Či už ide o spanie, okusovanie, schovávanie, lezenie alebo hryzenie: v senníku je možné všetko. Vyrobený zo 100 % prírodného materiálu, prirodzene bez umelých lepidiel. Strecha zo zdravej mrkvy poskytuje ďalšiu zábavu pri okusovaní.
Zloženie:
Prírodné vlákno, seno 25,7 %, škrob, mrkva 15,5 %
Skupina Garden Group
JR Farm 650g mrkva na seno veľká
27,39 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,69 €-2%
41,06 € / 1kg
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
št 8. – ut 13. októbra
Naše najlepšieponuky
Seno a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Chipsi Farmland Stroh Compact 4 kg
4,79 €/1kg
19,17 €
Predajca: e-zooo_com
Ďalšie informácie o reklame
Timothy seno tyčinky 38 kusov pre malé zvieratá žuvacia hračka pochúťka škrečok králik činčila
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Ďalšie informácie o reklame
Suprême Science Foin Timothy Sélectif 400g
40,55 €/1kg
16,22 €
Predajca: e-zooo_com
Ďalšie informácie o reklame
JR FARM Proso v spreji žlté - žlté proso v klasoch 250g
DUVO+ Podstielka pre hlodavce 3,6kg hobliny, 65075828
5,60 €/1kg
20,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
JR Farm Heu-Haus - mittel 380 g
59,13 €/1kg
22,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
JR Farm 75g Heu-Küchlein Löwenzahn
27,39 €/1kg
10,27 €
Predajca: e-zooo_com
ZOLUX Chambiose Nature - Podstielka - 10 L
6,65 €
Predajca: VISO
LIMARA seno lisované 1,6 kg
3,10 €/1kg
5,11 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
4,99 €
Predajca: STREFA
JR Farm Ostropestrec mariánsky lúčny pre činčily 500 g, doplnok stravy
3,98 €/1kg
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Lúčne seno z horských lúk 0,8 kg
4,04 €/1kg
3,37 €
Predajca: STREFA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Či už ide o spanie, okusovanie, schovávanie, lezenie alebo hryzenie: v senníku je možné všetko. Vyrobený zo 100 % prírodného materiálu, prirodzene bez umelých lepidiel. Strecha zo zdravej mrkvy poskytuje ďalšiu zábavu pri okusovaní.
Zloženie:
Prírodné vlákno, seno 25,7 %, škrob, mrkva 15,5 %
Skupina Garden Group
Hmotnosť
650 g
Objem
2.5 l
Obsah vlhkosti
vysoká
Typ krmiva
Základné krmivo
Prídavné látky
Neznáme
Počet kusov
1
EAN kód
4024344162497
Číslo od výrobcu
SCAN4024344162497
Výrobca
JR Farm
Registračné číslo
nicht klassifiziert
Hmotnosť
650 g
Objem
2.5 l
Obsah vlhkosti
vysoká
Typ krmiva
Základné krmivo
Prídavné látky
Neznáme
Počet kusov
1
EAN kód
4024344162497
Číslo od výrobcu
SCAN4024344162497
Výrobca
JR Farm
Registračné číslo
nicht klassifiziert
Hodí sa k tomu
Pneumatiky NEXEN 255/45 R18 103Y NFERA SPORT SU2 XL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
68,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax
ROTHENBERGER Priemyselná zváracia tyč v ochrannom plyne 0,8 mm / 1 kg - 31232
113,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Králikáreň Wiltec sivobiela 1220 x 630 x 920 mm s voľným výbehom a vyvýšeným dreveným prístreškom, klietka pre králiky s 2 poschodiami, klietka pre malé zvieratá
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(27)Počet hodnotení: 27
148,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Mucola skladacia klietka pre voľne žijúce zvieratá klietka pre králiky klietka pre voľne žijúce morčatá klietka pre malé zvieratá klietka pre králiky - biela / sivá
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(48)Počet hodnotení: 48
168,80 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-24,00 €
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Bosch F016800570, Bosch, UniversalGrassCut 18, 18-26, 18-260, CE, plast, 1,6 mm, 6000 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,07 €
Predajca: M_plus_L
WENKO nástenný 3 náhradný držiak na toaletný papier DETROIT z nerezovej ocele bez vŕtania
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,93 €
Predajca: EDAXO_cz
JR Farm Heu-Tunnel - mittel 380 g
54,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,72 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
BESSEY KliKlamp, Tyčová svorka, Kov, Horčík, 16 cm
26,06 €
Predajca: Profizentrum
kwb 604630, Drôtený kotúč, 6 mm, 10 cm, Drevo, Nylon
27,03 €
Predajca: Green_Country
Knipex 74 02 160, Diagonálne kliešte, Chrómovo-vanádová oceľ, Plast, Modrá, Červená, 160 mm, 209 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5