Keksy
1 437 výsledkov
Bestseller
Ďalšie informácie o reklame

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 14. – po 19. októbra
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie pi 9. – ut 13. októbra
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Milka Choco Sticks sušienky v mliečnej čokoláde 112 G



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,55 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 13. – pi 16. októbra
Predajca: HAPPY_GIFTERS
132,27 €/1kg

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,18 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Unicat-Candy
40,37 €/1kg

Oreo oplátkový rožok čokoládový 54g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,18 €
plus 14,90 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Unicat-Candy
40,37 €/1kg

Belvita cereálne sušienky Müsli s ovocím 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,14 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,74 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
11 333,33 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Keksy a oveľa viac
Začať šetriť
Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,00 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: SanmartiniStore
6,15 €/1kg

Hammermühle Simply Seeds sušienky brusnice150g
5,94 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
39,60 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

Alpia Čokoládové praclíky Tmavé čokoládové praclíky v čokoláde 140g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,91 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,93 €/1kg

ČOKO JABLKO - JAHODOVÁ SNACK V BELGICKEJ MLIEČNEJ ČOKOLÁDE, BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK
1,59 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
53,00 €/1kg

ČOKO JABLKO - MALINOVÁ SNACK V tmavej BELGICKEJ ČOKOLÁDE BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK
1,59 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
53,00 €/1kg

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,52 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
32,95 €/1kg

Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
5,25 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,49 €
plus 13,95 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Spielgeist
12,14 €/1kg

Bahlsen Messino pomarančová náplň v horkej čokoláde 125g
4,40 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,20 €/1kg

Mulino Bianco 8076809573252, Sušienka, kakao, Lieskový orech, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,95 €
plus 13,95 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Spielgeist
14,56 €/1kg

Esser vanilkové polmesiačiky klasické zlaté sušienky 700g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,07 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,67 €/1kg

Bob Snail Rollsy owocowe Jabłko Truskawka 100 g
6,09 €
plus 2,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: medpak_shop
60,90 €/1kg

Škoricové hviezdičky zo špaldových orechov 125g
3,13 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: taleoo
24,08 €/1kg

KOŽIŠKY S ORIEŠKAMI A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,30 g - MOGLI
2,54 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
0,08 €/1kg

neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,97 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
8,65 €/1kg

Coppenrath Spritzgenuss plnotučné mlieko s polovičnou vrstvou mliečnej čokolády 150g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,87 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,13 €/1kg

Kyslá smotana a cibuľa 100g 24St



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,10 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,00 €/1kg

Double 170g 10St



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,51 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,53 €/1kg

Baobab - prášok 190g
10,89 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 18. – po 23. novembra
Predajca: taleoo
57,32 €/1kg

Milka Choco Biscuit s čokoládou 150 g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,38 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: LAVONIO
29,20 €/1kg

Manner Zarties Slané karamelové chrumkavé oblátky s karamelom 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
4,17 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie št 8. – po 12. októbra
Predajca: LAVONIO
20,85 €/1kg

Matheo Maslové sušienky "Srdiečka" 150 g
11,95 €
-76%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,82 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
18,80 €/1kg

Bonne Maman citrónové koláčiky - jednotlivé porcie, ideálne na cesty, 125 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,14 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie st 14. – ut 20. októbra
Predajca: Pantry_Intl
49,12 €/1kg

Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,49 €
plus 13,95 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: Spielgeist
10,95 €/1kg

Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 25g balenie po 30 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
30,42 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: somnia24
39,61 €/1kg

Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
3,30 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie pi 9. – st 14. októbra
Predajca: SanmartiniStore
7,67 €/1kg

Bonomi Savoiardi / Löffelbiskuits 200 g.



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,06 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,73 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie so 10. – st 14. októbra
Predajca: Katomix
13,65 €/1kg

Schulte Marmortaler jemný lahodný mini chlieb 2000g
24,01 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,01 €/1kg

Sušienkové tyčinky Mikado v tmavej čokoláde 75g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,26 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,47 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie ut 6. – st 7. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- Nad 30 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Barilla
- Daelmans Stroopwafels
- Bahlsen
- Hellma
- Lotus Kekse
- Aktuell Vertriebs-GmbH
- Antonio Viani Importe GmbH
- Balocco
- belVita
- Biscottificio Belli S.r.l.
- Bob Snail
- BOGUTTI
- Bonne Maman
- Bonomi
- Brandt
- CARUNO
- Conrad Schulte
- Conrad Schulte GmbH & Co. KG
- Coppenrath
- Coppenrath Feingebäck
- Delacre
- Diablo
- DIET-FOOD
- Dr. Quendt
- Esser Konfekt- und Feingebäckherstellung GmbH & Co.KG
- EUROWAFEL
- Falcone
- Feiny Biscuits
- Ferrero
- Filipinos
- Galbusera
- Genuport Trade GmbH
- Gilli
- Griesson
- GULLON
- Hammermühle
- HELLMA Gastronomie-Servie
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Holle
- Hoppe
- Hoppe GmbH
- Jacobs
- Johnny Doodle
- Kambly Deutschland GmbH
- Kinder
- KRAKUSKI
- Lambertz
- Leibniz
- Linea Natura
- Loacker
- Lotus
- LOTUS BAKERIES
- Lulu
- Mader
- Maltesers
- Manner
- MARS COMPANY
- Matilde
- McVitie´s
- Mega-Paradies
- Mikado
- Mila
- Milka
- Mogli
- Mondelez
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- Mondelez Nederland B.V.
- naturkorn mühle Werz
- Nestlé
- Nestlé Nederland
- Neutral
- Nordthy
- Nutella
- nutrisslim
- Open Food
- OREO
- Organix
- ORO SAIWA
- Papadopoulos
- Patisserie Matheo
- Peijnenburg
- Pick Up
- Pocky
- Prince
- Pural
- Pure&Good
- Rosengarten Naturkost
- Sarotti
- Schär
- Schwartau Werke
- Selgros
- Sennerei Drei Zinnen
- Sommer
- Storck
- Sultana
- Top Food
- Top Food Im- und Exportges.
- Twix
- Walkers Shortbread Ltd.
- XOX Gebäck
Kategória
- Keksy
- Čokoláda
- Sladké pečivo a snack
- Bonbóny
- Iné sladkosti
- Ovocné gumené cukríky
- Žuvačky
- Čokoládové tyčinky
- Popkorn
- Pelendreky
- Pralinky
- Žuvacie bonbóny
- Sladké adventné kalendáre
- Lízanky
- Marshmallow
- Veľkonočné sladkosti
- Cukrové paličky
- Sladkosti obsahujúce alkohol
- Vianočné cukrovinky
- Müsli tyčinky
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Často vyhľadávané