5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
d’arbo 70000034 d’arbo Naturrein Schwarze Johannisbeer Konfitüre, 60 St.23,61 €/1kg
39,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g1,11 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g45,71 €/1kg
17,37 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Schwartau Specialities Marmeláda z horkých pomarančov vegánska 350g13,71 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
51,11 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
51,11 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Fruchtgarten - Erdbeer-Rhabarber 225g | ZWERGENWIESE
15,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Pflaumenmus 225g | ZWERGENWIESE
15,33 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Bitterorange 225g | ZWERGENWIESE
15,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Dawtona Dżem Wiśniowy Niskosłodzony 280 g
4,27 €/1kg
3,44 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,05 €
Predajca: Megasam24PL

Dżem morelowy Łowicz niskosłodzony 280 g
5,22 €/1kg
2,40 €
Predajca: Katomix

Dżem truskawkowy Łowicz 100% 210 g
20,71 €/1kg
4,35 €
Predajca: Katomix

Dżem jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g
5,56 €/1kg
2,39 €
Predajca: BRAT_PL

Dżem wiśniowy Łowicz 100% z wiśni 210 g
11,16 €/1kg
4,24 €
Predajca: Katomix

Dżem HRBPL Malinowy Tropikalny 280 g
11,50 €/1kg
3,87 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,22 €
Predajca: Katomix

Dżem żurawina i jagoda St. Dalfour Rapsodia 284 g
11,24 €/1kg
5,73 €
Predajca: Katomix

Konfitura truskawkowa Lubelska 240 g
7,29 €/1kg
2,99 €
Predajca: BRAT_PL

POMARANČOVÁ MARMELÁDA SO ZÁZVOROM360 g - AGRISICILIA
0,02 €/1kg
6,27 €
Predajca: Biogo

Rolnik Żurawina Cała 820 g
7,84 €/1kg
10,48 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,10 €
Predajca: Katomix

Morele Połówki w lekkim syropie 820 g
4,89 €/1kg
4,44 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,01 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
čierne ríbezle* (70 %), agávový sirup*, želírujúca látka: jablkový pektín
*certifikovaná ekologická zložka
POPIS
Vhodné do sendvičov, dezertov, koláčov, mliečnych nápojov a zmrzliny
Vegánsky výrobok: neobsahuje laktózu, mlieko, lepok a kvasnice
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota: 653/154 kJ/kcal
Tuky: 0,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g
Sacharidy: 34 g
z toho cukor 31 g
Bielkoviny: 1 g
Soľ: 0,02 g
FruchtGarten Schwarze Johannisbeere
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Čierny ríbezle z kontrolovaného ekologického pestovania
- Výživové údaje
- Priemerné nutričné hodnoty na 100 g: Energia v kJ/kcal Tuky v g z toho nasýtené mastné kyseliny v g Sacharidy v g z toho cukry v g Bielkoviny v g Soľ v g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 230 g
- Potravinársky podnik
- Zwergenwiese®
- Obchodný názov
- Fruchtgarten - Čierne ríbezle 225g
- Výrobca
- Zwergenwiese
- Číslo od výrobcu
- 6.70
- EAN kód
- 4019736004622
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Čierny ríbezle z kontrolovaného ekologického pestovania
- Výživové údaje
- Priemerné nutričné hodnoty na 100 g: Energia v kJ/kcal Tuky v g z toho nasýtené mastné kyseliny v g Sacharidy v g z toho cukry v g Bielkoviny v g Soľ v g
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 230 g
- Potravinársky podnik
- Zwergenwiese®
- Obchodný názov
- Fruchtgarten - Čierne ríbezle 225g
- Výrobca
- Zwergenwiese
- Číslo od výrobcu
- 6.70
- EAN kód
- 4019736004622
Hodí sa k tomu

Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
51,11 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Zwergenwiese FruchtGarten Himbeere 225g
0,01 €/1kg
3,25 €
Predajca: taleoo

Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
0,05 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

VIŠŇOVÁ MYŠKA (70 % OVOCIE) BEZLEPKOVÁ225 g - ZWERGENWIESE
0,02 €/1kg
5,41 €
Predajca: Biogo

Fruchtgarten - Pflaumenmus 225g | ZWERGENWIESE
15,33 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Waldbeere 225g | ZWERGENWIESE
15,33 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Bitterorange 225g | ZWERGENWIESE
15,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Pfirsich-Maracuja 225g | ZWERGENWIESE
18,17 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Hagebutte 225g | ZWERGENWIESE
15,33 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Erdbeer-Rhabarber 225g | ZWERGENWIESE
15,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
51,11 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
14,82 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick ovocná nátierka z čiernych ríbezlí 250g
23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fruchtaufstrich - Erdbeere 200g | BEERENBAUERN
21,45 €/1kg
4,29 €
Predajca: taleoo

Darbo jahodový džem so sladidlami Kalorický 220g
0,02 €/1kg
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo kompót z divokých brusníc prírodný čistý jemný s trpkou príchuťou 400g
18,72 €/1kg
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero čierna čerešňa bez pridaného cukru vegan 280g
18,36 €/1kg
5,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pomarančová marmeláda "Old Times" od spoločnosti Wilkin & Sons z Anglicka
29,12 €/1kg
9,90 €
Predajca: artbook-service

Schwartau Extra jahodová raňajková ovocná nátierka vegánska 340g
11,94 €/1kg
4,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ORANGE ORANGE MELADE ORGANIC 360 g - AGRISICILIA
23,83 €/1kg
8,58 €
Predajca: taleoo

Marmeláda z horkých pomarančov Agrisicilia zo Sicílie BIO
38,79 €/1kg
9,31 €
Predajca: taleoo

Ovocná nátierka - čučoriedková 200g
20,40 €/1kg
4,08 €
Predajca: taleoo

Gelee Extra - Holunderbeere 225g | ANNES FEINSTE
15,51 €/1l
3,49 €
Predajca: taleoo

Darbo Rose Marhuľová ovocná nátierka Naturally Fruity 200g
17,25 €/1kg
3,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fior di Frutta – Divoké čučoriedky 250g | RIGONI DI ASIAGO
18,76 €/1kg
4,69 €
Predajca: taleoo

COSTWAY Záhradná fontána s vodným čerpadlom, dekoratívna záhradná fontána Fontána pre záhradu, terasu, trávnik, dvor 45,5 x 41 x 68 cm
63,13 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,09 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
13,31 €/1kg
5,99 €
Predajca: PolleoSport

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

ČIERNE RÍBEZLE A JABLKÁ BEZ PRIDANÉHO CUKRU 310 g - KROKUS
19,52 €/1kg
6,05 €
Predajca: Biogo

Frischli Creme Double 45% Krémová smotana pre maximálnu chuť 1000g
14,10 €/1kg
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Explózia chutí
Táto príchuť je tiež úžasná. Jednoducho vynikajúca. Budem si ich objednávať viac.
Hodnotenie z 14. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















dielo Konfitre v mini nádobke, kartónová škatuľka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
50,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,89 €/1kg

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,79 €/1kg

d’arbo 1120976004 d’arbo Naturrein Himbeer Konfitüre, 60 St.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,48 €/1kg

Darbo ovocná nátierka z čiernych čerešní s prírodnou ovocnou príchuťou 2000g
27,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,69 €/1kg

Dužina z mučenky so semienkami 825g MARIMAX
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
7,62 €/1l

Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
17,37 €
Predajca: AllYouNeed
45,71 €/1kg

Den Gamle Fabrik Čučoriedkový ovocný džem 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,88 €
Predajca: AllYouNeed
26,00 €/1kg

St. Dalfour Ovocná nátierka Ginger Orange Spread Jam 280g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,39 €/1kg

Menz a Gasser džem extra porciovaný slivkový džem 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Menz a Gasser višňový džem extra porciovaný 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Ovocná nátierka St. Dalfour marhuľová nátierka 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,36 €/1kg

Bonne Maman marhuľový džem z čerstvého ovocia 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,38 €
Predajca: AllYouNeed
22,65 €/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,32 €/1kg

VIŠŇOVÁ MYŠKA (70 % OVOCIE) BEZLEPKOVÁ225 g - ZWERGENWIESE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,41 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

Bonne Maman ríbezľové želé z čerstvých plodov 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Bonne Maman Tradičná čerešňová nátierka 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Mövenpick Forest Blueberry Gurmánska raňajková ovocná nátierka 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Marmeláda z červenej cibule Stokes s balzamikovým octom a sirupom z červenej repy 265g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,11 €/1kg

Broskyňový džem pani Bridgesovej rafinovaný s Prosecco Preserve 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,05 €/1kg

Raňajková nátierka Mövenpick Raspberry Passion Fruit Gourmet 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,28 €/1kg