5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg29,33 €/1kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr.Oetker želé Tropic37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g4,86 €/1kg
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY10 990,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dr. Oetker GRIESSBREI KLASICKÁ CESTA
23,15 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Galetta krémový puding vanilka 80g
23,88 €/1kg
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
10 400,00 €/1kg
1,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca marhuľa a marakuja
12,70 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker želé instantné woodruff, 100 g
18,90 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker želé s malinovou príchuťou osviežujúce a lahodné 25g
75,60 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Studený pokrm bez varenia Kyslá višňa
13,45 €/1kg
1,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Studený pokrm bez varenia jahôd
16,19 €/1kg
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau malinová omáčka lahodná dezertná omáčka 125ml
20,16 €/1kg
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)
330,79 €/1kg
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánsky krém s čokoládovými lupienkami 62g
29,03 €/1kg
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Gala jemný vanilkový puding Bourbon 3 ks
17,75 €/1kg
1,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Tiramisu Cream Cream Powder 70g
32,00 €/1kg
2,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130571007 Dr. Oetker Sahnesteif 5x 40,0 g, 5 St.
203,75 €/1kg
8,15 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Puding .pulv.z.K.Vanillegeschmack.1kg
9,82 €/1kg
9,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dr. Oetker Ryžový puding Classic Style 125g
Jednoducho priveďte do varu 500 ml mlieka, pridajte ryžový puding Dr.Oetker, premiešajte a varte 10 minút. Klasický ryžový nákyp je hotový. Ak chcete, môžete ho vylepšiť škoricou, cukrom alebo čerešňami a ryžový nákyp Dr.Oetker môžete konzumovať ako desiatu alebo hlavné jedlo.
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG Lutterstr.14 33617 Bielefeld
| Názov | Dr.Oetker ryžový nákyp klasický štýl - ryžový nákyp - príprava na 150 ml mlieka |
| Hmotnosť | 125g |
| Návod na použitie | Príprava pre 500 ml mlieka (3 porcie): 1.) Priveďte 500 ml nízkotučného mlieka do varu, kým sa na vrchu hrnca nezvýši mliečna pena. 2.) Odstráňte panvicu z varnej dosky. Okamžite pridajte ryžový puding MONDAMIN - za stáleho miešania metličkou - a pokračujte v intenzívnom miešaní aspoň 1 minútu. 3) Ryžový puding nechajte 10 minút odstáť. Ryžový puding opäť premiešajte a podávajte so škoricou a cukrom alebo čerešňami podľa chuti. |
| Trvanlivosť a skladovanie | Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po príprave uchovávajte v chladničke a spotrebujte do dvoch dní. |
| Zloženie | 61 % instantná ryža, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma, (obsahuje MLIEČNY cukor), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín). |
| Alergény | Mlieko a výrobky z neho |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Nemecko |
| Ďalšie informácie | na 100 g |
| priemerné výživové údaje | 485kj/114kcal |
| Výhrevnosť (kJ/kcal) | 1,3g |
| Tuk | 0,7g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21,8g |
| Sacharidy | 8,2g |
| z toho cukor | 3,6g |
| Bielkoviny | 0,11g |
Zložky
ZLOŽENIE: 59% instantná ryža, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma (obsahuje MLIEČNY CUKOR)
Návod na použitie
1: Priveďte 500 ml mlieka do varu. 2: Odstavte panvicu z ohňa. Pridajte zmes a za stáleho miešania metličkou intenzívne miešajte približne 1 minútu. 3: Ryžový nákyp nechajte 10 minút odstáť a pred podávaním ho opäť premiešajte.
Odmietnutie zodpovednosti
Obal výrobku a súvisiace dokumenty môžu obsahovať informácie, ktoré presahujú rámec informácií uvedených na našej webovej stránke a/alebo sa od nich líšia. Preto vám odporúčame, aby ste sa nespoliehali len na informácie uvedené na našej webovej stránke, ale aby ste si pred použitím výrobku vždy pozorne prečítali štítky, upozornenia a pokyny priložené k výrobku.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- 61% instantná ryža, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma (obsahuje MLIEČNY CUKOR), emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselín
- Výživové údaje
- Energia (kJ) 485 kJ Energia (kcal) 114 kcal Tuky 1,3 gramu, z toho: - nasýtené mastné kyseliny 0,7 gramu Sacharidy 22 gramov, z toho: - cukor 8,2 gramu Bielkoviny 3,6 gramu Soľ 0,11 gramu
- Alergény
- LaktózaMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstr.14 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Ryžový nákyp Oetker klasický štýl
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- oe-1003-1
- EAN kód
- 4000521770006
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- 61% instantná ryža, cukor, škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), aróma (obsahuje MLIEČNY CUKOR), emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselín
- Výživové údaje
- Energia (kJ) 485 kJ Energia (kcal) 114 kcal Tuky 1,3 gramu, z toho: - nasýtené mastné kyseliny 0,7 gramu Sacharidy 22 gramov, z toho: - cukor 8,2 gramu Bielkoviny 3,6 gramu Soľ 0,11 gramu
- Alergény
- LaktózaMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 125 g
- Potravinársky podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstr.14 33617 Bielefeld
- Obchodný názov
- Ryžový nákyp Oetker klasický štýl
- Výrobca
- Mega-Paradies
- Číslo od výrobcu
- oe-1003-1
- EAN kód
- 4000521770006
Hodí sa k tomu

Dr. Oetker GRIESSBREI KLASICKÁ CESTA
23,15 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
10 400,00 €/1kg
1,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
30,33 €/1kg
13,65 €
Predajca: somnia24

Delverde 8000270013115, Špirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
5,22 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

MinusL® H plnotučné mlieko bez laktózy 10 x 1,0 l
3,75 €/1l
3,75 €
Predajca: Store-Germany

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Kaiserschmarrn
10,06 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Krémový Jogurt (3,8% Tuku V Mlieku)500G (Dar) - Sobbeke
0,01 €/1kg
5,76 €
Predajca: Biogo

Pfanni zemiakové knedle pol na pol klasické 12 knedlí 400g
7,14 €/1kg
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
2,78 €/1l
33,32 €
Predajca: somnia24

Bärenmarke 129310004 Kávový krém Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
12,94 €/1kg
2,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca marhuľa a marakuja
12,70 €/1kg
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130387004 Dr. Oetker Paradies Creme Sahne-Karamell 65,0 g
22,00 €/1kg
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Dr. Oetker Sladké mliečne rezance Vanilka 116g
21,81 €/1kg
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker krupicová kaša vanilková 90g
23,33 €/1kg
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cullinaria Dezerty Ryžový puding s plnotučným mliekom pripravený na konzumáciu 425g
8,15 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecedná polievka
1,27 €/1l
1,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum instantné rezance vegetariánske 30 x 60g
25,60 €/1kg
46,08 €
Predajca: Kleinkantoor

Küchenmeister zmes na pečenie zmiešaného ražného chleba 1 kg na dva bochníky po 750 g
2,37 €/1kg
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ryžový nákyp
Super chutné
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÝ JAHODOVÝ puding40 g - AMYLON
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,20 €/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
11,95 €/1kg

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Frischli krémový puding krupica chutí ako domáci 5000g
24,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,86 €/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
37,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,05 €/1kg

Dr. Oetker pena s príchuťou čučoriedok 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Pena s príchuťou jahody a rebarbory 1 kg
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

Dr. Oetker Krupicová kaša menej sladká, 12 balení (12 x 76 g)
25,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
330,79 €/1kg

Dr. Oetker Mousse s príchuťou vlašských orechov 1 kg, 1 balenie (1 x 1 kg)



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,33 €/1kg

PRÍRODNÝ SÓJOVÝ VÝROBOK BEZ LEPIDIEL ORGANIC 400 g - SÓJOVÉ BOBY
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10 990,00 €/1kg

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez varenia
28,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,34 €/1kg

Nudossi lieskovo-orieškový krém 36 % lieskových orechov bez palmového oleja (300 g)
15,01 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,12 €
Predajca: AllYouNeed
47,07 €/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,59 €/1kg

JESIEL INSTANTNÝ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKOVÝ,30 g - AMYLON



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,82 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Naarmann jahodový puding rafinovaný so smotanou, pripravený na podávanie 5000g
22,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,43 €/1kg

Ruf Tortencreme Pulver



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,40 €/1kg

Studený pokrm bez varenia jahôd



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,19 €/1kg

Studený pokrm bez varenia Broskyňa Marac



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 €/1kg