4,9



Na základe 119 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 3093% od 2 ks




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 62% od 2 ks




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 122% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(40)Počet hodnotení: 40




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(56)Počet hodnotení: 565% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(867)Počet hodnotení: 8674% od 2 ks




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(247)Počet hodnotení: 2474% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(884)Počet hodnotení: 884




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(266)Počet hodnotení: 266




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(220)Počet hodnotení: 220




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(580)Počet hodnotení: 580




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(222)Počet hodnotení: 222




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 264% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(106)Počet hodnotení: 106

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 141,30 €/1l
114,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
217,50 €/1l
21,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Grey Woda toaletowa, 100 ml
194,20 €/1l
19,42 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Karl Lagerfeld Pour Homme - Toaletná voda pre mužov, 100ml
247,30 €/1l
24,73 €
Predajca: BRASTYGroup

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml
236,20 €/1l
23,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars EdT 100ml pre ženy
705,90 €/1l
70,59 €
Predajca: somnia24

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 200 ml, Bazalka, Grapefruit, Laurel, mandarínka, Jantár, Pižmo, Konárnik slivkový, Vanilka, Cédrové drevo, Massoia, Santalové drevo, Geranium, 1 kusov
277,15 €/1l
55,43 €
Predajca: Denpoli-Venda

Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
414,10 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Parfumovaná Toaletná Voda Adidas Active Bodies, 100 ml
232,80 €/1l
23,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Karl Lagerfeld Classic Grey toaletná voda 50ml
541,80 €/1l
27,09 €
Predajca: FragrancesBg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Karl Lagerfeld Lagerfelf Classic Eau de Toilette, sprej, 150 ml – pre pánov
Lagerfeld Classic je nadčasná, orientálno-drevitá pánska vôňa, ktorú vytvoril Karl Lagerfeld v roku 1978. Spája klasickú eleganciu s výraznou originalitou a podtrhuje sebavedomie svojho nositeľa.
Vrchné tóny otvárajú vôňu aldehydmi, bergamotom, estragonom, zelenými tónmi, šalviou muškátovou, citrónom a citrusovými ovocami. V srdci vône sa spájajú kosatec, jazmín, pačuli, ruža, santalové drevo, tabak a céder. Základné tóny dopĺňajú vôňu ambrou, pižmom, tonkou, vanilkou a dubovým machom.
Detaily produktu
- Značka: Karl Lagerfeld
- Produkt: Lagerfelf Classic Eau de Toilette Spray 150ml
- Cieľová skupina: Muži
- Objem: 150 ml
- Charakter vône: Orientálna, drevitá
- EAN: 3386460082075
Značku Lagerfeld Classic uviedol na trh v roku 1978 módny dom Karl Lagerfeld. Lagerfeld Classic je známa ako sofistikovaná orientálna drevitá vôňa. Táto mužná vôňa obsahuje zmes teplého korenia a tabaku. Je to klasika, ktorú navrhol parfumér Ron Winnegrade. Fľaštičku Lagerfeld Classic navrhol sám Karl Lagerfeld. Dokonalá vôňa na nočnú prechádzku
Classic by Karl Lagerfeld je orientálno-drevitý parfém pre mužov. Vôňa Classic bola vydaná v roku 1978. Autorom vonnej kompozície je Ron Winnegrad.
Karl Lagerfeld Classic.
Toaletná voda, pre mužov.
150 ml
Toaletná voda Classic by Lagerfeld bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 150 ml vybranej vône.
Toaletná voda Classic od značky Lagerfeld bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 150 ml vami vybraté vône. td {border: 1px solid #ccc
Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
Toaletná voda Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic je výnimočne zmyselná a návyková vôňa, ktorú si zamilujete vy aj vaše okolie!
Lagerfelf Classic toaletná voda v spreji 150ml
- Model
- Lagerfeld Classic
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3386460082075
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.sk/images/w320/94632-1.jpg
- Model
- Lagerfeld Classic
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3386460082075
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.sk/images/w320/94632-1.jpg
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
217,50 €/1l
21,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Grey Woda toaletowa, 100 ml
194,20 €/1l
19,42 €
Predajca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Classic Woda po goleniu, 100 ml
202,50 €/1l
20,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Chopard Casmir Woda perfumowana, 100 ml
242,20 €/1l
24,22 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Klasický dezodorant pre mužov 75 ml - Karl Lagerfeld
215,47 €/1kg
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Aramis Toaletná voda 110 ml - Esencia mužskej elegancie
370,45 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Braun Series 9 81747657, Holiaca hlava, 1 hlava/hlavy, Strieborná, Nemecko, 18,29 g, 16 mm
142,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vôňa vody Joop! Le Bain s vôňou parfémované vody, 75 ml.
275,33 €/1l
20,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,17 €
Predajca: Tradior

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky 7 dní farebná
8,89 €
Predajca: Westerwald-Shop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
127,87 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

Prenosné digitálne rádio Retekess V115 (FM/AM/SW), nabíjateľná batéria 1000 mAh, 100 predvolieb staníc, funkcia nahrávania, vhodné do kuchyne/záhrady
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retevis_Official_Shop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Leifheit 55210, laminát, Dlaždice, Drevo, Mikrovlákno, Šedá, Tyrkysová, 420 mm, 130 mm
25,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Samonastavovacie okuliare s tekutým zaostrením
6,92 €
Predajca: Przydasie

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace
269,33 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jedinečné
Karl Lagerfeld Classic používam už mnoho rokov. Vyskúšal som aj iné, ale vždy som sa vrátil k na Lagerfeldovu klasiku. Moji susedia mi vždy hovoria. nevidíš ich, ale cítiš ich vôňu a vieš, že a viete, že pán Hecht bol prítomný.
Hodnotenie z 6. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná vôňa
Vôňu som dostala rýchlo a dobre zabalenú, vôňa je veľmi príjemná a dlhotrvajúca Toaletnú vodu môžem odporučiť každému, kto hľadá príjemnú vôňu
Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Dobrý pomer ceny a výkonu Veľmi rýchle spracovanie Prijaté 1 deň pred sledovaním Objednám znova v budúcnosti
Hodnotenie z 17. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový tovar
Top pánska EDT Lagerfeld Classic z roku 1978, už viac ako 48 rokov používam EDT Lagerfeld Classic... ďakujem, ďakujem, ďakujem
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia pánska vôňa
Veľmi klasická a mužná. Zároveň svieža a nepreplnená. Veľmi príjemná
Hodnotenie z 1. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top vôňa
Priaznivá cena, rýchle dodanie, tovar pripravený na okamžité použitie, presne namontovaný, dobrá kvalita.
Hodnotenie z 10. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lagerfeld Classic toaletná voda pre mužov
Spracovanie objednávky prebehlo super rýchlo. Tovar podľa očakávania. Príjemca bol veľmi spokojný.
Hodnotenie z 26. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jeden z mojich najobľúbenejších parfémov.
Stále si myslím, že tento parfum je veľmi dobrý, aj keď už má svoje roky. Za túto cenu bol bezkonkurenčný!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l