4,8



Na základe 40 hodnotení
Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
22,16 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,70 €-2%
217,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml890,45 €/1l
178,09 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml1 015,70 €/1l
101,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Trussardi Uomo Woda toaletowa, 200ml399,50 €/1l
79,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Grey Woda toaletowa, 100 ml
194,20 €/1l
19,42 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Pour Homme - Toaletná voda pre mužov, 100ml
247,30 €/1l
24,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lagerfeld - Les Parfums Matieres Bois d´Ambre EDT 50ml
378,00 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml
236,20 €/1l
23,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
501,80 €/1l
50,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Karl Lagerfeld Classic Grey toaletná voda 50ml
541,80 €/1l
27,09 €
Predajca: FragrancesBg

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
154,50 €/1l
15,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Daniel Hechter - Caractere EDT 50ml
126,80 €/1l
7,97 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,34 €
Predajca: Bugelo

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
109,60 €/1l
10,96 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Lagerfeld EDT 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lagerfeld!
- Pohlavie:
- Lady
- Muži
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov vône:
- Lagerfeld Classic
- Classic
- Typ vône: EDT
- Zložky: - parfumovaná voda, - parfumovaná voda, - parfumovaná voda, - parfumovaná voda:
- Bht
- Etylhexylmetoxycinamát
- Vôňa (parfum)
- Limonén
- Citral
- Alkohol
- Škoricový
- Objem: 100 ml
Všeobecné informácie o bezpečnostných predpisoch výrobku:
Karl Lagerfeld
Rokin 140, Amsterdam, Holandsko, 1012 LE
1012 LE - Amsterdam
+31205768900
[email protected]
Classic by Karl Lagerfeld je orientálno-drevitý parfém pre mužov. Vôňa Classic bola vydaná v roku 1978. Tvorcom vonnej kompozície je Ron Winnegrad.
Nóty vône:
Hlavová nóta: Vôňa je zložená z troch tónov, ktoré sú v nej obsiahnuté: aldehyd, bergamot, citrón, estragón, zelené tóny, šalvia muškátová
Srdcová nóta: cedar, santalové drevo, jazmín, koreň orrisu, pačuli, ruža, tabak
Základná nóta: tonka fazuľa, dubový mach, pižmo, vanilka, jantár
.
- Značka: Lagerfeld
- Veľkosť: 100 ml
- Typ výrobku: toaletná voda
- Pohlavie: muži
Karl Lagerfeld Classic - nadčasová vôňa pre modernú eleganciu
Karl Lagerfeld Classic je nadčasová vôňa, ktorá stelesňuje modernú eleganciu a štýl. Táto vôňa je ako pocta večnej triede a sofistikovanosti, ktorá podčiarkne vašu osobnosť a zvýrazní váš nadčasový štýl.
Nóty vône:
- Vrchné tóny: bergamot, citrón, levanduľa, aníz
- Srdcové tóny: jazmín, ruža, kosatec, cédrové drevo
- Základné tóny: ambra, pačuli, vetiver, santalové drevo
Ideálne pre:
- Vôňa Karl Lagerfeld Classic zvýrazní vašu eleganciu a sofistikovanosť pri výnimočnýchpríležitostiach.
- Každodenná trieda: Táto vôňa je ideálna aj na každodenné použitie, aby zdôraznila vašu prirodzenú krásu a zmysel pre štýl.
Zažite nadčasovú eleganciu vône Karl Lagerfeld Classic a nechajte sa inšpirovať výraznou zmesou citrusových tónov, kvetinových akcentov a drevitých nuáns. Objednajte si túto vôňu teraz a dodajte svojmu štýlu nádych nadčasovej triedy.
Karl Lagerfeld Classic je klasický parfém v pravom zmysle slova - prvá pánska vôňa Karla Lagerfelda z roku 1978. Lagerfeld jej dal svoje meno, svoju podobu a vnútornú charizmu. Je to orientálno-drevitá vôňa s nádychom tabaku.
Dámsky parfém Lagerfeld Classic Lagerfeld EDT (100 ml) 100 mlNechajte sa
prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Lagerfeld Classic Lagerfeld EDT a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Lagerfeld!
- Pohlavie: Lady
- Typ: EDT (toaletná voda)
Lagerfeld bola uvedená na trh v roku 1978 dizajnérskym domom Karla Lagerfelda a je považovaná za sofistikovanú orientálnu drevitú vôňu. Táto mužná vôňa obsahuje zmes teplého korenia a tabaku. Odporúča sa na večerné nosenie.
Lagerfeld Classic je príjemná orientálno-drevitá vôňa pre mužov s jemným nádychom škorice a tabaku. Tento zvodný parfém od nej značky Lagerfeld je ideálny pre muža, ktorý vyhľadáva kvalitu, slávu a záľubu v osvedčených tónoch. Classic je vôňa starých tradícií, ktoré predstavujú silné pohlavie ako elegantných, upravených a galantných zvodcov. Ak chcete byť presne taký, sen každej ženy, a každý deň sa obliekať do slávy Lagerfeld, zaobstarajte si túto vôňu, ktorú nájdete na našej webovej stránke za príjemne nízku cenu! Harmonická zmes kvality, u a prírodných ingrediencií sa začína osviežujúcimi tónmi zelenej, s ktorými jemne korešponduje omamná vôňa čaju, omamná vôňa šalvie, výrazná sila bergamotu, jemne kyslý citrón a aldehydy. Príťažlivý orientálny nádych dodáva santalové drevo v kombinácii s pačuli, púdrovým orrisom, exotickým jazmínom a suchým cédrom. Neobvyklá a veľmi mužná zložka - tabak, robí z tejto vône zážitok pre skutočných gurmánov a milovníkov lahodných dymových vôní. Klasický záver z fazule tonka, pižma, vanilky a ambry a machu je príjemným zakončením. Toaletná voda Classic má vysokú výdrž.
Toaletná voda Classic od značky Lagerfeld bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
Vrchné tóny: Vôňa: bergamot, šalvia muškátová, estragón, citrón, zelené tóny, aldehydy: Stredné tóny: Céder, jazmín, ruža, koreň orrisu, tabak, pačuli, santalové drevo: Základné tóny: Zloženie: dubový mach, jantár, fazuľa tonka, pižmo, vanilka
Karl Lagerfeld Classic Edt Spray
Karl Lagerfeld Classic Edt Spray KL001A01 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 100 ml
Parfém KARL LAGERFELD Cosique Eau de Toilette (100 ml)
- Model
- Lagerfeld Classic
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3386460058391
- Číslo od výrobcu
- 94734
- Model
- Lagerfeld Classic
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 3386460058391
- Číslo od výrobcu
- 94734
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
175,53 €/1l
26,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Grey Woda toaletowa, 100 ml
194,20 €/1l
19,42 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
154,50 €/1l
15,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfumovaná Toaletná Voda Adidas Active Bodies, 100 ml
207,00 €/1l
20,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

28-palcový elektrobicykel pre ženy a mužov, mestský elektrobicykel, pedelec, 36 V, 20 Ah batéria, dojazd až 120 km, 52 Nm, max. 25 km/h, hliníkový rám, LCD displej, holandské elektrobicykle 2026
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
28,74 €
Predajca: odsellingaaa

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Strieborná, Hliník, 19 cm, 150 W
75,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

sada 10 grilovacích rohoží z teflónu s nepriľnavým povrchom na grilovanie, pečenie a grilovanie do 500 °F
20,38 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Elektrická brúska na nože Knife Slijper 3 režimy ostrenia Nože Nožnice Skrutkovač Univerzálna brúska Profesionálny ostriaci kameň Kuchyňa Retoo
63,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

JOOP! Jump, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
258,40 €/1l
25,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lalique White 125ml, Muži, 125 ml, Bergamot, Citrón, Bergamot,Lemon, Kardamon, Muškátový orech, Korenie, Fialový, Cardamom,Nutmeg,Pepper,Violet (flower)
236,48 €/1l
29,56 €
Predajca: PerfumTraders

Duracell LR43, Batéria na jedno použitie, SR43, Alkalický, 1,5 V, 2 kusov, Gombík
1,76 €
Predajca: LEDDO

Guy Laroche Drakkar Noir, Woda toaletowa, 200ml
134,70 €/1l
26,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Technoline WT 536, Tabuľka, Digitálne hodiny, Čierna, AAA, 147 mm, 42 mm
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Profiline24

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

INF Elastické šnúrky do topánok bez zaväzovania so zámkom 1 pár biely
262,63 €/1kg
4,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

NEW ERA LEAG BASIC NEYYAN Čierna
22,02 €
Predajca: Boardstar

Braun Series 9 81666380, Planžetový holiaci strojček, Grafit, LED, Batérie, Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria
403,74 €
Doprava zdarma
Predajca: BRaUN_Elektro

Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
33,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Nobby Adventný kalendár StarSnack pre psov
21,18 €
Predajca: Katomix

Prepínač ChiliTec DELPHI 250V AC / 10A, vrátane rámu, zapustený, biely
2,68 €
Predajca: eu-bay_de

TESA 64621-00000-04, Priehľadná, 10 m, 12 mm
0,16 €/1m
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klasika
Objem 0,1 l
Objednávka bola jednoduchá a parfém prišiel o tri dni neskôr. Skvelá vôňa, ktorú som používala, keď som bola mladá. Teraz ju používam ako každodennú vôňu a stále sa s ňou cítim veľmi príjemne.
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Táto vôňa je obľúbenou vôňou môjho manžela, nádherná vôňa pre mužov
Objem 0,1 l
Táto vôňa nás - ale najmä môjho manžela - sprevádza už viac ako 20 rokov, veľmi príjemná vôňa pre mužov - ale to si musí každý zistiť sám
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Originál
Objem 0,1 l
Dobrá cena za originálny parfém Lagerfeld. Vôňa vydrží celý deň a som úplne spokojná.
Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klasika od Lagerfelda.
Objem 0,1 l
Túto vôňu milujem aj ako žena. Mám veľa Karla Lagerfelda, jeho výtvorov!!!
Hodnotenie z 26. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý pomer ceny a výkonu
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie až k vám domov. Originál za dobrú cenu.
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lagerfeld Classic Eau
Objem 0,1 l
Ako vždy Lagerfeld top pre mňa. Super cena.
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa, ktorú poznáme a milujeme už z dávnych čias
Objem 0,1 l
Táto vôňa je jedinečná.
Hodnotenie z 1. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi príjemná, nevtieravá vôňa.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,00 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
572,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l