4,7



Na základe 3 hodnotení
Elizabeth Arden - Green Tea Coconut Breeze Tělový krém s medovými kapkami 500ml
18,18 €
36,36 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, 365, Firming, Body Cream, Night, 200 ml73,00 €/1kg
36,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)265,97 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml40 320,00 €/1kg
20,16 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops BC 400 ml W
40,60 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Telový krém Green Tea Pistachio Crunch 500ml
43,46 €/1l
21,73 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Telové mlieko so zeleným čajom 500 ml
23,48 €/1kg
14,09 €
Predajca: NutraBestBG

Eucerin telový krém 350 ml
46,57 €/1l
16,30 €
Predajca: Glamperfeu

Bvlgari Goldea Körpercreme telový krém 100 ml
870,00 €/1l
99,00 €
-12,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

XEROLACT 30% krém 40ml
565,50 €/1l
22,62 €
Predajca: somnia24

Olivenöl For Men Hydro Balsam sensitiv, 50 ml Krém
172,63 €/1kg
13,12 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eubiona, hydratačný telový lotion po opaľovaní s obsahom aloe a jojobového oleja
47,15 €/1l
9,43 €
Predajca: taleoo

Molton Brown, Patchouli & Saffron, Nourishing, Body Lotion, 300 ml
120,00 €/1l
36,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elemis telový krém Frangipani Monoi 200 ml
197,70 €/1l
39,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Apis Ujędrniający balsam do ciała z progeliną, 200ml
65,10 €/1l
13,02 €
Predajca: MANADA

A-Derma Exomega Control Emulgovaný Krém, 200 ml
110,25 €/1l
22,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

IDC INSTITUTE Scented Garden telové mlieko Lavanda 500ml
23,00 €/1l
11,50 €
Predajca: somnia24

Clarins Eau Extraordinaire Revitalizačný krém 200ml
262,00 €/1l
52,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Ziaja Mirabelka Hydratačný Telový Balsam, 160 ml
49,44 €/1l
7,91 €
Predajca: MANADA

Molton Brown Telové mlieko Orange & Bergamot 300 ml Women
130,83 €/1l
39,25 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ný telový krém, ktorý prebudí vaše zmysly jedinečnou vôňou zeleného čaju a kokosu. Tento vysoko hydratačný krém je určený na starostlivosť o suchú a zimou namáhanú pokožku.
Elizabeth Arden - Green Tea Coconut Breeze Tělový krém s medovými kapkami 500ml Deostick, deospray, shower gel. For women.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Zloženie: Neuplatňuje sa '. "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek výrobkov našej značky sa pravidelne aktualizujú. Aktuálny zoznam zložiek nájdete na obale výrobku, aby ste sa uistili, že je vhodný pre vaše osobné použitie. " (V prípade výrobkov dopĺňaných v predajni by ste najaktuálnejší zoznam zložiek mali získať na predajnom mieste po doplnení výrobku)
- Výrobca
- EAN kód
- 008580526012585805260125
- Číslo od výrobcu
- EAA0135768
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Zloženie: Neuplatňuje sa '. "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek výrobkov našej značky sa pravidelne aktualizujú. Aktuálny zoznam zložiek nájdete na obale výrobku, aby ste sa uistili, že je vhodný pre vaše osobné použitie. " (V prípade výrobkov dopĺňaných v predajni by ste najaktuálnejší zoznam zložiek mali získať na predajnom mieste po doplnení výrobku)
- Výrobca
- EAN kód
- 008580526012585805260125
- Číslo od výrobcu
- EAA0135768
Hodí sa k tomu

Jura Claris Smart+ Filterpatrone 3er Pack 24233
53,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Telový krém Green Tea Honey Drops Citron Freesia
38,38 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze Woda toaletowa, 100 ml
175,00 €/1l
17,50 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Lionelo Bianka 3v1 kočík, transportér do auta, autosedačka, skladací, cestovný systém opierka chrbta nastaviteľná 360o kolieska čalúnenie - béžová
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops BC 400 ml W
40,60 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Telový krém Green Tea Pistachio Crunch 500ml
43,46 €/1l
21,73 €
Predajca: PerfumTraders

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Elizabeth Arden Telové mlieko so zeleným čajom 500 ml
23,48 €/1kg
14,09 €
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
103,60 €/1l
10,36 €
Predajca: NutraBestBG

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej
168,80 €/1l
16,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Lotus, toaletná voda, 100 ml
173,00 €/1l
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Elizabeth Arden - White Tea Body Cream 225ml
94,27 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 400 ml, Hrniec
50,50 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Elizabeth Arden - White Tea Ginger Lily Body Cream 400ml
50,50 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
201,10 €/1l
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom BC 400 ml W
47,97 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Hydratačný, Upokojujúci, Suchá koža, 250 ml, 238 g
101,00 €/1l
25,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
175,10 €/1l
17,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Pure Wild Rose 400 ml krém pre ženy
47,97 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Indukn sprava hrncov a panvc indukcia s pokrievkou 15-dielna - Sprava hrncov - Sprava hrncov na varenie hlinkov s neprinavm povrchom
136,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Elizabeth Arden Cos Ceramide Retinol Očná starostlivosť 15 ml
2 424,00 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Ruže
1 341,60 €/1l
67,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
167,40 €/1l
16,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Elizabeth Arden - Grean Tea Tropical EDT 100ml
154,00 €/1l
15,40 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Milujem krém od Elizabhet Arden. Vôňu Cocos mám prvýkrát. Podľa mňa by mohla voňať viac po kokose. Ale aj tak je to veľmi svieža príjemná vôňa.
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Veľmi dobrá kvalita Ďakujem Rád si ho kúpim znova
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
s dávkovačom
Pri 500 ml v nádobe je naozaj potrebné vyberať telové mlieko čistými rukami, fľaša s dávkovacím čerpadlom by bola praktickejšia. Vôňa, konzistencia a rozotieranie po tele sú dobré.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg