EDT 100ml1 070,00 €/1l
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin L'Homme Parfémovaná Toaletná Voda, 100 ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Glamperfeu

Nautica - Voyage EDT 100ml
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Eclat d'Arpege Toaletná voda, 50ml
746,40 €/1l
37,32 €
Predajca: Katomix

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Muškátový orech, Vetiver, Nutmeg,Vetiver
280,60 €/1l
28,06 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
265,10 €/1l
26,51 €
Predajca: BRASTYGroup

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
232,70 €/1l
23,27 €
Predajca: BRASTYGroup

Geoffrey Beene Grey Flannel toaletná voda 240ml
85,75 €/1l
20,58 €
Predajca: PerfumTraders

Parfum Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black 100ml
478,50 €/1l
47,85 €
Predajca: Katomix

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
276,80 €/1l
27,68 €
Predajca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
620,00 €/1l
31,00 €
Predajca: FragrancesBg

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
173,27 €/1l
25,99 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
130,35 €/1l
26,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica Voyage Sport 100ml, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrus, Koriander, Sea Spray Accord, Citrus Zest, Coriander, Jablko, Korenie
220,70 €/1l
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská toaletní voda
citron,bergamot,pepř,petitgrain
levandule,šalvěj
pižmo,větvičník slívový (dubový mech),pačuli
Lanvin L'Homme Sport - toaletná voda
Táto toaletná voda je dokonalou dynamikou a energiou s elegantnou a aromatickou citrusovou vôňou. S neutrálnym základom, ktorý je elegantný a rafinovaný, sa jej tóny náhle premenia na explóziu citrusov a korenia. V srdci nájdete prirodzený dotyk levandule, pačuli prináša zmyselný podpis.
Špecifikácie:
Farba: modrá
Pohlavie: muži
Typ vône: svieža
Vrchné tóny: Vôňa: Amalfi citrón, bergamot, korenie a petitgrainový olej (stonka a listy)
Srdcové tóny: Vôňa: levanduľa a šalvia
Základné tóny: Vôňa: pižmo, dubový mach a listy indonézskeho pačuli
Krajina pôvodu: Francúzsko
Obsah: 100 ml
Možnosť opätovného naplnenia: nie
Obsah v ml : 100
Pohlavie : muži
Typ parfumu : svieži
Farba : modrá
Jazykové balenie : Bez jazyka
Mužná elegancia spolu s bohatými tónmi čistých prírodných ingrediencií v dokonale vyváženom celku - to sú hlavné atribúty, na ktorých si zakladá moderný muž Lanvin. Vôňa sa otvára živým a osviežujúcim tónom čerstvých citrónov a talianskeho bergamotu, ktorému jemnú korenistú horkosť dodáva len dotyk horkého pomaranča a čerstvo mletého korenia. Srdce vône tvorí šalvia a levanduľa. Napokon, keď sa vôňa naplno otvorí na teplej mužnej pokožke, prichádza na rad jej rafinovaný temperament so stopou vzácnych drevín. Indonézske pačuli s nádychom lišajníka potom dotvára upokojujúci akord ušľachtilého pižma.
Lanvin L'Homme Sport je veľmi moderná, elegantná a zvodná vôňa, ktorá symbolizuje silu a dokonalosť. Zároveň vôňa evokuje slobodu a sviežosť. V reklame propagujúcej pánsku vôňu Lanvin L'Homme Sport vystupoval slávny španielsky tenista Rafael Nadal.
Hlavné tóny: amalfi citrón, bergamot, korenie, petitgrain
Srdcové tóny:
Petitgrain: lavanduľa, šalvia
Základná nóta: benzamín, šalvia
: dubový mach, pižmo, indonézsky list pačuli
.
Pánsky parfém Lanvin L'homme Sport Lanvin EDT (100 ml) 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym pánskymparfémom Lanvin L'homme Sport Lanvin EDT (100 ml) a definujte svoju osobnosť vďaka jedinečnej, osobitej vôni. Objavte 100 % originálne produkty Lanvin!
- Gender:
- Vhodné pre mužov
- Unisex
- Objem: 100 ml
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Nóta vône: aromatická
- Množstvo v ml: 100 ml
- Vrchné tóny: bergamot, citrón
- Srdcové tóny: šalvia, levanduľa
- Základné tóny: dubový mach, pižmo
Lanvin L'homme Sport toaletná voda v spreji 100 ml
Nová vôňa Lanvin L'Homme Sport je zhmotnením mužskej elegancie a športovej ducha. Táto toaletná voda v objeme 100ml je určená pre moderného a sebaistého muža, ktorý si užíva aktívny životný štýl. Ľahká svieža kompozícia s odtieňmi citrusových plodov a aromatických korenín vhodne doplní každodenné outfity. Lanvin L'Homme Sport je symbolom sily a mužnosti, ktorý dokonale zvýrazní vašu osobnosť a štýl. Uchváťte okolie sviežou a príťažlivou vôňou Lanvin L'Homme Sport.
Vrchné tóny: Vôňa: petitgrain, korenie, bergamot, amalfský citrón: Stredné tóny: Stredné tóny: šalvia, levanduľa: Základné tóny: Indonézske pačuli, dubový mach, pižmo
Lanvin L'Homme Sport Edt Spray JL003A05 FRANCE Box @ 24 fľaštička x 100 ml
Lanvin L'Homme Sport Edt Spray
Parfém LANVIN L Homme Sport Eau de Toilette (100 ml)
- Model
- L'Homme Sport
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa Lanvin L'Homme Sport je dynamická a osviežujúca voňavá voda vhodná pre moderného a športovo založeného muža. Navozuje pocit sily a energie, vhodný pre denné nosenie počas aktívnych činností. Táto toaletná voda obsahuje špičkové ingrediencie, medzi ktoré patria mandarínka, bergamot, morský závetrie, levanduľa, škoricové vnútornosti a mnoho ďalších.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3386460060073
- Číslo od výrobcu
- 64888500
- Model
- L'Homme Sport
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Vôňa Lanvin L'Homme Sport je dynamická a osviežujúca voňavá voda vhodná pre moderného a športovo založeného muža. Navozuje pocit sily a energie, vhodný pre denné nosenie počas aktívnych činností. Táto toaletná voda obsahuje špičkové ingrediencie, medzi ktoré patria mandarínka, bergamot, morský závetrie, levanduľa, škoricové vnútornosti a mnoho ďalších.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3386460060073
- Číslo od výrobcu
- 64888500
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lanvin L'Homme Parfémovaná Toaletná Voda, 100 ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Glamperfeu

Nautica - Voyage EDT 100ml
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
289,00 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Versace Blue Jeans Toaletná voda 75 ml - Mužská vôňa inšpirovaná mužnosťou a slobodným štýlom. Pre elegantného muža oceniajúceho výnimočné vône.
280,27 €/1l
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
161,50 €/1l
16,15 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Legend Spirit, Muži, 200 ml, Bergamot, Grapefruit, Ružové korenie, Kardamon, Lavander, Voda, Kašmírske drevo, Konárnik slivkový, biele pižmo, Drevo, Sprej
339,25 €/1l
67,85 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
229,10 €/1l
22,91 €
Predajca: Glamperfeu

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Muškátový orech, Vetiver, Nutmeg,Vetiver
280,60 €/1l
28,06 €
Predajca: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
620,00 €/1l
31,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
276,80 €/1l
27,68 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,33 €/1l
48,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

RASASI FS178001, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Oranžová, Broskyňa, Heliotrope, Muguet, Orchidea, Tuberóza
173,70 €/1l
17,37 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
275,50 €/1l
16,53 €
Predajca: Glamperfeu

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
409,47 €/1l
30,71 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
331,81 €/1l
34,84 €
Predajca: PerfumTraders

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
244,80 €/1l
24,48 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
139,00 €/1l
13,90 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
158,50 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ard al Zaafaran Midnight Oud Woda parfumovaná, 100 ml
247,00 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
297,70 €/1l
31,11 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,77 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
658,67 €/1l
19,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
177,30 €/1l
17,73 €
Predajca: NutraBestBG

Rochas Moustache parfémovaná voda pre mužov 75 ml
383 599 986,43 €/1l
28,77 €
Predajca: Glamperfeu

Reyane Tradition Insurrection Wild EDT 90ml
708,33 €/1l
63,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Objednané prvýkrát za dobrú cenu. Bon veľmi spokojný, pekná vôňa pre mužov.
Hodnotenie z 16. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Príjemná svieža vôňa pre mužov
Hodnotenie z 19. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé, len odporučiť !!!
Jedinečná vôňa !!!
Hodnotenie z 1. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Dobrý
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(313)Počet hodnotení: 313
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(594)Počet hodnotení: 594
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Homme Woda toaletowa, 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
104,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 045,70 €/1l

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
102,38 €
Predajca: PerfumTraders
2 047,60 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
97,52 €
Predajca: PerfumTraders
780,16 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
110,39 €
-2,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,53 €
Predajca: PerfumTraders
597,39 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,31 €
Predajca: PerfumTraders
893,10 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
90,90 €
Predajca: PerfumTraders
909,00 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(17)Počet hodnotení: 17
79,86 €
Predajca: PerfumTraders
399,30 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(22)Počet hodnotení: 22
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l