Keksy
1 437 výsledkov
Bestseller
Ďalšie informácie o reklame

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Bounty Crispy Rolls 5 Pack (jedno balenie so 117 g)
5,48 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Unicat-Candy
46,84 €/1kg

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
9,69 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
72,31 €/1kg

Vajíčkové sušienky Coppenrath z ľahkého a nadýchaného vaječného cesta 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
1,82 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,10 €/1kg

Bezlepkový croissant 170g
5,29 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 18. – po 23. novembra
Predajca: taleoo
31,12 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Keksy a oveľa viac
Začať šetriťBestseller

KUKURIČNÉ TRUBIČKY S JAHODOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ 18 g - BALILA
0,32 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: LAVONIO
0,02 €/1kg

Lotus 6566614006 Lotus Biscoff Kekse 200,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
8,79 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
43,95 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Eti Tutku Cookies 162 g – Chrumkavé, chutné sušienky na chvíle občerstvenia
3,50 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: Pantry_Intl
21,60 €/1kg

Holle 179801, sušienka, Mrkva, 125 g, Viacfarebný, 339 kcal, 1425 kJ
3,13 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: taleoo
25,04 €/1kg

Loacker Gran Pasticceria Tortina White chrumkavé oplátky 63g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,33 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,13 €/1kg

belVita Raňajkové cereálne sušienky s kakaovou príchuťou a čokoládovými kúskami 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,12 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,88 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: CORWELL
11,76 €/1kg

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
16,03 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
21,37 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Kambly Butterfly tenké maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,60 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,00 €/1kg
Bestseller

Lotus - Lotus Biscoff plnené sušienky, 16 kusov s 5 sušienkami, 50 g, vanilka
1,39 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: LAVONIO
1,74 €/1kg
Bestseller

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,95 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,80 €/1kg

7 Days Pečené rožky s cesnakovou príchuťou 150 g
2,38 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
15,87 €/1kg

Bezcukrové sušienky 170 g Gullón



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,93 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,34 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
19,65 €/1kg

Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,88 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,52 €/1kg

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,68 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
17,43 €/1kg

LU Scholiertje mliečne sušienky 150g – chrumkavé sušienky s jemnou mliečnou náplňou
7,90 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: Pantry_Intl
52,67 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Sfoglie al Forno Classiche Kekse 180g - Pavesi
6,58 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
32,90 €/1kg

Sušienky Amaretto D'Italia 200g - Matilde Vicenzi
20,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: HAPPY_GIFTERS
99,95 €/1kg

Manner Mozart Mignon plátky s mandľovou náplňou 300g
8,99 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: LAVONIO
29,97 €/1kg

Saltari maslové sušienky 700g
3,80 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: SanmartiniStore
5,43 €/1kg

Hammermühle Simply Seedsčokoládové sušienky 150g
5,94 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
39,60 €/1kg

El Almendro Turron Crocanti s čokoládou Geröstete Mandeln 75g
3,57 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
39,67 €/1kg

Holle 183804, sušienka, Prírodný, 80 g, Kolo, Laktóza, 80 g
3,13 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: taleoo
39,13 €/1kg

Trubiky plnen krmom Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
9,57 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: MadiHealth
56,29 €/1kg

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers škótske sušienky 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
182,65 €
plus 20,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: SpiritsFlavour
1 217,67 €/1kg

CELOZNÁRNE SUŠIENKY BEZ PRIDANÉHO CUKRU, 150 g - FLORBU
1,42 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,35 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
9,00 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- Nad 30 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Barilla
- Daelmans Stroopwafels
- Bahlsen
- Hellma
- Lotus Kekse
- Aktuell Vertriebs-GmbH
- Antonio Viani Importe GmbH
- Balocco
- belVita
- Biscottificio Belli S.r.l.
- Bob Snail
- BOGUTTI
- Bonne Maman
- Bonomi
- Brandt
- CARUNO
- Conrad Schulte
- Conrad Schulte GmbH & Co. KG
- Coppenrath
- Coppenrath Feingebäck
- Delacre
- Diablo
- DIET-FOOD
- Dr. Quendt
- Esser Konfekt- und Feingebäckherstellung GmbH & Co.KG
- EUROWAFEL
- Falcone
- Feiny Biscuits
- Ferrero
- Filipinos
- Galbusera
- Genuport Trade GmbH
- Gilli
- Griesson
- GULLON
- Hammermühle
- HELLMA Gastronomie-Servie
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Holle
- Hoppe
- Hoppe GmbH
- Jacobs
- Johnny Doodle
- Kambly Deutschland GmbH
- Kinder
- KRAKUSKI
- Lambertz
- Leibniz
- Linea Natura
- Loacker
- Lotus
- LOTUS BAKERIES
- Lulu
- Mader
- Maltesers
- Manner
- MARS COMPANY
- Matilde
- McVitie´s
- Mega-Paradies
- Mikado
- Mila
- Milka
- Mogli
- Mondelez
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- Mondelez Nederland B.V.
- naturkorn mühle Werz
- Nestlé
- Nestlé Nederland
- Neutral
- Nordthy
- Nutella
- nutrisslim
- Open Food
- OREO
- Organix
- ORO SAIWA
- Papadopoulos
- Patisserie Matheo
- Peijnenburg
- Pick Up
- Pocky
- Prince
- Pural
- Pure&Good
- Rosengarten Naturkost
- Sarotti
- Schär
- Schwartau Werke
- Selgros
- Sennerei Drei Zinnen
- Sommer
- Storck
- Sultana
- Top Food
- Top Food Im- und Exportges.
- Twix
- Walkers Shortbread Ltd.
- XOX Gebäck
Kategória
- Keksy
- Čokoláda
- Sladké pečivo a snack
- Bonbóny
- Iné sladkosti
- Ovocné gumené cukríky
- Žuvačky
- Čokoládové tyčinky
- Popkorn
- Pelendreky
- Pralinky
- Žuvacie bonbóny
- Sladké adventné kalendáre
- Lízanky
- Marshmallow
- Veľkonočné sladkosti
- Cukrové paličky
- Sladkosti obsahujúce alkohol
- Vianočné cukrovinky
- Müsli tyčinky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Často vyhľadávané