5,0



Na základe 2 hodnotení
Max Factor Lipfinity Lip Colour, Červená, Spicy, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
10,07 €
4 378,26 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Lesky na pery a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hydratan lesk na pery ( Lifter Gloss) 5,4 ml - Odtie: 26 Honey259,80 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Pigment na pery Nars Powermatte6 427,27 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Essence Chili Bomb, Červená, Chili Bomb, Sfarbenie, Pučanie, Ženy, Tekuté, Trblietky699,00 €/1l
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Maybelline Lifter Plump Błyszczyk powiększający usta 008 Hot Honey, 5.4ml2 407,41 €/1l
13,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Hnedá, Essential Brown, Vyhladenie, Ženy, Matte, Tekuté
5 890,48 €/1kg
24,74 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bourjois Fabuleux Gloss Lip Gloss lesk na pery 12 3,5 ml
2 345,71 €/1l
8,21 €
Predajca: MANADA

Lesk na pery Maybelline Lifter Gloss 006 Reef 5.4ml
907 000,02 €/1kg
9,07 €
Predajca: MANADA

MAX FACTOR Lesk na pery 2000 Calorie Lip Glaze 010 Bavlna Candy, 4,4 ml
1 759,09 €/1l
7,74 €
Predajca: MANADA

Hydratačný lesk na pery (Lifter Gloss) 5,4 ml, 28 Mapple
3 270,37 €/1l
17,66 €
Predajca: somnia24

Lesk na pery Max Factor 2000 Calorie Nº 050 Guava flair 4,4 ml
1 009,09 €/1l
4,44 €
Predajca: MANADA

Wibo Spicy Lesk na pery 1, 3 ml
1 976,67 €/1l
5,93 €
Predajca: MANADA

Dermacol 16H Lip Colour Extreme Long-Lasting Lipstick dlhotrvajúca dvojfázová farba a lesk na pery No. 11 8 ml
1 195,00 €/1l
9,56 €
Predajca: BRASTYGroup

Maybelline Lifter Gloss - Lesk na pery 005 Petal, 5.4ml
788 000,02 €/1kg
7,88 €
Predajca: Glamperfeu

Bourjois Fabuleux lesk lesk na rty 06 3,5 ml
1 035,33 €/1kg
15,53 €
Predajca: somnia24

Maybelline - Lifter Gloss - Moisturizing lip gloss 5.4 ml
2 375,93 €/1l
12,83 €
Predajca: NutraBestBG

Maybelline Lifter Gloss Lesk na pery 009 Topaz, 5,4 ml
437 000,01 €/1kg
8,74 €
Predajca: MANADA

Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer, Koral, Indulgent Coral, Žiarivý, Vyhladenie, Ženy, Petrolatum, Polybutene, Paraffinum Liquidum, Oleyl Alcohol, Triacontanyl PVP, Candelilla Cera,..., 3,8 ml
6 447,37 €/1l
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Nudestix Nude Plumping Lip Glace tekutý rúž 08 10 ml
2 152,00 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

KNUTZEN - Lesk na pery 02 Blushed 6ml
5 246,67 €/1l
31,48 €
Predajca: taleoo

Revolution Pout Bomb Lesk na pery Glimmer Nude
1 411,11 €/1l
6,35 €
Predajca: Revolution
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Farebná skupina:
- Červená
- Farebný kód:
- 070
- Farba názov:
- Spicy
- Počet farieb:
- 1 farba/farieb
- Efekt rúžu:
- Sfarbenie, Hydratačný
- Ochrana pred slnkom:
- Nie
- Dokončenie:
- Lesk
- Materiál:
- Tekuté
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Dlhotrvajúce:
- Áno
- Čas pôsobenia:
- 24 h
- Zloženie:
- lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Talc,Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 73360, Cl 19140, Cl 77499, Cl 75470, Cl 42090](SHADES: Constantly Dreamy, Ever Enchanting,So Delightful, Perpetually Mysterious)lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Talc,Aqua, Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 73360, Cl 19140, Cl 77499, Cl 77492](SHADES: Keep Frosted, Endlessly Mesmerising,lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Aqua,Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 19140](SHADES: Always Extravagant, All Day Seductive)lsododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate,Propylparaben [+/- Cl 77891, Cl 77491, Cl 15850,Cl 19140, Cl 77499, Cl 42090]LIPFINITY STEP 1(SHADES: Pearly Nude, Mellow Rose, Hint of Pink,Rosy Whisper, Tanned Rose, Whisper, Almost Almond,Ethereal, Glowing, Angelic, Cool, Vivacious, Coy,Sweet, Glazed, Euphoric, Spicy, Jeweled, Exuberant,Wicked, Flamboyant, Glistening, Frivolous, Passionate,Fiery, Confident, Hot, Luscious, Charming, Bare,Burnished, Iced, Delicious, Spiritual, Sultry, Indulgent,Bronzed, Caffeinated, Essential Pink, Essential Violet,Essential Red Coral, Essential Burgundy,Essential Natural, Essential Brown)Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Talc,Aqua, Propylparaben, [+/- CI 15850, CI 77491, CI 19140,CI 42090, CI 73360, CI 77499, CI 77891, CI 75470,CI 77492](SHADES: So Alluring, So Exquisite, Ever Lustrous)Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Mica,Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate,Propylparaben [+/- CI 77891, CI 77491, CI 77499,LIPFINITY STEP 1CI 77492] STEP 2: Sucrose PolyBavlnaseedate, Cera Alba, Paraffin, CeraMicrocristallina, Tocopheryl Acetate, Tocopherol,Hydrogenated Soybean Oil, Synthetic Wax, Ethylene /Propylene Copolymer, Polyethylene, Propyl Gallate,Ethylene Brassylate, Propylparaben
- Šírka balenia:
- 38 mm
- Hĺbka balenia:
- 19 mm
- Výška balenia:
- 120 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 31 g
- Typ balenia:
- Box
- Kapacita:
- 1,9 g
- Hlasitosť:
- 2,3 ml
- Počet priložených produktov:
- 2 kusov
- Balzam na pery v balení:
- Áno
Zabudnite na obyčajné rúže a vyskúšajte dlhotrvajúci rúž Lipfinity, ktorý sa v dvoch krokoch postará o farbu vašich pier, aby vydržala celý deň bez poškodenia. Balenie obsahuje rúž Lipfinity a vrchnú vrstvu (Top Coat 1,9 g).
Aktívne zložky: - Rúž na pery, ktorý je súčasťou balenia:
- PermaTone - vytvára semipermanentnú farbu pridaním jemných farebných pigmentov.
Účinky:
- farba vydrží na perách až 12 hodín,
- dodáva perám lesk a intenzívnu farbu.
Náš tip
Vyskúšajte aj ďalšie produkty Max Factor!
Ako používať
Aplikátorom opatrne obkreslite kontúry a naneste na pery rovnomernú vrstvu farby. Počkajte približne 1 minútu, kým farba zaschne. Pokračujte v nanášaní krycej vrstvy pre dodatočnú fixáciu, lesk a hydratáciu.
Sada dámskej kozmetiky Lipfinity Max Factor (2 ks) je to, čo potrebujete na maximalizáciu svojej príťažlivosti! Vyskúšajte kvalitu 100 % originálnych produktov Max Factor a nechajte tú najlepšiu profesionálov zvýrazniť vašu krásu.
- Pohlavie: ženy
- Sada obsahuje: 1:
- Rúž na pery
- Hydratačný rúž
- Ideálny pre všetky typy pleti
- Typ: Balzam na pery
Lesk na pery Max Factor Lipfinity 070 Spicy
Dvojfázový tekutý rúž Max Factor Lipfinity Lip Colour v odtieni 070 Spicy je zárukou dlhotrvajúcej a sytnej farby na vašich perách. Jeho inovatívna formula zaručuje precízne nanesenie a bez vzhľad po celý deň. Buďte sebavedomá a štýlová s týmto ným produktom od Max Factor.
Max Factor Lipfinity je dlhotrvajúci, hydratačný a polopermanentný rúž. Tento rúž Max Factor sa nanáša v dvoch krokoch: najprv sa nanesie farba a potom sa zapečatí bezfarebným hydratačným krémom, ktorý zároveň dodáva lesk.
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 2.3 ml
- Zloženie
- Minerálne oleje, Vazelíny, Rastlinné oleje, Parfémy, Antioxidanty, Pigmenty, Konzervačné látky, Vosk, Lanolín, Vitamíny E, C, A, Alkoholy, Silikóny, Glycerín, Lanolín, Propylén glikol, Stabilizátory, Koristiace látky, Čistiaci agensi
- Výrobca
- Procter & Gamble
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 008610001364508610001364586100013645
- Číslo od výrobcu
- 33330040070
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 2.3 ml
- Zloženie
- Minerálne oleje, Vazelíny, Rastlinné oleje, Parfémy, Antioxidanty, Pigmenty, Konzervačné látky, Vosk, Lanolín, Vitamíny E, C, A, Alkoholy, Silikóny, Glycerín, Lanolín, Propylén glikol, Stabilizátory, Koristiace látky, Čistiaci agensi
- Výrobca
- Procter & Gamble
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 008610001364508610001364586100013645
- Číslo od výrobcu
- 33330040070
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Červená, Charming, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
4 043,48 €/1l
9,30 €
Predajca: MANADA

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Bordeaux, Passionate, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
10 482,61 €/1l
24,11 €
Predajca: somnia24

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Nahý, Spiritual, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
625,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: somnia24

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Nahý, Iced, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
4 191,30 €/1l
9,64 €
Predajca: MANADA

Max Factor Lipfinity Lip Colour, Nahý, Glowing, 1 farba/farieb, Sfarbenie, Hydratačný, Lesk, Tekuté
9 478,26 €/1l
21,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Revlon Super Lustrous, Ružová, Cherries In The Snow, 1 farba/farieb, Hydratačný, Ženy, Fľaša
3 748,65 €/1kg
13,87 €
Predajca: somnia24

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Elizabeth Arden Vitamín C Ceramid Kapsule 30 jednotiek
125,24 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Cos Ceramide Retinol Očná starostlivosť 15 ml
2 424,00 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Mgiełka do ciała 236ml
53,56 €/1l
12,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Be Delicious Ice Pop Berry Bliss parfémovaná voda pre ženy 50 ml
485,20 €/1l
26,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,26 €
Predajca: BRASTYGroup

Oscar de la Renta Oscar toaletná voda pre ženy 200 ml
199,50 €/1l
39,90 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess Seductive Noir Homme EDT 100 ml M
331,50 €/1l
33,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guess Seductive tělový spray pro ženy 250 ml
42,08 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Guess Girl toaletná voda pre ženy 100 ml
209,40 €/1l
20,94 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
382,20 €/1l
38,22 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks
76,55 €/1kg
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfémovaná Toaletná Voda Oscar de la Renta Esprit D'Oscar 100 ml
307,20 €/1l
30,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch - Away Tonight Man EDT 30ml
540,00 €/1l
16,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oscar de la Renta Jasmine toaletná voda pre ženy 100 ml
254,20 €/1l
25,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 100 ml W
326,50 €/1l
32,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abercrombie & Fitch Naturally Fierce parfumovaná voda pre ženy 30 ml
430,00 €/1l
12,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Be Delicious Lime Mojito toaletná voda pre ženy 50 ml
443,60 €/1l
22,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum, 30ml - Luxusná kvetinová voňavka s jemnými tónmi bieleho čaju
710,00 €/1l
21,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden – Ceramidové kapsuly s vitamínom C – 90 ks
852,22 €/1l
76,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anna Sui Sundae Mellow Yellow toaletná voda pre ženy 50 ml
624,00 €/1l
31,20 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie & Fitch Authentic Man - Toaletná Voda 100ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden, White Tea Ginger Lily, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
460,60 €/1l
23,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY Be Delicious Orchard Street parfémovaná voda pro ženy 100 ml
307,00 €/1l
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
SUPER!!
Objem 0,004 l
Toto je moja najobľúbenejšia rúž. Najlepšia farba a výdrž!!
Hodnotenie z 8. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rúž
Objem 0,002 l
Rýchle dodanie. Výrobok v poradí.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mandľový tónovaný balzam na pery - farby lotosu - LOTUS
20,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Mandľový tónovaný balzam na pery - NELUM (Lotos)
20,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Mandľový tónovaný balzam na pery - NUDE
20,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Mandľový tónovaný balzam na pery - Mandľový tónovaný balzam na pery - ORCHID
20,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Mandľový tónovaný balzam na pery - TAMARIND
20,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Mandľový tónovaný balzam na pery SANTALOVÉ DREVO
20,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Martinelia | Glam Set detsk kozmetika - 2 prvky - r a trblietky - darek pre deti - sada hraiek
7,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,77 €
Predajca: Lemonbite

Balzam na pery - cejlónsky grapefruit a ryža - CEYLON GRAPEFRUIT & RICE
12,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Balzam na pery MANGO NEROLI
12,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Martinelia Shiny Animals Lip Gloss, Detská súprava na výrobu lesku na pery, 3 rok / roky
4,29 €
Predajca: Lemonbite

Hydratan lesk na pery ( Lifter Gloss) 5,4 ml - Odtie: 26 Honey
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
259,80 €/1kg

Martinelia My Best Friends detský lesk na pery hodinky | Hodinky s mejkapom pre deti | Darček
5,70 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: Lemonbite
379,00 €/1l

Martinelia Lesk na pery Unicorn 1 jednotka
3,25 €
Predajca: Lemonbite
2 166,67 €/1kg

Martinelia Lip Balm Yummy Ice Cream, Detská súprava na výrobu lesku na pery, 3 rok / roky
3,99 €
Predajca: Lemonbite
1 140,00 €/1kg

Mary Kay Unlimited lesk na pery Pink Fusion (krémový) 3,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,63 €
Predajca: lithuaniashop
5 546,15 €/1kg

Mary Kay Unlimited lesk na pery Pink Ballerina (Pearl) 3,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,63 €
Predajca: lithuaniashop
5 546,15 €/1kg

Mary Kay Unlimited Lesk na pery Unique Mauve (krémový) 3,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,63 €
Predajca: lithuaniashop
5 546,15 €/1kg

Lesk na pery Mary Kay Unlimited 3,9 ml Pink Ballerina (Pearl)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,14 €
Predajca: lithuaniashop
5 676,92 €/1l

Pigment na pery Nars Powermatte
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
6 427,27 €/1l

Kiko Milano 3D Hydra lesk na pery 6,5 ml
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 130,77 €/1l