3,3



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g19,30 €/1kg
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G76,95 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
GRIESSON Mäkký koláč s višňou, 1 balenie (1 x 300 g)15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 95784 Bahlsen Hit Doppelkeks 45x2 St
22,37 €/1kg
24,16 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 41750 Hit Minis Doppelkeks Thekendispenser 975g
30,55 €/1kg
29,79 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
37,70 €/1kg
35,63 €
Predajca: somnia24

Otvorené potraviny 5901414203467, e322, e330, e500, e503, palmový olej, soľ, mliečne výrobky, palmový olej a tuk, E500, čokoláda, sušená srvátka, E330, kakao so zníženým obsahom tuku,..., 496 kcal, 6,9 g, 64 g, 30 g
9,86 €/1kg
2,17 €
Predajca: Katomix

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HIT lieskový orechový marcipán 220 g
9,43 €/1kg
3,46 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,17 €
Predajca: Katomix

hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sušienkové krekry Original 100g/pg
81,00 €/1kg
8,10 €
Predajca: somnia24

Čokoládová pauza 260 g
18,12 €/1kg
4,71 €
Predajca: LAVONIO

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

GRIESSON Čokoládové horské sušienky classic,150g
11,07 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bahlsen Hit Cocoa Crème dvojité sušienky s kakaovou krémovou náplňou 134g
Obľúbená klasika medzi dvojitými sušienkami: Bahlsen Hit Cocoa Crème zaujme dokonalou kombináciou dvoch chrumkavých sušienok a kakaovej krémovej náplne, ktorá sa rozplýva v ústach. Pochúťka, ktorá premení každú prestávku na občerstvenie na výnimočný okamih.
Výhody výrobku:
- Chrumkavé dvojité sušienky: Dve dokonale upečené sušienky poskytujú chrumkavú pochúťku.
- Lahodný kakaový krém: Krémová náplň z jemného kakaa sa doslova rozplýva v ústach.
- Všestranné občerstvenie: Ideálne ku káve, čaju alebo jednoducho medzi jedlami.
Ideálne na každú príležitosť:
Kakaový krém Bahlsen Hit je vždy tou správnou voľbou, či už na príjemné popoludnie s rodinou, ako občerstvenie v kancelárii alebo na cestách.
Vychutnajte si klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy, a zažite nezameniteľnú chuť pri každom súste!
BAHLSEN GmbH & Co KG Podbielskistraße 11 D-30163 Hannover
11 Variationen feinsten Gebäcks Inhalt: 2 Serviereinheiten à 500 g (36140/36240)
Obľúbená klasika: sušienky Hit od spoločnosti BahlsenVynikajúce dvojité sušienky Hit od spoločnosti Bahlsen sú všeobecne obľúbenou špecialitou z dvoch chrumkavých sušienok s vrstvou jemnej čokoládovej náplne medzi nimi. Sušienky Hit sú ideálnou prílohou ku káve alebo čaju, ako malý dezert alebo ako občerstvenie na cesty.objednajte si lahodné sušienky Hit od spoločnosti Bahlsen rýchlo a pohodlne online u nás a urobte radosť svojim zákazníkom, zamestnancom, kolegom alebo hosťom. Stačí kliknúť na nákupný košík a lahodné sušienky budú na ceste k vám. informácie v súlade s nariadením o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2128/508 kJ/kcalTuky 25,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 17,0 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 63,0 gz toho cukry 29,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 6,7 gsoľ 0,51 gVitamíny a minerály -
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, rastlinné tuky (palmový), nízkotučný kakaový prášok (3,4 %), glukózovo-fruktózový sirup, srvátkový proteín, kypriace látky: uhličitany amónne, uhličitany sodné; soľ, okysľujúca látka: kyselina citrónová; kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, arómy. Závod tiež spracováva: VAJCIA, SÓJU, MANDLE, LIESKOVÉ ORECHY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 2128kJ/508kcal, tuky: 25g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 17g, sacharidy: 63g, z toho cukor: 29g, bielkoviny: 6,7g, soľ: 0,51g
- Hmotnosť
- 134 g
- Potravinársky podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 D-30163 Hannover
- Obchodný názov
- Sušienky s kakaovou krémovou náplňou (41 %)
- Výrobca
- Bahlsen
- Číslo od výrobcu
- 34920
- EAN kód
- 4017100349218
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, rastlinné tuky (palmový), nízkotučný kakaový prášok (3,4 %), glukózovo-fruktózový sirup, srvátkový proteín, kypriace látky: uhličitany amónne, uhličitany sodné; soľ, okysľujúca látka: kyselina citrónová; kakaová hmota, emulgátor: lecitíny; sušené odstredené mlieko, kakaové maslo, arómy. Závod tiež spracováva: VAJCIA, SÓJU, MANDLE, LIESKOVÉ ORECHY.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 2128kJ/508kcal, tuky: 25g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 17g, sacharidy: 63g, z toho cukor: 29g, bielkoviny: 6,7g, soľ: 0,51g
- Hmotnosť
- 134 g
- Potravinársky podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 D-30163 Hannover
- Obchodný názov
- Sušienky s kakaovou krémovou náplňou (41 %)
- Výrobca
- Bahlsen
- Číslo od výrobcu
- 34920
- EAN kód
- 4017100349218
Hodí sa k tomu

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Küfa mätové vankúšiky s čokoládovou krémovou náplňou 200g
14,65 €/1kg
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g
7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

Bahlsen 95784 Bahlsen Hit Doppelkeks 45x2 St
22,37 €/1kg
24,16 €
Predajca: somnia24

Vodovodná batéria Wiltec pre kuchynskú batériu otočná o 360°, pochrómovaná, s prípojkou 16,41 mm (3/8")
18,47 €/1kg
16,99 €
Predajca: WilTec

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

STORCK 230369 Euka mentolové cukríky 425,0 g
6,31 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Medisana PSD, Mechanická osobná váha, 150 kg, 500 g, Čierna, Biela, Kov, 320 mm
45,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Haribo Happy-Cola, Jelly bean, 980 g, Kola, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
17,34 €/1kg
21,33 €
Predajca: somnia24

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

LEIBNIZ 10420 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 22x 50 g
22,74 €/1kg
25,01 €
Predajca: somnia24

Simba Toys Steffi LOVE Mermaid, Modelka, Žena, 3 rok / roky, Chlapec / dievča, 116 g, Rôzne farby
10,58 €
Predajca: Humbi

Vileda Ultramax Mop Set, Suché a mokré, Čierna, Červená, Box, 1,8 kg
30,70 €
Predajca: BrickBloom

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Telefón PHILIPS DECT D1651B, 1 slúchadlo, čierny
40,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g
10,46 €/1kg
20,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
27,73 €/1kg
3,91 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,05 €
Predajca: Katomix

STORAGE SOLUTIONS Organizér na vkladanie zásuviek Sada organizérov 8 kusov
13,48 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Vajíčkové sušienky Coppenrath z ľahkého a nadýchaného vaječného cesta 200g
9,10 €/1kg
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
56% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
56%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%11% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
11%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podvod
Zobrazených je 12 balení, ale predáva sa len 1
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg