Hmotnosť:

1000 g

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg

21,59 €

21,59 € / 1kg

Doprava zdarma

Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní

Naše najlepšieponuky
Zrnková káva a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy
Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy
20,31 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%
20,31 €
Predajca: Caffarro
Obrázok produktu pre Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
Obrázok produktu pre Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica, Robusta, Brazília, 1 kusov
Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica, Robusta, Brazília, 1 kusov
20,39 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
20,39 €
Predajca: Caffarro
Obrázok produktu pre Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
22,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
Obrázok produktu pre Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
19,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
19,90 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Lucaffe Classic, 1 kg
Lucaffe Classic, 1 kg
28,99 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
28,99 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
34,71 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnková káva
Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnková káva
24,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Lucaffe BLUCAFFE 700 g kávových zŕn
Lucaffe BLUCAFFE 700 g kávových zŕn
61,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
43,38 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavo pražená, 1 kusov, Taška
Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavo pražená, 1 kusov, Taška
38,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
38,66 €
Predajca: somnia24
Bestseller
Obrázok produktu pre Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavo pražená, 10/13, Taška
Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavo pražená, 10/13, Taška
25,33 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
25,33 €
Predajca: Whooki
Bestseller
Obrázok produktu pre Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | ganze Bohne | 1000g
Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | ganze Bohne | 1000g
18,30 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
18,30 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Lucaffe bez kofeínu 700 g v zrnách
Lucaffe bez kofeínu 700 g v zrnách
34,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Lucaffe Blucaffe 0,25 kg kávová zrna
Lucaffe Blucaffe 0,25 kg kávová zrna
79,96 €/1kg
19,99 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Kávové kapsule Lucaffe EXQUISIT 44 mm pre systém ESE, 150 ks
Kávové kapsule Lucaffe EXQUISIT 44 mm pre systém ESE, 150 ks
46,78 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
51,46 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Lucaffé Piccolo Dolce  1 kg
Lucaffé Piccolo Dolce 1 kg
35,18 €/1kg
35,18 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Lucaffe CLASSIC 700g zrnková káva (80% Arabica + 20% Robusta)
Lucaffe CLASSIC 700g zrnková káva (80% Arabica + 20% Robusta)
25,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, 44 mm, vrecúška systému ESE, 150 ks
Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, 44 mm, vrecúška systému ESE, 150 ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
55,97 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Passalacqua Mehari Espresso 1 kg zrnkovej kávy
Passalacqua Mehari Espresso 1 kg zrnkovej kávy
32,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
32,82 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
30,45 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
30,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lucaffé Espresso Bar - 60% Arabica + 40% Robusta

Pravá BAR zrnková káva. Lucaffé Espresso Bar je atraktívna zmes zŕn 60% Arabica a 40% Robusta zo starostlivo vybraných odrôd.
Špičkové praženie pomocou najmodernejších technológií, ktoré pomocou vzduchu pražia a otáčajú kávové zrná. Táto technológia zabezpečuje rovnomerné praženie a vynikajúcu kvalitu pri nižšej teplote. Tento spôsob praženia zvýrazňuje príchute kávových odrôd bez nežiadúcej pachute po pražení. V každom kávovom zrne a šálke sa objaví iba čistá kávová príchuť. Rovnomernosť praženia je zabezpečená tým, že kávové zrná opúšťajú pražiaci bubon už po 2 sekundách. Vďaka starostlivému praženiu obsahuje takto pražená káva o 25% viac antioxidantov ako jej konkurencia, dokonca viac, ako zelený čaj.



Kapacita:
1 kg


KávaLucaffe Espresso Barje rozmanitou zmesou kávových zŕn zo starostlivo vybraných plantáží, z ktorých 60 % tvorí najkvalitnejšiaarabica a zvyšok dopĺňa vysokokvalitná robusta. Káva Lucaffe Espresso Bar sa vyznačuje intenzívnou chuťou, ktorá sa strieda s výraznou sladkosťou. Má tiež výnimočne hodvábnu štruktúru a hustú penu, ktorá sa vytvára počas šálky vynikajúceho espressa. Vynikajúca je aj s mliekom vo forme cappuccina alebo latte.

Balenie obsahuje 1000 g kávy.

Informácie:

Dátum spotreby

17. júla 2026

Dátum praženia

Júl 2024

Typ

Zrnková káva

Stupeň praženia

7/10

Vlastnosti

60 % arabica
40 % Robusta

Hmotnosť

1000g

Vlastnosti:

Intenzita

8/10

Sladkosť

8/10

Pena

9/10

Obsah kofeínu

8/10

Spôsoby prípravy:

Espresso

8/10

Čierna káva

8/10

Cappuccino

8/10

Caffe Latte

8/10

Spôsoby prípravy:

Automatické kávovary

8/10

Kávovary

9/10

Filtračné kávovary

7/10

Kávovary, Moka kávovary

7/10

#espresso



Lucaffe Espresso Bar je k va ?pecifick  jemne ovocnou chu?ou s n znakom horkej ?okol dy. M  vy??¡ obsah kofe¡nu, siln‚ prenikav‚ telo a na povrchu vytv ra kvalitn£, hust£ penu. Pre svoju nezamenite?n£ charakteristiku sa pou?¡va v„??inou v baroch a re?taur ci ch. Perfektn  je nielen na pr¡pravu talianskeho espressa, ale aj na pr¡pravu v„??¡ch k vov?ch n pojovpskeho ?i americk‚ho typu. Charakteristika jemne ovocn  chu? s n znakom horkej ?okl dy v?razn  ar¢ma perfektn  pre Espresso ve?mi dobr  pre Latte Macchiato a Cappuccino vhodn  pre v?etky p kov‚ a automatick‚ k vovary

Káva - zrnková, zmes kávových odrôd, zmes rôzneho pôvodu, hmotnosť balenia 1000 g - 599 Kč/1 kg

Typická talianska káva, ktorá sa vyznačuje dokonalou rovnováhou rôznych odrôd kávy z najlepších plantáží. Sladká, intenzívna a veľmi krémová káva.
Skladovanie a použitie
Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením
Bezkofeínová
Nie
Zloženie
60% Arabica 40% Robusta
Hmotnosť
1000 g
Pestovateľská oblasť kávy
Stredná Amerika
Južná Amerika
India
Podiel arabiky
60 %
Podiel robusty
40 %
Potravinársky podnik
Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.
Obchodný názov
Lucaffé Espresso Bar 1 kg
Výrobca
Model
Espresso-Riegel
Počet kusov
25
Číslo od výrobcu
V9209
EAN kód
8021103792090

Skladovanie a použitie
Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením
Bezkofeínová
Nie
Zloženie
60% Arabica 40% Robusta
Hmotnosť
1000 g
Pestovateľská oblasť kávy
Stredná Amerika
Južná Amerika
India
Podiel arabiky
60 %
Podiel robusty
40 %
Potravinársky podnik
Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.
Obchodný názov
Lucaffé Espresso Bar 1 kg
Výrobca
Model
Espresso-Riegel
Počet kusov
25
Číslo od výrobcu
V9209
EAN kód
8021103792090
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
19,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
19,90 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Kávové kapsule Lucaffe CLASSIC 44 mm pre systém ESE, 150 ks
Kávové kapsule Lucaffe CLASSIC 44 mm pre systém ESE, 150 ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
43,77 €
Predajca: velmontask
Bestseller
Obrázok produktu pre Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavo pražená, 10/13, Taška
Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavo pražená, 10/13, Taška
25,33 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
25,33 €
Predajca: Whooki
Obrázok produktu pre Espresso Crema 500g
Espresso Crema 500g
23,98 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
34,71 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Držiak na toaletný papier bez vŕtania, samolepiaci držiak na rolku toaletného papiera, držiak na toaletný papier z nehrdzavejúcej ocele, držiak na toaletný papier, držiak na toaletný papier, držiak na papier do kuchyne a kúpeľne
Držiak na toaletný papier bez vŕtania, samolepiaci držiak na rolku toaletného papiera, držiak na toaletný papier z nehrdzavejúcej ocele, držiak na toaletný papier, držiak na toaletný papier, držiak na papier do kuchyne a kúpeľne
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
17,98 €
-14%
15,37 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Lucaffe Classic, 1 kg
Lucaffe Classic, 1 kg
28,99 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
28,99 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Lucaffé Exquisit 1 kg
Lucaffé Exquisit 1 kg
26,99 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
31,49 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 6
31,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavo pražená, 1 kusov, Taška
Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavo pražená, 1 kusov, Taška
38,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
38,66 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnková káva
Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnková káva
24,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
34,71 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
34,71 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lucaffe BLUCAFFE 700 g kávových zŕn
Lucaffe BLUCAFFE 700 g kávových zŕn
61,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
43,38 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Lucaffe bez kofeínu 700 g v zrnách
Lucaffe bez kofeínu 700 g v zrnách
34,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 42
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
35,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,85 €
Predajca: M_plus_L
Bestseller
Obrázok produktu pre Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | ganze Bohne | 1000g
Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | ganze Bohne | 1000g
18,30 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
18,30 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Lucaffé Crema Caffé 500g
Lucaffé Crema Caffé 500g
23,98 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe
Obrázok produktu pre Lucaffe Classic, 250 g
Lucaffe Classic, 250 g
39,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Caffè Vergnano 1882 Anticabottega | ganze Bohne | 1000g
Caffè Vergnano 1882 Anticabottega | ganze Bohne | 1000g
34,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
40,45 €
-15%
34,06 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
17,28 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 15
44,50 €
-61%
17,28 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
Obrázok produktu pre Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Mocha, Stredne pražená, 9/13, Taška
Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Mocha, Stredne pražená, 9/13, Taška
31,32 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
31,32 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Joerges Gorilla Bar Crema Zrnková káva 1kg
Joerges Gorilla Bar Crema Zrnková káva 1kg
38,75 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
38,75 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, kávové zrná
Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, kávové zrná
24,87 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
24,87 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Jemné praženie, 1 kusov, Taška
Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Jemné praženie, 1 kusov, Taška
34,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
34,56 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
23,36 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávové zrná
Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávové zrná
30,62 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
30,62 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Kávové kapsule Lucaffe EXQUISIT 44 mm pre systém ESE, 150 ks
Kávové kapsule Lucaffe EXQUISIT 44 mm pre systém ESE, 150 ks
46,78 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
51,46 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 870
12,49 €
Predajca: Mobileking

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 7 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 3. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Zdeformovaný obal v malej škatulke. vnútorná atmosféra úplne vytlačená..
Hmotnosť 0,5 kg
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 9. júla 2025 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Hodnotenie z 25. októbra 2024 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy
Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack
Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
37,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg, Obrázok generovaný UI
Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Doprava zdarma0,80€ poukaz
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm
Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen
Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm
Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg
Obrázok produktu pre Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)
Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška
Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Doprava zdarma0,80€ poukaz
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza - zrnková káva grand espresso, balenie 1 kg
Lavazza - zrnková káva grand espresso, balenie 1 kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 3
19,54 €
Predajca: Caffarro
19,54 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg
Obrázok produktu pre Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
22,09 €/1kg