5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml5 240,00 €/1l
26,20 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH maskara - 5 ml4 190,00 €/1l
20,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml4 545,00 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diorshow, riasenka, odtieň 264, 12 ml3 430,00 €/1l
41,16 €
Predajca: PerfumTraders

Rodial 5060027063421, Čierna, Black, Sfarbenie, 13 ml, Ženy, 1 kusov
1 261,54 €/1l
16,40 €
Predajca: NutraBestBG

Maybelline Colossal 100% Black Mascara Pogrubiający tusz do rzęs, 10,7 ml
61,31 €/1l
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Pupa Vamp! riasenka všetko v jednom
2 000,00 €/1l
18,00 €
Predajca: MANADA

TIGHTLINE riasenka 3 v 1 #black 3,5ml
10 857,14 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

Maybelline, Lash Sensational Luscious, Mascara, Very Black, 9.5 ml
0,65 €/1l
6,21 €
Predajca: NutraBestBG

Maybelline Colossal Bubble, čierna riasenka, 10 ml
1 499,00 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Maybelline Lash Sensational Luscious Mascara Black
2 070,53 €/1l
19,67 €
Predajca: somnia24

Pupa Milano Vamp! Nezamokrý Riasenkováč 100 Black, Objem 9 ml
1 528 000,04 €/1kg
15,28 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Essence Lash Princess False Lash Effect Mascara Tusz do rzęs Black, 12 ml
612,50 €/1l
7,35 €
Predajca: MANADA

BOURJOIS | GOOD TO GLOW | Face
589,33 €/1l
17,68 €
Predajca: somnia24

Benecos Čierny Maskáru, 8 ml
1 286,25 €/1l
10,29 €
Predajca: Emerosa

Maybelline The Falsies Lash Lift Mascara Tusz do rzęs 01 Black, 9,6 ml
783 500,02 €/1kg
15,67 €
Predajca: Zeitburg

Makeup Revolution, The Mascara Revolution, riasenka, čierna, 12 ml
3 915,83 €/1l
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP

Dermacol Wydłużająco-podkręcający tusz do rzęs Black, 13ml
1 482 000,04 €/1kg
14,82 €
Predajca: MANADA

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge, Čierna, Black, Sfarbenie, Predĺženie, 6 ml, Ženy, 15 h
4 395,00 €/1l
28,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,37 €
Predajca: Bugelo

Rimmel Lash Accelerator Endless 001, Čierna, Black, Ženy
1 647,00 €/1l
16,47 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Estée Lauder Little Black Primer 6 ml – 6 ml
Estée Lauder Little Black Primer je všestranná podkladová báza na riasy, ktorá sa dá použiť troma rôznymi spôsobmi:
- Farbenie: Odfarbuje a zvýrazňuje prirodzené riasy, takže zostávajú hodvábne čierne počas celého dňa, a dokonca aj cez noc.
- Zvýraznenie: Ako podkladová báza slúži ako ideálna základňa pre riasenku, čím dosiahnete objem a plnosť.
- Fixácia: Aplikovaná na riasenku, poskytuje dlhotrvajúci, vodeodolný povrch, ktorý šmúh a strácanie riasenky.
Táto patentovaná formula bola testovaná oftalmológmi a je vhodná pre používateľov kontaktných šošoviek.
Detaily produktu
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estée Lauder Little Black Primer 6 ml
- Objem: 6 ml
- EAN: 0887167077379
- Farebná skupina:
- Čierna
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Hlasitosť:
- 6 ml
- Nepriehľadnosť:
- Nepriehľadný
- Vhodné pre:
- Ženy
Podkladová báze pod řasenku
Little Black Primer je jedinečný produkt od Estee Lauder, ktorý možno použiť tromi spôsobmi v závislosti od požadovaného efektu. Ak ho nanesiete samostatne, dodá riasam farbu a jemne ich predĺži a natočí ako klasická maskara. Výsledkom je prirodzene vyzerajúce, jemné líčenie. Výrobok možno použiť aj ako podkladovú riasenku na objemu a predĺženie rias. Možno ho použiť aj po nanesení klasickej maskary - má fixačný a vodoodolný efekt.
Tónovací podkladový krém na riasy okamžite znásobí objem a dĺžku vašich rias, nadvihne ich a pomôže im zostať dlhšie natočené.
E Lauder Little Black Primer LBP 01 Black YTHK 01 YTHK CANADA box 1 ks x 6 ml
Estée Lauder Malý Čierny Báza pre Rasce a Očné Riasy zabezpečuje vynikajúcu ochranu a farbenie vašich rias. S obsahom obohacujúcej špeciálnej výživy, tento unikátny produkt vám pomôže dosiahnuť žiarivé a zdravé riasy. S objemom 6 ml v jednom balení, táto čierna báza je ideálnym doplnkom pre dokonalý make-up.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek.
Noste ho ako univerzálny čierny oblek na riasy. V porovnaní s ostatnými bielymi kondicionérmi je tento kondicionér čierny, a preto ponúka veľkú všestrannosť. Možno ho použiť tromi spôsobmi: Farbenie: Dodáva farbu a nadvihuje riasy, aby získali jemný čierny tón počas dňa a dokonca aj v noci. Zosilňuje: Ako kondicionér je optimálnou podporou a dodáva riasam textúru a zakrivenie. Zafixuje: V prípade, že sa riasy nachádzajú na okraji mihalníc, je možné, že sa na ne bude vzťahovať aj viacero opatrení: Aplikujte na riasy pre dodatočnú fixáciu a vodeodolnosť. Je to základný produkt pre riasy.
Estée Lauder Little Black Primer. Skupina farieb: čierna, typ dávkovača: fľaštička, objem (ml): 6 ml
LBP #01 Black E.Lauder Little Black Primer
Estée Lauder Podkladová báza na oči Little Black Primer.
Estée Lauder Little Black Primer 6ml
ESTEE LAUDER_Little Black Primer farebná báza a kondicionér na riasy 6ml
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.01 g
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- Halal formuľa bez parabénov, minerálnych olejov, ftalátov a formaldehydov. Obsahuje: voda, glycerín, silikóny, konzervanty, kyseliny a antioxidanty.
- Výrobca
- EAN kód
- 0887167077379887167077379
- Číslo od výrobcu
- YTHK01A000
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 0.01 g
- Objem
- 6 ml
- Zloženie
- Halal formuľa bez parabénov, minerálnych olejov, ftalátov a formaldehydov. Obsahuje: voda, glycerín, silikóny, konzervanty, kyseliny a antioxidanty.
- Výrobca
- EAN kód
- 0887167077379887167077379
- Číslo od výrobcu
- YTHK01A000
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Perfectly Clean, Čistiaca pena, Ženy, Zmiešaná pleť, Normálna pleť, Mastná pleť, Mokrá pokožka, Čistiace, Čistiaci, Osviežujúce, Rúra, Plast
170,53 €/1l
26,85 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,78 €/1l
40,75 €
Predajca: PerfumTraders

Dámske kabelky Tašky cez rameno, Dámske štýlovéPolyuretándizajnové tašky cez rameno Crossbody kabelka Darček ku Dňu matiek
36,39 €
Predajca: odsellingaaa

PLAYMOBIL 6635 Zverinec
59,38 €
Predajca: DITH-Shop-Online

Esperanza EBL014, Teplé, 180 °C, Čierna, 1,8 m, 25 W, AC
12,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss The Scent For Her parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
1 255,60 €/1l
62,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Leonardo Poháre na červené víno Puccini 750 ml - 6 kusov
28,91 €
Predajca: koestner-shop-de

Sibírsky čučoriedka - medová bobuľa - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
4,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Ariana Grande God Is A Woman Woda perfumowana, 100 ml
469,00 €/1l
46,90 €
Predajca: PerfumTraders

Hodinky Emporio Armani AR11105
149,00 €
-25,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
123,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Aphro Celina sérum na riasy 3 ml prípravok na rast rias
14 140,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml
26,20 €
Predajca: Nutralash
5 240,00 €/1l

NUTRALASH Vodoodolná maskara - cestovná veľkosť 3 ml
15,70 €
Predajca: Nutralash
5 233,33 €/1l

NUTRABROW Eyebrow Enhancer 2.0 - 2 ml
31,45 €
Predajca: Nutralash
15 725,00 €/1l

NUVEGA maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRALASH maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Sérum na riasy Eyelash Booster 3ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

NUTRABROW Tvar a výplň obočia - 4 ml - Gél na obočie Svetlé/svetlé tóny vlasov - tmavý
31,45 €
Predajca: Nutralash
7 862,50 €/1l

NUTRALASH Eyeliner with Eyelash Formula with Nutra Peptide Formula - 1,5 ml - čierna
41,95 €
Predajca: Nutralash
27 966,67 €/1l

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 545,00 €/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR
34 250,00 €/1l

Maybelline Colossal Bubble, čierna riasenka, 10 ml
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 499,00 €/1l

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
70,45 €
Predajca: PerfumTraders
3 522,50 €/1kg

Olaplex sérum na mihalnice LashBond Building Serum 4,5 ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
45,92 €
Predajca: PerfumTraders
10 204,44 €/1l

Mary Kay Lash Intensity maskara 9 g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
2 667,00 €/1l

Avon riasenka Genius čierna black
13,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,32 €
Predajca: TinaBeauty
1 332,00 €/1l

Sisley Phyto-Noir, Čierna, Deep Black, Definícia, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
69,69 €
Predajca: PerfumTraders
9 955,71 €/1l

Vodoodolná riasenka Mary Kay Great Heights – ČIERNA
23,58 €
Predajca: lithuaniashop

Helena Rubinstein - Lash Queen Feline Blacks Mascara Waterproof (01 Deep Black) - luxusná vodoodolná maskara



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 070,00 €/1l

Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Sérum na mihalnice a obočie, Ženy, 1 kusov, WATER/AQUA/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
13 382,50 €/1l