5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Adaptér Kärcher 8 TR20IG-M18AG 4.111-036.043,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kärcher Anschluss Druckseite K5 Al (Ersatz)27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kärcher Luefterrad22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kärcher Anschluss Reinigungsmittel18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kärcher RM 503, 500 ml, sprej, Viacfarebný, Sklo, 64 mm, 70 mm
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Univerzálny čistič Kärcher RM 626
16,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher CarpetPro RM 760 Pulver Classic, Čistič kobercov, Prášok, Koberec, Čalúnenie, 10 kg
16,63 €/1kg
166,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Kärcher 6.295-753.0, 1000 ml
15,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher Car shampoo, 5000 ml
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher 2.637-767.0, Súprava na čistenie zariadení, Čierna, Žltá, 15000 mm
180,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Kärcher 6.295-765.0, 1000 ml
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kärcher 6.295-761.0, 500 ml, Tekuté
19,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher 6.295-763.0, 500 ml
14,16 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,69 €
Predajca: T3S_Shop

Kärcher 6.295-671, 10000 ml, Tekuté
23,93 €
Predajca: Landema

Kärcher RM 81 ASF, 2500 ml
36,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Čistiaca kefa Kärcher
21,35 €
Predajca: somnia24

Kärcher Verbindungsstueck
13,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kärcher Fliessfett 50ml
18,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

PressurePro aktívny čistič, alkalický RM 81, 6.295-556.0
94,85 €
Doprava zdarma
Predajca: ProAuto

Kärcher Kondensator 20mikroF H=70
23,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte čistiacu silu profesionálneho viacúčelového čističaKärcher RM 555, ktorý spôsobí revolúciu vo vašom upratovaní. Táto vysoko účinná čistiaca kvapalina je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú dokonalé výsledky na rôznych povrchoch.
Formát 5000 ml zaručuje dlhú životnosť, takže je ideálny na časté používanie v domácom aj profesionálnom prostredí. Koncentrované zloženie Kärcher RM 555 zabezpečuje silný odmasťovací účinok, ktorý odstraňuje odolné nečistoty bez poškodenia ošetrovaných povrchov.
Tu sú niektoré kľúčové vlastnosti výrobku:
- Koncentrované zloženie na hĺbkové čistenie
- Vhodný na viaceré povrchy
- Šetrný k životnému prostrediu
- Jednoduché dávkovanie a používanie
Viacúčelový čistiaci prostriedok Kärcher bol vyvinutý tak, aby spĺňal aj tie najnáročnejšie potreby čistenia. Vďaka svojej všestrannosti je ideálny na čistenie podláh,skla, dlaždíc a dokonca aj povrchov z ušľachtilej ocele. Pokročilé zloženie RM 555 rýchlo rozpúšťa mastnotu a nečistoty a zanecháva povrchy lesklé a bez zvyškov.
Vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu ponúka čistiaca kvapalina Kärcher vynikajúci pomer ceny a kvality. Na dosiahnutie úžasných výsledkov stačí malé množstvo prípravku, vďaka čomu je formát 5000 ml trvalou investíciou pre vaše každodenné čistenie.
Bezpečnosť je pre spoločnosť Kärcher prioritou a tento univerzálny čistiaci prostriedok nie je výnimkou. Zloženie bolo starostlivo vyvážené tak, aby bolo účinné proti nečistotám, ale zároveň šetrné k povrchom a bezpečné pre životné prostredie. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre rodiny s deťmi alebo domácimi zvieratami.
Kärcher RM 555 sa bez problémov integruje s celým radom čistiacich prostriedkov Kärcher a ponúka optimálne výsledky pri použití s tlakovými umývačkami a inými zariadeniami tejto značky. Vďaka svojej všestrannosti je však účinný aj pri manuálnom použití s jednoduchou handričkou alebo špongiou.
Na záver možno konštatovať, že viacúčelový čistiaci prostriedok Kärcher RM 5555000 ml je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá profesionálny, účinný a všestranný výrobok pre svoje potreby čistenia. Neuspokojte sa s priemernými výsledkami - vyberte si dokonalosť Kärcher a premeňte svoje rutinné čistenie na vynikajúci zážitok.
Kúpte si Kärcher RM 555 teraz a objavte rozdiel, ktorý môže kvalitný čistiaci prostriedok priniesť do vašej domácnosti alebo pracovného prostredia!
Výkonný univerzálny čistič na použitie s vysokotlakovými čističmi Kärcher. S aktívnym odstraňovačom nečistôt, ktorý bez námahy odstraňuje olej, mastnotu a odolné nečistoty na minerálnej báze aj studenou vodou. Môže sa používať okolo domu, na záhrade a vo vozidlách.
Vlastnosti výrobku
- neutrálny univerzálny čistiaci prostriedok
- rozpúšťa olej, mastnotu a minerálne nečistoty
- optimálne prispôsobený vysokotlakovým čističom Kärcher
- mimoriadne šetrný k materiálom
- bez fosfátov
- Množstvo náplne: 5 litrov
Použitie s vysokotlakovým čističom
- Nasajte čistiaci prostriedok čistý s vysokotlakovým čističom
- nechajte krátko pôsobiť
- opláchnite čistou vodou
Ručná aplikácia
- Vo vedre zmiešajte čistiaci prostriedok v pomere 1:10
- nanášajte špongiou alebo štetcom
- nechajte krátko pôsobiť
- opláchnite čistou vodou
- Typ produktu:
- Kvapalina na čistenie zariadení
- Hlasitosť:
- 5000 ml
- Farba:
- Žltá
Univerzálny čistič RM 555
Výkonný univerzálny čistič bez námahy odstraňuje olej, mastnotu a znečistenie na minerálnej báze. Na záhradný nábytok, vozidlá, fasády a všetky povrchy odolné voči vode.
Univerzálny čistiaci prostriedok Karcher RM-555 5 l - neutrálna hodnota pH, kompatibilný s vysokotlakovými čistiacimi prostriedkami, povrchovo aktívne látky v súlade s OECD, biologicky odbúrateľný
Účinné a šetrné čistenie všetkých povrchov
Univerzálny čistič Karcher RM-555 je ideálnou voľbou pre každého, kto chce účinne odstrániť odolné nečistoty bez poškodenia povrchov. Tento čistiaci prostriedok s objemom 5 litrov má neutrálnu hodnotu pH, ktorá zabezpečuje šetrné čistenie na všetkých vodeodolných povrchoch. Či už ide o umývanie áut, čistenie záhradného nábytku alebo údržbu terasy, Karcher RM-555 vždy ponúka spoľahlivé riešenie.
- Univerzálne použitie - vhodný na autá, domácnosti a záhrady.
- Šetrné zloženie - šetrné k lakovaným povrchom.
- Rýchly a účinný - obzvlášť efektívny v kombinácii s vysokotlakovými čistiacimi prostriedkami.
- Jednoduché použitie - pripravený na okamžité použitie, bez potreby riedenia.
- Povrchovo aktívne látky v súlade s OECD - riešenie šetrné k životnému prostrediu.
Technické špecifikácie:
- Objem: 5000 ml
- Výrobca: Karcher
- Katalógové číslo: 6.295-357.0
- hodnota pH: neutrálna
- Biologicky odbúrateľný: Áno
Univerzálny čistič Karcher RM-555 je vďaka svojej spoľahlivosti a všestrannosti ideálnou voľbou pre všetky čistiace úlohy. Jeho jednoduchá manipulácia a rýchly účinok zaručujú, že čistiace práce budú efektívne a úspešné. Ideálny na súkromné aj profesionálne použitie, najmä v kombinácii s vysokotlakovými zariadeniami Karcher.
| Farba výrobku | Žltá farba |
| Objem | 5000 ml |
Intenzívny univerzálny čistič na aplikáciu pomocou vysokotlakových čističov. S novým aktívnym rozpúšťačom špiny, ktorý aj so studenou vodou bez námahy odstráni olej, mastnotu a zažrané minerálne znečistenie. Použiteľný okolo domu, v záhrade a na umývanie áut. Technické údaje Veľkosť nádoby (l) 5 Vlastnosti Tekutý univerzálny čistič obzvlášť šetrný k materiálu V odlučovači oleja rýchlo oddelí olej/vodu Efektívne rozpúšťa olej, mastnotu a minerálne znečistenia Bez námahy odstráni znečistenie z všetkých vode odolných povrchov Tenzidy podľa OECD biologicky odbúrateľné Extrémne šetrí materiál pH neutrálny Čistiaci prostriedok pripravený na použitie - Ready-to-use (RTU) Rýchle a efektívne čistenie v spojení s vysokotlakovým čističom Kärcher Kompatibilné stroje G 4.10 M G 7.10 M K 2 Basic K 2 Compact K 2 Compact Car & Home T150 K 2 Full Control K 2 Full Control Car & Home K 3 Full Control K 3 Full Control Car & Home T 150 K 3 Premium Full Control K 4 K 7 K 2 K 2 Car & Home K 2 Home K 2 Basic K 2 Compact Car K 2 Compact Home K 2 Premium K 2 Premium Car & Home K 3 Premium K 3 Premium Home K 4 Compact *EU K 4 Premium K 4 Premium Home K 4 Premium Home + rotačná kefa K 5 Compact K 7 Compact K 7 Home
Popis produktu Kärcher Univerzálny čistič RM 555 5l Tekutý čistiaci prostriedok pre vysokotlakové čističe, ktorý účinne odstraňuje nečistoty zo záhradného nábytku, fasád, auta a vyčistí aj rôzne vodeodolné povrchy.
Kärcher RM 555, Typ výrobku: Čistiaca kvapalina na spotrebiče, Objem (ml): 5000 ml, Farba výrobku: žltá
RM555 - PLUG CLEAN WASCHMITTEL LIQUIDO UNIVERS. - 5LTR
6.295-357.0
- Hmotnosť
- 5.4 kg
- EAN kód
- 4039784359666
- Číslo od výrobcu
- 6.295-357.0
- Výrobca
- Kärcher
- Hmotnosť
- 5.4 kg
- EAN kód
- 4039784359666
- Číslo od výrobcu
- 6.295-357.0
- Výrobca
- Kärcher
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Batériový čistič okien Čistič okien WV 2 Premium Čierna edícia
61,45 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Kärcher RM 503, 500 ml, sprej, Viacfarebný, Sklo, 64 mm, 70 mm
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

SONGMICS kotva do zeme, kotva do zeme pre stĺpiky bočných markíz, kotva do zeme, klinec do zeme, vhodná len pre bočné markízy SONGMICS s hliníkovými stĺpikmi, 11,5 x 11,5 x 46 cm, sivá GSA001
52,25 €
Predajca: Lumarko

Bosch GHE 18V-60 PROFESSIONAL Jedna čepeľ 3 kg
174,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GAME 29017, PlayStation 5, E (bez obmedzenia), Stiahnuť
22,85 €
Predajca: ak-trade

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Vonkajšie sledovacie kamery Full HD 1080p Foto pasca Poľovnícka stopovacia kamera pre voľne žijúce zvieratá aktiváciou Nočné videnie Retoo
48,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Sony Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, T (neplnoletí), Stiahnuť
63,33 €
Predajca: M_plus_L

LEGO Technic Nákladné auto Volvo FMX a elektrický bager EC230, Stavebnica, 10 rok / roky, Plast, 2274 kusov, 3,81 kg
158,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Zmes izbových rastlín ii Sada 3 rastlín, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (drací strom), 10-12cm kvetinác
15,99 €
Predajca: Exotenherz

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Clatronic BZ 3740, 5 L, Nerezová oceľ, 2 °C, CE, Studené nápoje, Izolovaný
174,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Karcher umývačka okien WV 2 Plus N 1.633-642.0
70,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
11,95 €/1kg
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Sada na olej a ocot na bridlicovej doske, dávkovač oleja, dávkovač octu, menáž, fľaša na olej
15,89 €
Predajca: Sendez_GmbH

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Rhododendron Catawbiense Purple 15–20 cm – vždyzelená rododendronová ruža, fialové kvety, mrazuvzdorná, nenáročná na údržbu, záhradná rastlina
5,60 €
Predajca: Blumen-Senf

Warner Bros Hogwarts Legacy (PS5), PlayStation 5, Očakávané hodnotenie, Fyzické médiá
32,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,30 €
Predajca: DITH-Shop-Online

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-dielna kombinovaná súprava, kamenina
162,85 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Kaufland

MOB, Jedálenská súprava (24 ks.) - Modvi (modrá)
119,79 €
-11,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
108,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Makita 197599-5, Batérie, Lithium-ion (Li-ion), 3 Ah, 18 V, Čierna, 1 kusov
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

Makita DHR171Z, SDS Plus, Čierna, Modrá, 1,7 cm, 680 ot/min, 1,2 J, 4800 bpm
137,99 €
Predajca: Etrona

4 balenia umývateľná reflexná vesta, bezpečnostná vesta do auta, 360 stupňové reflexné pruhy so suchým zipsom pre autá, bicykle, motocykle
10,48 €
Predajca: odsellingaaa

Savo, Preparat do usuwania pleśni, 500 ml
8 727,27 €/1kg
4,80 €
Predajca: vikpap

Smartfón Samsung Galaxy A50 16,3 cm (6,4 palca), 4 GB RAM, 128 GB úložisko, farba: čierna
189,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mobile-Discounter

Hop-Sport ochranná podložka na podlahu z PVC s hrúbkou 0,6 mm a ochranná podložka na fitness a športové vybavenie - 220x110 cm
48,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Stôl ART Rozťahovací stôl 150-198 cm Stirling Oak
241,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Electronic Arts Battlefield 2042, Xbox Series X, Režim multiplayer, Očakávané hodnotenie, Fyzické médiá
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix PowerReach ProMax 6,3 m - Teleskopická Tryska pre Tlakové Čističe | 4000 PSI | 7 Trysiek | Sada So Zahnutými Hrotmi
197,00 €
Predajca: ROSFIX

Vysokotlaková hadica na čistenie potrubia TolleTour, 10 m, 160 bar, kompatibilná s Kärcher, K2, K3, K4, K5, K6, vrátane adaptéra, pevné + rotačné trysky
32,69 €
Predajca: Yuet-Chi

LUXTOM | Pištoľ na vysokotlakové čistenie, s vysokotlakovou hadicou, hadica 5 m, pre vysokotlakové čističe, nastaviteľná tryska
27,99 €
Predajca: Luxtom

Sillar rotačná tryska s rýchlym pripojením pre Parkside PHD 110–170 – náhradná tryska pre vysokotlakové čističe 040



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(22)Počet hodnotení: 22
19,99 €
Predajca: CSVK

Čistiaca hadica na kanalizáciu 15 m s vonkajším závitom M22
20,60 €
Predajca: ROSFIX

Sada vysokotlakovej pištole 21 x 19 cm s 5 rozprašovacími tryskami a 1-litrovou fľašou na mydlo, krátka vysokotlaková pištoľ – WASHGUN
29,99 €
Predajca: Mormark

Rosfix Sada 38 tesnení a O-krúžkov – Opravná sada pre tlakové umývačky Karcher K2–K7 | 37 dielov | Odolné náhradné diely
14,72 €
Predajca: ROSFIX

Rosfix Penový Rozprašovač 750 ml – Kompatibilný s Kärcher K2 – K7 | Bajonetové Pripojenie
12,51 €
Predajca: ROSFIX

Rosfix Rotačná Tryska Turbo Nozzle – Kompatibilná s Vysokotlakovými Čističmi Kärcher K2 – K7 | 545 mm | 150 Barov | Bajonetové Pripojenie
12,03 €
Predajca: ROSFIX

Rosfix Adaptér M22x1,5 na Rýchlospojku Lavor – Náhradný Diel pre Vysokotlakové Čističe Lavor ARMY, Cruiser, Galaxy | 160 bar, 60°C | Kov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,80 €
Predajca: ROSFIX

Rosfix Výstupná Spojka 35x41x107 mm – Náhradný Diel pre Vysokotlakové Čističe Kärcher K2 – K3 | Rýchla Inštalácia, Odolná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,47 €
Predajca: ROSFIX

Rosfix Vysokotlaková Hadica 10 m – Náhradný Diel pre Vysokotlakové Čističe Stihl, Nilfisk, Gerni | 200 bar, Click Connect, Nylonový a PVC Opláštenie



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(20)Počet hodnotení: 20
20,35 €
Predajca: ROSFIX

Koncovka s tulejou na hadicu DN6 – kompatibilná s myčkami Nilfisk/Stihl
8,10 €
Predajca: ROSFIX

Rosfix 10 m Vysokotlaková Hadica Click-M22 pre Vysokotlakové Čističe Parkside



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(20)Počet hodnotení: 20
20,11 €
Predajca: ROSFIX

Sada hadíc na čistenie odtokov Ikodm, čistič odtokov, 20 metrov, 160 bar, príslušenstvo k vysokotlakovému čističu, obsahuje 2 trysky a 2 adaptéry, rotačná tryska, určené na čistenie odtokových potrubí
54,99 €
Predajca: SA-WLONG

Rosfix Turbo Tryska Parkside QC – Rotačná Tryska s Rýchlospojkou | 150 Barov, 60 °C | Náhradný Diel pre Vysokotlakové Čističe Parkside PHD 110 – 170



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
12,76 €
Predajca: ROSFIX

Opravná sada pre turbo dýzu tlakovej umývačky Kärcher K2-K5



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,00 €
Predajca: ROSFIX

Sillar súprava vysokotlakového čističa, 345 bar – pištoľ + hadica 90 cm + tryska M22×1,5



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
37,99 €
Predajca: CSVK

Čistiace prostriedky na plochy, vysokotlakové čističe, príslušenstvo pre Kärcher K2, K3, K4, K5, K6, K7



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(113)Počet hodnotení: 113
34,99 €
Predajca: CSVK

Rosfix 10 m Vysokotlaková Hadica Click-Click pre Vysokotlakové Čističe Kärcher K2 K3 K4 K5 K6 K7



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
19,37 €
Predajca: ROSFIX