Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Model:
- Pás
- Kompatibilita zariadení:
- Multifunkčný
- Kompatibilita značky:
- Samsung
- Kompatibilita:
- CLP-365 CLP-365W CLX-3305FN CLX-3305FW CLX-3305W Xpress C460FW
- Farba:
- Čierna
- HS kód:
- 84439990
Samsung JC96-06292A Prenosový pás / prenosová jednotka -B
- pre Samsung CLP-365W ; CLX-3305 ; CLX-3305FN ; CLX-3305FW ; CLX-3305W
- cca 20 000 strán
- kategória B
Kapacita až 20 000 strán a kompatibilita s CLP-365W; CLX-3305, 3305FN, 3305FW, 3305W
- Prenosová jednotka Samsung JC96-06292A
- 1 balenie
- pre cca 20000 strán
Prenosový pás Samsung JC96-06292A | |
| popis produktu | Prenosový remeň |
| výrobca | Samsung |
| model | JC96-06292A |
| číslo výrobcu MPN | JC96-06292A |
| eAN | 5711045557521 |
| číslo článku | 20005323 |
| stav | Použitá jednotka plne funkčná. |
| vstup striedavého prúdu | 220V |
| kompatibilita | CLP-360 CLP-365 CLP-365W CLX-3300 CLX-3005W CLX-3305FW CLX-3305FN |
| kompatibilita 1 | SL-C410 SL-C410W Xpress-C410 C410W SL-C430 SL-C430W Xpress-C430 C430W |
| kompatibilita 2 | SL-C460 SL-C460W SL-C460FW Xpress-C460 C460W C460FW SL-C467 |
| kompatibilita 3 | SL-C467W Xpress-C467 C467W SL-C480 SL-C480W SL-C480FW Xpress-C480 C480W C480FW |
| balenie | v neutrálnom balení |
| hmotnosť | Približne 0,4 kg. ( plus obal ) |
| Všetky ceny sú vrátane DPH | |
Samsung - Drucker Transportband - für CLP-365W, CLX-3305, 3305FN, 3305FW, 3305W (JC96-06292A)
Prenosová kazeta HP CLP-365W
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Hmotnosť
- 0.83 kg
- Farby tlačiarne
- Čierna
- Počet strán
- 20000
- Číslo od výrobcu
- JC96-06292A
- EAN kód
- 57110455575215054629915868
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Samsung
- Hmotnosť
- 0.83 kg
- Farby tlačiarne
- Čierna
- Počet strán
- 20000
- Číslo od výrobcu
- JC96-06292A
- EAN kód
- 57110455575215054629915868
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame