Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml

52,85 €

528,50 € / 1l

plus 3,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 7. – št 8. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Dior - Sauvage EDT 100ml
Dior - Sauvage EDT 100ml
1 070,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 87
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml
Dior Eau Sauvage, Woda toaletowa, 200ml
890,45 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
178,09 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
885,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej
782,10 €/1l
2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5Počet hodnotení: 3
161,55 €
-5,13 €
156,42 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 43
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
434,70 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
49,56 €
-12%
43,47 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 118
29,71 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent Pure Accord toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss Boss The Scent Pure Accord toaletná voda pre mužov 100 ml
969,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
Hugo Boss, Bottled Night, Eau De Toilette, For Men, 200 ml
256,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 52
52,72 €
-2%
51,38 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
281,60 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
28,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 222
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
Rabanne 1 Million, Muži, 50 ml, Mandarínka, Pepermint, Škorica, Ruže, Jantár, Koža, Sprej
1 203,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 139
60,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 248
29,82 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Joop! - Joop Homme EDT 200ml
Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,85 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 874
27,37 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
265,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 22
26,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled Oud Eau de Parfum pre mužov 100 ml
Hugo Boss Boss Bottled Oud Eau de Parfum pre mužov 100 ml
2 990,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
299,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 100ml
Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 100ml
250,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 52
25,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
Burberry London, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Škorica, Levanduľa, Koža, Citlivka, Dub, Tabak
414,10 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 26
41,41 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 885
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 356
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

HUGO BOSS THE SCENT MEN toaletná voda 100 ml

Pýši sa exkluzívnymi zložkami pochádzajúcimi z Afriky, ovocie Maninka má silu afrodiziaka a jeho vôňa pripomína vôňu mučenky a rumu. Vôňa zložená na základe mužnej vône kože poskytuje originálny účinok a pôsobí silným dojmom

TÓNY VÔNE:

hlava: pikantný zázvor vytvára zvodný a oduševnený prvý dojem

tón srdca: ovocie maninka sa spája s levanduľou a zahalí pokožku do zmyselnej aury

hĺbková nóta: intenzívna koža pretrváva v pamäti a odhaľuje magnetickú mužnú charizmu



Hugo Boss predstavuje Boss The Scent, zvodný parfém pre mužov. Neodolateľná vôňa, nezabudnuteľná ako delikátne zvádzanie. Mimoriadne tóny zázvoru, exotickej maninky a kože sa objavujú jedna za druhou a zvádzajú zmysly. Ovocie maninka, afrodiziakum pripomínajúce jahody a čokoládu. Maninka však vyvoláva aj hlbšie pocity, a to konflikt medzi túžbou a spomienkou. Tvrdý kožený základ robí z vône Boss the Scent silnú, originálnu a nezabudnuteľnú vôňu.

Poznámky k vôni

  • Vrchné tóny: Zázvor dodáva vrchnej nóte štipľavý, oduševnený pocit.
  • Srdcové tóny: Zvodné tóny ovocia manica a elegancia levandule odhaľujú čistú zmyselnosť.
  • Základné tóny: Výrazné akordy kože dodávajú základu mužný podpis.


Pánsky parfém The Scent Hugo Boss EDT 100 mlNechajte sa

prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom The Scent Hugo Boss EDT a definujte svoju osobnosť s týmto pánskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Hugo Boss!


  • Gender:
    • Vhodné pre mužov
    • Unisex
  • Typ: EDT (toaletná voda)
  • Názov parfému: The Scent


Vôňa Hugo Boss The Scent 100ml je vytvorená pre muža, ktorý zvádza šarmom a eleganciou. Táto toaletná voda sprevádza štýlové vystúpenia, pri ktorých sa do popredia dostáva diskrétny . Pre nezabudnuteľné stretnutia. Vôňa, ktorá urobí dojem.



Hugo Boss The Scent toaletná voda 100ml


Hugo Boss The Scent 100 ml EDT sprej NEU Original



Upozornenie: Po rozpečatení nie je možné vrátiť tovar


Hugo Boss The Scent For Him EdT: Charizma v novej podobe
Pri tvorbe toaletnej vody The Scent For Him značky BOSS sa parfuméri spoločnosti inšpirovali večnou hrou charizmatickej príťažlivosti medzi mužom a ženou, pri ktorej vôňa toho druhého aktivuje všetky zmysly. Výsledná kompozícia vytvára fascinujúcu súhru akordov a spája energický zázvor, exotickú maniku a mužné tóny kože, ktorým dodáva nový sebavedomý nádych levanduľa a kardamón a zvodne sa hrá s kontrastmi. Zvlášť pozoruhodná je zvodná vôňa afrického ovocia manica, ktorá pripomína mučenku a rum a dodáva kreácii nádych putovania. Vďaka sofistikovanej kombinácii sviežich a korenistých tónov vôňa Boss The Scent For Him pôsobivo spája eleganciu a nonšalantnosť.



Toaletná voda The Scent od značky Hugo Boss bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Vôňa The Scent by Hugo Boss bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Toaletná voda The Scent je aromatická, korenistá vôňa pre mužov. Vrchné tóny tejto vône tvoria zázvor, mandarínka a bergamot. Srdcové tóny sú maninka a levanduľa. Základné tóny sú koža a drevité tóny. Táto vôňa bola vydaná v roku 2015. Za touto vôňou stoja parfuméri Bruno Jovanovic a Pascal Gaurin.

Boss The Scent je parfém od značky Hugo Boss, ktorý predstavuje mužnú eleganciu s podmanivou a podmanivou zvodnosťou. Neodolateľná, nezabudnuteľná vôňa s nádhernými tónmi zázvoru, exotickej maninky a kože, ktoré sa postupne uvoľňujú a zvádzajú zmysly. Okrem afrodiziakálnej vône sa odporúča pre chvíle sladkosti a intenzity. Flakón, v ktorom je prezentovaná, symbolizuje klietku, ktorá chráni vytúženú vôňu vo vnútri.

HUGO BOSS predstavuje BOSS THE SCENT, novú a zvodnú vôňu pre mužov. Neodolateľná vôňa, nezabudnuteľná ako potešenie zo zvádzania. Nádherné tóny zázvoru, exotickej maninky a kože sa pomaly rozvíjajú, aby zviedli zmysly.

BOSS Vôňa. Vhodné pre: Typ fľaštičky: Nenaplniteľná fľaštička. Množstvo v balení: 1 kus(y)

Parfémy pre mužov.

Vrchné tóny: Mandarínka, bergamot, zázvor: Stredné tóny: Stredné tóny: Maninka, levanduľa: Základné tóny: Drevité tóny, koža

Toaletná voda - pre mužov, aromatická hlavná vôňa, bergamot, fialka, kadidlo, koža a levanduľa, , objem 100 ml - 13 588 Kč/1 l

Hugo Boss The Scent Edt Spray 82453689 NEMECKO kartón @ 1 fľaša x 100 ml

The Scent by Hugo Boss je aromaticko-korenistý parfém pre mužov vydaný v roku 2015. Parfém si za veľmi krátky čas získal srdcia a nosy mužov po celom svete. Parfém obsahuje sofistikované a exkluzívne ingrediencie pochádzajúce z Afriky a ovocie maninka má afrodiziakálnu silu. Kompozícia bola vytvorená pre elegantných, sebavedomých mužov, ktorí radi priťahujú pozornosť krásnych žien. Vôňa je ideálna na jarné/letné dni a večery.
Model
Boss The Scent
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
Koža a drevo
Objem
100 ml
Zloženie
Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
0737052972305
Číslo od výrobcu
737052972305

Model
Boss The Scent
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
Koža a drevo
Objem
100 ml
Zloženie
Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
0737052972305
Číslo od výrobcu
737052972305
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 43
40,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss The Scent voda po holení pre mužov 100 ml
Hugo Boss The Scent voda po holení pre mužov 100 ml
514,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
51,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
1 082,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 33
108,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 885
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
434,70 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
49,56 €
-12%
43,47 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1135
101,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 044,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 74
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M
Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M
443,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
66,55 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 118
29,71 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 356
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
Hugo Boss Boss Orange Man - Tualetná voda 100ml – Osvežujúca vôňa, ideálna na každodenné nosenie. Plná flakóna splní vaše očakávania. Kvalita od značky Hugo Boss.
265,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 22
26,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 245
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 75ml - Novinka s čerstvou vôňou pre mužov. Kolekcia Beauty and Fragrance s rýchlym dodaním!
Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 75ml - Novinka s čerstvou vôňou pre mužov. Kolekcia Beauty and Fragrance s rýchlym dodaním!
377,87 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 312
28,34 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
390,20 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
39,02 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Oral-B EB50RB-10 Cross Action NEW
Oral-B EB50RB-10 Cross Action NEW
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 100
105,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Apple MHJE3ZM/A, Vnútorný, AC, Biela
Apple MHJE3ZM/A, Vnútorný, AC, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 605
14,90 €
Predajca: NamdarStore
Obrázok produktu pre Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 114
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 125ml
Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 125ml
337,04 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 312
42,13 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
311,56 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 377
28,04 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Boss In Motion 100ml - Elegantná Toaletná Voda pre Mužov s Osvežujúcimi Citrusovými Tónmi
Hugo Boss In Motion 100ml - Elegantná Toaletná Voda pre Mužov s Osvežujúcimi Citrusovými Tónmi
360,20 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 39
36,02 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 826
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 312
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 248
29,82 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa 40ml - Osviežujúci a revitalizujúci vôňa
Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa 40ml - Osviežujúci a revitalizujúci vôňa
717,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 80
28,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre BOSS The Scent – toaletná voda pre pánov
BOSS The Scent – toaletná voda pre pánov
610,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
61,00 €
Predajca: Denpoli-Venda
Obrázok produktu pre Joop! - Joop Homme EDT 200ml
Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,85 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 874
27,37 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Sony DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačidlo späť, Tlačidlo vymazania pamäte, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo..., Analógový/digitálny, Červená/zelená/modrá, Bezdrôtový
Sony DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačidlo späť, Tlačidlo vymazania pamäte, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo možnosti, Tlačidlo..., Analógový/digitálny, Červená/zelená/modrá, Bezdrôtový
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 678
76,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 109
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej
782,10 €/1l
2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5Počet hodnotení: 3
161,55 €
-5,13 €
156,42 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dvojzásuvkový adaptér 2x Schuko 230V s vypínačom sivo-biely
Dvojzásuvkový adaptér 2x Schuko 230V s vypínačom sivo-biely
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 52
15,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 49 hodnotení
Hodnotenie z 14. júna 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 12. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vôňa Hugo Boss
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobre!
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Hugo Boss
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Originál za prijateľnú cenu
Hodnotenie z 13. januára 2020 na
Overený nákup
Nahlásiť
všetko v poriadku,
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Obrázok produktu pre Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
39,39 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,58 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 312
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Dior - Sauvage EDT 100ml
Dior - Sauvage EDT 100ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 87
107,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 591
104,93 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 34
79,05 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l
Obrázok produktu pre Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 15
96,45 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 72
103,92 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
519,60 €/1l
Obrázok produktu pre Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 73
76,32 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
87,37 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l
Obrázok produktu pre Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 19
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
89,26 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
892,60 €/1l
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
79,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
399,40 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml
Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 21
87,59 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
875,90 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
88,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Gucci Rush Edt 75ml
Gucci Rush Edt 75ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%
41,61 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l
Obrázok produktu pre Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 48
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l