4,5



Na základe 4 hodnotení
Bestseller
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg37,04 €/1kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Stredne pražená, Arabica, Robusta, Brazília, 1 kusov20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Ďalšie informácie o reklame
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
35,85 €/1kg
35,85 €
Predajca: M_plus_L

Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Mocha, Stredne pražená, 9/13, Taška
31,32 €/1kg
31,32 €
Predajca: velmontask

Kimbo Espresso Crema Intensa 1 kg kávových zŕn
34,62 €/1kg
35,66 €
Predajca: M_plus_L

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávové zrná
30,62 €/1kg
30,62 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

De’Longhi Kimbo Espresso Gourmet, 1 kg, Espresso, 1 kusov, Taška
31,58 €/1kg
31,58 €
Predajca: CoffeeFriend

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg
21,59 €/1kg
21,59 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Lucaffe

Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | ganze Bohne | 1000g
18,17 €/1kg
18,17 €
Predajca: velmontask

Lavazza Káva GUSTO FORTE 2868 celozrnná 1kg
20,14 €/1kg
21,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,14 €
Predajca: Kuchniasklep

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavo pražená, 12/13, Taška
37,84 €/1kg
37,84 €
Predajca: CORWELL

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, kávové zrná
24,87 €/1kg
24,87 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavo pražená, 1 kusov, Taška
38,66 €/1kg
38,66 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kimbo | Espresso Napoli - 1 kg - Tmavo pražené - Silná chuť - Aromatická vôňa
- Zažite autentickú chuť Neapola s kávou Kimbo Espresso Napoli.
Tradícia sa stretáva s kvalitou
- Spoločnosť Kimbo starostlivo vybrala vynikajúcu zmes najlepších kávových zŕn Arabica a Robusta, aby vám ponúkla bezkonkurenčnú kávovú kreáciu. Táto veľmi tmavá pražená káva je pripravená podľa neapolskej tradície a ponúka vám intenzívny chuťový zážitok, ktorý poteší milovníkov silnej kávy aj nováčikov. Jej silná, výrazná chuť a veľmi aromatická aróma robia z každého dúšku výnimočný moment.
Podrobnosti o výrobku
- Táto vynikajúca zmes je nielen potešením z hľadiska chuti, ale zaujme aj nasledujúcimi špecifikáciami:
- Obsah: 1 kg
- Zloženie: 80 % Arabica, 20 % Robusta
- Stupeň praženia:Tmavá
- Obsah kofeínu:stredný
- Intenzita: 10 z 13
Nezameniteľná chuť
- Káva Kimbo Espresso Napoli zaujme nielen svojou jedinečnou chuťou, ale aj aromatickou rozmanitosťou. Starostlivý výber zŕn zaručuje, že každá káva ponúka harmonickú rovnováhu medzi sladkosťou zŕn Arabica a výraznou chuťou zŕn Robusta. Táto kombinácia zaručuje plný chuťový zážitok, ktorý je ideálny na prípravu klasického espressa.
Výhody produktu: - Vhodné na prípravu kávy s vysokým obsahom kávových zŕn:
- Na zabezpečenie prvotriednej kvality sa používajú len tie najlepšie kávovézrnáArabica a Robusta.
- Tmavé praženie: Tmavé praženie zaručuje intenzívnu a silnú chuť, ktorá poteší milovníkov kávy.
- Aromatická vôňa: Vôňa: lákavá aróma kávy vytvára príjemnú atmosféru, ktorá je ideálna na každú príležitosť.
- Veľké balenie: Zrnková káva s obsahom 1 kg je ideálna pre častých konzumentov alebo na prípravu viacerých kávových kreácií.
- Všestranné použitie: Vhodné pre rôzne spôsoby prípravy, či už pre plne automatický kávovar, french press alebo klasický kávovar na espresso.
Najlepšie výhody používania tohto výrobku
- Vychutnajte si plnú chuť kávy Kimbo Espresso Napoli, ktorá nielen rozmaznáva vaše chuťové bunky, ale aj stimuluje vaše zmysly. Kombinácia zrniek najvyššej kvality, tmavého praženia a intenzívnej chuti robí z tejto kávy ideálnu voľbu pre tých, ktorí si cenia kvalitu a chuť. Nechajte sa inšpirovať neapolskou kávovou kultúrou a zažite každý deň nový moment potešenia s kávou Kimbo.
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojov:
- Espresso
- Úroveň praženia kávy:
- Tmavo pražená
- Úroveň intenzity:
- 10/13
- Typ balenia:
- Taška
KávaKimbo Barista Espresso Napolije vlajkovou loďou všetkých zrnkových káv vyrábaných pod značkouKimbo a pozostáva zo starostlivo vybraných zŕn Arabica (80 %) s malou prímesou kvalitnej Robusty (20 %). Vďaka tmavému praženiu sa vyznačuje intenzívnou, silnouchuťou, hustou, krémovoutextúrou a jedinečnou,podmanivouarómou.
Kimbo Barista Espresso Napolizaručuje prípravu dokonalého talianskeho espressa, možno ju však použiť aj ako základ na prípravu vynikajúcich mliečnych kávových nápojov, ako je cappuccino alebo latte.KávaKimbo Barista Espresso Napolimá navyšenízky obsah kofeínu, takže je bezpečná pre vaše zdravie a môžete si ju vychutnať vo veľkom množstve.
Balenie obsahuje 1000 g kávy.
| Informácie: | |||
Dátum spotreby | 22. mája 2026 | Dátum praženia | Máj 2024 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň praženia | 9/10 |
Vlastnosti | 80 % Arabica | Hmotnosť | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 8/10 | Sladkosť | 7/10 |
Pena | 8/10 | Obsah kofeínu | 5/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Espresso | 8/10 | Čierna káva | 7/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 6/10 |
| Spôsoby prípravy: | |||
Automatické kávovary | 8/10 | Kávovary | 6/10 |
Filtračné kávovary | 8/10 | Kávovary, Moka kávovary | 8/10 |
- Zloženie
- kaviarne na kávu (geröstete Kaffeebohnen)
- Hmotnosť
- 1000 g
- Rozmery
- 15x10x25
- Potravinársky podnik
- ATS trade&service GmbH
- Obchodný názov
- Zrnková káva
- Výrobca
- Kimbo
- Číslo od výrobcu
- 13962
- EAN kód
- 8002200101688
- Zloženie
- kaviarne na kávu (geröstete Kaffeebohnen)
- Hmotnosť
- 1000 g
- Rozmery
- 15x10x25
- Potravinársky podnik
- ATS trade&service GmbH
- Obchodný názov
- Zrnková káva
- Výrobca
- Kimbo
- Číslo od výrobcu
- 13962
- EAN kód
- 8002200101688
Hodí sa k tomu

Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Mocha, Stredne pražená, 9/13, Taška
31,32 €/1kg
31,32 €
Predajca: velmontask

Kimbo Caffe Crema Classico 1kg Bohnen
35,85 €/1kg
35,85 €
Predajca: M_plus_L

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, kávové zrná
24,87 €/1kg
24,87 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávové zrná
30,62 €/1kg
30,62 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
34,71 €/1kg
34,71 €
Predajca: somnia24

Pellini No. 82 Vivace Espresso Bar | ganze Bohne | 1000g
18,17 €/1kg
18,17 €
Predajca: velmontask

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Illy Grani Espresso Normal Roast / Medium Roast | celé zrná | 250g plechovka
34,68 €/1kg
8,67 €
Predajca: Zyrafka

Kimbo Espresso Napoletano, Kávová kapsula, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 kusov
41,12 €/1kg
24,67 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Siemens TZ80002B, Čistiace tablety, Siemens, TASSIMO, 3 kusov, 36 g, 84 mm
419,44 €/1kg
15,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavo pražená, 1 kusov, Taška
38,66 €/1kg
38,66 €
Predajca: somnia24

Super rýchlo nabíjačka Xiaomi 120W HyperCharge Combo (Type-A) EU, s káblom v balení, biela
25,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm
26,77 €/1kg
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg
21,59 €/1kg
21,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Lucaffe

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Kimbo Espresso Crema Intensa 1 kg kávových zŕn
34,62 €/1kg
35,66 €
Predajca: M_plus_L

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Jemné praženie, Espresso, Nádoba
29,60 €/1kg
7,40 €
Predajca: Zyrafka

Čerstvo mletá káva 250 g – Kimbo
46,17 €/1kg
13,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusov, Taška
23,36 €/1kg
23,36 €
Predajca: CORWELL

De’Longhi Kimbo Espresso Gourmet, 1 kg, Espresso, 1 kusov, Taška
31,58 €/1kg
31,58 €
Predajca: CoffeeFriend

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Stredne pražená
17,28 €/1kg
44,50 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,28 €
Predajca: Katomix

Lavazza Káva GUSTO FORTE 2868 celozrnná 1kg
20,14 €/1kg
21,20 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,14 €
Predajca: Kuchniasklep

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavo pražená, 12/13, Taška
37,84 €/1kg
37,84 €
Predajca: CORWELL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Espresso
Hmotnosť 1 kg
Jednoducho špičková káva pre portafilter a cena je tiež skvelá. V tejto cenovej kategórii je bezkonkurenčná.
Hodnotenie z 14. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 23. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 1 kg
Hodnotenie z 26. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,25 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkovej kávy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,75 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,31 €
Predajca: Caffarro
20,31 €/1kg

Dallmayr prodomo in ganzen Bohnen Spitzenkaffee 500g 12er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
204,34 €
Predajca: AllYouNeed

Mövenpick Espresso ganze Bohnen Arabica Robusta 1000g 4er Pack
160,85 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové zrná z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvo pražené, Tommy Cafe
59,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
40,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
37,04 €/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100 % Arabica výhodné balenie 2 kg
32,90 €
Predajca: FonderhillSp
32,90 €/1kg

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 6/10, 1 kusov, 231 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
35,25 €
Predajca: Caffarro
35,25 €/1kg

Aromatizované kávové zrná Talianske sviatky 250 g 100 % Arabica Čerstvo pražené
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,00 €/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organická | Zrnková káva
29,95 €
Predajca: LaNaturaLifestyle
29,95 €/1kg

Mocambo Espresso ORGANIC AROMA 1000g Bohnen



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
369,90 €/1kg

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusov, 170 mm, 300 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,40 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,96 €
Predajca: Caffarro
29,23 €/1kg

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 4 ks)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,36 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,55 €
Predajca: AllYouNeed
17,64 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, 1 kg, Papierová taška



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Swisso Kaffee Espresso 1 kg – intenzívna a aromatická zrnková káva
20,95 €
Predajca: FonderhillSp
20,95 €/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 8/10, 1 kusov, 80 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
30,18 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,18 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,77 €
Predajca: Caffarro
26,77 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Stredne pražená, 1 kusov, Taška



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,26 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,97 €
Predajca: Caffarro
19,97 €/1kg

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,39 €
Predajca: Caffarro
20,39 €/1kg

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,09 €
Predajca: Caffarro
22,09 €/1kg