5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g36,55 €/1kg
27,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen35,85 €/1kg
35,85 €
Predajca: M_plus_L

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Caffè Crema Gustoso | ganze Bohne | 1000g26 980,00 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schirmer Espresso aromatisch, harmonisch 1000g28,61 €/1kg
28,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 250 g
47,96 €/1kg
11,99 €
Predajca: esol

Lucaffe Classic, 1 kg
28,99 €/1kg
28,99 €
Predajca: esol

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg
21,59 €/1kg
21,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

Kávové kapsule Lucaffe EXQUISIT 44 mm pre systém ESE, 150 ks
46,78 €/1kg
51,46 €
Predajca: velmontask

Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnková káva
24,85 €/1kg
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, 44 mm, vrecúška systému ESE, 150 ks
55,97 €
Predajca: velmontask

Passalacqua Mehari Espresso 1 kg zrnkovej kávy
32,82 €/1kg
32,82 €
Predajca: Katomix

Illy 7096, 250 g, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm, 91,2 mm
28,34 €/1kg
10,77 €
Predajca: CoffeeFriend

Zrnková káva Gimoka Gran Bar 1 kg.
19,00 €/1kg
19,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Jemné praženie, 1 kusov, Taška
34,56 €/1kg
34,56 €
Predajca: somnia24

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Káva Crema 1,0 kg
22,95 €/1kg
22,95 €
Predajca: Zyrafka

Lucaffé Classic 500g
32,38 €/1kg
16,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

illy® 10003885 illy® Classico Kaffeebohnen, Arabicabohnen 500,0 g
94,14 €/1kg
23,44 €
Predajca: somnia24

Lavazza Caffe Espresso Bohnenkaffee 500 g
58,64 €/1kg
29,32 €
Predajca: LAVONIO

Lucaffe BLUCAFFE 700 g kávových zŕn
61,97 €/1kg
43,38 €
Predajca: velmontask
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
LUCAFFE CLASSIC 0,25 KG PLECHOVKA S FAZUĽAMI
Lucaffe Classic je jedinečná pre tých, ktorí oceňujú chuť vynikajúceho talianskeho espressa. Lucaffe Classic je zložené z 80 % z najlepšíchzŕn Arabica s malým prídavkom ušľachtilej Robusty. Vyznačuje sa mimoriadne jemnou chuťou, dokonalou arómou a na šálke espressa vytvára krásnu penu.
Špecifikácia:
- Zloženie: Zloženie: 80% Arabica
- Stupeň praženia: 4/10
- Obsah kofeínu: 5/10
- Najlepšie konzumovať pred: 30. augusta 2025
Vlastnosti:
- Intenzita: 3/10
- Sladkosť: 7/10
- Pena: 9/10
Metódy prípravy: 1:
- Espresso: 8/10
- Čierna káva: 8/10
- Cappuccino: 8/10
- Caffe Latte: 8/10
Preparation methods:
- Automatické kávovary: 8/10
- Kávovary: 8/10
- Kávovary na prenos: 6/10
- Kávovary, moka kávovary: 6/10
Pražiareň Lucaffe bola založená v Taliansku, neďaleko jazera Garda, vďaka vášni, skúsenostiam a rozsiahlym znalostiam Gian Lucu Venturelliho.
Spočiatku Lucaffe fungovala ako malá remeselná pražiareň, takže aj po dosiahnutí úspechu na medzinárodných trhoch si stále zachováva svoj jedinečný, tradičný charakter. Podrobný a časovo náročný výskum, ktorý osobne vykonáva zakladateľ spoločnosti, viedol k tomu, že značka poskytuje jedinečné, charakteristické zmesi s dokonale vyvinutými proporciami.
- Kapacita:
- 250 g
KávaLucaffe Classicje jedinečná pre tých, ktorí ocenia chuť dokonalého talianskeho espressa. Tú zaručuje starostlivý výber tých najlepších zŕn len z najrenomovanejších plantáží a ich vhodné praženie. Zloženie kávy Lucaffe Classic tvorí 80 %najlepších zŕnArabica s malým prídavkom jemnej Robusty. Vyznačuje sa mimoriadne jemnou chuťou, dokonalou arómou a krásnou penou na šálke espressa. Vďaka prirodzenej jemnosti je káva Lucaffe Classic vhodná aj na prípravu lahodného cappuccina a latte.
Balenie obsahuje 250 g kávy.
| Informácie: | |||
Dátum spotreby | 23. mája 2026 | Dátum praženia | Máj 2024 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň praženia | 4/10 |
Vlastnosti | 80 % Arabica | Hmotnosť | 250g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 3/10 | Sladkosť | 7/10 |
Pena | 9/10 | Obsah kofeínu | 5/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 8/10 | Čierna káva | 8/10 |
Cappuccino | 8/10 | Caffe Latte | 8/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 8/10 | Kávovary | 8/10 |
Filtračné kávovary | 6/10 | Kávovary, Moka kávovary | 6/10 |
Zrnková káva Lucaffé Classic celozrnná a sladká 250gr. plechovka 250 gramov zrnkovej kávy Lucaffé Classico. Táto zmes pozostáva z 80 % zŕn Arabiky a 20 % zŕn Robusty. Vďaka tomu má káva jemnú klasickú chuť espressa s príchuťou. Všetky kávy Lucaffe vyrába Gian Luca Venturelli: Zakladateľ a melanžér spoločnosti Lucaffé. Kávové zrná sa tradične pražia v malom rozsahu, aby sa zabezpečila optimálna kvalita a chuť, a všetky kávy Lucaffé sa balia v ochrannej atmosfére. dusík vyháňa z obalu kyslík, a tým zabraňuje oxidácii kávy. Káva tak zostáva v neotvorenom obale dlho v dobrom stave. VYSOKÁ KVALITA - Lucaffè je najvyššej kvality, v skutočnosti sú všetky naše kávové kapsuly, espresso káva, zrnková káva, mletá káva, káva bez kofeínu výsledkom starostlivého a vášnivého výskumu; výsledkom je aj proces, ktorý sa riadi talianskou tradíciou remeselného praženia. Spoločnosť, ktorá začínala ako malá pražiareň, sa rýchlo rozrástla a dodnes má nadnárodný sortiment, ale s kvalitou tradičného talianskeho praženia.
- Spôsob prípravy kávy
- Moka kanvica/varič espressaPlne automatický kávovarPáka so sitkom
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- 80 % Arabica / 20 % Robusta
- Hmotnosť
- 250 g
- Pestovateľská oblasť kávy
- Stredná AmerikaJužná AmerikaIndia
- Podiel arabiky
- 80 %
- Podiel robusty
- 20 %
- Potravinársky podnik
- Lucaffé Srl S.B.
- Obchodný názov
- Lucaffé Classic 250g
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V9025
- EAN kód
- 8021103790256
- Spôsob prípravy kávy
- Moka kanvica/varič espressaPlne automatický kávovarPáka so sitkom
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- 80 % Arabica / 20 % Robusta
- Hmotnosť
- 250 g
- Pestovateľská oblasť kávy
- Stredná AmerikaJužná AmerikaIndia
- Podiel arabiky
- 80 %
- Podiel robusty
- 20 %
- Potravinársky podnik
- Lucaffé Srl S.B.
- Obchodný názov
- Lucaffé Classic 250g
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V9025
- EAN kód
- 8021103790256
Hodí sa k tomu

Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 250 g
47,96 €/1kg
11,99 €
Predajca: esol

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
19,90 €/1kg
19,90 €
Predajca: esol

Lucaffe Classic, 1 kg
28,99 €/1kg
28,99 €
Predajca: esol

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg
21,59 €/1kg
21,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

Illy 7187, 250 g, Stredne pražená, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm
27,86 €/1kg
8,08 €
Predajca: CoffeeFriend

Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
31,49 €/1kg
31,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

Kávové kapsule Lucaffe CLASSIC 44 mm pre systém ESE, 150 ks
43,77 €
Predajca: velmontask

Illy 7096, 250 g, Espresso, 24 mesiace, 1 kusov, 91,2 mm, 91,2 mm
28,34 €/1kg
10,77 €
Predajca: CoffeeFriend

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
95,92 €/1kg
25,47 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

BOXILAND® ovocné želé adventný kalendár 2026, 24 druhov, sladké & kyslé
31,12 €/1kg
52,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Umbrella

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
82,28 €/1kg
20,57 €
Predajca: M_plus_L

Lucaffé Exquisit 1 kg
26,99 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

Lucaffe bez kofeínu 700 g v zrnách
34,70 €/1kg
24,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Kávové kapsule Lucaffe EXQUISIT 44 mm pre systém ESE, 150 ks
46,78 €/1kg
51,46 €
Predajca: velmontask

Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Jemné praženie, 1 kusov, Taška
34,56 €/1kg
34,56 €
Predajca: somnia24

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, 44 mm, vrecúška systému ESE, 150 ks
55,97 €
Predajca: velmontask

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnková káva
24,85 €/1kg
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

Lucaffe BLUCAFFE 700 g kávových zŕn
61,97 €/1kg
43,38 €
Predajca: velmontask

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | ganze Bohne | 1000g
18,30 €/1kg
18,30 €
Predajca: velmontask

Passalacqua Harem 1 kg (5% Jamaica Blue Mountain)
43,03 €/1kg
45,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,03 €
Predajca: Katomix

Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavo pražená, 10/13, Taška
25,33 €/1kg
25,33 €
Predajca: Whooki

Minges Espresso Gusto Roma | celé zrná | 1000 g
27,84 €/1kg
28,55 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,84 €
Predajca: somnia24

Thuja occidentalis Smaragd 80-100 cm SMARAGD STROM ŽIVOTA
6,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Garden Pleasure 507016 Garden Pleasure Hängesessel Tobago blau
39,00 €
Predajca: artbook-service

Mondelez Milka Naps Mix Box Mini čokoládové tyčinky 1702g
36,43 €/1kg
61,93 €
Predajca: somnia24

GOURMETmaxx sklenené nádoby na potraviny click-it sada 4 Vynikajúce do umývačky riadu mikrovlnnej rúry mrazničky vzduchotesné nepriepustné
23,09 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naša obľúbená káva
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 25
Najlepšia káva a dodávka bola skvelá!
Hodnotenie z 15. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 25
Hodnotenie z 13. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 25
Hodnotenie z 3. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 25
Hodnotenie z 10. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 25
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
40,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
37,04 €/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza - zrnková káva grand espresso, balenie 1 kg



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,54 €
Predajca: Caffarro
19,54 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
22,09 €/1kg