5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 694,69 €/1kg
93,75 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
NutriBird Lori - 3 kg62,10 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
NutriBird G14 Tropical - 1 kg38,01 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Versele-Laga 5410340641071, Semienka, 4 kg36,93 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,51 €
Predajca: e-zooo_com

NutriBird Frutti Patee - 1 kg
14,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Versele-Laga 5410340217825, 750 g, Papagáj, Vitamín A, vitamín D, vitamín E
12,60 €/1kg
9,45 €
Predajca: VISO

NutriBird Treats Frutti Patee - 250 g
5,99 €
Predajca: Parrot_Planet

ZuPreem Multifrucht Krmivo pre malé vtáky s ovocím a vitamínmi – 1 kg
21,70 €
Doprava zdarma
Predajca: PADECOGLOBALFC

Vitapol zvp-0272, Semienka, 750 g, Papagáj, vitamín E
9,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Vitapol zvp-2101, Semienka, 500 g, Papagáj
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

NutriBird Gold Patee Papagáje a malé papagáje - 10 kg
50,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Vitapol zvp-2100, Semienka, 500 g, Papagáj
11,10 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vitapol Vitaline - Krmivo pre hrdličky a iné malé papagáje 2,2 kg
14,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Prestige Loro Parque Australian Parrot Mix - 1 kg
9,80 €/1kg
9,80 €
Predajca: VISO

Vitapol zvp-2501, Semienka, 500 g, Kanárik, Vitamín A, vitamín B, vitamín C
5,74 €/1kg
11,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vitapol zvp-2107, Semienka, 90 g, Papagáj
2,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Guľa Versele-Laga lojová 500g
2,77 €
Predajca: STREFA

Vitapol VITALINE - Jablko pre všetky papagáje 100g
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750g
47,73 €/1kg
35,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Versele-Laga Loro Parque Zmes pre austrálske papagáje 1 kg
9,44 €/1kg
9,44 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Versele Laga Orlux Frutti Patee 250g - Ovocné krmivo pre malé vtáky
ORLUX FRUTTI PATEE je ovocná, jemná kondičná zmes pre všetky druhy vtákov
Druhy vtákov. Obsahuje všetky potrebné živiny pre výživu mladých vtákov
a dospelých vtákov, najmä počas fázy rastu, preperovania a odchovu mláďat.
- Obohatená o L-karnitín, florastymul a omega-3 kyseliny.
- Obsahuje kúsky ovocia a prírodný med.
Zloženie: vajcia a vaječné deriváty (min. 30 %), pekárenské výrobky, rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky, semená, med, cukor, minerálne látky, ovocie, FOS, MOS.
Chemická analýza: bielkoviny 14 %, tuk 12 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý popol 4 %, vápnik 1,40 %, fosfor 0,45 %, lyzín 0,72 %, metionín 0,30 %, treonín 0,45 %, tryptofán 0,20 %, cystín 0,25 %.
Prísady / kg:Vitamín A 31250 IU, vitamín D3 1600 IU, vitamín E 250 mg, vitamín K3 3 mg, vitamín B1 7,20 mg, vitamín B2 16 mg, D-pantotenát vápenatý 20 mg, vitamín B6 6 mg, vitamín B12 0,03 mg, niacín 65 mg, vitamín C 75 mg, Cholínchlorid 1200 mg, kyselina listová 1,20 mg, biotín 0,20 mg, L-karnitín 75 mg, 3b103 (železo) 50 mg, 3b202 (jód) 2 mg, E4 (meď) 10 mg, 3b502 (mangán) 100 mg, 3b603 (zinok) 97 mg, E8 (selén) 0,20 mg
Dávkovanie: Krmivo podávajte denne počas obdobia liahnutia a rozmnožovania. V ostatných obdobiach
inak 3 - 4 krát týždenne.
Zmes by mala tvoriť až 30 % základného krmiva.
Balenie s príchuťou
Hmotnosť 250 g
Orlux frutti Patee Koncentrované krmivo 250gr
- Pestrofarebný koncentrát pre kanáriky, tropické vtáky a malé papagáje
- Príjemná pochúťka pre vtáky žijúce v interiéri
- Obohatené o sušené ovocie
- Obsahuje 100% prírodný med
- Výživná hodnota
- Lyzín a metionín pre lepší rast a stavbu peria
- Kompletné krmivo pre vtáky
Zloženie: vajcia a výrobky z vajec (min. 30 %); pekárenské výrobky; rastlinné bielkovinové extrakty; oleje a tuky; semená; med; cukor; minerálne látky; ovocie; fos; mach
Analytické zložky: Obsah bielkovín 14 %; obsah tuku 12 %; suroviny 2 %; surový popol 4 %; vápnik 1; 40 %; fosfor 0; 45 %; lyzín 0; 72 %; metionín 0; 30 %; treonín 0; 45 %; tryptofán 0; 20 %; cystín 0; 25 %
Prídavné produkty: Vitamín A 31250 IU; vitamín D3 1600
Orlux Frutti Patee 250g
Krmivo pre vtáčie vajcia
- Vhodné pre všetky vtáky počas hniezdenia
- Obsahuje mnoho živín, ako aj metionín a lyzín pre dobrý rast a vývoj peria
- Spestrené kúskami ovocia
- Med dodáva potrebnú vlhkosť
- Hmotnosť
- 250 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5411204118081
- Číslo od výrobcu
- 20077
- Výrobca
- Registračné číslo
- keine
- Hmotnosť
- 250 g
- Obsah vlhkosti
- 10
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5411204118081
- Číslo od výrobcu
- 20077
- Výrobca
- Registračné číslo
- keine
Hodí sa k tomu

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sada hračiek pre vtáky Papagáj hračka Hojdačka Závesný zvonček Budgerigar
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Veľká klietka pre andulky, kanáriky a papagáje s vonkajším sedením a príslušenstvom
119,00 €
Predajca: kk-shopping

Oropharma Ferti-Vit - 25 g
14,97 €
Predajca: VISO

NutriBird Frutti Patee - 1 kg
14,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Mucola vtáčia voliéra sivá vtáčia klietka vtáčia klietka zvieracia klietka papagáj papagáj vnútorná voliéra VoGelbauer klietka pre papagáje
84,80 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Mucola

KRUMAD elektrická plácačka na muchy 2 v 1 - nabíjateľná cez USB-C, LED, 3-vrstvová ochranná sieťka a stojan - zabijak hmyzu proti komárom, muchám a osám
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE

Bogena Intenzívna červená 10 g
12,36 €/1l
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

NutriBird Gold Patee pre vtáky s červenou tvárou - 1 kg
31,32 €
Predajca: e-zooo_com

TRIXIE 5876, Kanárik, Drevo, Drevo, Drevo, 200 mm
10,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Liatinový hrniec BBQ-Toro 6,8 l, hrniec na dusenie na varenie
44,95 €
Predajca: CS-Trading

Filety zo sleďa Appel v paradajkovom kréme z paradajok dozrievajúcich na slnku 200g
22,45 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Špecializovaný substrát Rose Soil 20L s perlitom
2,17 €/1kg
13,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dehner Natura Premium krmivo pre voľne žijúce vtáctvo, polovica/celé arašidy bez škrupín, celoročné krmivo s vysokým obsahom bielkovín/vysokou energetickou hodnotou, kvalitné krmivo pre voľne žijúce vtáctvo, 3,4 kg
56,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,52 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

PawHut Voliéra pre vtáky, klietka pre vtáky, oceľová voliéra so stojanom, biela
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

UISEBRT Klietka pre vtáky s otváracou strechou a 4 kolieskami - Mobilná, ľahko čistiteľná a plne vybavená pre andulky, kanáriky a malé papagáje - 46x46x91 cm
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Detský Modulárny Šatník - Zelený Plastová Skriňa
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade

Natural Food Vlašské orechy so šupkou, vegánske, čerstvé a chutné, orechy, 10 kg
6,80 €/1kg
67,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Nobby Halbrundnapf mit Kunststoffhalter weiß
8,34 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,97 €
Predajca: e-zooo_com

Prestige Snack Kanarien - 125 g
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Prestige pre veľké papagáje 1 kg
6,69 €/1kg
6,79 €
Predajca: STREFA

Plastové hniezdo s drôteným háčikom Ø 10 cm
9,42 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,72 €
Predajca: e-zooo_com

Oropharma Omni-Vit - 25 g
14,08 €/1kg
14,08 €
Predajca: e-zooo_com

Isocan s čerpadlom v striebornej farbe/, cca 1,9 litra
31,07 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Veľmi dôležité pre moje kanáriky
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
64,19 €
Predajca: boni-shop
3,13 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
39,84 €
Predajca: boni-shop
2,21 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
47,65 €
Predajca: boni-shop
5,29 €/1kg

Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
26,19 €
Predajca: boni-shop
2,91 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
50,57 €
Predajca: boni-shop
5,62 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
27,03 €
Predajca: boni-shop
2,41 €/1kg

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(134)Počet hodnotení: 134
36,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(134)Počet hodnotení: 134
19,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(134)Počet hodnotení: 134
29,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(134)Počet hodnotení: 134
23,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(134)Počet hodnotení: 134
16,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(134)Počet hodnotení: 134
11,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(134)Počet hodnotení: 134
9,58 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Posh

NutriBird Lori - 3 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
62,10 €
Predajca: superbrandshop

Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,85 €/1kg

Konopné semená 15 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
64,99 €
Predajca: Posh

Krmná pšenica 25 kg – pšeničné zrná pre sliepky, kačice, husi, holuby – krmivo pre hydinu a vtáky
15,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,64 €/1kg

Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
6,21 €/1kg

Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
4,69 €/1kg

Slnečnicové semená 25 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
61,99 €
Predajca: Posh