5,0



Na základe 7 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 400 ml, Hrniec50,50 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden - Green Tea Coconut Breeze Tělový krém s medovými kapkami 500ml18,18 €/1kg
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Telový krém Green Tea Pistachio Crunch 500ml43,66 €/1l
21,83 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops BC 400 ml W
40,60 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden, balzam na telo Green Tea, 200 ml
61,90 €/1l
12,38 €
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Arden Visible Difference Special Moisture Formula for Bodycare, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Vyhladenie, Univerzálna pleť, 300 ml, Flakón s pumpičkou
57,23 €/1l
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - White Tea Ginger Lily Body Cream 400ml
50,50 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Alyssa Ashley Green Tea Essence SG 500 ml W
30,62 €/1l
15,31 €
Predajca: PerfumTraders

Alyssa Ashley Green Tea telové mlieko pre ženy 750 ml
14,03 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Thierry Mugler Alien skrášľujúce telové mlieko 200 ml
721,00 €/1kg
72,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Telové mlieko Nivea Zijdezacht – 400 ml
79,87 €/1l
37,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Zwitsal telové mlieko (200 ml)
34,75 €/1l
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Clarins Vyhladzujúce hydratačné mlieko na telo 400 ml
66,22 €/1l
26,49 €
Predajca: EasoMagno

Telové mlieko L'Occitane Verbena
172,00 €/1l
12,04 €
Predajca: VISO

Weleda Rozmaznávajúce telové mlieko s divokou ružou 200 ml
83,90 €/1l
16,78 €
Predajca: taleoo

XHEKPON Telové mlieko 300 ml
69,57 €/1l
20,87 €
Predajca: somnia24

Babaria telové mlieko Vit E 400 ml
30,05 €/1l
12,02 €
Predajca: somnia24

Výživné mlieko Bepanthol
71,07 €/1l
28,43 €
Predajca: Parfumtoi

Babaria Telové mliekoVit C 400 ml
28,05 €/1l
11,22 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámské tělové mléko
rebarbora,máta,pomeranč,bergamot,citron
karafiát,pižmo,jasmín,větvičník slívový (dubový mech),jantar,fenykl
kmín,jantar,pižmo,čaj,jasmín,hřebíček,větvičník slívový (dubový mech),semena celeru
Elizabeth Arden - GREEN TEA loción hidratante corporal 500 ml je exkluzívny kvalitný prípravok na starostlivosť o ženské telo. Ak vždy hľadáte tie najlepšie toaletné prípravky pre ženy, 100 % originálne výrobky Elizabeth Arden sú presne to, čo potrebujete.
Telové mlieko s vôňou zeleného čaju. Vrchné tóny: Kmín, ovocná rebarbora, citrón, pomarančová kôra a bergamot Srdcové tóny: Mäta pieporná, zelený čaj, jazmín, klinček, fenikel a aromatický zeler. Základné tóny: Dub, pižmo a jantár. Telové mlieko Green Tea od Elizabeth Arden vyživuje a upokojuje suchú pokožku. Toto hodvábne telové mlieko posilňuje pokožku vďaka výťažku zo zeleného čaju, medu a bambuckému maslu. Okrem toho pokožku zahalí do jemnej, príjemnej vône.
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Elizabeth Arden Green Tea. Typ: Lotion, Vhodné pre: Účinky starostlivosti o pleť: hydratačné, vyhladzujúce, zjemňujúce. Množstvo v balení: 1 ks
Vrchné tóny: Citrón, bergamot, pomarančová kôra, mäta, rebarbora: stredné tóny: Biely jantár, dubový mach, jazmín, fenikel, pižmo, klinček: Základné tóny: Zelený čaj, zelerové semienka, dubový mach, pižmo, klinčeky, jantár, rasca
THINK BIG E.Arden Telové mlieko so zeleným čajom
Telové mlieko Elizabeth Arden so zeleným čajom. Požadovaný produkt obsahuje 500 ml.
E.Arden Green Tea Body Lotion GREB40033 / 4663400 / A0112995 SPAIN kartón @ 1 fľaša x 500 ml
ELIZABETH ARDEN TELOVÉ MLIEKO so zeleným čajom 500ml
- Model
- Green Tea
- Hmotnosť
- 600 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 008580507137085805071370085805071370
- Číslo od výrobcu
- A0112995
- Model
- Green Tea
- Hmotnosť
- 600 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- EAN kód
- 008580507137085805071370085805071370
- Číslo od výrobcu
- A0112995
Hodí sa k tomu

Elizabeth Arden Green Tea Żel pod prysznic, 500ml
27,12 €/1l
13,56 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
53,56 €/1l
12,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Fľaša, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
447,80 €/1l
22,39 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 400 ml, Hrniec
50,50 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea, Ženy, Deodorant, Dezodoračný krém, Tyč, 40 ml, Univerzálna pleť
180,50 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops BC 400 ml W
40,60 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
173,10 €/1l
17,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Deodorant vo spreji, 150 ml
76,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Rebarbora, Bergamot, Caraway, Fruity Rhubarb, Lemon, Orange Zest, Karafiát, Zelený čaj, Jazmín
448,00 €/1l
13,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej
168,80 €/1l
16,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
175,00 €/1l
17,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Red Door, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Freesia,Lily of the valley,Violet (flower), Jasmine,Orange blossom,Rose,Ylang-ylang, Med, Konárnik slivkový, Santalové drevo
313,10 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Jantár, Pižmo, Santalové drevo
181,80 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
197,20 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
31,34 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
168,40 €/1l
16,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Homme Cologne, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Grapefruit, biele pižmo
887,20 €/1l
110,90 €
Predajca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Elizabeth Arden Sunflower, Ženy, 100 ml, Bergamot, Melón, Broskyňa, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklámen, Jazmín, Cyclamen,Jasmine
180,10 €/1l
18,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cerruti 1881 Pour Femme - Toaletná voda 100ml pre elegantné ženy s jemnou a rafinovanou vôňou pre každú príležitosť.
353,50 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vonia
Skvelé
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller






3% od 2 ks



3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
3% od 2 ks
4% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
142,07 €
-8,78 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
133,29 €
Predajca: PerfumTraders
833,06 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
392,46 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247,45 €/1l

Acqua di Parma Barbiere, Balzam po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Hydratačné, Osviežujúce, Kyselina hyalurónová, aqua (water), polysilicone-11, glycerin, phenoxyethanol, polysorbate 2, ammonium...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
47,47 €
Predajca: PerfumTraders
474,70 €/1l