4,3



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.27,99 €/1kg
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Cookie Hearts Caramel jednotlivo balené 200 kusov po 5g17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath krúžky z lieskových orieškov bez cukru 200g16,55 €/1kg
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s príchuťou Zirtrone 200g11,30 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Crunch dekorácia mleté kakaové sušienky s vanilkovou náplňou 400g
14,57 €/1kg
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Conrad Schulte maslové pečivo v tvare písmena S 200g
18,95 €/1kg
3,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
40,58 €/1kg
42,20 €
Predajca: somnia24

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
21,37 €/1kg
16,03 €
Predajca: Katomix

Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
10,95 €/1kg
4,49 €
Predajca: Spielgeist

Sedita Mila: Originálne a chutné koláčiky (56 ks, 50 g/ks)
17,46 €/1kg
48,90 €
Predajca: LookSoGood

Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
5,27 €
Predajca: Katomix

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Sušienky – Dinkel Cantuccini, 150g | SOMMER
16,87 €/1kg
2,53 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sušienky šťastia s vanilkovou príchuťou jednotlivo balené Kaiserpalast 72g
Popis: Sušienky pre šťastie Kaiserpalast sú dokonalým sladkým prekvapením s vanilkovou príchuťou a špeciálnym posolstvom šťastia. Či už ako doplnok k ázijským jedlám, spestrenie večierkov alebo jednoducho ako malý darček pre vašich blízkych - tieto sušienky šťastia vám zaručene vyčaria úsmev na tvári.
Výhody na prvý pohľad:
- Jedinečné potešenie: Jemná vanilková príchuť pre výnimočný sladký moment.
- S odkazom: Každá sušienka obsahuje personalizovaný odkaz šťastia pre inšpiráciu a dobrú náladu.
- Univerzálnosť: Ideálne na ázijské menu, špeciálne príležitosti alebo ako originálny darček.
- Praktické balenie: Jednotlivo balené pre optimálnu čerstvosť a hygienu.
Možnosti použitia:
- Ázijské menu: Tradičný a harmonický doplnok každého ázijského pokrmu.
- Párty a podujatia: Ako originálne prekvapenie pre hostí alebo ako súčasť kreatívnej témy.
- Nápad na darček: Ideálne na drobné darčeky, do tašiek s darčekmi alebo ako personalizovaný talizman pre šťastie.
Podrobnosti o výrobku:
- Obsah: 72 g (niekoľko samostatne balených sušienok pre šťastie).
- Príchuť: Jemná vanilková príchuť.
- Balenie: Hygienicky jednotlivo balené, ideálne na cesty alebo väčšie príležitosti.
- Upozornenie: Obsahuje lístok s odkazom pre šťastie vo vnútri, nie je vhodný na konzumáciu.
Záver: Kaiserpalast sušienky pre šťastie s vanilkovou príchuťou sú dokonalou kombináciou potešenia a prekvapenia. Či už ako spestrenie ázijských jedál, ako žart na večierku alebo ako očarujúce gesto - tieto sušienky šťastia urobia každý okamih výnimočným. Vyskúšajte ich a podelte sa o kúsok šťastia!
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co KG Industriestrasse 40-42 28872 Oyten
Sušienky šťastia 23ks 72g - Kaisepalast
Sušienky šťastia 23ks - Kaisepalast
Vychutnajte si chvíľu sladkej radosti a doprajte si chvíle plné tajomných predpovedí s našimi koláčikmi šťastia Fortune Cookies. Táto súprava obsahuje 23 krásne zabalených, jemných sušienok, ktoré sú ideálne ako darček, suvenír alebo doplnok na spoločenské stretnutia.
Každý koláčik v sebe ukrýva malú kartičku s inšpiratívnou veštbou. Otvorte ich, prečítajte si slová a nechajte si vysvetliť hlbší zmysel života. Či už potrebujete povzbudenie, motiváciu alebo chvíľu na zamyslenie, naše koláčiky šťastia vám určite poskytnú jedinečný zážitok.
Koláčiky šťastia sú ideálne na rôzne príležitosti, ako sú oslavy, rodinné stretnutia, narodeniny a Valentín. Každé sústo bude plné sladkej chuti a vyčarí úsmev na tvári každého, kto ich ochutná. Ich jedinečný dizajn z nich zároveň robí krásny doplnok stola, ktorý dodá celému interiéru eleganciu a štýl.
Doprajte sebe a svojim blízkym príjemné prekvapenie s našimi koláčikmi šťastia. Sú nielen chutnou pochúťkou, ale aj magickým zážitkom, o ktorý sa môžete podeliť a vychutnať si chvíle plné nečakaných predpovedí.
Odporúčame vám si túto jedinečnú súpravu ešte dnes a presvedčiť sa, ako môžu koláčiky šťastia ovplyvniť váš život.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, glukózový sirup, repkový olej, aróma, soľ, kypriaca látka: uhličitan sodný (E500)
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1671 Kalorická hodnota v kcal 395 Tuky 5,5 Nasýtené mastné kyseliny 0,5 Sacharidy 79 Cukor 36,1 Bielkoviny 6,1 Soľ 0,2
- Hmotnosť
- 72 g
- Potravinársky podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KGIndustriestraße 40-42 28872 Oyten
- Obchodný názov
- Sušienky Kaiserpalast fortune single 72g
- Výrobca
- Kreyenhop & Kluge
- Číslo od výrobcu
- 4898
- EAN kód
- 4316734048987
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, cukor, glukózový sirup, repkový olej, aróma, soľ, kypriaca látka: uhličitan sodný (E500)
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 1671 Kalorická hodnota v kcal 395 Tuky 5,5 Nasýtené mastné kyseliny 0,5 Sacharidy 79 Cukor 36,1 Bielkoviny 6,1 Soľ 0,2
- Hmotnosť
- 72 g
- Potravinársky podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KGIndustriestraße 40-42 28872 Oyten
- Obchodný názov
- Sušienky Kaiserpalast fortune single 72g
- Výrobca
- Kreyenhop & Kluge
- Číslo od výrobcu
- 4898
- EAN kód
- 4316734048987
Hodí sa k tomu

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
34,47 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

tillvex altánok 3x3m antracitový vodeodolný | pop-up skladací altánok výškovo nastaviteľný | záhradný stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na záhradu
94,99 €
-12,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,93 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Coppenrath Cookie Hearts Caramel jednotlivo balené 200 kusov po 5g
17,88 €/1kg
17,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Crunch dekorácia mleté kakaové sušienky s vanilkovou náplňou 400g
14,57 €/1kg
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
5,93 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,14 €
Predajca: Tradior

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bestron XL sendvičovač, sendvičovač s nepriľnavým povrchom na 2 sendviče, vrátane cool-touch rukoväte s uzamykacím klipom, 900 W, farba: meď
78,50 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,37 €
Predajca: TR8

HobbyFun Keraflott odlievacia zmes 5 kg balenie, biela
5,19 €/1kg
25,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

sada 4 vankúšov z peria 40x40
29,99 €
Predajca: wometo

1800 kusov samolepiek na veko, lepiaca páska na veko, páska na veko, páska na veko, neviditeľná dvojitá páska na veko, zdvihnutie veka bez (farba kože)
15,71 €
Predajca: odsellingaaa

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Sprchová záclona MSV proti plesniam – antibakteriálna, umývateľná, vodotesná, vyrobená z polyesteru
439,00 €/1m
21,95 €
Predajca: bath_ambiente24

Školská súprava na výrobu kornútov ROTH "Kitten", 6-hranná, 680 mm
204,75 €/1kg
40,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bestron vaflovač na klasické vafle v tvare srdca, vaflovač s nepriľnavým povrchom na vafle v tvare srdca, 700 W, AMW700CO, farba: meď
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sprchový záves MSV Vintage Textile 180 x 200 cm čierna/biela
17,95 €
Predajca: bath_ambiente24

LEKI 882420103, Vychádzková palica, Špička, Čierna, Guma, Leki, 1 kusov
15,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tefal Hard Titanium PRO G28919, Kolo, Wok/panvica na vysmážanie, Čierna, Titán, 175 °C, Hliník
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Dámska elegantná sladká kožená peňaženka Dámska kvetinová čipková peňaženka ružová
24,10 €
Predajca: odsellingaaa

Open Food 4001686805138, 250 g, B, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g
41,00 €/1kg
10,25 €
Predajca: somnia24

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

PUMA Buzz, Uni
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Komfortné gélové sedadlo
27,48 €
Predajca: Muxel

Sony BDPS1700B, Full HD, 1080p, DTS-HD, Dolby TrueHD, BD, CD, DVD, 8,5 W, 0,25 W
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TobToc

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

Mucola plážové ležadlo skladacie plážové ležadlo drevené záhradné ležadlo ležadlo skladacie ležadlo - antracit
41,80 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%25% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
25%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý článok
Všetko je v poriadku, rýchle dodanie, tovar je veľmi čerstvý, potreboval som ho na Silvestra na párty.
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg