Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vrchná frézka Makita RP0900
- Hĺbka nastaviteľná v troch stupňoch s ľahko čitateľnou stupnicou
- Výrazne zvýšená životnosť vďaka použitiu nových ložísk a protiprašnej úprave stroja
- Ergonomicky navrhnuté rukoväte s ideálne umiestneným spínačom
- Možnosť pripojenia na externé odsávanie
- Možnosť pripojenia na vodiacu lištu pomocou adaptéra 194579-2
- Príslušenstvo
- Paralelný doraz (164834-6)
- Montážny kľúč (781006-4)
- Kľúč (781011-1)
- Svorka 6 mm (763636-3)
- Sací adaptér (194733-8)
| Prívod elektrickej energie | 900 W |
| Voľnobežné otáčky | 27.000 %min-1 % |
| Výška zdvihu | 0 - 35 mm |
| Veľkosť upínania / vŕtania | 8 mm |
| Hmotnosť | 2,7 kg |
| Rozmery (DxŠxV) | 256 x 110 x 217 mm |
Nastavenie hĺbky v troch stupňoch s ľahko čitateľnou stupnicou Výrazne zvýšená odolnosť vďaka novým ložiskám a ochrane proti prachu Ergonomicky tvarované rukoväte s ideálne umiestneným spínačom Možnosť pripojenia frézy k vodiacej lište Technické údaje: Príkon 900 W Otáčky naprázdno 27.
000 min-1 Výška zdvihu 0 - 35 mm Upnutie nástroja 8 mm Hmotnosť 2,7 kg
Ľahká a ľahko použiteľná fréza s výkonným 900 W motorom na zdobenie dreva a frézovanie drážok. Dodáva sa s upínacou objímkou 6/8 mm a plôškou na rezanie.
Čelná frézka 900W 27000 ot/min upínanie 8 Mm 2,7 Kg
900 W - 6 / 8 mm
Ľahká a kompaktná povrchová frézka na drážkovanie a opracovanie dreva
Popis
Ľahká a ľahko použiteľná povrchová frézka s výkonným 900 W motorom na obrábanie dreva a drážkovanie. Dodáva sa s 8 mm upínačom a paralelným vedením.
Výhody pre používateľa
Ochranná doska pred miestom obrábania.
Technické špecifikácie
Príkon: 900 W
Otáčky bez zaťaženia: 27000 min-¹
Kapacita ponoru: 0 - 35 mm
Max. Kapacita uchopovača: 6 / 8 mm
Napájací kábel: 2,5 m
Hladina akustického výkonu (LWA): 100 dB(A)
Hladina akustického tlaku (LpA): 89 dB(A)
Neistota hluku (K-faktor): 3 dB(A)
Hladina vibrácií (3-osá): 4,3 m/s²
Neistota vibrácií (faktor K): 1,5 m/s²
Hmotnosť bez kábla (EPTA): 2,7 kg
Rozmery výrobku (d x š x v): 256 x 110 x 217 mm
Pripojenie vysávača Ø vstup/výstup: 32/37 mm
Ďalšie dôležité vlastnosti
Dvojitá izolácia
Prepravné puzdro
Základné vybavenie
194733-8: Sací adaptér Ø 32 / 37 mm
164834-6: Priame vedenie
763636-3: Kónické puzdro 6 mm
781006-4: Kľúčový kľúč 13 mm
Technické údaje
Farba výrobku : čierna, modrá
Príkon : 900 W
Odsávanie prachu : Áno
Náraz klietky smerovača (max.) : 3,5 cm
Držiak zariadenia : 8 mm
Hmotnosť a rozmery
Hmotnosť : 2,7 kg
Smerovač Makita RP0900
- 3-stupňové nastavenie hĺbky revolvera
- Rýchloupínacia páka umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie hĺbky rezu
- Spínač integrovaný v rukoväti
- Účinnejšie vetranie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi
- Zaoblená základná doska zaručuje paralelný chod s okrajom plotu
- Možnosť externého odsávania pri práci s nízkym obsahom prachu
- Vhodné aj pre vodiacu lištu s voliteľne dodávaným adaptérom (obj. č. 194579-2)
- Zariadenie na odsávanie prachu:
- Áno
- Farba:
- Čierna, Modrá
- Rozsah upínania nástrojov:
- 8 (5/16")
- Zdvih frézovacieho koša:
- 3,5 cm
- Napájací zdroj:
- AC
- Príkon:
- 900 W
- Hmotnosť:
- 2,7 kg
Smerovač Makita RP0900
Vlastnosti produktu:
- 3-stupňové nastavenie hĺbky revolveru
- Rýchloupínacia páka umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie hĺbky rezu
- Spínač integrovaný v rukoväti
- Účinnejšie vetranie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi
- Zaoblená základná doska zaručuje paralelný chod s okrajom plotu
- Možnosť externého odsávania pri práci s nízkym obsahom prachu
Rozsah dodávky:
- 1x fréza Makita RP0900
- 1x plot na podrezávanie
- 1x odsávacia hubica
- 1x upínacie skľučovadlo 6 a 8 mm
- 1x montážny nástroj
Technické údaje
| Technické údaje - Držiak nástroja | Upínacie skľučovadlo |
| Technické údaje - priemer držiaka nástroja (mm) | 6 / 8 |
| Technické údaje - Hladina akustického výkonu (LpA) v db(A) | 100 |
| Všeobecné informácie - Hĺbka (cm) | 25,6 |
| Typ - Prevádzkový režim | Sieťová prevádzka |
| Technické údaje - Výška zdvihu (mm) | 0 - 35 |
| Všeobecne - Hmotnosť (kg) | 2,7 |
| Všeobecné informácie - Farba | čierna / modrá |
| Všeobecné - Výška (cm) | 21,7 |
| Technické údaje - Hladina akustického tlaku (LWA) v dB(A) | 89 |
| Všeobecné informácie - šírka (cm) | 11 |
| Napájanie - Výkon (vo wattoch) | 900 |
| Typ - Typ | Smerovač |
| Technické údaje - Voľnobežné otáčky (min-1) | 27000 |
HORNÁ FRÉZKA RP0900
- Nastavenie hĺbky v 3 stupňoch s čitateľnou stupnicou
- Zvýšená odolnosť použitím nových ložisiek a protiprachovou úpravou stroja
- Vypínač integrovaný v rukoväti
- Zvýšená účinnosť ventilácie
- Gulatý tvar zaručuje paralelný pohyb pri zastavení frézy
- Možnosť pripojenia k externému odsávaniu
- Možnosť pripojenia k vodiacej lište (adaptér 194579-2)
Technické parametre:
| Príkon | 900 W |
| Voľnobežné otáčky | 27.000 min-1 |
| Dĺžka kmitu | 0 - 35 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | 8 mm |
| Hmotnosť | 2,7 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 256 x 110 x 217 mm |
Dodávané príslušenstvo:
| 164834-6 | Paralelný doraz |
| 781006-4 | Montážny kľúč |
| 781011-1 | Kľúč |
| 763636-3 | Klieština 6 mm |
| 194733-8 | Odsávací adaptér |
Partlist
Popis produktu 3-stupňové nastavenie hĺbky rezu Rýchloupínacia páka umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie hĺbky rezu Spínač integrovaný v rukoväti Účinnejšie vetranie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi Zaoblená základná doska zaručuje paralelný chod k dorazovej hrane Možnosť externého odsávania pre prácu s nízkym obsahom prachu Vhodné aj pre vodiacu lištu s voliteľne dostupným adaptérom (obj. č. 194579-2) Technické údaje Príkon 900 W Otáčky naprázdno 27.000 min-1 Výška zdvihu 0 - 35 mm Upínacia kliešť (Ø) 6 - 8 mm Hmotnosť podľa EPTA 2,7 kg Rozmery (D x Š x V) 256 x 110 x 217 mm Dodávané príslušenstvo Deliaca lišta 164834-6 Montážny kľúč 781006-4 Upínací kľúč 781011-1 Upínacia kliešť 6 mm 763636-3 Externé odsávanie 194733-8 Vibrácie a hlučnosť Údaje o práci: Frézovanie do MDF 4.0 m/s² Neistota K (vibrácie) 1,5 m/s² Akustický tlak Lpa 89 dB(A) Akustický výkon Lwa 100 dB(A) Neistota K (hladina hluku) 3 dB(A)
Nastavenie hĺbky v troch stupňoch s ľahko čitateľnou stupnicouDramaticky zvýšená odolnosť vďaka použitiu nových ložísk a protiprachovej ochranyErgonomicky tvarované rukoväte s ideálne umiestneným spínačomPripojenie frézy na vodiacu lištuTechnické údaje:Výkon 900 WSOtáčky pri voľnobehu 27 000 min-1Výška zdvihu 0 - 35 mmUpnutie nástroja 8 mmHmotnosť 2,7 kg
Krátke informácie: Makita RP0900 - Fréza - 900 W - Upínacie puzdro 6 mm, 8 mm Skupina Elektrické náradie Výrobca Makita Výrobca Art. Č. RP0900 Model RP0900 EAN/UPC Popis produktu: Makita: Makita RP0900 - Fréza - 900 W Typ výrobku Fréza - 900 W Otáčky 27000 1/min Typ skľučovadla Upínacia puzdro 6 mm, 8 mm Podrobný popis Typ výrobku Fréza - 900 W Otáčky 27000 1/min Typ skľučovadla Upínacia puzdro 6 mm, 8 mm Hĺbka ponoru 35 mm Vlastnosti Dvojitá izolácia, Otvor na vyhadzovanie prachu, prachotesný, 3-stupňový hĺbkový doraz, hĺbková stupnica, spúšťací spínač, blokovacia páka Rôzne dodávané príslušenstvo Frézovací vodiaci bit, sada kľúčov, priame vodidlo, tryska, upínacie skľučovadlo (8 mm), upínacie skľučovadlo (6 mm) Rozmery a hmotnosť Šírka 11 cm Hĺbka 25.6 cm Výška 21,7 cm Hmotnosť 2,7 kg Podrobnosti o rozmeroch a hmotnosti Brúsna doska - Šírka: 145 mm - Hĺbka: 110 cm Dĺžka kábla 2,5 m
- Hmotnosť
- 7.99 kg
- Výkon
- 900 W
- Maximálna pracovná hĺbka
- 0.035 m
- EAN kód
- 883810991960088381099196088381099196
- Číslo od výrobcu
- RP0900
- Výrobca
- Hmotnosť
- 7.99 kg
- Výkon
- 900 W
- Maximálna pracovná hĺbka
- 0.035 m
- EAN kód
- 883810991960088381099196088381099196
- Číslo od výrobcu
- RP0900
- Výrobca
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.