4,3



Na základe 279 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml2 990,50 €/1l
299,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml1 998,50 €/1l
199,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml1 997,30 €/1l
199,73 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Angels' Share parfémovaná voda unisex 50 ml3 460,00 €/1l
173,00 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 727,00 €/1l
172,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

The House Of Oud Royal Stone Collection Ruby Red Woda parfumovaná 75ml
3 202,80 €/1l
240,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,00 €/1l
27,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Pura unisex parfumovaná voda 50 ml
2 423,00 €/1l
121,15 €
Predajca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
256,50 €/1l
25,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Unisex Woda perfumowana, 70 ml
4 271,43 €/1l
299,00 €
Predajca: Bestperfume
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml - ná unisex vôňa
ENERGETICKY VÝHODNÁ A DLHODOBÁ
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum ponúka výnimočnú výdrž a zostáva svieža a prítomná počas celého dňa. Vysokokvalitná koncentrácia zaručuje, že malý rozprašovač vydrží celý deň.
EXKLUZÍVNY DIZAJN
Elegantný zlatý vzhľad flakónu s čiernym uzáverom odráža ný charakter parfumu. Fľaštička nie je len nosičom vône, ale skutočným pútačom pozornosti v každej zbierke parfumov.
NÓTY VÔNE
Vrchné tóny: mučenka, broskyňa, hruška, malina, čierne ríbezle
Srdcové tóny: konvalinka
Základné tóny: pižmo, santalové drevo, vanilka, pačuli, heliotrop
Vôňa kombinuje ovocné, kvetinové a drevité tóny a zanecháva zmyselný, dlhotrvajúci dojem.
VERSATILNÁ
Ideálna na každodenné použitie aj na výnimočné príležitosti. Parfém sa prispôsobí každej situácii a dodá nositeľke rafinovanú, elegantnú auru.
PRÍRODNÉ ZLOŽKY
Vyrobené z tých najlepších ingrediencií, ktoré zvlhčujú nielen vôňu, ale aj pokožku. Vysokokvalitný výťažok zaručuje intenzívny a čistý zážitok z vône.
PRAKTICKÝ FLAKÓN
100 ml parfumu v elegantnom kompaktnom flakóne. Vďaka praktickej veľkosti si parfém môžete ľahko vziať so sebou, kamkoľvek pôjdete.
ROZSAH DODÁVKY:
1 x Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100 ml
DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:
Balenie: Elegantný, zlatý flakón
Intenzita vône: Extrait de Parfum - veľmi vysoká koncentrácia
Použitie: Tiziana Terziana Tiziana Terziana je veľmi jemná, veľmi silná a jemná: Aplikujte na pokožku, najlepšie na pulzné body
VÝHODY:
Vďaka vysokej koncentrácii sa vôňa rozvoniava mnoho hodín bez potreby opätovného nastriekania. Používajte striedmo, aby ste si mohli vychutnávať nú vôňu po celý deň.
Rozmery výrobku:
Obsah: 100 ml
ROZMER BALENIA: 1,5 L:
1 fľaštička (100 ml)
Kirke, ktorú Tiziana Terenzi prvýkrát uviedla na trh v roku 2015, je búrlivá ovocná chypre vôňa, v ktorej sa žiarivé tropické tóny prelínajú s trblietavými kvetinami a zmyselným pižmom. V úvode sa rozvonia sladký, nebeský koktail broskyne, marakuje, hrušky a malín, ktorý dopĺňajú svieže, korenisté nuansy čiernych ríbezlí A V srdci sa rozvíja teplý piesočný akord, ktorý nádherne harmonizuje s konvalinkou a mandľovými a vanilkovými aspektmi heliotropu.
Kirke by Tiziana Terenzi je parfém z radu ovocných vôní Chypre a je vhodný pre ženy a mužov. Kirke je k dispozícii od roku 2015. Za týmto parfémom stojí Paolo Terenzi. Vrchné tóny sú marakuja, broskyňa, hruška, malina, čierne ríbezle a piesok; srdcové tóny sú konvalinka; základné tóny sú pižmo, vanilka, santalové drevo, pačuli a heliotrop.
Extrait de Parfum UNISEX
mučenka, broskyňa, malina, ríbezľové listy a ovocie, hruška, piesok
konvalinka
rohovník, santalové drevo, vanilka, pačuli, pižmo
Tiziana Terenzi - Kirke Parfum 100ml Standard package. Unisex.
Čistý parfém od značky Tiziana Terenzi bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Tiziana Terenzi Kirké je parfumová esencia značky Tiziana Terenzi, talianskej značky ných parfumov, určená pre dámy aj pánov, ktorá sa vyznačuje vynikajúcou výdržou. Je to očarujúca a zmyselná vôňa, inšpirovaná bohyňou Kirke a piesňou, ktorú používala na prilákanie svojich obetí. Táto vôňa sa otvára sviežimi, ovocnými tónmi, ktoré zahŕňajú marakuju, broskyňu, hrušku, maliny, čierne ríbezle a piesok. Vôňa sa ďalej rozvíja jemnými tónmi konvalín, ktoré dodávajú kompozícii jemnosť a eleganciu. Základ vône tvorí hlboká a zmyselná kompozícia z pižma, santalového dreva, vanilky, pačuli a heliotropu. Kirké bola uvedená na trh v roku 2015 a jej tvorcom je Paolo Terenzi. Jeho vôňa je tak jemná ako dotyk konvalín, s náznakmi zamatovej broskyne, a zároveň tak intenzívna ako prechádzka bosými nohami v piesku, ktorá je oteplená kontrastom s výrazným heliotropom. Táto vôňa ponúka nielen výnimočnú silu a hĺbku vďaka sile santalového dreva, pačuli a pižma, ale tiež dáva nositeľovi slobodu a silu vyjadriť sa. Unisexová vôňa Kirké je vhodná pre obidve pohlavia a vďaka svojej chypre-ovocnej kompozícii je nositeľná počas celého roka.
Tento magický a zmyselný parfumový extrakt pre mužov a ženy je inšpirovaný krajinou južne od Ríma, ktorú tvoria piesočné duny, bujné lesy a stredomorské kroviny, ponúkajúce úchvatný výhľad na more a neskrotné hory. Vďaka tejto sladko ovocnej vôni Tiziana Terenzi Gold Kirke sa budete cítiť doslova božsky.
Tiziana Terenzi Extrait de Parfum Kirké Extrait de Parfum teraz na Beauty Plaza.
Tiziana Terenzi Kirke Parfumový extrakt, 100 ml
Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
- Model
- Kirkè
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denat., parfum, benzyl salicylát, hydroxycitronellal, limonén, kumarín, linalool, benzylalkohol, farnesol, benzylbenzoát
- Výrobca
- Tiziana
- Rozsah dodávky
- 1 x Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8016741072482
- Číslo od výrobcu
- H2139
- Model
- Kirkè
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denat., parfum, benzyl salicylát, hydroxycitronellal, limonén, kumarín, linalool, benzylalkohol, farnesol, benzylbenzoát
- Výrobca
- Tiziana
- Rozsah dodávky
- 1 x Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8016741072482
- Číslo od výrobcu
- H2139
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

The House Of Oud Royal Stone Collection Ruby Red Woda parfumovaná 75ml
3 202,80 €/1l
240,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 727,00 €/1l
172,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
256,50 €/1l
25,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,00 €/1l
27,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,67 €/1l
42,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čistý luxus
Položka už vyzerala dobre v popise. Ale v skutočnosti! Viac ako krásny. Flakón takmer vytláča akýkoľvek iný. A vôňa je nebeský zážitok! Aká nádherná vôňa! A cena je hodná položky. Som taká spokojná!
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa
Čítal som, že niekto zo susedstva dostane bolesti hlavy a mali by ste opustiť obchod... Musím mať túto vôňu.... Kúpila som ju naslepo a je to super vôňa. Rád odporúčam
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná
Som veľmi spokojný, ale mal by som si nájsť novú vôňu... táto mi nestačí. Výnimočný parfum
Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherný parfém
Parfém je originálny a vysokej kvality a doručenie bolo veľmi rýchle a dobre zabalené
Hodnotenie z 11. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku, niet sa na čo sťažovať
Som úplne spokojný. Otázky predávajúcemu boli zodpovedané rýchlo a správne, rýchle dodanie, dobrý výrobok
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chladivý parfum
Parfém nie je pre každého, ale kvalita je nesporná, rýchle dodanie.
Hodnotenie z 12. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kirke
Super dodané a vôňa je skvelá! Stále si myslím, že Kirke robí komplimenty!
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neskutočne krásny parfum
Tento pokrm veľmi pekný som veľmi šťastný by som si kúpil znova
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l