Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Manévrovací zdvihák BAHCO s extrémne nízkou hĺbkou podrezania je vhodný na rýchle zdvíhanie a spúšťanie motorových vozidiel, ako sú osobné a nákladné vozidlá, v dielňach a garážach. Mimoriadne veľký, zaoblený nožný pedál manévrovacieho zdviháka zabezpečuje dobrý prístup z akejkoľvek polohy. Tento zdvihák vybavený dvojitými piestami umožňuje až o 50 % rýchlejšie zdvíhanie. Je vybavený aj protiprachovým krytom piestu, ktorý riziko poškodenia prachom alebo nečistotami. Priložená gumová podložka chráni všetky povrchy a zabraňuje skĺznutiu. Zakrivená rukoväť poskytuje vyšší pracovný komfort a prístupnosť. Zdvihák je vybavený oceľovými kolesami sPolyuretánpovlakom, ktoré zabezpečujú nielen vynikajúcu odolnosť, ale aj hladkú a tichú manipuláciu. Vstavaný úložný priestor, ktorý sa nachádza v spodnej časti, je ideálny na odkladanie náradia, skrutiek a matíc. Pretlakový ventil zabraňuje preťaženiu a bezpečnostný vypúšťací ventil zabezpečuje bezpečné spúšťanie aj pri plnom zaťažení.
- Farba: čierna a oranžová
- Materiál: kov
- Priemer zbernej dosky: 11,9 cm
- Maximálna hmotnosť pri zdvíhaní: 3000 kg
- Minimálna výška zdvíhania: 9 cm
- Maximálna výška zdvihu: 55,2 cm
Manévrovací zdvihák Bahco " BH13000 " 3 tony - Hydraulický
Popis produktu
Vďaka manévrovaciemu zdviháku Bahco " BH13000 " je teraz práca na aute skutočnou hračkou. Mimoriadne veľký, zaoblený nožný pedál umožňuje ľahký prístup dobrý prístup z akejkoľvek polohy.
Maximálna nosnosť je až 3 tony a dvojitý piest pomáha pomáha zdvihnúť auto až o 50 % rýchlejšie ako s bežným Jednopiestovým systémom. Ochrana proti prachu optimálne chráni piesty pred znečistením a zaručuje dlhú životnosť.
BH13000" od spoločnosti Bahco má vysoké skóre aj z hľadiska bezpečnosti, pretože sa dodáva štandardne vybavený bezpečnostným ventilom a bezpečnostným vypúšťaním - čo zaručuje bezpečné pracovné prostredie tým je zaistené bezpečné pracovné prostredie.
Gumová podložka, ktorá je už súčasťou dodávky, chráni nielen lak Lak pred poškriabaním, ale prispieva aj k bezpečnosti, pretože zabraňuje tomu, aby sa vozidlo účinne zabraňuje skĺznutiu vozidla na zdvíhacej doske.
V integrovanom úložnom priestore " BH13000 " možno napríklad uložiť skrutky pri výmene kolies Počas výmeny kolies možno uložiť napríklad skrutky.
S voliteľne dostupným priečnym nosníkom (BH1CB1000) možno zdvíhať celú stranu vozidla Strana vozidla sa dá zdvihnúť.
Údaje o výrobku
| Typ | Manévrovací zdvihák |
| vhodný ako | Zdvihák |
| Materiál | Oceľ |
| Farba | Oranžová / čierna |
| Bezpečnostné funkcie | Bezpečnostný ventil, bezpečnostné vypúšťanie |
| Výška podjazdu | 90 mm |
| Výška zdvíhania | 552 mm |
| Zdvíhacia kapacita | 3 tony |
| Mŕtva hmotnosť | približne 50,5 kg |
| Áno | |
| Zdvíhacia tyč s ochranným krytom ? | Áno |
| Ochrana piestu proti prachu ? | Áno |
| Bezpečnostný ventil ? | Áno |
| Bezpečnostný vypúšťací ventil ? | Áno |
| Dvojitý piest ? | Áno |
| Oceľové kolesá potiahnuté polyuretánom ? | Áno |
| Nožný pedál ? | Áno |
Rozsah dodávky
- Manévrovací zdvihák Bahco " BH13000 " 3 tony - hydraulický
- Návod na obsluhu
Výrobca: Bahco - Model: Bahco - Model: Bahco Číslo výrobku výrobcu:Manévrovací zdvihákBH13000 - EAN: 7314150178810
- s dvojitým piestovým systémom (umožňuje až o 50 % rýchlejšiu prácu)
- s extra veľkým nožným pedálom pre rýchlu a bezpečnú obsluhu
Ďalšie technické vlastnosti:
- Hmotnosť: 48,5 kg
- Verzia: hydraulická
Bahco BH13000 Rangierwagenheber bis zu 3T, Mehrfarbig (BH13000)
s dvojitým piestovým systémom (umožňuje až o 50 % rýchlejšiu prácu) s extra veľkým nožným pedálom pre rýchlu a bezpečnú obsluhu Ďalšie technické informácie: Hmotnosť: 48,5 kg Prevedenie: hydraulickéVlastnosti Nosnosť: 3 t Rozsah zdvihu: 90 - 552 mm Šírka: 390 mm Dĺžka: 830 mm Značka: BAHCO Výška: 220 mm Celková dĺžka: 820 mm
Bahco BH13000 manévrovací zdvihák do 3T, viacfarebný (BH13000)
Zdvihák, 3 t - Dvojitý piest: umožňuje až o 50 % rýchlejšie zdvíhanie - Extra veľký, zaoblený nožný pedál: pre ľahký prístup z akejkoľvek polohy - S gumovou podložkou, úložným priestorom, bezpečnostným ventilom a bezpečnostným odtokom - Oceľové kolesá Poznámka: Zdvihák s nízkou podjazdnou výškou. Výrobca: SNA Germany GmbH, Willettstraße 10, 40822 Mettmann, DE, +492104833830, [email protected]
- Výrobca
- Maximálna zaťažiteľnosť
- 3000 kg
- Hmotnosť
- 52.55 kg
- Materiál
- Kov
- Materiálové zloženie
- nevyžadujú sa žiadne informácie
- EAN kód
- 7314150178810
- Číslo od výrobcu
- BH13000
- Výrobca
- Maximálna zaťažiteľnosť
- 3000 kg
- Hmotnosť
- 52.55 kg
- Materiál
- Kov
- Materiálové zloženie
- nevyžadujú sa žiadne informácie
- EAN kód
- 7314150178810
- Číslo od výrobcu
- BH13000
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.