4,5



Na základe 4 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 64% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 143% od 2 ks




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2





4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Black for Men EDT 125 ml M258,40 €/1l
32,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Antonio Banderas King Of Seduction Absolute - Vôňa pre mužov, 200ml
200,70 €/1l
40,14 €
Predajca: Denpoli-Venda

Antonio Banderas King Of Seduction Woda toaletowa, 100ml
225,70 €/1l
22,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

King of Seduction Absolute EDT 100ml
233,50 €/1l
23,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Banderas King of Seduction Woda toaletowa 100ml
173,00 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Antonio Banderas Modré Pokútne Pre Mužov Toaletná Voda, 200ml
124,70 €/1l
24,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Antonio Banderas Blue Seduction pre mužov 100ml - Luxusná toaletná voda s osviežujúcim vôňou, ideálna pre každodenné nosenie. Obal s elegatným dizajnom.
210,00 €/1l
21,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Antonio Banderas King Of Seduction Woda toaletowa, 200 ml
120,50 €/1l
24,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Antonio Banderas Queen Of Seduction World Hawai toaletná voda pre ženy 80 ml
230,50 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

Banderas King of Seduction Absolute, toaletná voda, 200 ml (pre mužov)
147,65 €/1l
29,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Banderas Blue Seduction pre mužov EDT 200 ml M
121,50 €/1l
24,30 €
Predajca: Tersorte

Antonio Banderas Mediterraneo Woda toaletowa, 200ml
104,50 €/1l
20,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vonná voda QUEEN OF SEDUCTION, 50 ml
790,80 €/1l
39,54 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Antonio Banderas The Icon toaletná voda pre mužov 50 ml
984,00 €/1l
49,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Antonio Banderas Seduction in Black Toaletná voda pre mužov 100 ml
232,80 €/1l
23,28 €
Predajca: Glamperfeu

Antonio Banderas Queen of Seduction Woda toaletowa, 80 ml
262,50 €/1l
21,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Antonio Banderas Power Of Seduction Woda toaletowa, 50ml
313,00 €/1l
15,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
King of Seduction Absolute zachytáva čisté línie a elegantnú mužnosť flakónu King of Seduction. Čo má však absolútne čaro, je sofistikované použitie zlatej farby, ktorá kontrastuje s hlbokou oceánskou modrou. Zlatý uzáver dominuje modrej fľaštičke s jedinečne navrhnutou korunkou. Vonkajší obal je tiež v zlatej farbe, ktorú vyzdvihuje tmavomodrý štítok s názvom. Korunovačný ceremoniál je dokončený. *Čo znamená toaletná voda (EDT) a ako sa líši od toaletnej vody (EDP)? Rozdiel medzi toaletnou vodou a toaletnou vodou je v množstve čistého parfumového oleja. Stručne povedané, rozdiel spočíva v sile. Toaletná voda je ideálna na každodenné použitie a vôňa vydrží celé hodiny.
Antonio Banderas Parfums originálna vôňa
Podmanivá a svieža nová vôňa inšpirovaná Pánom pokušenia. Pocta najčistejšej sile zvádzania - stelesnenej najlepšími zvodcami
Vrchné tóny: Citrusy, ozón
Srdcové tóny: oceánske, korenisté, aromatické
Základné tóny: Drevo, koža, dubový mach
Objem displeja prvku: 100,0 ml
King Of Seduction Absolute je jedinečný zážitok pre mužov. Už pri prvom privoňaní budete vedieť, že túto toaletnú vodu potrebujete. Za touto úžasnou vôňou stojí grapefruit, palina, zelené mandle a pomelo. V srdci vône vyniká kardamón s morskými tónmi a levanduľa. A ku koncu si zamilujete vôňu kože, vetiveru a dubového machu, ktorý uzatvára kompozíciu so zemitými tónmi. vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.
Vôňa King of Seduction Absolute od Antonia Banderasa bola uvedená na trh v roku 2015 a spája pikantné citrusové a bylinné akordy s tónmi morskej vody a kože. Vôňa sa začína sviežou ozónovou infúziou grapefruitu a grapefruitu, ochutenou zelenými mandľami a anízom. Rozvíjajú sa morské a bylinné tóny, pričom v srdci sa spájajú tóny soli a kardamónu s čistou levanduľou.
Pánska toaletná voda
pomelo, grapefruit, mandle, palina
morská voda, kardamón, levanduľa
koža, slivková vetvička (dubový mach), vetiver
Antonio Banderas, kráľ zvádzania Absolútne.
Toaletná voda, pre mužov.
100 ml
Antonio Banderas King Of Seduction Absolute Woda toaletowa, 100ml
Toaletná voda King Of Seduction Absolute od značky Antonio Banderas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Antonio Banderas King of Seduction Absolute Toaletná voda pre mužov Vrchné tóny: Zloženie: Bylica, grapefruit, pomelo, zelená mandľa zo srdca King of Seduction je drevitá aromatická vôňa pre mužov. Moderná kompozícia, ktorá je kombináciou sviežosti, sladkosti a drevitého charakteru. Osviežujúci začiatok vône spája ovocné tóny osviežujúceho grapefruitu a pomela s arómou zelených mandlí a mugády. V srdci sa snúbia akordy jemnej levandule, výrazného kardamónu a morských tónov. Mužný základ tvorí vestéria, mach a koža. Už po prvom použití vône King of Seduction Absolute sa stane neodmysliteľnou súčasťou vášho každodenného života. Vôňa je ideálna na každý deň do práce aj na večerné prechádzky, aby vynikla jedinečnosť situácie. Bola vytvorená pre aktívnych a energických mužov, ktorí chcú zdôrazniť svoju silnú osobnosť. Budete sa cítiť výnimočne, určite vyniknete v spoločnosti a budete venovať osobitnú pozornosť ženám. Staňte sa najlepšou verziou seba samého a zahaľte sa do vône, ktorá sa kúpe v odvahe a sebavedomí! Antonio Banderas King of Seduction Absolute je štýlová vôňa vytvorená pre mužov, ktorí sa neboja povolania.
Kráľ zvádzania Absolute od Antonia Banderasa bol vytvorený výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Antonio Banderas King Of Seduction Absolute Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8411061813973
- Číslo od výrobcu
- JTI-110727961
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Antonio Banderas King Of Seduction Absolute Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 8411061813973
- Číslo od výrobcu
- JTI-110727961
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Antonio Banderas King Of Seduction Woda toaletowa, 100ml
225,70 €/1l
22,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Rare Reef parfémovaná voda unisex 100 ml
425,00 €/1l
42,50 €
Predajca: NutraBestBG

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 150ml
360,93 €/1l
54,14 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana The One Gold Intenzívna parfumovaná voda 50ml
945,00 €/1l
50,27 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Blue Homme parfumovaná voda pre mužov 100 ml
235,80 €/1l
23,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Antonio Banderas Modré Pokútne Pre Mužov Toaletná Voda, 200ml
124,70 €/1l
24,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bentley for Men Intense - toaletná voda v spreji 100 ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
141,75 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
172,00 €/1l
17,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Kenzo Homme parfumovaná voda 110ml
563,27 €/1l
61,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
601,40 €/1l
60,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
380,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace - Eros Flame EDP 200ml
461,35 €/1l
92,27 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Odyssey Tyrant Special Edition, Muži, 100 ml, Citrus, Grapefruit, elemi, Geranium, Levanduľa, Korenie, Ambroxan, Céder, Vetiver, Drevo, Sprej
222,20 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

King of Seduction Absolute EDT 100ml
233,50 €/1l
23,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%25% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
25%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Veľmi dobrý parfém pre mužov. Odporúčam tento parfum na večer.
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l