4,8



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml606,00 €/1l
45,45 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Eros Pour Femme deospray pre ženy 50 ml353,70 €/1kg
35,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani - Code for Men Deostick 75ml395,60 €/1l
31,35 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml167 000,00 €/1kg
33,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Flame Dezodorant w sztyfcie, 75ml
398,67 €/1l
29,90 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant v tyčinke, 75 ml
315,07 €/1l
23,63 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Muž Eau Fraiche - Tužkový deodorant, 75ml
430,00 €/1l
32,25 €
Predajca: FragrancesBg

Versace - Man Eau Fraiche Deospray 100ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: NutraBestBG

Versace Eros For Men Deo Stick
654,80 €/1l
49,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
345,60 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Bright Crystal Dezodorant w sztyftcie, 50ml
465,60 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

Versace Deodorant vo Sticku Yellow Diamond, 50ml
476,20 €/1l
23,81 €
Predajca: MANADA

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Tabac Original, Muži, Deodorant, Tuhý dezodorant, Tyč, 75 ml, 24 h
148,13 €/1l
11,11 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Versense Dezodorant s rozprašovačom, 50 ml
620,20 €/1l
31,01 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Parfumovaný dezodorant v spreji 50ml
1 700,00 €/1l
99,00 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Tabac - Tabac Man Deospray 150ml
45,73 €/1l
8,01 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,86 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Hayaati Dezodorant, 200ml
24,00 €/1l
4,80 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Deodorant v tyčinke Versace Eros 75 ml – štýlová ochrana v spojení so zmyselnou vôňou
Deodorant v tyčinke Versace Eros je oveľa viac než len klasický dezodorant – je vyjadrením mužskej sviežosti, zmyselnosti a štýlu. Inšpirovaný ikonickou vôňou Versace Eros Eau de Parfum, tento dezodorant v tyčinke spája účinnú ochranu s fascinujúco intenzívnym vôňovým profilom. Moderná kompozícia zaisťuje dlhotrvajúcu sviežosť a spoľahlivo sprevádza moderného muža v každodennom živote, v kancelárii aj pri špeciálnych príležitostiach.
Vôňová kompozícia – energia a zvod v jednom
Svieža hlava sa otvára chladnou mätou, sviežou citrónovou kôrou a chrumkavým zeleným jablkom. V srdci sa stretávajú sladké tonkové bôby, ambroxan a kvetinový kvet geránie, než sa vôňa harmonicky dotvára zmyselnými tónmi vanilky, vetiveru, dubového machu a cédrového dreva. Výsledok: korenistá pánska vôňa typu fougère s hĺbkou a charakterom.
Starostlivosť a ochrana pre citlivú pokožku
Vďaka zložkám šetrným k pokožke, ako je butylénglykol a kyselina stearová, je tyčinka vhodná aj pre citlivé partie pokožky. Spoľahlivo chráni bez podráždenia a zaisťuje príjemný pocit starostlivosti o pokožku – úplne bez alkoholu alebo lepkavých zvyškov.
Prehľad vlastností:
- Dlhotrvajúca ochrana a sviežosť
- Zmyselná vôňa so sviežimi a teplými tónmi
- Šetrný k pokožke – ideálny pre citlivé typy pleti
- Kompaktný tyčinka pre jednoduché použitie na cestách
- Pestujúca formula s hydratačnými zložkami
Často kladené (FAQ)
Ako dlho vydrží vôňa dezodorantu v tyčinke?
Deodorantový tyčinka Versace Eros poskytuje sviežosť, ktorá vydrží niekoľko hodín. Vôňa zostáva diskrétna, ale citeľná a ideálne sa kombinuje s rovnomennou vôňou Eau de Parfum.
Je dezodorant vhodný pre citlivú pokožku?
Áno. Bezalkoholová a ošetrujúca formula obsahuje zložky upokojujúce pokožku, ako je butylénglykol, a je obzvlášť šetrná k pokožke v podpazuší.
Zanecháva tyčinka stopy na oblečení?
Nie. Textúra je číra a rýchlo sa vstrebáva. Pri správnom používaní tyčinka nezanecháva biele stopy na oblečení ani na pokožke.
Môžem tyčinku kombinovať aj s parfémovou vodou Eros?
Samozrejme! Deodorant v tyčinke je zladený s vôňou parfumu a dokonale ju dopĺňa – ideálny pre vrstvenie a predĺženie účinku vône.
Ako často by sa mal dezodorant v tyčinke používať?
Zvyčajne stačí jedna aplikácia denne. Pri športových aktivitách alebo v mimoriadne teplých dňoch je možné tyčinku v prípade potreby použiť aj medzičasom.
Od dizajnérskeho domu Versace neočakávate nič iné ako mužnú vôňu, a presne to dostanete s Versace Eros, dekadentnou vôňou pre výnimočných mužov. Táto drevito-svieža vôňa má jednoznačne orientálnu atmosféru, ktorá je odvážna a dobrodružná, presne ako vy Obsahuje štipku sviežeho mätového oleja, obklopeného ovocným zeleným jablkom a talianskym citrónom s nezabudnuteľnými tónmi kvetov pelargónie a venezuelského ambroxanu v šťavnatej, zmyselnej zmesi, ktorá sa drží na vašej pokožke po celý deň
Versace
Eros
75 ml dezodorant v tyčinke
Dezodorant v tyčinkeNový
a OVP
Deostick pro muže Versace Eros je skvělým a praktickým doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Tuhý deodorant pečuje o citlivou mužskou pokožku v podpaží a zanechává ji suchou a provoněnou vůní čerstvé máty, šťavnatého citronu, exotické fazole tonka a hřejivého cedru. Deostick Versace Eros má atraktivní modrý obal se zlatým uzávěrem a logem značky.
Versace Eros Dezodorant w sztyftcie, 75ml
Versace Eros Deodorant Stick 75 ml je vyživujúci dezodorant s korenistou vôňou fougère. Vďaka účinnému zloženiu spoľahlivo chráni pred nepríjemným zápachom s dlhotrvajúcim pocitom sviežosti a zároveň poskytuje povzbudzujúcu vôňu. Názov Eros znamená mužskú a zmyselnú túžbu, ako aj zmyselnú lásku a príťažlivosť medzi pohlaviami. O povzbudzujúcu sviežosť sa stará citrónová kôra, lístky mäty a zelené jablko. Srdcová nóta je prevoňaná kvetmi pelargónie, vanilkou a jantárom. Drevité a hrejivé nuansy cédrového dreva, dubového machu a vetiveru tvoria základ. Eros je veľmi mužná a vzrušujúca vôňa, ktorá odráža vášnivého a elegantného muža.
Versace Eros pour Homme Deodorant Stick 75 mlDokonalá ochrana! Dezodorant v tyčinke "Eros" od Versace je dokonalým doplnkom rovnomennej pánskej vône s drevitými, orientálnymi a sviežimi tónmi a poskytuje spoľahlivú ochranu pred nepríjemným telesným pachom. Mužná a zmyselná vôňa dezodorantu v tyčinke je plná sily a vzdáva hold Erosovi, bohu lásky. vôňa pyramída Eros: - Vrchné tóny: Srdcové tóny: citrón, mandarínka, mätový olej, kandizované jablko: Základné tóny: kvet pelargónie, esencia šalvie lekárskej, ambramax: Vôňa: atlasový céder, virginský céder, vetiver, pačuli, santalové drevo, vanilka
PErfumed Versace Eros Pour Homme Deo Stick
- Hmotnosť
- 0.13 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Versace 19.69 Abbigliamento SRL
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8011003809226
- Číslo od výrobcu
- 740023
- Hmotnosť
- 0.13 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Versace 19.69 Abbigliamento SRL
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8011003809226
- Číslo od výrobcu
- 740023
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Versace Eros toaletná voda pre mužov 100 ml
719,40 €/1l
71,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Parfém v spreji, 100ml
808,60 €/1l
80,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros sprchový gél pre mužov 250 ml
84,84 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Flame Dezodorant w sztyfcie, 75ml
398,67 €/1l
29,90 €
Predajca: FragrancesBg

Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
1 166,20 €/1l
58,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Deodorant vo Sticku Yellow Diamond, 50ml
476,20 €/1l
23,81 €
Predajca: MANADA

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant v tyčinke, 75 ml
315,07 €/1l
23,63 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
534,35 €/1l
106,87 €
Predajca: Denpoli-Venda

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

MOLTON BROWN Blissful Templetree Bath Shower Gel Body Wash
275,30 €/1l
27,53 €
Predajca: VISO

Gucci - Guilty Parfém pre mužov Deodorant Stick 75ml
430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
405,95 €/1l
81,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
97,05 €/1l
19,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,41 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Unisex, Telo a vlasy, Univerzálne
163,15 €/1l
32,63 €
Predajca: MANADA

M.Brown Mesmer. Sprchový gél do kúpeľa Oudh Accord & Gold
87,80 €/1l
27,02 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,34 €
Predajca: PerfumTraders

Gillette Fusion5 8001090420831, Holiaci strojček, Čierna, Oranžová, Nerezová oceľ, 1 kusov
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Krieger-Handel

Carolina Herrera Good Girl Krem do ciała, 200ml
194,50 €/1l
38,90 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
345,60 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
199,47 €/1l
14,96 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Perfumowany dezodorant w sprayu, 100ml
391,40 €/1l
39,14 €
Predajca: Tersorte

Versace Eros Flame Sprchovací Gél, 250ml
77,00 €/1l
19,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,25 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros balzám po holení pre mužov 100 ml
302,60 €/1l
30,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Gillette - Sensitive Shave Gel sensitive skin 200ml
80,45 €/1l
16,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Versace Dylan Purple Pour Femme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
103,45 €/1l
20,69 €
Predajca: PerfumTraders

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
118,23 €/1l
35,47 €
Predajca: EasoMagno

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Bright Crystal sada - EDT + sprchový gél + krém
1 443,22 €/1l
129,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Versace Bright Crystal Dezodorant w sztyftcie, 50ml
465,60 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bude to darček na Veľkú noc
Je stále zabalený Medzitým bol darovaný ako darček a je veľmi obľúbený..., je dobre znášaný, dobre vonia a dlho vydrží čerstvý...
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. augusta 2016 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
14,10 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Exporgin
273,40 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Hermes Voyage d’Hermès, Muži, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzálne



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,40 €
Predajca: PerfumTraders
222,67 €/1kg

Hermès H24 deospray pre mužov 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,40 €
Predajca: PerfumTraders
167 000,00 €/1kg

Dezodorant Twilly d'Hermés Natural Spray 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,03 €
Predajca: PerfumTraders
240,20 €/1l

Mitchum sprchový dezodorant pre ženy 63 g
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
95,08 €/1l

Rexona Men invisible on black+white clothes antiperspirant, Muži, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,33 €
Predajca: Lemonbite
22,20 €/1l