4,4



Na základe 8 hodnotení
APIINVERT krmivo pre včely 5x2,5 kg v kartóne tekutý sirup pre včely
35,95 €
2,88 € / 1kg
plus 26,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 15 dní
Naše najlepšieponuky
Krmivo pre hospodárske zvieratá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 5 kg4,20 €/1kg
20,99 €
Predajca: Agrarzone

Ďalšie informácie o reklame
30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

Ďalšie informácie o reklame
Agrarzone organické krmivo pre ovce a kozy 20 kg1,85 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Ďalšie informácie o reklame
Agrarzone organické granulované krmivo pre nosnice 20 kg2,25 €/1kg
44,99 €
Predajca: Agrarzone

Apifonda krmivo pre včely 12,5 kg (5 x 2,5 kg) kartónové včelárske krmivo
2,41 €/1kg
31,00 €
Predajca: Paulik_Dienstleistungen

Deli Nature 20 kg ChiX Legemix
3,70 €/1kg
74,05 €
Predajca: e-zooo_com

Agrarzone pelety pre kačice 20 kg
1,65 €/1kg
32,99 €
Predajca: Agrarzone

CEZZOO FARM krmivo pre nosnice granulované 25kg
0,93 €/1kg
23,50 €
Predajca: CEZZOO

Leimüller Pelety pre kačice 25 kg
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Krmivo pre mladé sliepky Leimüller 5 kg
4,00 €/1kg
19,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Krmivo pre kurčatá Kükenstarter 5 kg
4,00 €/1kg
19,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Krmivo pre sliepky bez kreviet 25 kg Krmivo pre sliepky
1,60 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Pelety pre miniprasiatka 25 kg
1,60 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone Bio Lucerne pelety 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone krmivo pre ovce a kozy müsli 20 kg
1,50 €/1kg
29,99 €
Predajca: Agrarzone

Leimüller Krmivo pre kurčatá Müsli pre hydinu 25 kg
1,60 €/1kg
39,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organické sójové koláče 20 kg
3,35 €/1kg
66,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone pelety proti roztočom 20 kg
1,40 €/1kg
27,99 €
Predajca: Agrarzone

Krmivo pre nosnice Leimüller Classic 5 kg
4,00 €/1kg
19,99 €
Predajca: Agrarzone

Agrarzone organický slnečnicový koláč 20 kg
2,15 €/1kg
42,99 €
Predajca: Agrarzone
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dodávané krmivo pre včely má vplyv na zdravie a produktivitu včelstiev.
Výber správneho krmiva pre včely je preto veľmi dôležitý. produkty na báze sacharózy sú ideálnym krmivom pre vaše včely vďaka svojmu vyváženému zloženiu, najvyššej čistote a trvalo vysokej kvalite.
Informácie o výrobku: APIINVERT® je tekuté krmivo pre včely najvyššej čistoty, ktoré sa skladá výlučne zo sacharózy a jej stavebných zložiek fruktózy a glukózy. APIINVERT® preto neobsahuje žiadne cukry, ktoré sú škodlivé pre črevá. Vysoký obsah fruktózy udržuje nízku tendenciu ku kryštalizácii v pláste, a to aj pri nízkych teplotách - hladovanie včiel na plnom pláste je preto takmer úplne vylúčené.
- pripravené na okamžité použitie bez pridania vody
- vysoký obsah fruktózy, ideálna konzistencia
- najlepšie využitie krmiva vďaka vysokému obsahu sušiny
- rýchle skladovanie krmiva vďaka zloženiu vhodnému pre včely
- mikrobiologická stabilita a dlhá skladovateľnosť
- vhodné aj na použitie v kŕmnych postrojoch
Majte na pamäti, že v dôsledku veľkého počtu objednávok môže dôjsť k oneskoreniu. Ďakujeme za pochopenie!
Technické údaje / použitie:
Technické údaje
- 1 kartón (12,5 kg) = 5 minibalení po 2,5 kg
- Skladovanie: APIINVERT® by sa mal skladovať čo najchladnejšie, najlepšie pri stálej teplote medzi 10 °C a 20 °C
- Trvanlivosť: APIINVERT® sa môže ľahko skladovať viac ako rok, ak sa takto skladuje v pôvodnom obale
Použitie:
| Použitie | APIINVERT® |
|---|---|
| Pružné podráždenie | * |
| Tvorba zŕn | * |
| Chov matiek | - |
| Kŕmenie medzier | ** |
| Skoré zimné kŕmenie | * |
| Neskoré zimné kŕmenie | ** |
** ideálne, * vhodné, - menej vhodné
APIINVERT®
Sirup APIINVERT® je ideálny na kŕmenie včiel koncom zimy. Sirup je pripravený na použitie.
Zloženie sirupu APIINVERT® pre včely
Cukrový roztok APIINVERT® sa skladá výlučne zo sacharózy (granulovaný cukor) a jej zložiek fruktózy a glukózy. APIINVERT® preto neobsahuje žiadne druhy cukru, ktoré vaše včely nepoznajú a nedokážu spracovať.
Vzhľadom na vysoký obsah fruktózy v sirupe je kryštalizácia pri nízkych teplotách veľmi nízka.
Koncentrácia cukru 72,7 % zabezpečuje dlhú mikrobiologickú trvanlivosť. Krmná hodnota 1 litra APIINVERT® zodpovedá 1 kg granulovaného cukru. preto 1 kg lieku APIINVERT® obsahuje 0,73 kg granulovaného cukru.
Vzhľadom na vysoký obsah fruktózy v sirupe je kryštalizácia pri nízkych teplotách veľmi nízka.
APIinvertovať
tekuté krmivo pre včely - produkt pripravený na použitie na báze tekutého cukru s vyváženým zložením cukru.
Kedy sa má používať:
Pri neskorom zimnom kŕmení
Hodnotný sortiment API krmív pre včely od spoločnosti Südzucker:
Viac ako 40 rokov výrobcu - záväzok
Pomáha chovať zdravé a produktívne včely
Krmivo pripravené na použitie na základe prirodzenej výživy včiel
Spĺňa všetky požiadavky na zdravú alternatívu krmiva
Môže sa použiť okamžite bez časovo náročnej prípravy
5 vriec s 2,5 kg tekutého kŕmneho sirupu v každom
- Rozmery
- 29x19x22cm
- Hmotnosť
- 12500 g
- Objem
- 12.5 l
- Obsah vlhkosti
- min. 70%
- Obchodný názov
- Potrava pre včely
- Zloženie krmiva
- Cukrový sirup obsahujúci fruktózu a glukózu
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Bienen
- Prídavné látky
- Sacharóza
- Počet kusov
- 5
- Rozsah dodávky
- 5x 2,5 kg vrecia v kartóne
- Pokyny pre použitie
- Celoročná potrava pre včely
- EAN kód
- 4006544856901
- Číslo od výrobcu
- 40661551
- Výrobca
- Südzucker AG
- Registračné číslo
- keine
- Rozmery
- 29x19x22cm
- Hmotnosť
- 12500 g
- Objem
- 12.5 l
- Obsah vlhkosti
- min. 70%
- Obchodný názov
- Potrava pre včely
- Zloženie krmiva
- Cukrový sirup obsahujúci fruktózu a glukózu
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Bienen
- Prídavné látky
- Sacharóza
- Počet kusov
- 5
- Rozsah dodávky
- 5x 2,5 kg vrecia v kartóne
- Pokyny pre použitie
- Celoročná potrava pre včely
- EAN kód
- 4006544856901
- Číslo od výrobcu
- 40661551
- Výrobca
- Südzucker AG
- Registračné číslo
- keine
Hodí sa k tomu

Apifonda krmivo pre včely 12,5 kg (5 x 2,5 kg) kartónové včelárske krmivo
2,41 €/1kg
31,00 €
Predajca: Paulik_Dienstleistungen

Múčka z červov
148,14 €/1kg
10,37 €
Predajca: e-zooo_com

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

AREBOS tangenciálne vyťahovanie medu | ručné vyťahovanie 4 plástov / 4 rámčekov
219,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

SucceBuy štartovacia súprava úľa s 20 rámikmi, cédrové drevo potiahnuté včelím voskom, 1 hlboký + 1 stredný box, Langstroth úľová súprava, priehľadné akrylové okienka so základmi pre začínajúcich a profesionálnych včelárov
10,63 €/1kg
218,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

Plastový úľ Langstroth na 5 rámikov
111,86 €/1l
55,93 €
Predajca: Lumarko

30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
396,20 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

20x rámček Zander PLOCHÝ 2/3 s rovnými stranami 477 x 159 mm
6,60 €/1kg
32,99 €
Predajca: Bienen-Schmidt

UISEBRT Vyťahovač medu 4 plásty ručný vyťahovač medu z nehrdzavejúcej ocele ručný kľukový vyťahovač medu včelárstvo včelárstvo hobby včelár - veľkosť suda 48 x 62 cm
183,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Automatický inkubátor Wiltec na 24 vajec, inkubátor s plne automatickým systémom otáčania, inkubátor s reguláciou teploty a vlhkosti, inkubátor na násadové vajcia
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Sada včelárskeho náradia: udiareň, dláta, chápadlá, sito, pasce - 37 ks.
88,78 €
Predajca: Lumarko

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

VL Chrumkavé müsli pre králiky 2,75kg
4,70 €/1l
12,93 €
Predajca: superbrandshop

Dyon Enter 32 Pro-X2, 80 cm (31.5"), 1366 x 768 px, HD, LED, Smart TV, Čierna
284,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NovaMBSmart

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

Balkónová elektráreň 2000W Bifacial fotovoltaické sklo/sklo solárny systém kompletný set WIFI Smart mini PV systém 2000 wattov
849,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Kurník 3x8x2m Kurník pre sliepky Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre kurčatá Pozinkovaný
368,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Medové sito s dvojitým sitom z nehrdzavejúcej ocele, priemer 24 cm, sito na med, sito na zber medu, jemné a hrubé
24,99 €/1kg
29,99 €
Predajca: Bienen-Schmidt

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Outsunny prístrešok na náradie Záhradný prístrešok sivý 277 x 195 x 192 cm
342,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie
Hmotnosť 28 kg
Bohužiaľ mi v sklade vytekla jedna krabica, hoci bola v pôvodnom obale. Nečistota mala katastrofálne rozmery, pretože som musel odstrániť cukrovú vodu spolu s tisíckami včiel. Takéto veci sa občas stávajú. Som však veľmi spokojný, pretože napriek sezónnemu vyťaženiu bola dodávka veľmi rýchla a reklamácia bola bezproblémovo a rýchlo vybavená. Ďakujem za to
Hodnotenie z 2. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1 vrecko s chybou
Hmotnosť 12,5 kg
Bohužiaľ, jedno vrecko bolo chybné, takže spodná časť balíka bola lepkavá! Nechcela som ho poslať späť!
Hodnotenie z 21. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 16 kg
Hodnotenie z 30. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 12,5 kg
Hodnotenie z 21. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 28 kg
Hodnotenie z 29. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 28 kg
Hodnotenie z 6. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 28 kg
Hodnotenie z 21. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 12,5 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Cukrová melasa 1000 kg, krmná melasa pre kravy, krmivo pre kravy, melasa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
699,00 €
-100,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
599,00 €
Predajca: FRANCLEAN
0,60 €/1kg

Leimüller Anti-Stress krmivo pre sliepky proti roztočom 25 kg – špeciálne zrnité krmivo s medovkou a horčíkom
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg

Leimüller Pelety pre kačice 5 kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg

Lúžny seno v peletách, 25 kg, priemer 8 mm. Krmivo s vysokým obsahom bielkovín pre kone, králiky, hovädzie mäso a hydinu. Pelety z ďatelinového sena
17,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,72 €/1kg

Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 5 kg
20,99 €
Predajca: Agrarzone
4,20 €/1kg

Sójové bôby 20 kg Krmivo Bielkovinové krmivo pre hydinu, ošípané, dobytok a hospodárske zvieratá
15,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,80 €/1kg

Ľanový olej pre kone, krmivo pre kone, doplnkové krmivo 5 litrov - Horselen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,14 €
Predajca: FonderhillSp
6,23 €/1l

Kukurica 20 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,58 €
Predajca: Posh
1,38 €/1kg

30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

25 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
31,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,26 €/1kg

Kukurica 10 kg krmná kukurica žltá celé zrná pre sliepky, kačice, kone a holuby GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,37 €
Predajca: Posh
2,04 €/1kg

Leimüller Bio krmivo pre sliepky – müsli 25 kg
45,99 €
Predajca: Agrarzone
1,84 €/1kg

Sójová múčka 25 kg, 46 % bielkovín – bielkovinové krmivo pre dobytok, ošípané, hydinu, sójové krmivo Premium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,90 €
Predajca: FRANCLEAN

Drvená kukurica 15 kg, žltá krmná kukurica pre sliepky, kačice a prepelice, GiDeli
23,97 €
Predajca: Posh
1,60 €/1kg

Leimüller Krmivo pre sliepky 25 kg Fitness Müsli – jedinečné krmivo pre nosnice s oreganom a mušľovým šrotom – bez geneticky modifikovaných zŕn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg

10 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
25,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
2,60 €/1kg

15 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
28,49 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,90 €/1kg

20 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(43)Počet hodnotení: 43
29,99 €
Predajca: Lagento_GmbH
1,50 €/1kg

Leimüller Pelety pre kačice 25 kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,48 €/1kg

Leimüller Schaffutter Krmivo pre kozy Müsli 20 kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone
1,85 €/1kg