Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Busch-Jaeger Frame 2-gang 1722-80Výrobca: Busch-JaegerOznačenie: Frame 2-gang chrome mattTyp: 1722-80Počet jednotiek: 2Smer montáže: horizontálny a vertikálnyPočet jednotiek horizontálne: 2Počet jednotiek vertikálne:
vhodnýpre montážpod omietku:nie Vhodný premontáž na omietku:nieVhodný pre montáž na prístrojovúkrabicu:ánoVhodný pre zapustenú montáž:nieTextové pole/plocha na označenie:nieMateriál:plastKvalita materiálu: Plast:
TermoplastBezhalogénováúprava:ánoAntibakteriálna úprava:nieOchrana povrchu:inéPovrchová úprava:matnáFarba:chrómTransparentná:nieS odklápacím krytom:nieTrieda ochrany (IP):IP20Odolnosť proti nárazu:IK03Typ montáže:
Pre vertikálnu alebo horizontálnumontáž.
Dodáva sa s: Busch-Jaeger rám 2-gang chróm matný 1722-80, balenie: 1 ks, EAN: 4011395994849
Spínacie programy pod omietku, solo®, rámček, rámček 2-gang, krycí rámček 2-gang rámček Pre vertikálnu alebo horizontálnu montáž.
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Produktový rad(y) | solo |
| Typ | 1722-80 |
| Číslo výrobku výrobcu | 2CKA001754A4105 |
| Počet jednotiek | 2 |
| Smer montáže | horizontálne a vertikálne |
| Počet jednotiek horizontálne | 2 |
| Počet jednotiek vertikálne | 2 |
| Počet modulov horizontálne (s modulárnou konštrukciou) | 2 |
| Počet modulov vertikálne (s modulárnou konštrukciou) | 2 |
| Počet spínacích vložiek | 2 |
| S montážnym rámom | bez |
| Vhodné na zapustenú montáž | áno |
| Vhodný pre zapustenú montážnu skrinku | nie |
| Vhodná pre inštalačnú krabicu na zariadenie | áno |
| Vhodné na zapustenú inštaláciu | nie |
| Textové pole/oblasť označovania | nie |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bez halogénov | áno |
| Ochrana povrchu | pozinkovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Farba | Chróm |
| Transparentné | bez |
| So sklopným vekom | nie |
| Trieda ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnosť proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Montáž pomocou svorky |
| Šírka | 87 mm |
| Výška | 157 mm |
| Hĺbka | 11 mm |
| Priemer otvoru (otvor) | 71 mm |
| Farba výrobcu | matný chróm |
Na zakrytie vypínačov, tlačidiel a zásuviek.
Detaily: - Číslo výrobcu: 2CKA001754A4105 - Číslo typu výrobcu: 1722-80Na vertikálnu alebo horizontálnu montáž.
- Hmotnosť
- 0.045 kg
- EAN kód
- 4011395994849
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A4105
- Výrobca
- Busch-Jaeger
- Hmotnosť
- 0.045 kg
- EAN kód
- 4011395994849
- Číslo od výrobcu
- 2CKA001754A4105
- Výrobca
- Busch-Jaeger
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame