4,9



Na základe 17 hodnotení
Originálna vikingská medovina Medovina z medového vína v tradičnej fľaši 500 ml
9,52 €
19,04 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Medovina a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
S Honigweinom8,71 €/1l
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálna medovina Viking Originál z krajiny Vikingov 10 litrový kanister
7,57 €/1l
75,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kurpiowski Met Dwojniak-halber (keramická) darčeková sada vo svetlej drevenej krabičke | 500 ml | 16%
105,74 €/1l
65,99 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Kurpiowski Dwojniak med (polovina) 0,5L v kameninové doze | Medovina med víno medovina víno med medovina | 500 ml | 16% alkoholu | Apis
60,40 €/1l
30,20 €
Predajca: PitnemiodyPL

Trybunalski-Trójniak-Honig (tretina), 0,75 l, v keramickej nádobe | Medový nápoj, medovina | 750 ml | 13 % alkoholu | Výrobok z Poľska | Nápad na darček | 18+
45,31 €/1l
33,98 €
Predajca: PitnemiodyPL

Piastowski Met Trojniak tretia (keramická) darčeková sada v drevenej krabičke s malými keramickými hrnčekmi | 500 ml | 13%
105,74 €/1l
65,99 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Med Jadwiga Poltorak (jeden a pol) 0,5L v kameninovej doge | Medovina med víno medovina víno med medovina | 500 ml | 16% alkoholu | Apis
70,48 €/1l
35,24 €
Predajca: PitnemiodyPL

Sada 3 medovin |medové víno Jadwiga Poltaorak, Kurpiowski Dwojniak, Piastowski Trojniak| 750 ml | Medovinové víno 13-16% alkoholu
57,89 €/1l
43,42 €
Predajca: PitnemiodyPL

S Honigwein 750ml
13,97 €/1l
10,48 €
Predajca: taleoo

Koronny-Dwójniak-Honig (Halber) 0,75L v keramickej nádobe | Medový nápoj, medovina | 750 ml | 16% alkoholu | Výrobok z Poľska | Nápad na darček | 18+
58,73 €/1l
44,05 €
Predajca: PitnemiodyPL

Klasztorny Met Dwojniak-halber (keramická) darčeková sada v krabičke s malými keramickými hrnčekmi | 500 ml | 16%
99,44 €/1l
49,72 €
Predajca: PitnemiodyPL

Krynicki Met Trojniak-Tretia darčeková sada s taškou | medové víno 750ml | 13% alkohol medovinové víno | Poľská výroba
67,97 €/1l
50,98 €
Predajca: PitnemiodyPL

Piastun Trojniak med (tretí) 0,75L | Medovina med víno medovina víno med medovina | 750 ml | 13% alkoholu | Apis
20,96 €/1l
15,72 €
Predajca: PitnemiodyPL

Trybunalski Met Trojniak-Half darčeková sada vo svetlej drevenej krabičke | 750 ml | 13% alkohol medovinové víno | Poľská výroba
51,19 €/1l
38,39 €
Predajca: PitnemiodyPL

Set s 3 remeselnými metódami |Geschenkset in Carton|Honigwein Trojniak-Drittel: Nahnevaná včielka, vráskavá, Aníz uspeje | | 750 ml | 13%
36,08 €/1l
27,06 €
Predajca: PitnemiodyPL

Półtorak-Półtorak-Honey (jednozložkový med) 0,75 l v kameninovej nádobe | medovina medové víno medovina medovina | 750 ml | 16 % alkoholu | poľská výroba | nápad na darček | 18+
81,40 €/1l
61,05 €
Predajca: PitnemiodyPL

Sada 6ks medovín s keramickými hrnčekmi a svietnikmi (Medové víno Poltorak polovica / 3x ochutená polovica Dwojniaku / 2x trojniak tretinka) | 3450 ml | 13-16%
62,70 €/1l
188,11 €
Predajca: PitnemiodyPL

Sandomierski Met Dwojniak-halber darčeková sada v drevenej krabičke s hrnčekom a viackvetovým medom | medové víno 750ml | 16% alkohol Metwein
89,79 €/1l
67,34 €
Predajca: PitnemiodyPL

Súprava 3 Dwojniak Half Mets s 2 šálkami|2x Malina: Sandomierski, Palacio Mel, 1x Jablko: Jablkowy| | 2000 ml | 16% alkohol Metwein | Poľská výroba
52,85 €/1l
105,69 €
Predajca: PitnemiodyPL

Medový nápoj Sandomierski Trójniak (tretina) 0,75 l | Medové víno | 750 ml | 13 % alkoholu | Poľská výroba | Tip na darček | 18+
46,99 €/1l
35,24 €
Predajca: PitnemiodyPL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Originálna vikingská medovina Medovina z medového vína v tradičnej fľaši 500 ml
Originálna medovina Viking je lahodné tradičné medové víno v tradičnej hlinenej fľaši. Lahodná chuť medoviny vás prenesie do útulnej atmosféry. Či už ste v spoločnosti priateľov alebo na festivale, medovina Viking vás vždy poteší. Je absolútne žiadaným nápojom na každom vikingskom festivale alebo stredovekom trhu.
Waldemar Behn GmbH Kadekerweg 2 24340 Eckernförde
Originál z vikingskej krajiny v okolí Haithabu - jediná značková medovina z historickej oblasti pôvodu Vikingov. Tí, ktorí milujú pravú, si vždy vyberú WIKINGER MET. Najmä vzácny hlinený džbán je obľúbeným suvenírom zo severu alebo z vikingských festivalov.
Originálny Wikinger s Tonkrugom 11% obj. (0,5 l)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Výživové údaje
- Energia 0Kcal Energia 0kj Tuky 0gMastné kyseliny 0g Sacharidy 0g Cukor 0g Bielkoviny 0g Soľ 0g
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1290 g
- Obsah alkoholu
- 11 % vol.
- Potravinársky podnik
- Waldemar Behn GmbHKadekerweg 2 24340 Eckernförde
- Obchodný názov
- Medovina v 500 ml hlinenom džbáne
- Výrobca
- Waldemar Behn
- Pôvod
- Nemecko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 14409
- EAN kód
- 4004752232999
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Výživové údaje
- Energia 0Kcal Energia 0kj Tuky 0gMastné kyseliny 0g Sacharidy 0g Cukor 0g Bielkoviny 0g Soľ 0g
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadneOxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 1290 g
- Obsah alkoholu
- 11 % vol.
- Potravinársky podnik
- Waldemar Behn GmbHKadekerweg 2 24340 Eckernförde
- Obchodný názov
- Medovina v 500 ml hlinenom džbáne
- Výrobca
- Waldemar Behn
- Pôvod
- Nemecko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 14409
- EAN kód
- 4004752232999
Hodí sa k tomu

Originálna červená vikingská medovina Originál zo zeme Vikingov 750ml
10,83 €/1l
8,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pôvodná červená vikingská medovina Originál z Vikinglandu
19,04 €/1l
9,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálna vikingská medovina Originál zo zeme Vikingov 750ml
10,83 €/1l
8,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ALIGHTUP šatníková skriňa s 2 tyčami na vešanie, systém modulárnej konštrukcie, police, hlboký dizajn, 4 úrovne, 12 priehradiek, 108x47x142 cm, čierna a biela
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Originálna vikingská medovina Nydam medový likér Originál z vikingskej krajiny
36,34 €/1l
18,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
27,78 €
Predajca: somnia24

Massiv´s Zahnstocher - Sommer in Beirut
9,90 €
Predajca: Trade2u

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A5 2017 Puzdro Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Držiak masky "Comfort" čierny
3,99 €
Predajca: elasto

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Wolf Garten 3827045 Osivo na trávnik pre robotickú kosačku RO-S 100 (3827045)
22,32 €/1kg
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Tajný adventný kalendár Santa. 101 škriatkov sa sťahuje
28,73 €
Predajca: M_plus_L

Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
5,27 €
Predajca: Katomix

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Braun BeardTrimmer 81704979, Batérie, Zelená
86,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

Highline dámske nohavice s opaskom čierna/slatina/zinok veľkosť 38
43,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emtec Miss Penguin, 16 GB, USB Typ-A, 2.0, 18 MB/s, Čiapky, Modrá, Purpurová, Biela
68,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

GENIE USB-Stick VW Käfer 32 GB
39,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Teleskopická prachovka s 3 hlavicami do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická prachovka Teleskopická rukoväť Ručná prachovka na úzke priestory Sivá Retoo
11,59 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Gerstacker Norimberský vianočný trh varené víno Premium 1000ml
4,66 €/1l
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Termoponožky Heat Holders extra teplé zimné ponožky pre mužov čierne
16,51 €
Predajca: NeuertsShop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Stavebnica LEGO DUPLO My First: Vlá?ik s ?íslami – U?íme sa po?íta? 10954; úvod do ?ísel a po?ítania pre bato?atá; vzdelávací vlá?ik s o?íslovanými kockami, ktorý vzdeláva predškolákov hravou formou; skvelý dar?ek pre deti (23 dielikov)
22,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dômyselné
Objem 0,75 l
Najrýchlejšie dodanie ako kúzlo dokonale zabalené a presne podľa popisu a čestná cena
Hodnotenie z 9. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie a dobrá kvalita
Objem 0,5 l
Dodávka presne zodpovedá ponuke a bola dodané veľmi rýchlo. Všetko o. k. a najlepšie
Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutné
Objem 0,75 l
Chutné. Bez alkoholu by to bolo ešte lepšie, ak je to možné.
Hodnotenie z 16. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mead super.
Objem 0,75 l
Veľmi dobrá medovina. Rýchle dodanie. Môžem ju odporučiť.
Hodnotenie z 13. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vikingská medovina
Objem 0,75 l
Super produkt , veľmi chutné ... môžem len odporučiť ...
Hodnotenie z 17. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Eifack chutné!
Objem 0,5 l
Chladná nádoba a vynikajúci obsah.
Hodnotenie z 9. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mead
Objem 0,5 l
Krásna fľaša a dobrý vkus Bezpečne zabalené
Hodnotenie z 18. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce.
Objem 0,75 l
S radosťou opäť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

S Honigweinom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,71 €/1l

Katlenburg červená medovina 9% obj.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,23 €/1l

Originálna vikingská medovina Originál zo zeme Vikingov 750ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
8,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,83 €/1l

Originálna vikingská medovina Medovina z medového vína v tradičnej fľaši 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
9,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,04 €/1l