4,3



Na základe 6 hodnotení
Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g
19,78 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €-2%
42,47 € / 1kg
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Arašidové maslá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Sport mandľové maslo, 350 g28,54 €/1kg
9,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g14,76 €/1kg
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g13,80 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Arašidové maslo - 100 %arašidové maslo - vegánske a bez prídavných látok - Nature's Finest - 250 g5,19 €
Predajca: Nutrisslim

Jif Krémové arašidové maslo 454 g
48,11 €/1kg
21,84 €
Predajca: AllYouNeed

Skippy Peanut Butter Super Chunk
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

PCD – Arašidové maslo 100 % – 1 x 10 kg
10,30 €/1kg
111,21 €
-8,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

5 kg arašidového masla DIAMOND z Holandska v skladovacej nádobe | Vedro na arašidové maslo
12,00 €/1kg
59,99 €
Predajca: Store-Germany

MyProtein Araidov maslo 1000 g chrumkav / Araidov masl / Prrodn araidov maslo bez pridanho cukru a soli
0,01 €/1l
14,94 €
Predajca: NutraBestBG

Krémový arašidový krém s kúskami
9,66 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 110735, Orechová nátierka, arašid, 250 g, Arašidy, Nemecko, ERDNÜSSE* (91,00%), Palmöl*, Meersalz, Vollrohrzucker*
14,36 €/1kg
3,59 €
Predajca: taleoo

Bill&John Crunch.Arašidové maslo 350 g
40,60 €/1kg
15,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,21 €
Predajca: AllYouNeed

Pomazánka - Chrumkavé arašidové maslo 250g
8,32 €/1kg
4,16 €
Predajca: taleoo

Nátierka - Čokoládová arašidová 250g
29,32 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

pre vás arašidové maslo chrumkavé
13,80 €/1l
6,90 €
Predajca: foryou_eHealth

OstroVit | 100% araidov maslo Crunchy
12,56 €/1l
12,56 €
Predajca: NutraBestBG

Pomazánka - Čokoládový krém arašidové maslo 250g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Arašidové maslo - krémové 340g
14,97 €/1kg
5,09 €
Predajca: taleoo

Arašidové maslo Crunchy s chrumkavými kúskami 250 g PZN 17189326
41,76 €/1l
10,44 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Arašidové maslo s malými kúskami arašidov. Vynikajúce od známej americkej značky JIF.
- Zloženie
- Zloženie: ARAŠÍDY, cukor, rastlinný olej (bavlníkový, SÓJA, repkový), soľ, glukózový sirup. Obsahuje alergény: ARAŠÍDY, SÓJA
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na: 100 g Energia kJ: 2484 Energia kcal: 593 Tuk: 50 g Nasycené mastné kyseliny: 7,8 g Sacharidy: 25 g Z toho cukor: 10 g Bielkoviny: 22 g Soľ: 0,84 g
- Alergény
- Arašidy a výrobky z nichSója a výrobky z nej vrátane sójového lecitínu
- Hmotnosť
- 454 g
- Potravinársky podnik
- Jif
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Cocktail Academy Bochum
- Označenie množstva
- 1
- Číslo od výrobcu
- PAL065
- EAN kód
- 005150025537751500255377
- Zloženie
- Zloženie: ARAŠÍDY, cukor, rastlinný olej (bavlníkový, SÓJA, repkový), soľ, glukózový sirup. Obsahuje alergény: ARAŠÍDY, SÓJA
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na: 100 g Energia kJ: 2484 Energia kcal: 593 Tuk: 50 g Nasycené mastné kyseliny: 7,8 g Sacharidy: 25 g Z toho cukor: 10 g Bielkoviny: 22 g Soľ: 0,84 g
- Alergény
- Arašidy a výrobky z nichSója a výrobky z nej vrátane sójového lecitínu
- Hmotnosť
- 454 g
- Potravinársky podnik
- Jif
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Cocktail Academy Bochum
- Označenie množstva
- 1
- Číslo od výrobcu
- PAL065
- EAN kód
- 005150025537751500255377
Hodí sa k tomu

PCD – Arašidové maslo 100 % – 1 x 10 kg
10,30 €/1kg
111,21 €
-8,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Tormino

Calve Arašidové maslo s kúskami arašidov, 650 g, nádoba, hnedá, arašidy
15,74 €/1kg
10,23 €
Predajca: Pantry_Intl

5 kg arašidového masla DIAMOND z Holandska v skladovacej nádobe | Vedro na arašidové maslo
12,00 €/1kg
59,99 €
Predajca: Store-Germany

BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
32,26 €/1kg
11,29 €
Predajca: somnia24

Skippy Peanut Butter Super Chunk
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

Jif Krémové arašidové maslo 454 g
48,11 €/1kg
21,84 €
Predajca: AllYouNeed

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
13,80 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Celá Zem Organic arašidové maslo Krémové arašidové maslo balenie 340g
14,79 €/1kg
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbóny M&M's s arašidovým maslom a džemom 80 g
67,38 €/1kg
5,39 €
Predajca: Unicat-Candy

arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g
14,76 €/1kg
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bielkovín, vegánsky zdroj bielkovín a tukov, zdravé proteínové arašidové maslo bez cukru a palmového oleja (340 g, hladké)
15,12 €/1l
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g
18,62 €/1kg
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Skippy arašidové maslo krémové
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%17% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
17%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepsie crunchy arasidove maslo !
Vynikajuca chut aj konzistencia, najlepsie crunchy arasidove maslo ake som kedy mal moznost ochutnat v Europe ci v USA.
Hodnotenie z 19. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Extra chrumkavé arašidové maslo Jif
Môj manžel priniesol tento výrobok z Ameriky, našťastie som ho mohol znovu objednať tu, všetko bolo skvelé a dodanie bolo rýchle.
Hodnotenie z 2. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi drahé, ale chutí dobre!
Toto arašidové maslo poznáme z USA. Každý milovník chrumkavého bude nadšený! Hviezdičková zrážka za cenu
Hodnotenie z 29. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
5,99 €
Predajca: PolleoSport
13,31 €/1kg

Polleo Sport mandľové maslo, 350 g
9,99 €
Predajca: PolleoSport
28,54 €/1kg

Basia Basia Mandľové maslo 195 g Mandľový krém
9,69 €
Predajca: medpak_shop
38,76 €/1kg

Jif Krémové arašidové maslo 454 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,84 €
Predajca: AllYouNeed
48,11 €/1kg

Bill&John Crunch.Arašidové maslo 350 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,21 €
Predajca: AllYouNeed
40,60 €/1kg

Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,78 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €
Predajca: AllYouNeed
42,47 €/1kg

arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,76 €/1kg

Orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
3 390,00 €/1l

Chrumkavá orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
6,78 €/1l

Arašidové maslo - 100 %arašidové maslo - vegánske a bez prídavných látok - Nature's Finest - 250 g
5,19 €
Predajca: Nutrisslim

Celá Zem Organic arašidové maslo Krémové arašidové maslo balenie 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,79 €/1kg

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,62 €/1kg

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Krémový arašidový krém s kúskami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,66 €/1kg