5,0



Na základe 3 hodnotení
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+, Pleťová voda, Ženy, 125 ml, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Flakón s pumpičkou
26,26 €
210,08 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Eau Thermale, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Suchá koža, Citlivá pokožka, 500 ml, Kyselina hyalurónová, Bambucké maslo35,98 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela229,70 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Clarins Tonic Hydrating Oil-Balm, Balzam, Ženy, Hydratačné, Výživný, Univerzálna pleť, 200 ml, Aloe vera191,00 €/1l
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Clarifying Lotion 2, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Veľmi suchá koža, Hydratačný, Vyhladenie, Fľaša
83,40 €/1l
16,68 €
Predajca: Friseurtotal

Avene 3282770155181, Unisex, Suchá koža, Citlivá pokožka, Veľmi suchá koža, Hydratačný, Výživný, 400 ml, Flakón s pumpičkou, 48 h
25,50 €
Predajca: Friseurtotal

Clinique Clarifying Lotion 1.0 Twice A Day Exfoliator, Pleťová voda, Ženy, 400 ml, Suchá koža, Citlivá pokožka, Vyhladenie, Fľaša
98,35 €/1l
39,34 €
Predajca: PerfumTraders

Kozmetika na tvár Clinique Clarifying Lotion 3, 400ml pre zmiešanú a mastnú pleť.
71,12 €/1l
28,45 €
Predajca: Friseurtotal

Neutrogena Visibly Renew, Mlieko, Unisex, Pružnosť, Hydratačný, Vyhladenie, Suchá koža, 400 ml, Flakón s pumpičkou
17,50 €/1l
7,00 €
Predajca: Glamperfeu

Kneipp 919597, Ženy, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 200 ml, 200 ml
20,65 €
Predajca: VISO

NIVEA 4006000083773, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Suchá koža, Normálna pleť, 400 ml, Aloe vera
36,45 €/1l
14,58 €
Predajca: somnia24

NIVEA 4006000083315, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Suchá koža, Veľmi suchá koža, 400 ml, mandľový olej
36,22 €/1l
14,49 €
Predajca: somnia24

Santaverde SVAVBLS150, Mlieko, Ženy, Výživný, Vyhladenie, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, 150 ml, Aloe vera
181,80 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Barnängen Nutritive Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Suchá koža, Veľmi suchá koža, 400 ml, Morušky
21,87 €/1l
8,75 €
Predajca: lithuaniashop

Sisley Floral Toning Lotion, Pleťová voda, Ženy, 250 ml, Suchá koža, Citlivá pokožka, Čistiace, Upokojujúci, Fľaša
0,39 €/1kg
96,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Clarins Eau Ressourçante, Krém, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, 200 ml, Rúra
180,10 €/1l
36,02 €
Predajca: VISO

Vaseline Aloe Soothe, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 400 ml, Aloe vera
41,20 €/1l
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Aveda 18084975565, Pleťová voda, Ženy, 150 ml, Citlivá pokožka, Hydratačný, Hydratačné, Flakón s pumpičkou
286,33 €/1l
42,95 €
Predajca: Friseurtotal

Sisley Purifying Re-balancing Lotion With Tropical Resins, Pleťová voda, Ženy, 125 ml, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Zmatňujúci, Fľaša
500,96 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

NIVEA OLIVE OIL, Mlieko, Unisex, Hydratačné, Suchá koža, 400 ml, Fľaša
25,25 €/1l
12,80 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,10 €
Predajca: Zeitburg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Pleťová voda
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 125 ml
- Hodí sa pre typy pleti:
- Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačné, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo
- Typ dávkovača:
- Flakón s pumpičkou
- Rýchlo vstrebateľné:
- Áno
- Bez vône:
- Áno
- Zloženie:
- Water\Aqua\Eau , Mineral Oil\Paraffinum Liquidum\Huile Minérale , Glycerin , Petrolatum , Stearic Acid , Glyceryl Stearate , Sesamum Indicum (Sesame) Oil , Urea , Lanolin Alcohol , Triethanolamine , Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D'Orge , Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract , Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake , Propylene Glycol Dicaprate , Sodium Hyaluronate , Butylene Glycol , Pentylene Glycol , Trisodium Edta , Phenoxyethanol , Yellow 6 (Ci 15985) , Yellow 5 (Ci 19140) , Red 33 (Ci 17200)
- Neobsahuje:
- Paraben, Ftalát
- Množstvo:
- 1
3 kroky v 3-krokovom systéme prispôsobenom pleti.
Najpredávanejší hydratačný krém na tvár značky Clinique. Vyvinutý dermatológmi, aby pomohol zvýšiť úroveň hydratácie pleti.
Vlastnosti:
- Poskytuje 8-hodinovú hydratáciu a upokojujúcu úľavu pre pleť, ktorá potrebuje komfort.
- Hydratuje, čím zjemňuje, vyhladzuje a zlepšuje vzhľad pokožky.
- Pomáha posilňovať ochrannú bariéru pokožky, aby v nej zostalo viac vlhkosti.
- Obnovuje rovnováhu medzi kožným mazom a vodou pre zdravý vzhľad pokožky.
- Hodvábny krém sa ľahko nanáša a rýchlo vstrebáva.
Odskúšané výsledky:
Do 4 hodín posilňuje ochrannú bariéru pokožky o 34 %.
Okamžite zvyšuje hydratáciu pokožky o 119 %.
Kľúčové zložky:
Prírodné hydratačné faktory známe aj ako NMF - humektanty, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke. Pomáhajú priťahovať vodu a viazať ju v pokožke, aby bola hydratovaná a vyvážená.
Obsahuje zloženie z jačmeňa, slnečnice a uhorky.
Komu je určený:
Veľmi suchá a suchá, zmiešaná pleť (typ 1, 2).
Tajomstvo je v systéme.
Revolučný systém starostlivosti o pleť v 3 krokoch vytvoril renomovaný dermatológ.
Je jednoduchý, prispôsobený potrebám vašej pleti a trvá len tri minúty, dvakrát denne: vyčistite pleť mydlom na tvár, exfoliujte pleť čistiacim pleťovým mliekom, hydratujte pleť hydratačným mliekom Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+, hydratačným gélom bez oleja Dramatically Different™ Moisturizing Gel alebo hydratačným želé Dramatically Different™ Hydrating Jelly. Nájdite si to správne riešenie, dokonale prispôsobené potrebám vašej pleti.
Clinique Philosophy
Bez parabénov. . Bez parfumácie. Jednoducho spokojná pleť.
Obľúbená hydratačná emulzia s novým zložením! Dramaticky odlišná emulzia teraz posilňuje hydratačnú bariéru pokožky a poskytuje celodennú hydratáciu. Zamatovo jemná textúra zostáva rovnaká a okamžite sa vstrebáva. Vhodná pre veľmi suchú, suchú, normálnu a zmiešanú pleť.
Účinky:
- dlhotrvajúca hydratácia,
- posilňuje prirodzenú hydratačnú bariéru,
- zjemňuje pokožku a obnovuje jej zdravý vzhľad.
Ako používať
Nanášajte emulziu na čistú tvár a krk každé ráno a večer.
Hydratačný krém Dramatically Different Clinique 125 mlMoisturising
Lotion Dramatically Different Clinique je vysoko pre náročných zákazníkov, ktorým záleží na svojom imidži a vzhľade a chcú používať len tie najlepšie produkty na každodennú starostlivosť o krásu. Patríte medzi nich? Ak áno, 100 % originálne výrobky Clinique sú určené práve vám.
- Pohlavie: Dáma
- Ideálne pre všetky typy pleti
Kúpte si Clinique - Clinique - DRAMATICALLY DIFFERENT hydratačné mlieko+ 125 ml a dokončite svoju objednávku s našou exkluzívnou líniou online kozmetiky v Kozmetika a parfumy online º Pre ženy
100% originálny produkt. Ide o originálny produkt so špeciálnym koritngom.
Hydratačná emulzia
Moisturizing Lotion+ Nawilżająca emulsja do twarzy dla skóry bardzo suchej i suchej, 125ml
Clinique Step 3 DDML Hydratačné pleťové mlieko s pumpičkou. Toto bohaté pleťové mlieko bolo špeciálne vyvinuté pre suchú a zmiešanú pleť. Prípravok posilňuje kožnú bariéru o viac ako 54 % za 8 týždňov. Vlhkosť sa tak môže lepšie vstrebávať do pokožky. Ideálne na cesty. Použitie: Aplikujte dvakrát denne na suchú pleť.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Clinique je zaradený medzi pleťové mlieka a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 125 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+ Very Dry To Dry Combination 7T5R010000 VEREIN. KOENIGREICH Karton @ 1 Flasche x 125 ml
Veľmi suché až suché kombinované Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Dramaticky odlišný hydratačný krém+
Tento jedinečný produkt pre Clinique ponúka INTERNATIONAL Glamourpuss
- Model
- Dramatically Different
- Hmotnosť
- 225 g
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- https://a-manada.pl/img/product_media/515001-516000/Dramatically_Different_TM_Moisturizing_Lotion_nawilzajaca_emulsja_do_twarzy_dla_skory_bardzo_suchej_i_suchej_125ml.jpg
- Výrobca
- EAN kód
- 002071459890720714598907020714598907
- Číslo od výrobcu
- 7T5R010000
- Model
- Dramatically Different
- Hmotnosť
- 225 g
- Objem
- 125 ml
- Zloženie
- https://a-manada.pl/img/product_media/515001-516000/Dramatically_Different_TM_Moisturizing_Lotion_nawilzajaca_emulsja_do_twarzy_dla_skory_bardzo_suchej_i_suchej_125ml.jpg
- Výrobca
- EAN kód
- 002071459890720714598907020714598907
- Číslo od výrobcu
- 7T5R010000
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Clinique Dramatically Different Hydratačný gel bez oleja, 125ml.
238,48 €/1l
29,81 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+, Pleťová voda, Ženy, 50 ml, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Rúra
451,00 €/1l
22,55 €
Predajca: somnia24

Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml
105,55 €/1l
42,22 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Čistiaca pena, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Čistiace, Hydratačný, Osviežujúce, Fľaša, Paraben
103,85 €/1l
20,77 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Clinique Clarifying Lotion (487 ml)
44,20 €
Predajca: PerfumTraders

nabíjačka pre iPhone 20W Nabíjací zdroj + 1m nabíjací kábel USB-C na Lightning
20,60 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,60 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
122,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Clinique Clarifying Lotion 2, čistiaca pleťová voda, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Exfoliácia, Hydratačný, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Acetyl...
83,32 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+
491,00 €/1l
14,73 €
Predajca: Tersorte

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Veľmi suché až suché kombinované - s pumpičkou Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+
247,25 €/1l
49,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Clinique Clarifying Lotion 2, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Veľmi suchá koža, Hydratačný, Vyhladenie, Fľaša
83,40 €/1l
16,68 €
Predajca: Friseurtotal

Clinique All About Eyes, Očný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, Cyclopentasiloxane, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethylene, Butylene Glycol,...
2 154,67 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 123,33 €/1l
31,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Clarifying Lotion 3, Pleťová voda, 200 ml, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Fľaša, - Use twice a day, morning and night. - Apply with a Bavlna ball, sweeping gently over face and...
99,00 €/1l
19,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder DayWear, Ženy, 50 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
929,20 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better Makeup SPF15 #24, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Linen, 30 ml, Ženy
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder DayWear, Ženy, 30 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Deň a noc, Proti únave, Hydratačné, Ochrana, Osviežujúce
1 178,33 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Denná Hydratačný Krém s SPF15 pre Suchú Pleť, 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Toning Lotion/Refiner, čistiaca pleťová voda, Ženy, Univerzálne, Exfoliácia, Vyhladenie, Fľaša, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Butylene Glycol, Hypnea Musciformis (Algae) Extract,...
133,10 €/1l
26,62 €
Predajca: MANADA

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
345,70 €/1l
34,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hask Curl Care Detangling COnditioner 355ml
43,49 €/1l
15,44 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Take It Away, Čistiace mlieko pre mejkap, Ženy, Univerzálne, 200 ml, Flakón s pumpičkou, Water\Aqua\Eau, C11-12 Isoparaffin, Butylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract,...
157,00 €/1l
31,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ardell DUO Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na mihalnice Dark Tone 5 g
5,49 €
Predajca: Lemonbite
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Denná hydratácia
Vstrebávanie je rýchle, make-up alebo opaľovací krém môžete naniesť takmer okamžite po použití. Poskytuje solídnu dávku hydratácie, ktorá vydrží niekoľko hodín.
Hodnotenie z 5. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce
Pokožka je výborne hydratovaná aj vo vyššom veku. Jasné odporúčanie na nákup!!!
Hodnotenie z 5. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg