Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Gira krycí rám 1f.opaque ws 0211334Výrobca:GiraOznačenie:Krycí rám 1f.
nepriehľadný ws pre rwsTyp udalosti:0211334Počet kusov:1Smer montáže:horizontálny a vertikálnyPočet kusov horizontálny:1Počet kusov vertikálny:1S montážnym rámom:nieMontáž pod omietku:ánoVhodný pre zapustenú inštalačnú krabicu:nieVhodný pre inštalačnú krabicu zariadenia:ánoVhodný pre zapustenú inštaláciu:
nieTextové pole/nápisová plocha: nieMateriál: plastKvalita materiálu: termoplastBezhalogénová: ánoAntibakteriálna úprava: niePovrchová ochrana: ináFarba: nepriehľadná bielaTransparentná: nieSo sklopným krytom: nieStupeň krytia (IP): IP20Typ upevnenia: svorkové upevnenie Gira krycí rám 1f.
nepriehľadný ws 0211334: viac informácií Krycí rám Gira Event nepriehľadný Biely s medzirámom Čistá biela lesklá Biely s medzirámom Čistá biela lesklá Dodávané s: 1: Krycí rám Gira 1f.opaque ws pre rws Event 0211334, balenie: 1 ks, EAN: 4010337074380
Krycí rám pre kombinácie vertikálne a horizontálne, odolný proti rozbitiu Medzirámik čisto biely lesklýpre čisto biele stredové vložky Prípadne nepriehľadné biele Odolné proti rozbitiu. 0211334
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | Event nepriehľadný |
| Typ | OPAK WS/RWS GL |
| Číslo výrobku výrobcu | 0211334 |
| Počet kusov | 1 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 1 |
| Počet jednotiek vertikálne | 1 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodný pre zapustenú montážnu skrinku | nie |
| Vhodná pre inštalačnú krabicu na zariadenie | nie |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | nie |
| Textové pole/plocha na označovanie | nie |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bez halogénov | áno |
| Povrchová úprava | nie je použiteľný |
| Farba | biela farba |
| Priehľadná | nie |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Upevnenie svorkou |
| Antibakteriálna úprava | nie |
| Zápustná montáž | áno |
Gira Event nepriehľadný krycí rám / System 55, biely, medzirám čistý biely lesklý.
Podrobnosti o výrobku
| Oblasť použitia | Vnútorné priestory |
|---|---|
| Typ výrobku | Rám |
| Verzia | 1-násobný rám |
| Šírka rámu | 80.7 mm |
| Séria | Event Opaque |
| Výška | 80.7 mm |
| Typ montáže | Zápustná montáž |
| Hĺbka | 11.4 mm |
| Farba | Biela farba |
| Číslo výrobku výrobcu | 0211334 |
- Farba:
- Biela
- Kompatibilita značky:
- Každá značka
- Počet vývodov:
- 1
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Gira Event Opak Biely krycí rám 1f Medzera RW [0211334]
Kryt Gira Event Opak
biely s medzirámom čisto biely lesklý
Gira Event Opak 1-násobný
Krycí rám Gira Event nepriehľadný biely s medzirámom čisto biely lesklý 1-gang Vlastnosti: Odolnosť voči rozbitiu.
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- EAN kód
- 4010337074380
- Číslo od výrobcu
- 0211334
- Výrobca
- GIRA
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- EAN kód
- 4010337074380
- Číslo od výrobcu
- 0211334
- Výrobca
- GIRA
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame