4,5



Na základe 8 hodnotení
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
224,74 €
2 247,40 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Osmanthus, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Green Mandarin, Neroli, Ružové korenie, ibištek pižmový, Pivonka1 152,56 €/1l
207,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Ambra, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Orange, Bergamot, Petitgrain, Nagarmotha, Cédrové drevo, Pačuli, Ruže936,06 €/1l
168,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...3 636,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Mandarino di Amalfi, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Čierne ríbezle, Grapefruit, Citrón, Mäta, čierne korenie, šalviový olej, Koriander, Jazmín, Oranžový kvet, ambra, Civet, Labdanum, Pižmo, Vetiver
3 551,60 €/1l
177,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 539,00 €/1l
153,90 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 821,50 €/1l
282,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
2 328,20 €/1l
232,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Costa Azzurra čistý parfém unisex 50 ml
3 034,40 €/1l
151,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
3 686,67 €/1l
110,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Grey Vetiver, Muži, 100 ml, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alpha-Isomethyl...
1 270,10 €/1l
127,01 €
Predajca: BRASTYGroup

TOM FORD Fleur De Portofino, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Oranžová, mandarínka, Fialka (list), Jazmín, Magnólia, Oranžový kvet, osmant, Ruže, ibištek pižmový, Med, Labdanum, Tolu, Vanilka
5 228,40 €/1l
261,42 €
Predajca: ADI_Global_Store

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 630,20 €/1l
81,51 €
Predajca: LifeMeansBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín
- Poznámky k srdcu vône:
- Jazmín, Neroli, Oranžový kvet
- Poznámky k základu vône:
- ambra, ibištek pižmový
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, FARNESOL
Parfumovaná voda Tom Ford Neroli Portofino Tento unisex parfum bol uvedený na trh v roku 2011. Za týmto parfémom stojí Rodrigo Flores Roux. Vrchné tóny tohto parfumu sú bergamot, mandarínka, citrón, levanduľa, myrta, rozmarín, pomaranč. Srdcové tóny sú africké kvety pomarančovníka a jazmín neroli a pittospori. Základné tóny sú jantár, pižmo, ambrette a angelika.
Parfémovaná voda Neroli Portofino od značky Tom Ford bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Tom Ford Neroli Portofino Woda perfumowana, 100ml
Tom Ford Neroli Portofino je citrusový a aromatický parfém, ktorý bol vydaný v roku 2011. Kompozícia patrí do rodiny unisex vôní - bude vhodná pre mužov aj ženy. Ide o zaujímavú a energizujúcu zmes z exkluzívneho radu Private Blend. Zmyselná kombinácia ingrediencií, ktorá vás svojou vôňou prenesie na piesočnaté pláže talianskeho letoviska Portofino, pozdĺž ktorých rastú citrusy. V diaľke chýbajú už len polia levandule, ktorá je cítiť v celej vôni.
Vrchné tóny: Citrón, rozmarín, mandarínka, bergamot: Stredné tóny: Stredné tóny: Pitosporum, Neroli, Jasmín, Africký pomarančový kvet: Základné tóny: Angelika, ambrette (pižmový slez), jantár
Tom Ford Neroli Portofino parfumovaná voda 100 ml
Tom Ford Neroli Portofino Edp Spray TOMA/TOMA-01 USA kartón @ 1 fľaša x 100 ml
- Model
- Tom Ford Neroli Portofino Eau De Parfum 100ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Tom Ford Neroli Portofino Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 0888066008457888066008457
- Číslo od výrobcu
- T0MA010000
- Model
- Tom Ford Neroli Portofino Eau De Parfum 100ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Tom Ford Neroli Portofino Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 0888066008457888066008457
- Číslo od výrobcu
- T0MA010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 539,00 €/1l
153,90 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 821,50 €/1l
282,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
2 328,20 €/1l
232,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Bitter Peach, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT. · FRAGRANCE (PARFUM) · WATER\AQUA\EAU · ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE · BUTYL...
4 774,00 €/1l
238,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Bois Pacifique, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat. · Fragrance (Parfum) · Water\Aqua\Eau · Alpha-Isomethyl Ionone · Benzyl...
1 289,90 €/1l
128,99 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...
3 636,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Mandarino di Amalfi, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Čierne ríbezle, Grapefruit, Citrón, Mäta, čierne korenie, šalviový olej, Koriander, Jazmín, Oranžový kvet, ambra, Civet, Labdanum, Pižmo, Vetiver
3 551,60 €/1l
177,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
3 900,33 €/1l
117,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 924,67 €/1l
117,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml
1 998,50 €/1l
199,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml
946,13 €/1l
70,96 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
2 518,20 €/1l
125,91 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Fleur De Portofino, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Oranžová, mandarínka, Fialka (list), Jazmín, Magnólia, Oranžový kvet, osmant, Ruže, ibištek pižmový, Med, Labdanum, Tolu, Vanilka
5 228,40 €/1l
261,42 €
Predajca: ADI_Global_Store
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klasika - perfektné
Nadčasové a bezkonkurenčné ceny....
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobre, všetko prebehlo bez problémov a za dobrú cenu
Som veľmi spokojný…
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Tip Top
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l