3,5



Na základe 2 hodnotení
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Jemné vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby
18,75 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €-4%
18,00 € / 1l
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Šampóny a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Blondes & Highlights 1000 ml šampón a 1000 ml kondicionér21,88 €/1l
43,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Matrix ColorLast, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Poškodené vlasy, Ochrana farby, Výživný, Ochrana, Oprava, Lesk, Posilnenie24,75 €/1l
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results High Amplify, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby
38,57 €/1l
11,57 €
Predajca: MANADA

Matrix TR High Amplify šampón 1000ml + kondicionér 1000ml
17,25 €/1l
35,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek šampón 1000ml + kondicionér 1000ml + 2x pumpa
23,00 €/1l
46,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všetky farby
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Prefarbené vlasy, Ochrana farby, Čistiaci, Lesk
17,25 €/1l
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
40,70 €/1l
12,21 €
Predajca: MANADA

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Blonďavé vlasy, Farebné vlasy, Blond
31,55 €/1l
31,55 €
Predajca: Katomix

Matrix Biolage SmoothProof - Kontrola Fúkania Pre Lesklé Vlasy, 250ml
82,28 €/1l
23,37 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,57 €
Predajca: Katomix

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
31 610,00 €/1kg
31,61 €
Predajca: Katomix

Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo šampón pre veľmi poškodené vlasy 1000 ml
30,38 €/1l
30,38 €
Predajca: BRASTYGroup

Šampón Matrix Total Results Insta Cure - Zosilňujúci a ukludňujúci krehké vlasy, 300ml
47,70 €/1l
14,31 €
Predajca: MANADA

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo posilujúci šampón pre veľmi suché a poškodené vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Hydratačný Šampón Pre Vlasy, 300 ml
40,70 €/1l
12,21 €
Predajca: MANADA

Wella Invigo Colour Brilliance šampón pre jemné vlasy 50 ml
1 358,00 €/1l
67,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

SYOSS 4015100814859, 440 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Všetky farby
19,75 €/1l
8,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Matrix Biolage Bond Therapy šampón na veľmi poškodené vlasy 250 ml
57,00 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Šampón
- Model:
- Profesionálne
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Jemné vlasy, Riedke vlasy
- Vhodné pre farbu vlasov:
- Všetky farby
- Efekt šampónu:
- Zväčšenie objemu
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Zloženie:
- Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Hexylene Glycol, Parfum / Fragrance, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Polyquaternium-10, Panthenol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, CI 42053 / Green 3, CI 19140 / Yellow 5.
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Matrix Total Results High Amplify šampón 1000 ml
Tento šampón Matrix využíva výhody posilnenej štruktúry vlasov a zároveň získava dlhotrvajúci objem. Tento čistiaci šampón na objem sa vyznačuje ľahkým zložením bez silikónov s poteínmi. Podporuje účinok kondicionéru.
Návod na použitie
Vmasírujte do vlhkých vlasov. Dôkladne opláchnite. Následne použite kondicionér HIGH AMPLIFY.
Zloženie
AQUA / VODA - LAURYLSULFÁT SODNÝ - KYSELINA CITRÓNOVÁ - KOKAMIDOPROPYLBETAÍN - GLYCERÍN - HYDROXID SODNÝ - CHLORID SODNÝ - HEXYLÉNGLYKOL - PARFUM / VÔŇA - BENZOAN SODNÝ - KYSELINA SALICYLOVÁ - POLYQUATERNIUM-10 - PANTHENOL - LIMONÉN - HEXYLCINNAMAL - ALFA-IZOMETYLIONÓN - BENZYLALKOHOL - HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN - BENZYL SALICYLÁT - LINALOOL - BENZYL BENZOÁT - CITRONELOL - OCTAN SODNÝ - FENOXYETANOL - IZOPROPYLALKOHOL - CI 42053 / ZELENÁ 3 - CI 19140 / ŽLTÁ 5
Šampón "High Amplify" posilňuje štruktúru jemných a slabých vlasov. Ľahké zloženie bez silikónov s proteínmi čistí vlasy a dodáva jemným vlasom dlhotrvajúci objem.
Total Results je kompletný rad prípravkov, ktorý poskytuje optimálnu starostlivosť v každej fáze starostlivosti o vlasy. Profesionálna starostlivosť pre všetky typy vlasov za dostupné ceny. Výkonná starostlivosť pre každú potrebu vlasov.
[Výsledok]
- Dlhotrvajúci objem
- Zloženie bez silikónov s proteínmi
- Posilňuje štruktúru
[Použitie]
Naneste na mokré vlasy. Napenite. Opláchnite. Následne použite kondicionér "High Amplify".
Zloženie
AQUA / VODA, LAURETH SULFÁT SODNÝ, KYSELINA CITRÓNOVÁ, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, GLYCERÍN, HYDROXID SODNÝ, CHLORID SODNÝ, HEXYLÉNGLYKOL, PARFUM / VÔŇA, BENZOAN SODNÝ, KYSELINA SALICYLOVÁ, POLYQUATERNIUM-10, PANTHENOL, LIMONÉN, HEXYLCINNAMAL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, BENZYLALKOHOL, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, BENZYL BENZOÁT, CITRONELOL, OCTAN SODNÝ, FENOXYETANOL, IZOPROPYLALKOHOL, CI 42090 / MODRÁ 1, CI 19140 / ŽLTÁ 5 (F.I.L. D218630/1).
MatrixTotal Results High Amplify | Šampón na zväčšenie objemu 1000 ml
Šampón Matrix Total Results High Amplify jemne ošetruje jemné a citlivé vlasy a dodáva im väčší objem bez zaťaženia. Dodáva viac lesku a tenké a jemné vlasy vyzerajú prirodzene hustejšie. Zloženie obohatené o proteíny dodáva vlasom štruktúru. Šampón navyše neobsahuje silikóny a dodáva vlasom okamžitý objem.Pre koho je určený:- Na vlasy, ktorým chýba objem - Ideálny pre všetky typy vlasovVýhody produktu:- Zloženie bez silikónov - Zloženie obohatené o proteínyVýsledok:- Okamžitý objem - Prirodzená hustota a lesk Objem:1000 ml
Návod na použitie:
- Šampón naneste na vlhké vlasy.
- Hmla.
- Potom dôkladne opláchnite.
Matrix Total Results High Amplify Protein Shampoo Čistí a posilňuje štruktúru jemných vlasov bez života pre dlhotrvajúci objem. Špeciálne pre jemné vlasy bez života. Použitie: Vhodné na vlasy s dlhými vlasmi: Aplikujte na mokré vlasy, napeňte a opláchnite. Potom naneste kondicionér High Amplify.
Šampón High Amplify
Dodáva objem jemným vlasom počas umývania/šampónovania.
Vidíte: jemné, slabé vlasy
Váš kaderník vidí: Nedostatok vnútornej sily
VY ZÍSKAVATE: absolútne objemné výsledky počas 24 hodín * ( * systém šampónu, kondicionéru a stylera)
Obsah: 1000 ml
(na obrázku je 300 ml fľaša)
Čistí a zväčšuje objem jemných vlasov.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Šampóny Matrix z kolekcie Total Results boli vytvorené pre jemné vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 1000 ml.
Zažite pôsobivú plnosť a objem so šampónom Matrix Total Results High Amplify Volume. Toto exkluzívne zloženie je špeciálne vyvinuté na viditeľné zahustenie jemných a ochabnutých vlasov a im fantastickej hustoty. Inovatívna technológia kombinuje účinné zložky, ktoré vlasy posilňujú bez toho, aby ich zaťažovali. Šampón, ktorý je ideálny pre všetky typy vlasov túžiacich po extra objeme, jemne a účinne čistí a zároveň dodáva vlasom textúru od korienkov až po končeky. Výsledkom sú objemné, živé vlasy, ktoré sú silné a vyzerajú fantasticky. Fľaša s veľkorysým objemom 1000 ml poskytuje dlhotrvajúcu starostlivosť pre objemné vlasy snov. Dôverujte značke Matrix, ktorá vašim vlasom dodá silu, akú si zaslúžia.
Matrix Total Results High Amplify Shampoo 1000 ml je vyživujúci a posilňujúci proteínový šampón pre väčší objem a je vhodný pre veľmi jemné a tenké vlasy. Účinne čistí vlasy a účinné proteíny posilňujú štruktúru vlasov a zdvíhajú vlasy od korienkov. Získajú až o 35 % viac vzdušnej plnosti a objemu. V kombinácii s ďalšími produktmi rovnakého radu sa účinok zintenzívňuje a predlžuje. Zloženie bez silikónov je vhodné aj pre farbené vlasy.
Šampón MTX High Amplify 1000ml Matrix Total Results
- pre jemné vlasy - Dodáva dychberúci objem
MATRIX_Total Results High Amplify Protein Shampoo objemový šampón 1000ml
- Model
- Total Results High Amplify
- Hmotnosť
- 1121 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474630740297
- Číslo od výrobcu
- Fach L72/B
- Model
- Total Results High Amplify
- Hmotnosť
- 1121 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474630740297
- Číslo od výrobcu
- Fach L72/B
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix TR High Amplify šampón 2x300ml
100,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

VASAGLE vešiak na šaty, so sedadlom, s háčikmi, 3 police, výška 175 cm-41
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Riedke vlasy, Čierna, Blond, Hnedá, Červená, Hlasitosť, 1000 ml
18,00 €/1l
19,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Riedke vlasy, Čierna, Blond, Hnedá, Červená, Hlasitosť, 300 ml
44,13 €/1l
13,24 €
Predajca: MANADA

Matrix Total Results High Amplify, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Unisex, Jemné vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby
38,57 €/1l
11,57 €
Predajca: MANADA

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
31 610,00 €/1kg
31,61 €
Predajca: Katomix

Kidwell VENTO trojkolesová balančná kolobežka s LED kolieskami, pre deti 3+
41,87 €
Predajca: APOGIT

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Masque ošetrujúca maska na vlasy pre veľmi poškodené vlasy 500 ml
63,84 €/1l
31,92 €
Predajca: Parfumtoi

Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Prefarbené vlasy, Ochrana farby, Čistiaci, Lesk
17,25 €/1l
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml
87,29 €/1kg
19,64 €
Predajca: BRASTYGroup

Matrix TR High Amplify šampón 1000ml + kondicionér 1000ml
17,25 €/1l
35,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix TR High Amplify šampón 1000ml + Pompka
20,75 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
26 291,67 €/1kg
66,15 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,55 €
Predajca: Katomix

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Blonďavé vlasy, Farebné vlasy, Blond
31,55 €/1l
31,55 €
Predajca: Katomix

Matrix Total Results Mega Sleek šampón 1000ml + kondicionér 1000ml
21,88 €/1l
43,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
40,70 €/1l
12,21 €
Predajca: MANADA

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo posilujúci šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RefectoCil 9003877057413, Hnedá, Chestnut, 15 ml, 1 kusov
613,33 €/1l
9,20 €
Doprava zdarma
Predajca: FashionGirl

Matrix High Amplify, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 250 ml, Zväčšenie objemu, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
66,04 €/1l
16,51 €
Predajca: MANADA

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Matrix Total Results Mega Sleek šampón 1000ml + kondicionér 1000ml + 2x pumpa
23,00 €/1l
46,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všetky farby
22,75 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml
21,50 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix SoColor Permanentná farba na vlasy Pre-Bonded a Extra Coverage 3oz Tubes
100,00 €/1l
9,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Matrix Biolage SmoothProof - Kontrola Fúkania Pre Lesklé Vlasy, 250ml
82,28 €/1l
23,37 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,57 €
Predajca: Katomix

Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Blonďavé vlasy, Farebné vlasy, Prefarbené vlasy, Blond, Šedá
35,21 €/1l
35,21 €
Predajca: somnia24

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Matrix ColorLast, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Poškodené vlasy, Ochrana farby, Výživný, Ochrana, Oprava, Lesk, Posilnenie
24,75 €/1l
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%50% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
50%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré
Objem 1 l
Skvelý šampón a kondicionér! Predajca zmenil dizajn fliaš, preto sa trochu líšia od produktovej fotografie – ale určite ide o originál! Pumpičky som si tiež objednal samostatne u tohto predajcu. Dodávajú sa o niečo dlhšie, aby sa dali perfektne prispôsobiť veľkosti vašich fliaš. Veľmi príjemná cena! Veľká vďaka predajcovi!
Hodnotenie z 23. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Iná tlač a popis
Objem 1 l
Bohužiaľ, niektoré fľaše majú inú potlač a vyzerajú inak...? Môžem len dúfať, že šampón, ktorý chcem, je súčasťou balenia. Výrobok zatiaľ nebol testovaný, pretože sa najprv spotrebujú zvyšky z pôvodného výrobku.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Redken Frizz Dismiss šampón 300ml
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
84,17 €/1l

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
66,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
44,07 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Šampon pre zvýšenie objemu vlasov, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

BIOLAGE Full Rescue - Šampón - 400 ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
54,37 €/1l