Profesionálny chrómovaný hriadeľ 120 cm, 7,9 kg MOVIT
9,71 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(10)Počet hodnotení: 10
65,09 €
Predajca: Kokiska
Činka na posilňovanie bez závažia 2,25 kg
7,37 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,69 €
Predajca: Kokiska
Gorilla Sports Činková tyč chrómová, čierna, 130 cm
11,00 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
28,29 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-30%
19,80 €
Predajca: Kokiska
Hop-Sport olympijská tyč na činky 50 mm - tyč na činky s dĺžkou 165 cm, pochrómovaná a vrúbkovaná, s pružinovými zámkami - vyrobená z pevnej ocele
6,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
82,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Gorilla Sports Chrómovaná tyč, pružinový zámok, 120 cm
4,74 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
39,09 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20%
31,27 €
Predajca: Kokiska
Gorilla Sports Súprava tyčí so závitom, 35 cm, 2 ks, strieborná
12,16 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,39 €
Predajca: Kokiska
Hop-Sport Olympia super SZ tyč 50 mm - tyč na curling 120 cm dlhá, vyrobená z pevnej ocele, pochrómovaná - tyč na činky s pružinovými zámkami
7,90 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,00 €
3% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Gorilla Sports Rýchloupínacie uzávery 50-51 mm 2 ks, červená
66,72 €/1kg
26,69 €
Predajca: Kokiska
Najlepší športový hviezdicový zámok pre tyče činky I 1 kus, 2 kusy alebo 4 kusy I profesionálne hviezdicové zámky pre tyče činky s 30/31 mm I jednoduché pripevnenie I pochrómované I svorky na činky
21,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,38 €
5% poukaz
Predajca: Enero
Gorilla Sports Sada činkových tyčí s pružinovým zámkom
13,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,29 €
Predajca: Kokiska
Gorilla Sports Tyč s pružinami vrátane podložky
5,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,69 €
Predajca: Kokiska
Svorka rukoväte chróm cpl 2 kusy enero fit fi25.4mm
13,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,16 €
5% poukaz
Predajca: Enero
Gorilla Sports Pružinové zámky 50/51mm, chrómové
2,30 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
12,69 €
Predajca: Kokiska
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tieto poistné uzávery sú odborne a kvalitne vyhotovené, aby sa zabránilo uvoľneniu.
Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(170)Počet hodnotení: 170
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Gorilla Sports Sada úchopov, 2 kusy
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
33,59 €
Predajca: Kokiska
Physionics Physionics - Nastaviteľná lavička s madlami - Fitness lavička - Opierka chrbta a sedadlo sú samostatne nastaviteľné
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
99,69 €
Predajca: Kokiska
Podložka pod myš XXL Gaming800x400 mm Veľká podložka na stôl Veľká veľkosť Špeciálny povrch podložky na stôl Zlepšuje presnosť Rýchlosť Retoo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(205)Počet hodnotení: 205
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(115)Počet hodnotení: 115
175,39 €
Predajca: Kokiska
Hop-Sport trenažér na precvičovanie brucha hyperextenzie chrbta skladací HS-1016
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(159)Počet hodnotení: 159
72,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Silikónové puzdro pre Samsung Galaxy A54 5G Protective Cover Matt Black Backcover Puzdro na mobilný telefón
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(182)Počet hodnotení: 182
7,99 €
Predajca: CoolGadget
Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(60)Počet hodnotení: 60
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Hop-Sport 60 kg závažia 30 mm - sady činiek 6x5, 8x2,5, 8x1,25 kg
1,22 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Stojan na činky Physionics, 98 x 95 x 48 cm, 300 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(40)Počet hodnotení: 40
126,79 €
Predajca: Kokiska
Gorilla Sports Činkový kotúč z plastu, výplň cement, 10 kg
1,96 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(60)Počet hodnotení: 60
19,59 €
Predajca: Kokiska
Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
31,12 €
Predajca: VISO
Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(218)Počet hodnotení: 218
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 2x5kg+2x10kg
1,27 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
LED podsvietenie televízneho pozadia Osvetlenie USB svetelné pásy RGB 2 m
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(105)Počet hodnotení: 105
17,99 €
Predajca: BK-Licht
SONGMICS Vešiak na kabáty, na kolieskach, s nosnosťou do 40 kg, s policou zo sieťoviny, čierny
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
95,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Kettlebell Sedco Rubber-chrome Profi 4
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,67 €
Predajca: Sedco
HOP-SPORT Stojan na činky - Stojan na závažia Stojan na činky Stojan na činky a závažia do 200 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
95,00 €
17% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 4x2,5kg+4x5kg
1,27 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
GORILLA SPORTS® Sada činiek 20 kg - 130 cm aeróbna tyč s 30 mm závažiami a 2 pružinovými zámkami - fitness a silový tréning
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
46,49 €
Predajca: Kokiska
Sada činiek Hop-Sport 75 kg 1x tyč na činky, 1x tyč na SZ kotúče, 2x činky, závažia 2x10kg / 4x5kg / 4x2,5kg / 6x1,25kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(81)Počet hodnotení: 81
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(65)Počet hodnotení: 65
35,88 €
Predajca: M_plus_L
Gorilla Sports GN006-00064-0001
2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
135,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-10,80 €
124,89 €
Predajca: Kokiska
Multifunkčná posilňovacia lavica Hop-Sport HS-1010 - nastaviteľná šikmá lavica a plochá lavica na bench press a tréning celého tela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
87,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,7
4,7Na základe 3 hodnotení
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%
33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
COSTWAY Trap Bar vrátane zámkov na drepy, mŕtve ťahy, zdvihy ramien, šesťhranná tyč s nosnosťou do 226 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
8,44 €/1kg
Hop-Sport tyč na činky 30 mm - tyč na činky dlhá 150 cm, pochrómovaná a s vrúbkovaním, so závitom a hviezdicovým spojovacím materiálom - vyrobená z pevnej ocele
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
32,00 €
Doprava zdarma6% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
3,81 €/1kg
Hop-Sport SZ tyč 30 mm - tyč na curling 120 cm dlhá, vyrobená z pevnej ocele, pochrómovaná - tyč na činky so závitom a hviezdicovým uzáverom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,00 €
Doprava zdarma9% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
5,00 €/1kg
Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlhá 167 cm, pochrómovaná a s vrúbkovaním, so závitom a hviezdicovým upevnením - vyrobená z pevnej ocele
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
50,00 €
Doprava zdarma20% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
5,56 €/1kg
Hop-Sport olympijská činka 50 mm - činka dlhá 50 cm, pochrómovaná, vyrobená z pevnej ocele - činka s pružinovými zámkami
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
54,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
9,15 €/1kg
Hop-Sport olympijská tyč na činky 50 mm - tyč na činky s dĺžkou 165 cm, pochrómovaná a vrúbkovaná, s pružinovými zámkami - vyrobená z pevnej ocele
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
82,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
6,83 €/1kg
Sada činiek Hop-Sport - tyč na činky 167 cm, tyč SZ 120 cm - pochrómovaná a s vrúbkovaním Ø 30 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
61,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
6,78 €/1kg
Hop-Sport Olympia super SZ tyč 50 mm - tyč na curling 120 cm dlhá, vyrobená z pevnej ocele, pochrómovaná - tyč na činky s pružinovými zámkami
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,00 €
Doprava zdarma3% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
7,90 €/1kg
Hop-Sport Olympia SZ tyč 50 mm - tyč na curling 120 cm dlhá, vyrobená z pevnej ocele, pochrómovaná - tyč na činky s pružinovými úchytmi
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
73,00 €
Doprava zdarma3% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
7,30 €/1kg
CAPITAL SPORTS Hybridná činka - olympijská činka na silový trojboj, olympijská činka vhodná na crossový tréning a olympijské vzpieranie, oceľ, strieborná, varianty: Muži, ženy a profesionáli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
10,33 €/1kg
COSTWAY Trap Bar, 142 cm tyč na činky s 2 pružinovými zámkami a sklopnou rukoväťou, držiak Hex Bar 26 cm, olympijská tyč na drepy a mŕtvy ťah
162,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
9,06 €/1kg
COSTWAY Trap Bar, 142 cm tyč s 2 pružinovými zámkami a skladacou rukoväťou, Hex Bar, olympijská tyč na drepy a mŕtvy ťah
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
136,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12,00 €
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
7,81 €/1kg
Capital Sports Accretor 120 CBO tyč na bicepsy - činku na zdvihy, veľkosť S, zakrivená, 9 kg, dĺžka: 120 cm, objímky: 18 cm, priemer otvoru závažia: 50 mm, maximálna nosnosť: 272 kg, pružinové svorky, čierna
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(9)Počet hodnotení: 9
63,99 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: Klarstein
7,11 €/1kg
Hantle poliuretanowe HPC 20 kg do ćwiczeń
127,21 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
6,36 €/1kg
Gymtek® Tricepsový trenažér - Tricepsová činka - Tricepsový bombardér - Činka - Tricepsová bicepsová tyč - 86 cm - Ø25 mm - Nosnosť do 200 kg
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group
4,74 €/1kg
Rebel RBA-2003-S Šikmá tréninková lavice 138 x 43 x 30 cm, černá
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
6,10 €/1kg
Hop-Sport Trap Bar 50 mm - Šesťhranná tyč na mŕtvy ťah s 2 pružinovými zámkami a vrúbkovanými rukoväťami - Šesťhranná tyč na činky s nosnosťou do 250 kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,00 €
Doprava zdarma3% poukaz
Predajca: Hop-Sport_CZ
5,93 €/1kg
Liatinové činky čierne 20 KG ENERO FIT 26,5 mm
53,74 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: Enero
2,69 €/1kg
Oliver Prime Pump činka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Stojan na činky SPORTNOW, 2-úrovňový stojan na činky, nosnosť až 270 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
66,32 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)