Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dospelý, Turecko, 10 kg, Obsahuje antioxidanty

104,12 €

10,41 € / 1kg

plus 6,90 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 2. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Suché krmivo pre mačky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Royal Canin Feline Persian - 10 kg
Royal Canin Feline Persian - 10 kg
12,84 €/1kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
128,36 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu
Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu
10,99 €/1kg
109,91 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Kattovit 4000158771421, Dospelý, Kuracie mäso, 1,25 kg, Obsahuje antioxidanty
Kattovit 4000158771421, Dospelý, Kuracie mäso, 1,25 kg, Obsahuje antioxidanty
28,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
35,27 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Purina Sterilised Senior, Dospelý, Turecko, 1,5 kg
Purina Sterilised Senior, Dospelý, Turecko, 1,5 kg
22,80 €/1kg
34,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Purina Elegant Adult, Dospelý, Losos, 1,5 kg
Purina Elegant Adult, Dospelý, Losos, 1,5 kg
17,78 €/1kg
34,00 €
-21%
26,67 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan Delicate Adult, Dospelý, 3 kg
Purina Pro Plan Delicate Adult, Dospelý, 3 kg
16,87 €/1kg
50,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan 12524330, Dospelý, Losos, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
Purina Pro Plan 12524330, Dospelý, Losos, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
8,39 €/1kg
83,86 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan Original OPTIrenal, Dospelý, Kuracie mäso, 1,5 kg, Obsahuje antioxidanty
Purina Pro Plan Original OPTIrenal, Dospelý, Kuracie mäso, 1,5 kg, Obsahuje antioxidanty
23,27 €/1kg
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan Sterilised OPTIstart, Mačiatko, Losos, 1,5 kg, Obsahuje antioxidanty
Purina Pro Plan Sterilised OPTIstart, Mačiatko, Losos, 1,5 kg, Obsahuje antioxidanty
34,71 €/1kg
52,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan Original OPTIstart, Mačiatko, Kuracie mäso, 3 kg, Obsahuje antioxidanty
Purina Pro Plan Original OPTIstart, Mačiatko, Kuracie mäso, 3 kg, Obsahuje antioxidanty
16,87 €/1kg
50,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Purina Delicate Adult, Dospelý, Turecko, 1,5 kg
Purina Delicate Adult, Dospelý, Turecko, 1,5 kg
22,80 €/1kg
34,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan 7613036529181, Dospelý, Losos, 1,5 kg
Purina Pro Plan 7613036529181, Dospelý, Losos, 1,5 kg
33,73 €/1kg
50,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Kattovit 77148, Dospelý, 1,25 kg, Obsahuje antioxidanty
Kattovit 77148, Dospelý, 1,25 kg, Obsahuje antioxidanty
28,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,27 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan Original Adult, Dospelý, Kuracie mäso, 10 kg
Purina Pro Plan Original Adult, Dospelý, Kuracie mäso, 10 kg
9,99 €/1kg
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Royal Canin Kitten Sterilised, Mačiatko, Hydina, 3,5 kg
Royal Canin Kitten Sterilised, Mačiatko, Hydina, 3,5 kg
13,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Royal Canin Hepatic, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
Royal Canin Hepatic, Dospelý, 4 kg, Obsahuje antioxidanty
27,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
110,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Royal Canin Sterilised 7+, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 1,5 kg, Obsahuje antioxidanty
Royal Canin Sterilised 7+, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 1,5 kg, Obsahuje antioxidanty
16,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,43 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Brit 8595602540709, Dospelý, Turecko, 2 kg, Bez obilnín
Brit 8595602540709, Dospelý, Turecko, 2 kg, Bez obilnín
10,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,93 €
Predajca: VISO

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Fáza života zvieraťa:
Dospelý
Chuť krmiva:
Turecko
Hmotnosť:
10 kg
Obsahuje vitamíny:
Vitamín A, vitamín C, vitamín D3, vitamín E
Obsahuje antioxidanty:
Áno
Proteíny:
40%
Obsah tuku:
18%
Hrubá vláknina:
1,5%
Hrubý popol:
7,5%
Obsah vitamínu C:
140 mg/kg
Obsah železa:
60 mg/kg
Obsah zinku:
140 mg/kg
Obsah mangánu:
15 mg/kg
Obsah medi:
11 mg/kg
Obsah jódu:
1,9 mg/kg
Obsah selénu:
0,12 mg/kg
Obsah vitamínu A:
32600 IU/kg
Obsah vitamínu D3:
1060 IU/kg
Obsah vitamínu E:
720 mg/kg
Množstvo v balení:
1 kusov


Krmivo PURINA® PRO PLAN® DELICATE DIGESTION obsahuje kúsky morčacieho mäsa a ďalšie vysoko stráviteľné zdroje bielkovín (bez pšenice), ktoré vášmu maznáčikovi uľahčia zažívanie. Vysoko chutná receptúra vie zlepšiť chuť do jedla aj u tých najvyberavejších jedákov. Navyše obsahuje arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravú činnosť obličiek. Vyskúšajte krmivá z radu DELICATE DIGESTION a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky. Pokiaľ jej chcete dopriať zmenu, zvoľte krmivá PURINA® PRO PLAN® DELICATE DIGESTION s vysokým podielom jahňacieho alebo naše kapsičky a paštéty pre mačky. Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRO PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život. - Špeciálne zloženie podporuje zdravé trávenie. - Obsahuje vysoko kvalitné, ľahko stráviteľné zdroje bielkovín (bez pšenice). - Skvele chutí, uspokojí aj tie najvyberavejšie mačky. - Arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny prispievajú k zdravému fungovaniu obličiek. - Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým zažívaním. - Hlavnou zložkou sú morčacie kúsky. - Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá. Zloženie: Morčacie mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (morka* 18 %, vrátane chrbta a hrude), múčka z kukuričnej bielkoviny*, ryža*, sušené morčacie bielkoviny*, hrachová bielkovina*, živočíšne tuky, sójová biela , kukurica*, sušený čakankový koreň, minerálne látky, rybí tuk, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice*. Analytické zložky: hrubý proteín: 40,0 %, hrubý tuk: 18,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 1,5 %, arginín: 2,3 %, omega-3 mastné kyseliny: 0 ,5%. Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky v 1 kg: vit A: 35 000; vit D3: 970; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; 3b103: (Fe: 130); 3b202: (I: 2,0); 3b405: (Cu: 14); 3b503: (Mn: 48); 3b605: (Zn: 120); 3b801: (So: 0,14). Antioxidanty. m.j.= medzinárodná jednotka Technologické doplnkové látky: Síran vápenatý dihydrát 6 000 mg/kg. S antioxidantmi. Kŕmny návod: Umožnite vašej mačke voľný prístup ku krmivu PRO PLAN po celý deň. Uvedené hodnoty odporúčaných denných dávok sú iba orientačné. Dennú kŕmnu dávku je potrebné upravovať v závislosti od veku, veľkosti a zdravotného stavu zvieraťa. Pravidelne sledujte hmotnosť svojej mačky a upravujte podľa nej aktuálnu dennú dávku krmiva. Odporúčame pravidelné preventívne veterinárne prehliadky. Mačka musí mať stály prístup k čistej a čerstvej vode. Skladovanie: Krmivo uchovávajte v suchom a chladnom prostredí.

Kompletné a veľmi chutné krmivo ProPlan Cat Delicate pre mačky s citlivou kožou alebo trávením a pre veľmi hladné mačky s morčacím mäsom a ryžou. ProPlan Delicate je vysoko kvalitná receptúra, ktorá obsahuje všetky dôležité živiny vrátane vitamínov a minerálov. Chrumkavá štruktúra granúl a špecifický obsah minerálnych látok preukázateľne spomaľuje tvorbu zubného kameňa až o 40 %. Ochrana a udržiavanie zdravých obličiek je kľúčom k celkovému zdraviu a spokojnému životu vašej mačky. Veterinári a odborníci na výživu spoločnosti Purina vyvinuli OptiRenal, špecifický komplex živín, ktorý pomáha chrániť funkciu obličiek vašej mačky a spomaľuje proces starnutia. Receptúra neobsahuje pšeničné bielkoviny Vysoko stráviteľná a chutná receptúra s kvalitným morčacím mäsom ako hlavnou zložkou osloví aj tie najvyberavejšie mačky. Zložky obsiahnuté v krmive a ich prospešné funkcie: - koža a srsť: Základné živiny na zníženie svrbenia a šupinatenia a na zabezpečenie pružnosti a hydratácie kože. - trávenie: Obmedzený zdroj bielkovín a kombinácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny pre lepšiu stráviteľnosť. - močové cesty: Komplex živín OPTIRENAL posilňuje močové cesty. Esenciálne minerály a správne pH moču chránia zdravie obličiek a močových ciest. - imunitný systém: Vysoký obsah bielkovín a antioxidantov na podporu tvorby protilátok a ochrany buniek. Zloženie: morčacie mäso (18 %), ryža (18 %), kukuričná lepková múčka, hrachový bielkovinový koncentrát, dehydrované morčacie bielkoviny, živočíšny tuk, sušené vajcia, kukuričný škrob, kukurica, rybí olej, vedľajšie živočíšne produkty, pivovarské kvasnice, minerálne látky Analytické zložky: bielkoviny 40,0 %, oleje a tuky 18,0 %, popol 7,0 %, vláknina 1,0 %, vitamíny skupiny B 220 mg/kg, omega 3 mastné kyseliny 2,0 %, omega 6 mastné kyseliny 0,02 %

Jemné granule - Bohaté na morčacie mäso - Pre zdravie a pohodu zvieraťa - Kombinuje všetky základné živiny, ako sú vitamíny a minerály vo vysokokvalitnom krmive - Veľmi chutná receptúra, ktorá dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie mačky - pre dospelú mačku - 10 kg.
Hmotnosť
10000 g
Obsah vlhkosti
neuplatňuje sa
Typ krmiva
Suché krmivo
Prídavné látky
neuplatňuje sa
Počet kusov
1
EAN kód
7613033566509
Číslo od výrobcu
PUR7613033566509
Výrobca
Registračné číslo
nicht anwendbar

Hmotnosť
10000 g
Obsah vlhkosti
neuplatňuje sa
Typ krmiva
Suché krmivo
Prídavné látky
neuplatňuje sa
Počet kusov
1
EAN kód
7613033566509
Číslo od výrobcu
PUR7613033566509
Výrobca
Registračné číslo
nicht anwendbar
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Purina Elegant Adult, Dospelý, Losos, 1,5 kg
Purina Elegant Adult, Dospelý, Losos, 1,5 kg
17,78 €/1kg
34,00 €
-21%
26,67 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospelý, Kuracie mäso, 800 g
Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospelý, Kuracie mäso, 800 g
11,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,93 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Purina Pro Plan Chicken 1,5 kg krmiva pre mačky
Purina Pro Plan Chicken 1,5 kg krmiva pre mačky
14,85 €/1kg
23,02 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
VASAGLE Skrinka pod umývadlo s nožičkami, 3 veľké zásuvky, 2 priehradky za dvierkami, 30 x 70 x 64 cm, biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 122
78,29 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre PURINA One Bifensis Sterilcat Hovädzie - suchá krmivo pre mačky - 800g
PURINA One Bifensis Sterilcat Hovädzie - suchá krmivo pre mačky - 800g
12,47 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,35 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre 15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo
15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo
1,89 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre ‎Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
23,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 26
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Obrázok produktu pre Purina One Sterilcat Mix Flavours – mokré krmivo pre mačky – 12 x 85 g
Purina One Sterilcat Mix Flavours – mokré krmivo pre mačky – 12 x 85 g
11,91 €/1kg
13,81 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 205
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Purina Original OPTISenses, Dospelý, Losos, 3 kg, Obsahuje antioxidanty
Purina Original OPTISenses, Dospelý, Losos, 3 kg, Obsahuje antioxidanty
22,31 €/1kg
66,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Odvlhčovač vzduchu Alpina 22,5 W 800 ml 15,5 x 14 x 22,5 cm
Odvlhčovač vzduchu Alpina 22,5 W 800 ml 15,5 x 14 x 22,5 cm
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 23
43,59 €
-3%
41,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
A white dresser with six drawers against a white background.
Komoda so 6 zásuvkami 140cm príborník biely drevený príborník
3,1Priemerné hodnotenie: 3,1 z 5Počet hodnotení: 179
142,92 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw
Obrázok produktu pre WHISKAS Junior Poultry v želé - mokrá mačacia strava - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Poultry v želé - mokrá mačacia strava - 40 x 85 g
5,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,67 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,29 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
18,60 €
Predajca: FDC
Obrázok produktu pre Vibračná doska s tichým motorom - 250 úrovní - 9 prednastavených režimov - Fitness zariadenie s diaľkovým ovládaním - LCD displej - Nosnosť 150 kg - čierna
Vibračná doska s tichým motorom - 250 úrovní - 9 prednastavených režimov - Fitness zariadenie s diaľkovým ovládaním - LCD displej - Nosnosť 150 kg - čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
79,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav
Obrázok produktu pre Skye Decor, Zrkadlo - Silvery I (Strieborná)
Skye Decor, Zrkadlo - Silvery I (Strieborná)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
155,00 €
Predajca: NovyNabytok
Obrázok produktu pre Sada 2 záclon, priehľadná volánová páska, záclony, tunelová páska, dekoračná záclona, voál, motýlia potlač do spálne, obývačky, motýľ, 100 × 200 cm, 2 kusy
Sada 2 záclon, priehľadná volánová páska, záclony, tunelová páska, dekoračná záclona, voál, motýlia potlač do spálne, obývačky, motýľ, 100 × 200 cm, 2 kusy
11,00 €/1m
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,00 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Leonardo Drink Duck 40g 40 g
Leonardo Drink Duck 40g 40 g
62,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
50,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre MODESTA - Hotová žakárová záclona s výrezom v spodnej časti - 250x120 cm - biela
MODESTA - Hotová žakárová záclona s výrezom v spodnej časti - 250x120 cm - biela
11,66 €/1m
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
20,87 €
-32%
13,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Cecotec 08170, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 7000 BTU/h, 65 dB, 15 m², R290
Cecotec 08170, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 7000 BTU/h, 65 dB, 15 m², R290
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 27
297,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: Biffidi
Obrázok produktu pre 2 ks záclony Vertikálny farebný prechod Tlač Transparentné „Modena“ s očkami a závesmi, záclona, dekoratívna šatka VxŠ 245x140 cm Oranžové odtiene 10000183
2 ks záclony Vertikálny farebný prechod Tlač Transparentné „Modena“ s očkami a závesmi, záclona, dekoratívna šatka VxŠ 245x140 cm Oranžové odtiene 10000183
122,82 €/1m
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 13
56,90 €
-15%
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre trendteam Kúpeľňová skrinka Amanda biela melamín/biela vysoký lesk Hlboká zásuvka 37 x 79 x 31 cm
trendteam Kúpeľňová skrinka Amanda biela melamín/biela vysoký lesk Hlboká zásuvka 37 x 79 x 31 cm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 63
125,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 554
38,56 €
Predajca: EVELATUS
Obrázok produktu pre Stena do predsiene s vešiakmi OPELIKA - kašmír
Stena do predsiene s vešiakmi OPELIKA - kašmír
2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5Počet hodnotení: 11
511,76 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS
Obrázok produktu pre Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 128
25,47 €
Predajca: FANEO
Obrázok produktu pre Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - strieborné - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - strieborné - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
15,99 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán, Modrá
Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán, Modrá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 283
Generálne opravený
883,37 €
Predajca: NESATEC

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre VenandiAnimal 300g Lamm
VenandiAnimal 300g Lamm
15,45 €
Predajca: e-zooo_com
51 500,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Josera Naturelle, Dospelý, Mrkva, Hydina, Sladký zemiak, 10 kg, Bez obilnín
Josera Naturelle, Dospelý, Mrkva, Hydina, Sladký zemiak, 10 kg, Bez obilnín
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
123,00 €
-34,91 €
88,09 €
Predajca: superbrandshop
8,81 €/1kg
Obrázok produktu pre Animonda Carny Cat – pre dospelé mačky, kuracie mäso a hovädzie mäso, 10 kg
Animonda Carny Cat – pre dospelé mačky, kuracie mäso a hovädzie mäso, 10 kg
126,84 €
Predajca: e-zooo_com
12,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Royal Canin Feline Persian - 10 kg
Royal Canin Feline Persian - 10 kg
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
128,36 €
Predajca: e-zooo_com
12,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Hills 605877, Kuracie mäso, Hovädzie mäso, 3 kg
Hills 605877, Kuracie mäso, Hovädzie mäso, 3 kg
58,87 €
Predajca: superbrandshop
19,62 €/1l
Obrázok produktu pre Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
106,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
10,70 €/1kg
Obrázok produktu pre MAC's CAT Dry Food Adult Mono Horse 7kg
MAC's CAT Dry Food Adult Mono Horse 7kg
105,49 €
Predajca: e-zooo_com
15,07 €/1kg
Obrázok produktu pre MAC's 80540, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zajac, 7 kg, Bez obilnín
MAC's 80540, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zajac, 7 kg, Bez obilnín
107,39 €
Predajca: e-zooo_com
15,34 €/1kg
Obrázok produktu pre Happy Cat Culinary Dry Food Adult Pre-Alps Beef 10kg
Happy Cat Culinary Dry Food Adult Pre-Alps Beef 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Happy Cat suché krmivo Sterilised Adult Pasture Lamb 10kg
Happy Cat suché krmivo Sterilised Adult Pasture Lamb 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg
Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
10,00 €/1kg
Obrázok produktu pre MAC's 80510, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 7 kg, Bez obilnín
MAC's 80510, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 7 kg, Bez obilnín
96,39 €
Predajca: e-zooo_com
13,77 €/1kg
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN FHN Cat Exigent Fussy 10kg
ROYAL CANIN FHN Cat Exigent Fussy 10kg
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Happy Cat 70416, Dospelý, Ryba, Jahňacie, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
Happy Cat 70416, Dospelý, Ryba, Jahňacie, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Happy Cat Minkas Hairball Control, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
Happy Cat Minkas Hairball Control, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Happy Cat 70375, Dospelý, Kuracie mäso, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
Happy Cat 70375, Dospelý, Kuracie mäso, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg
Obrázok produktu pre ROYAL CANIN VHN Cat Anallergenic 4 kg
ROYAL CANIN VHN Cat Anallergenic 4 kg
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
20,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu
Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu
109,91 €
Predajca: e-zooo_com
10,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Royal Canin Hypoalergénne suché krmivo pre mačky 4,5 kg
Royal Canin Hypoalergénne suché krmivo pre mačky 4,5 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
17,33 €/1kg