5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
animonda 4017721830997, Snack, Mačka, Mlieko, 15 g, Bez cukru60,90 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Miamor 74339, Mačiatko, Kuracie mäso, 30 g893,50 €/1kg
53,61 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Miamor 74333, Dospelý, Kačka, 30 g1 787,00 €/1kg
53,61 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Snack pre mačky DOKAS lyofilizované kuracie žalúdky 12 g2 684,17 €/1kg
32,21 €
Predajca: e-zooo_com

TRIXIE 4221, Mačka, 100 g
130,90 €/1kg
13,09 €
Predajca: e-zooo_com

Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kuracie mäso, Ryba, Bravčové, 90 g
87,58 €/1kg
10,51 €
Predajca: e-zooo_com

Miamor Cat Cream Anti-Hairball - pastilky na chlpky 6x15g Miamor
44,78 €/1kg
4,03 €
Predajca: STREFA

Jogurt pre mačky
54,00 €/1kg
4,59 €
Predajca: VISO

TRIXIE 2805, Snack, Mačka, Ryba, 50 g
37,09 €/1kg
2,04 €
Predajca: STREFA

Nobby Nobbits Catnip 75 g
104,27 €/1kg
9,39 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,82 €
Predajca: e-zooo_com

Pochúťka Churu Tidbits tuniak 3x12g
7,94 €
Predajca: M_plus_L

TRIXIE 42701, Dospelý, Kuracie mäso, 50 g
198,00 €/1kg
9,90 €
Predajca: e-zooo_com

PHA IndulgenceSnack pre mačky
63,00 €/1kg
3,15 €
Predajca: AbisZ-Markt

Akinu ANTIHAIRBALL Hovädzia pochúťka pre mačky 50 g
1,58 €
Predajca: Akinu

Nobby catnip 25 g
277,81 €/1kg
10,30 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,89 €
Predajca: e-zooo_com

Vitakraft 23520, Snack, Mačka, Hydina, Bravčové, Kačka, 90 g
96,75 €/1kg
11,61 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Vitakraft 28818, Senior, Syr, 70 g
142,71 €/1kg
9,99 €
Predajca: e-zooo_com

Akinu Sušená rybia pochúťka pre mačky 50 g
1,77 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,22 €
Predajca: Akinu

HILTON ŁaKocie Lyofilizovaná kačica - pochúťky pre mačky - 30 g
74,00 €/1kg
2,96 €
Predajca: Dragtek-com

Akinu Kačacie rezance pre mačky 50 g
620,00 €/1kg
31,00 €
Predajca: Surtep
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ zvieratka:
- Mačka
- Príchuť:
- Syr
- Objem:
- 100 g
- Forma:
- Krém
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- s sladom, syrom a biotínom
- podporuje trávenie a zabraňuje tvorbe chumáčov prehltnutých chlpov
- uľahčuje podávanie liekov
- biotín prispieva k tvorbe krásnej a lesklej srsti
Trixe Malt'n'Cheese podporuje trávenie vašej mačky a pomáha odstraňovať prehltnuté chlpy. Obsiahnutý biotín podporuje štruktúru srsti a zabezpečuje jej lesk. Snack bez cukru je ideálny aj na podávanie liekov.
podporuje trávenie
zabraňuje tvorbe chumáčov prehltnutých chlpov
bez pridaného cukru
EÚ
Obsah: 100 g
Doplnkové krmivo pre mačky
Zloženie: Slad (60 %), oleje a tuky, mlieko a mliečne výrobky (5 % syr), mäso a vedľajšie živočíšne produkty
Analytické zložky: Obsah tuku 35 %, bielkovín 6,3 %, hrubého popola 1,7 %, hrubej vlákniny 0,5 %;
Výživové a fyziologické prísady:biotín 50 mg
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
Distribútor: Trixie Heimtierbedarf, Industriestraße 32, 24963 Tarp, Nemecko, DE NW 115145
- so sladom, syrom a biotínom
- podporuje trávenie a eliminuje tvorbu zhlukov vlasov v tráviacom trakte
- biotín pomáha pestovať krásnu lesklú srsť
- hmotnosť: 100 g
- Hmotnosť
- 100 g
- Obsah vlhkosti
- 35
- Zloženie krmiva
- Slad (60 %), oleje a tuky, mlieko a mliečne výrobky (5 % syr), mäso a vedľajšie živočíšne produkty
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Prídavné látky
- Výživové a fyziologické prísady: Biotín 50 mg
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011905427386
- Číslo od výrobcu
- 42738
- Výrobca
- Registračné číslo
- DE NW 115145
- Hmotnosť
- 100 g
- Obsah vlhkosti
- 35
- Zloženie krmiva
- Slad (60 %), oleje a tuky, mlieko a mliečne výrobky (5 % syr), mäso a vedľajšie živočíšne produkty
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Mačky
- Prídavné látky
- Výživové a fyziologické prísady: Biotín 50 mg
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4011905427386
- Číslo od výrobcu
- 42738
- Výrobca
- Registračné číslo
- DE NW 115145
Hodí sa k tomu

Dehner Premium stelivo pre mačky Ultra clumping, 100 % bentonit, 12 kg
2,24 €/1kg
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kühlakku 2-tlg.
24,13 €/1m
3,62 €
Predajca: VISO

Zbierka omáčok SHEBA s rybími chuťami - mokrá mačacia strava - 40x85 g
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

LG MR20GA, TV, Ttlačidlá / koliesko, Nabíjateľný, Čierna
23,49 €
Predajca: BRANDS_39

Ajax univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou Citrofrisch s turbo silou 5000 ml
4,05 €/1l
20,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

folia 603055 Ostergras Dekogras
410,00 €/1kg
26,15 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
6,21 €/1kg
31,66 €
Predajca: velmontask

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

GimCat Malt-Soft Extra, Mačka, Pasta, Starostlivosť o trávenie, Koža a srsť, Rúra, 50 g, Give 5 cm a day (1 cm = approx. 0.5 g), ideally by hand, straight from the tube. Can also be added...
16 770,00 €/1l
16,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

GimCat Malt-Soft-Extra Paste 200 g
50,04 €/1kg
11,51 €
Predajca: VISO

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kuracie mäso, Ryba, Bravčové, 90 g
87,58 €/1kg
10,51 €
Predajca: e-zooo_com

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
12,63 €/1kg
48,01 €
Predajca: e-zooo_com

Redisan Spot On pre mačky - proti kliešťom a blchám, 5X2 ml AMP
19,39 €
Predajca: AbisZ-Markt

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

TRIXIE 4221, Mačka, 100 g
130,90 €/1kg
13,09 €
Predajca: e-zooo_com

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
108,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Blumtal® prestieradlo 140x200 cm - Prestieradlo 140x200 z mikrovlákna - Oekotex -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

nabbi Plastový balkónový kvetináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
8,11 €
Predajca: VISO

MjAMjAM 1102M3, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, Čučoriedka, Mrkva, Kuracie mäso, Kačka, Srdce, Tekvica, Zajac, Turecko, 200 g, Bez obilnín
23,25 €/1kg
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

COSTWAY 3v1 Mobilná klimatizácia 75W, klimatizácia 3 úrovne, vrátane diaľkového ovládania, 6L nádrž, 8H časovač a 2 chladiace batérie, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochladzovač vzduchu
Použité
103,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

školský batoh dievčatá školská taška chlapci školská taška s ergonomickým dizajnom batoh kampus batoh nylon vodotesné deň batohy dámy batoh pre voľný čas teenager batohy módne školský batoh
34,24 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: odsellingaaa

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bosch My Way 2, Kávovar na kapsule, Kávová kapsula, 1300 W, Biela
92,96 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SAMSUNG SM-A145RZKVEUB Galaxy A14 4G Dual-SIM-Smartphone schwarz 128 GB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

animonda 4017721830997, Snack, Mačka, Mlieko, 15 g, Bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
60,90 €
Predajca: e-zooo_com

JosiCat mäsové tyčinky kuracie a kačacie 35g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,91 €
Predajca: superbrandshop
1 111,71 €/1kg

Miamor 74339, Mačiatko, Kuracie mäso, 30 g
53,61 €
Predajca: e-zooo_com
893,50 €/1kg

Miamor 74333, Dospelý, Kačka, 30 g
53,61 €
Predajca: e-zooo_com
1 787,00 €/1kg

Miamor Sensible Snack Huhn Pur 30g
52,36 €
Predajca: e-zooo_com
1 309,00 €/1kg

Miamor Cat Snack, Snack, Mačka, Dospelý, Losos, 15 g, Bez cukru
50,45 €
Predajca: e-zooo_com
50,96 €/1kg

Animonda Snack Milkie Fresh Dental Care 30g
42,80 €
Predajca: e-zooo_com
118,89 €/1kg

Miamor 15gx6x11 CatSnack Junior Cream Poultry
50,45 €
Predajca: e-zooo_com
50,96 €/1kg

animonda 83125, Snack, Mačka, Univerzálne, Mlieko, 120 g
47,24 €
Predajca: e-zooo_com
393,67 €/1kg

Animonda Snack Milkie Knusperkissen Wellness 120g
47,24 €
Predajca: e-zooo_com
393,67 €/1kg

animonda Milkies, Dospelý, Hydina, 30 g
42,80 €
Predajca: e-zooo_com
1 426,67 €/1kg

Animonda Snack Milkie Knusperkissen Balance 120g
47,24 €
Predajca: e-zooo_com
393,67 €/1kg

animonda 4017721831161, Dospelý, Hydina, 30 g
42,80 €
Predajca: e-zooo_com
1 426,67 €/1kg

Dokas Cat Snack Lachs-Smoothie 4x30ml
40,13 €
Predajca: e-zooo_com
41,80 €/1kg

animonda Milkies, Dospelý, Hydina, 30 g
40,30 €
Predajca: e-zooo_com
1 343,33 €/1kg

Kopija 15 g kuracích sŕc, mrazené. Katalógové číslo: #1



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
42,15 €
Predajca: e-zooo_com
2 810,00 €/1kg

Snack pre mačky DOKAS lyofilizované kuracie žalúdky 12 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,21 €
Predajca: e-zooo_com
2 684,17 €/1kg

Dreamies Mixbox 12x 60g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1kg

TRIXIE 42738, Mačka, Syr, 100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,79 €
Predajca: e-zooo_com
117,90 €/1kg

TRIXIE 42701, Dospelý, Kuracie mäso, 50 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,90 €
Predajca: e-zooo_com
198,00 €/1kg