Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sánky COLINT vyrobené z tvarovaného bukového dreva (vďaka tomu sú bežky veľmi pružné a odolné) sú klasikou a jazda na nich je veľmi zábavná. Klasický model rohatých saní s patentovanými zakrivenými opornými nohami. V porovnaní s modelmi s tradičnou konštrukciou (zošikmené oporné nohy s kovovými vzperami) sú tieto sane stabilnejšie a ergonomicky pohodlnejšie na sedenie (skosené vonkajšie koľajnice). Všetky výrobky sa vyznačujú vynikajúcim spracovaním, vybranými materiálmi a dôsledným používaním udržateľných surovín. Sane sú vyrábané s veľkou starostlivosťou a 25-ročnými skúsenosťami s výrobou vysokokvalitných saní + príslušenstva. Používajú sa len pozinkované skrutky. Rohaté sánky sa vyrábajú v Európe.
Podrobnosti:
- Približné rozmery: 110 x 34,5 x 38 cm (d x š x v)
- Približná hmotnosť: 4,9 kg
- Farba: prírodná
- priebežné kozlíky pre väčšiu stabilitu
- so zapustenými podperami sedadla
- Približné rozmery sedadla: 26 x 70 cm
- Sedadlo s dreveným obložením
- Kovové ťažné zariadenie priskrutkované k sebe
- vrátane ťažného lana, 130 cm s drevenou rukoväťou
- polkruhová priebežná lišta, práškovo lakovaná
- vhodné pre deti od 3 rokov
- Možnosť zaťaženia max. 2x90 kg dynamicky (2x140 kg staticky)
- vyrobené z prírodného bukového drevaom FSC
- testované na bezpečnosť /GS
- Zaťaženie saní:
- dynamické zaťaženie - zaťaženie, ktoré sane vydržia aj v tých najextrémnejších prípadoch. Test pozostáva z päťnásobného zhodenia vreca s pieskom z výšky 0,5 metra na sane. Tento test simuluje skok saní cez hrb pri veľmi vysokej cestovnej rýchlosti.
- statické zaťaženie - zaťaženie, ktoré udáva väčšina výrobcov ako pevnosť saní. Ide o pevnosť, ktorá je zaručená počas plynulej jazdy po hladkom svahu s malým sklonom.
Pozor na bezpečnostné pokyny!
Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky!
Nepoužívajte bez dozoru dospelej osoby!
Nepoužívajte v cestnej premávke!
Pre vašu bezpečnosť používajte pri sánkovaní vždy prilbu a ochranný odev!
- Laminátový drevený mostík - kovové lišty - plastové ochranné kryty
| Aplikácia | Hracie |
|---|---|
| Oblasť použitia | Pre deti |
| Typ článku | Sane |
| Model | Snežný klzák |
| Šírka | 110.0 cm |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Základná farba | Farba dreva |
| Dĺžka | 33.0 cm |
| Oblasť použitia | Mimo |
| Výška | 22.5 cm |
| Miestnosti | Záhrada |
| Použitie | Záhradné hracie zariadenie na domáce použitie |
| Pozor | Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby, Nevhodné pre deti do troch rokov, Len na domáce použitie. |
| Odporúčaný vek | Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. |
| Max. Maximálna nosnosť | 80.0 kg |
| Štandardná / skúšobná značka | GS, |
| Max. Počet používateľov | 1-miestny |
| Skladací | Nie |
| Materiál sklzu | Železo |
| Materiál sane / tobogán | Drevo |
| Povrch sedadla | Lamelové sedadlo |
Vyrobené z bukového dreva, podpery kozlíka a podnože zo zakrivenej preglejky, lakované, práškovo lakované kovové podnože so zaobleným profilom a ochranné krytky z plastu. Patentovaný model. Od 3 rokov.
- od 3 rokov
Číslo výrobku výrobcu: HCL40110
Rohové sane s lamelovým sedadlom
vyrobené z bukového dreva 1a
EÚ
3 x podpery z vrstveného dreva pre vysokú stabilitu
Výška sedadla cca 24 cm, výška rohu cca 38 cm
max. zaťaženie 120 kg
- Most z laminovaného dreva
- Kovové bežce
- Plastové ochranné kryty
Upozornenie: Nevhodné pre deti do troch rokov
- vyrobené z bukového drevaom FSC
- Podpery a podnože stolíka z ohýbanej preglejky, lakované
- kovové podpery s práškovou povrchovou úpravou a zaobleným profilom
- patentovaný model
- pre deti od 3 rokov
- nosnosť do 100 kg
Rohové sane Colint 110 cm drevo
- Dĺžka: cca 110 cm
- Sedadlo: cca 63 cm
- Hmotnosť: približne 4,9 kg.
- možnosť zaťaženia do cca 2 x 90 kg
- tvarované, robustné bukové drevo (lakované)
- so zaoblenými hranami
- Oceľové schodíky s hladkým chodom
- stabilné a bezpečné lamelové sedadlo
- Dĺžka: cca 110 cm - Sedadlo: cca 63 cm - Hmotnosť: cca 4,9 kg. - nosnosť do cca 2 x 90 kg - tvarované, robustné bukové drevo (lakované) - so zaoblenými hranami - hladko sa pohybujúce oceľové schodíky - stabilné a bezpečné lamelové sedadlo - testované GS
Vyrobené z bukového dreva, podpery kozlíka a podbehy z ohýbanej preglejky, lakované, práškovo lakované kovové podbehy so zaobleným profilom a plastovými ochrannými krytkami. Patentovaný model. Od 3 rokov.
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Pohlavie | Neurčité |
| Dĺžka | 110 000 CM |
| Šírka | 32 000 CM |
| Výška | 38 000 CM |
| Odporúčaný minimálny vek | 3 roky |
| Veková kategória | 3 |
| Potrebná batéria | Nie |
| Batéria je súčasťou balenia | Nie |
| Dobíjanie | Nie |
| Upozornenia | Nemáme žiadne upozornenia od výrobcu/dodávateľa. |
| Dĺžka tela | 110.000 |
| Rozmery zostavy jednotky | CM |
| Značka FSC | Áno |
| Forma FSC | FSC 100% |
| FSC dreviny | FASY |
| Čísu FSC | TUVDC-COC-100575 |
| Nosnosť | 100,00 |
| Jednotka nosnosti | KG |
Patentovaný model. Od 3 rokov.
- Preglejkový lepený mostík
- Kovové bežce
- Plastové ochranné kryty
VT-Sport 401-10 Horns Laty na sánkovanie 110 cm, prírodná farba
- Farba
- HnedáPrirodzená
- Výrobca
- VT-Sport Sp. z o.o.
- Materiál
- DrevoKovPlast
- Dĺžka
- 110 cm
- Hmotnosť
- 4.7 kg
- Maximálna zaťažiteľnosť
- 180 kg
- Typ dreva/drevotriesky
- BukPreglejka
- EAN kód
- 5903111474324
- Číslo od výrobcu
- 79001520
- Farba
- HnedáPrirodzená
- Výrobca
- VT-Sport Sp. z o.o.
- Materiál
- DrevoKovPlast
- Dĺžka
- 110 cm
- Hmotnosť
- 4.7 kg
- Maximálna zaťažiteľnosť
- 180 kg
- Typ dreva/drevotriesky
- BukPreglejka
- EAN kód
- 5903111474324
- Číslo od výrobcu
- 79001520
Bezpečnostné pokyny
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.