Už len 2 kusy na sklade
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Tvar:
- Obdĺžnikový
- Farba:
- Čierna
- Hmotnosť:
- 2 kg
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 2,5 kg
POPIS ČLÁNKU
Siemens HZ633070, profesionálna panvica s mriežkou
HZ633070
Profesionálna panvica s roštom, smaltovanáIdeálna na veľké pekáče, musaku, pečené, grilované a gratinované pokrmy s objemom do 10 l.
Extra hlboká, smaltovaná profesionálna panvica s vložkou s mriežkou na veľké množstvá.
Pokrievka na optimálne využitie je k dispozícii aj samostatne.
Materiál: smaltovaná oceľ
Použiteľnosť: Toto príslušenstvo sa hodí do rúry (60 cm). Nehodí sa do rúry s vozíkom na pečenie. Nie je vhodný na prevádzku len v mikrovlnnej rúre a nie je vhodný na varenie v pare.
TECHNICKÉ ÚDAJE
Údaje o položke -
Kategória príslušenstva: Plech na pečenie- Skupina výrobkov: Príslušenstvo
- Značka: Siemens
- Medzinárodný objednávací kód: HZ633070
- Artikelnummer: 000000000000577507
- Číslo EAN: 4242003673485
- Farba spotrebiča: antracitová
- Základná farba výrobku: Sivá
- Výška spotrebiča: 81 mm
- Šírka spotrebiča: 455 mm
- Hĺbka spotrebiča: 375 mm
- Výška spotrebiča v balení: 88 mm
- Šírka zabaleného spotrebiča: 389 mm
- Hĺbka zabaleného výrobku: 560 mm
- Čistá hmotnosť: 2,178 kg
- Hrubá hmotnosť: 2 500 kg
- Príslušenstvo pre: Varenie a pečenie
- Príslušenstvo na kľúč: RÚRY: KONVEKTOMAT;MIKROVLNNÁ RÚRA;RÚRY NA PEČENIE
DOKUMENTY
Návod na obsluhu
Návod na obsluhu
INFORMÁCIE O VÝROBCOVI
Informácie o výrobcovi
Výrobca: BSH Hausgeräte GmbH
Adresa: Adresa: Carl-Wery-Straße 34, 81739 Mníchov, Nemecko
Elektronická adresa:
HZ633070Profesionálna panvica s mriežkou, smaltovaná
- Ideálna na veľké pekáče, musaku, pečené, grilované a gratinované jedlá s objemom do 10 litrov.
- Extra hlboká, smaltovaná profesionálna panvica s mriežkovou vložkou na veľké množstvá.
- Pokrievka na optimálne využitie je k dispozícii aj samostatne.
- Materiál: smaltovaná oceľ
- Použiteľnosť: Toto príslušenstvo sa hodí do rúry (60 cm). Nehodí sa do rúry s vozíkom na pečenie. Nie je vhodný na prevádzku len v mikrovlnnej rúre a nie je vhodný na varenie v pare.
Siemens HZ633070 Profi-Pfanne, emailliert (HZ633070)
| Typ varnej dosky | Sklokeramická varná doska |
| Séria | Siemens iQ500 |
| Vlastnosti varných zón | |
|---|---|
| Počet varných zón | 4 |
| Typy varných zón | Trojokruhová varná zóna, jednookruhová varná zóna (zóny), dvojokruhová varná zóna |
| Pohodlie a bezpečnosť | |
| Funkcie | Pamäť obľúbených položiek, časovač/hodiny |
| Prevádzkové prvky | Dotykové ovládanie |
| Bezpečnostné zariadenie | Automatické vypnutie |
| Ďalšie programy | Varenie |
| Typ displeja | LED |
| Technické údaje | |
| Pripojená záťaž | 10.200 W |
| Napájanie | 220 - 240 V |
| Materiál a konštrukcia | |
| Materiál | Sklokeramika |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Šírka | 79,2 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
Siemens HZ633070 Profesionálna panvica - Plech na pečenie
Smaltovaná profesionálna panvica HZ633070 od spoločnosti Siemens je vhodná na použitie v rúrach, napr. na zapekanie alebo gratinovanie, pečivo alebo veľké pečené pokrmy.
Siemens HZ633070 Profesionálna smaltovaná panvica
Hlavné vlastnosti \r\n \r\n Funkcie \r\n Obdĺžnikový tvar \r\n Farba výrobku čierna \r\n \r\n Hmotnosť a rozmery \r\n Hmotnosť 2 kg \r\n Hmotnosť balenia 2,5 kg \r\n
Siemens HZ633070. Tvar: obdĺžnikový, Farba výrobku: čierna. Hmotnosť: 2 kg, Hmotnosť balenia: 2,5 kg
Siemens - Plech na pečenie v rúre
- Vhodné pre výrobcov
- Siemens
- Dĺžka
- 79.2 cm
- Kapacita
- 10 l
- Materiál
- Oceľ
- Farba
- Čierna
- Tvar
- Obdĺžnik
- Výrobca
- Nepriľnavý povrch
- Nie
- Hmotnosť
- 2 kg
- EAN kód
- 4242003673485
- Číslo od výrobcu
- HZ633070
- Vhodné pre výrobcov
- Siemens
- Dĺžka
- 79.2 cm
- Kapacita
- 10 l
- Materiál
- Oceľ
- Farba
- Čierna
- Tvar
- Obdĺžnik
- Výrobca
- Nepriľnavý povrch
- Nie
- Hmotnosť
- 2 kg
- EAN kód
- 4242003673485
- Číslo od výrobcu
- HZ633070
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame