Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Elektrický vertikutátor Einhell GE-SA 1435 - 3420561Elektrický vertikutátor
GE-SA 1435 od spoločnosti Einhell, modelové číslo: 3420561 a EAN: 4006825595673
Popis:
Elektrický vertikutátor GE-SA 1435 je vysokokvalitný, výkonný a spoľahlivý nástroj, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky pri prevzdušňovaní a vertikutácii stredne veľkých plôch pôdy pre zdravý trávnik bez buriny. Vďaka 20 nožom z nehrdzavejúcej ocele je valec s guličkovými ložiskami mimoriadne účinný pri odstraňovaní buriny a machu vrátane koreňov. Prevzdušňovací valec, tiež uložený na guľôčkových ložiskách, dosahuje profesionálne prevzdušnenie pôdy pomocou 26 pazúrov. Výkonný radový motor poskytuje vysoký krútiaci moment pre nepretržitý postup práce a trvalo dobré výsledky. Vďaka centrálnemu nastaveniu pracovnej hĺbky v troch stupňoch možno prevzdušňovač GE-SA 1435 ľahko prispôsobiť požiadavkám pôdy a vegetácie. Dodatočná parkovacia poloha chráni nože a pôdu. Výškovo nastaviteľná vodiaca lišta je vybavená rýchloupínacími úchytmi a dá sa optimálne nastaviť na akúkoľvek výšku telesa za krátky čas. Veľké kolesá umožňujú prácu bez námahy a chránia trávnik. Zberný vak má veľkorysé rozmery s objemom 28 litrov a umožňuje dlhšiu prácu. Zariadenie má robustný kryt vyrobený z kvalitného plastu odolného proti nárazom. Vďaka praktickému držadlu na prenášanie sa elektrický vertikutátor ľahko prepravuje a sklopná vodiaca lišta umožňuje priestorovo úsporné skladovanie. GE-SA 1435 sa odporúča pre trávniky s rozlohou do cca 500 m².
Technické údaje:
Sieťová prípojka: 230 V 50 Hz
Príkon: 1400 W
Pracovný záber: 350 mm
Počet vertikutačných nožov: 20 ks
Počet prevzdušňovacích pazúrov: 26 ks
Priemer predného kolesa: 175 mm
Priemer zadného kolesa: 152 mm
Objem zberného vaku: 28 l
Pracovná hĺbka: 3 kroky 9 mm
Váš trávnik potrebuje vzduch. Nechajte ho dýchať s týmto elektrickým vertikutátorom. S ostrými nožmi, veľkým výkonom a bez použitia benzínu skráti trávnik a pomôže vám vytvoriť krásny a zdravý trávnik. Vlastnosti produktu Elektrický vertikutátor a prevzdušňovač GE-SA 1435 od spoločnosti Einhell Prečo by ste si ho mali : Časom sa na vašom trávniku usadí mach a burina. V určitom okamihu už nebude mať tráva dostatok svetla a živín. Preto je potrebné burinu odstrániť a tento stroj vám to uľahčí. Jeho súčasťou sú dva 35 cm dlhé valce. Jeden z nich je vybavený 20 ostrými nožmi, ktoré rozrezávajú pôdu vo vašej záhrade. Burina sa odstráni spolu so všetkými koreňmi a odvezie sa priamo do zberného koša vertikutátora. Objem 28 litrov bez problémov vystačí na odporúčanú plochu 500 m². Na druhom valci je 26 špicatých pazúrikov, ktoré sa opakovane zavŕtavajú do pôdy. Tým sa vytvárajú malé vetracie otvory, cez ktoré je trávnik zásobovaný čerstvým kyslíkom. Mimochodom, oba valce možno nastaviť na tri rôzne výšky. Výmena valcov sa tiež vykonáva v priebehu niekoľkých sekúnd. Na uvedenie valcov do pohybu potrebujete len dlhý kábel a štandardnú 230 V zásuvku. Hneď ako káblom pretečie prúd, motor je pripravený dodať svojich 1400 W. S hladinou akustického tlaku 72,5 dB zostáva relatívne tichý, vďaka čomu je práca s vertikutátorom príjemná. Výškovo nastaviteľná vodiaca lišta poskytuje ešte väčší komfort pri práci. Výhodou vertikutátora sa rýchlo ukáže aj jeho nízka hmotnosť. Približne 11 kg vážiaci stroj môžete bez problémov tlačiť po záhrade. Na dĺžke 35 cm nasleduje jedna malá čepeľ za druhou, vďaka čomu bude váš trávnik v okamihu prevzdušnený a zbavený buriny. Zariadenie potrebuje výkonný motor, ktorý zabezpečí rýchle otáčanie jednotlivých nožov. S výkonom 1400 W je rozhodne dostatočne výkonný na to, aby svoju prácu vykonával dobre. Pripevnený: Tento vertikutátor osvieži váš trávnik bez toho, aby robil veľký hluk.
| starých elektrických spotrebičov | V procese objednávky si môžete vybrať, či chcete svoj elektrospotrebič bezplatne vrátiť. Pri likvidácii sa riaďte pokynmi: entsorgung |
|---|---|
| Oblasť použitia | Vonkajšie použitie |
| Oblasť použitia | Prevzdušňovanie, vertikutácia |
| Typ výrobku | Prevzdušňovač, vertikutátor |
| Model | Prevzdušňovač trávnika, vertikutátor trávnika |
| Hmotnosť | 11.5 kg |
| Základná farba | Červená, čierna |
| Sieťové napätie | 230.0 V |
| Typ pohonu | Elektrický |
| Výstupný výkon | 1400.0 W |
| Hladina akustického tlaku (LpA) | 72,5 |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 99 |
| Pracovná šírka | 35.0 cm |
| Zberné zariadenie | Záchytné vrecko |
| Odporúčaná plocha | Do 500 m² |
| Nastavenie výšky | trojcestné, centrálne |
| Materiál žacieho ústrojenstva | Plast |
| Typ spínača | Tyčový spínač |
| Objem zberného koša | 28.0 l |
| Počet lopatiek | 20.0 kusov |
| Systém nožov | Jeden nôž |
Einhell GE-SA 1435. Príkon: 1400 W, Pracovná šírka: 35 cm, Odporúčaná plocha trávnika: 330 m². Vstupné striedavé napätie: 230 V, Vstupná frekvencia striedavého prúdu: 50 Hz. Šírka: 425 mm, hĺbka: 590 mm, výška: 327 mm
- Príkon:
- 1400 W
- Pracovná šírka:
- 35 cm
- Odporúčaná plocha trávnika:
- 330 m²
- Kapacita zbernej skrinky:
- 28 L
- Nastaviteľná pracovná hĺbka:
- Áno
- Vstupné striedavé napätie:
- 230 V
- Frekvencia vstupného striedavého napätia:
- 50 Hz
- Veľkosť balenia:
- 80000 cm³
- Šírka:
- 425 mm
- Hĺbka:
- 590 mm
- Výška:
- 327 mm
- Hmotnosť:
- 12,5 kg
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 14 kg
Technické údaje
Hmotnosť: 15 g
Číslo položky: DVE4006825595673
EAN: 4006825595673
Elektrický vertikutátor GE-SA 1435 - Výkonný radový motor - Kombinované zariadenie 3 v 1: vertikutácia, prevzdušňovanie a zachytávanie - Valec s guľovými ložiskami s 20 nožmi z nehrdzavejúcej ocele - Valec s guľovými ložiskami s 26 pazúrmi - 3-stupňové centrálne nastavenie pracovnej hĺbky s parkovacou polohou - Sklopná vodiaca lišta - Výškovo nastaviteľná vodiaca lišta - Veľké kolesá na ochranu trávnika - Veľký 28-litrový záchytný vak - Rýchloupínacie spony - Držadlo na prenášanie - Odporúčané pre trávniky do 500 m² - Počet vertikutačných nožov 20 ks. - Plastový kryt odolný voči nárazom - Rýchloupínacie spojovacie prvky - Držadlo na prenášanie - Odporúčané pre trávniky do 500 m² - Počet vertikutačných nožov 20 ks - Počet prevzdušňovacích pazúrov 26 ks - Sieťová prípojka 230 V | 50 Hz Výrobca: Einhell Germany AG, Wiesenweg 22, 94405 Landau, DE, +4999519420, [email protected] Upozornenie: Nie je skladom, obstarávanie prebieha v krátkom čase. Dodávka len v PU! Článok je vylúčený z vrátenia!
- Rozmery
- 0mm xmm xmm
- Hmotnosť
- 15 kg
- Výkon
- 1400 W
- Pracovná šírka
- 35 cm
- Model
- GE-SA 1435
- Funkcia prevzdušnenia
- Áno
- Prevádzkový režim
- Elektrický
- EAN kód
- 4006825595673
- Číslo od výrobcu
- 3420561
- Výrobca
- Rozmery
- 0mm xmm xmm
- Hmotnosť
- 15 kg
- Výkon
- 1400 W
- Pracovná šírka
- 35 cm
- Model
- GE-SA 1435
- Funkcia prevzdušnenia
- Áno
- Prevádzkový režim
- Elektrický
- EAN kód
- 4006825595673
- Číslo od výrobcu
- 3420561
- Výrobca
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.