5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Kvasnicové cesto Garant30,00 €/1kg
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Pomoc pre tvarohový koláč Dr. Oetker24,66 €/1kg
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker Schoko Wolke zmes na bábovku 455g12,20 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná tortová zmes 480g
11,27 €/1kg
5,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Muffiny Dr. Oetker 360g
15,73 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker koláč so syrom a smotanou 385g
15,61 €/1kg
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rufov koláč s omrvinkami 425 g 425 g
10,45 €/1kg
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mramorový oblak zmes na bábovku 455g
12,20 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF bezlepkový citrónový koláč
9,92 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker zmes na pečenie Kirschli torta
11,79 €/1kg
5,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
10,29 €/1kg
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tortový krém jahodový krém s kúskami jahôd 70g
22,39 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Mramorové muffiny - 12ks/320g
18,19 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Brownies zmes na pečenie s formou na pečenie na 16 koláčikov 456 g
7,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker SCHOKINO-WOLKE Dr Oetker SCHOKINO-WOLKE
11,44 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes zmes na pečenie piškótových tort deluxe 1kg
48,00 €/1kg
48,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

RUF Schokoletto s čokoládovými lupienkami a polevou 500g
6,46 €/1kg
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker vlhký a nadýchaný cupcake čokoládový 55g
29,64 €/1kg
1,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
0,08 €/1kg
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
| Popis: | Dr. Oetker zmes na pečenie čokoládový koláč (485 g) |
| Hmotnosť: | 485g |
| Návod na použitie: | 1. Vymastite a vysypte múkou bochníkovú formu. Predhrejte rúru. Horný/spodný ohrev: približne 180 °C. Horúci vzduch: približne 160 °C. Nalejte zmes na pečenie do misy, pridajte margarín, vajcia a mlieko. Všetko krátko premiešajte mixérom na najnižšom stupni a potom na najvyššom stupni asi 3 minúty, aby vzniklo hladké cesto. 2. Cesto nalejte do bochníkovej formy a uhlaďte. Formu umiestnite na mriežku v rúre. Vložte: dolnú tretinu. Čas pečenia: približne 60 minút. Asi po 15 minútach pečenia koláč pozdĺžne narežte ostrým nožom asi 1 cm hlboko do stredu. 3. Koláč nechajte 10 minút stáť vo forme, potom ho vyberte z formy a nechajte asi 1 hodinu chladnúť na mriežke. Vodu v hrnci priveďte do varu, stiahnite z ohňa, vložte do nej vrecko s polevou a nechajte asi 10 minút odstáť. Vrecko vysušte, rozrežte, nalejte polevu na koláč a rozotrite nožom. Tortu chladíme, kým poleva nie je pevná |
| Ingrediencie: 1: | PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, 15% kakaová poleva (hydrogenovaný rastlinný tuk, cukor, nízkotučné kakao, emulgátor (lecitíny), prírodná aróma (obsahuje MLIEČNE ČASTI a JAZDRO)), 12% ČOKOLÁDOVÉ KÚSKY (cukor, Kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor SOJALECITÍN, aróma), PŠENIČNÝ škrob, 3,2 % nízkotučné kakao, prášok do pečiva (kypriace látky: difosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný), ryžový škrob, emulgátory (E 475, E 471, E 433), aróma. Môže obsahovať stopy orieškov |
| Alergény: | obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich, mlieko a výrobky z neho, sója a výrobky z nej, orechy a výrobky z nich |
| Distribútor/prevádzkovateľ potravinárskeho podniku: | Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG 33547 Bielefeld |
Výživové hodnoty:
výživové informácie: priemerné Výživové informácie: priemerné Výživové informácie: priemerné Výživové informácie: priemerné Výživové informácie: priemerné Výživové informácie: priemerné Výživové informácie: priemerné Výživové informácie: priemerné | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 1723 kJ / 412 kcal |
| Tuk: | 24,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 10,0 g |
| Carbohydrates: | 43,0 g |
| z toho cukor: | 24,5 g |
| Bielkoviny: | 6,1 g |
| Soľ: | 0,36 g |
| Vláknina: | 2,0 g |
Dr. Oetker Čokoládový koláč Extra vlhká a nadýchaná zmes na pečenie 480g
Milovníci čokolády pozor: Toto je čistá čokoládová chuť.
So zmesou na pečenie od Dr. Oetker zaručene vykúzlite koláč, ktorý nielen vyzerá ako čokoláda, ale aj chutí ako čokoláda!
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstraße 14 33617 Bielefeld
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, 15% kakaová poleva (cukor, palmový tuk, nízkotučný kakaový prášok, MLIEČNY CUKR, kakaová hmota, emulgátor (lecitíny)), 12% čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, Emulgátor (lecitíny)), PŠENIČNÝ škrob, 3,2 % nízkotučný kakaový prášok, prášok do pečiva (kypriace látky: difosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný), škrob, emulgátory (E 475, E 471, E 433), aróma.
- Výživové údaje
- Energia 1730kJ 414kcal Tuky 24g z toho nasýtené mastné kyseliny 9,2g Sacharidy 43g z toho cukor 24g Bielkoviny 6,4g Soľ 0,92g
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 485 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Zmes na pečenie čokoládového piškótového koláča
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 33826-2
- EAN kód
- 4000521854904
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, 15% kakaová poleva (cukor, palmový tuk, nízkotučný kakaový prášok, MLIEČNY CUKR, kakaová hmota, emulgátor (lecitíny)), 12% čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, Emulgátor (lecitíny)), PŠENIČNÝ škrob, 3,2 % nízkotučný kakaový prášok, prášok do pečiva (kypriace látky: difosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný), škrob, emulgátory (E 475, E 471, E 433), aróma.
- Výživové údaje
- Energia 1730kJ 414kcal Tuky 24g z toho nasýtené mastné kyseliny 9,2g Sacharidy 43g z toho cukor 24g Bielkoviny 6,4g Soľ 0,92g
- Alergény
- LepokMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)Škrupinové plody
- Hmotnosť
- 485 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Zmes na pečenie čokoládového piškótového koláča
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 33826-2
- EAN kód
- 4000521854904
Hodí sa k tomu

Dr. Oetker mramorový koláč extra vlhký a nadýchaný klasický 400g
13,52 €/1kg
5,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
10,29 €/1kg
4,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF bezlepkový citrónový koláč
9,92 €/1kg
5,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker citrónové muffiny Nová receptúra extra vlhké a nadýchané 415g
9,06 €/1kg
4,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kesper Besteckkasten variabel Kunststoff
13,08 €
Predajca: EDAXO_cz

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
566,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime

Muffiny Dr. Oetker 360g
15,73 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sriracha Mayoo Sauce príjemne pikantná pálivá omáčka Obsah 200 ml
77,10 €/1l
15,42 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Dr. Oetker Muffins Chocolate Extra vlhké a s čokoládovými lupienkami 335g
17,37 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF Schokoletto s čokoládovými lupienkami a polevou 500g
6,46 €/1kg
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Dr. Oetker citrónový oblak zmes na piškótový koláč 430g
12,91 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf pečenie mieša čerešňový koláč
7,59 €/1kg
3,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schokino Cake Extra vlhká a nadýchaná tortová zmes 480g
11,27 €/1kg
5,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Schoko Wolke zmes na bábovku 455g
12,20 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tortový krém jahodový krém s kúskami jahôd 70g
22,39 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Brownies zmes na pečenie s formou na pečenie na 16 koláčikov 456 g
7,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker škoricová zmes na pečenie bábovky balenie 610g
5,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf zmesi na pečenie Eierschecke
6,67 €/1kg
3,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker zmes na pečenie Kirschli torta
11,79 €/1kg
5,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mramorový oblak zmes na bábovku 455g
12,20 €/1kg
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker koláč so syrom a smotanou 385g
15,61 €/1kg
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohová zmes na pečenie s jemným cukrom na zdobenie 580g
8,28 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúca webová stránka
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(34)Počet hodnotení: 34
47,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
105,89 €/1kg

FunCakes zmes na donuty 500 g
45,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
90,40 €/1kg

FunCakes zmes na červený zamat / zamatový červený koláč 500 g
19,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
38,20 €/1kg

BEZLEPKOVÁ PIŠKÓTOVÁ ZMES 200 g - CELIKO
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg

BEZLEPKOVÁ ZMES NA PEČIVO NA PEČENIE 200 g - CELIKO
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,04 €/1kg

Koncentrát hovädzieho vývaru Oscar je ideálny na polievky a omáčky 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,90 €/1l

BEZLEPKOVÁ KVÁSKOVÁ ZMES NA PEČENIE 200 g - CELIKO
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,95 €/1kg

Dr. Oetker Professional Vegan Chocolate Mousse Pack 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Dr. Oetker Tarte Au Chocolat, 4er Pack (4 x 470 g)
30,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
64,64 €/1kg

Bauck Mühle 414438, Chlieb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,35 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

Küchle organické oblátky na pečenie 90 mm



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,00 €/1kg

Müllers Mühle ryžová múka na varenie pečenie a zjemnenie 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 200ml
10,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,00 €/1kg

Múka na špecle Aurora, 1 kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,81 €/1kg

47 NorthKanadischer Ahornsirup Organický javorový sirup tmavý 250g
8,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,00 €/1l

ZMES NA PEČENIE CHLEBA S VLAŠKAMI BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÉ KETO 500 g - PÄŤ PREMEN
7,49 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

UNIVERZÁLNA BEZLEPKOVÁZMES NA PEČENIE 500 g - PROBIO
4,51 €
Predajca: Biogo
0,01 €/1kg

Krásna žena Trüffelcreme



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies