Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco

5,30 €

6,62 € / 1kg

plus 15,00 € poštovné

Naše najlepšieponuky
Keksy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s príchuťou Zirtrone 200g
Coppenrath Hausgebäck Friesenblätter kokosové vločky s príchuťou Zirtrone 200g
11,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
59,93 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g
18,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Coppenrath Choco Caramel plnotučné mlieko
Coppenrath Choco Caramel plnotučné mlieko
16,36 €/1kg
4,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
10,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
12,14 €/1kg
5,25 €
-14%
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
10,95 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
7,67 €/1kg
3,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572873, Sušienka, Prírodný, 350 g, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Konzervačná látka, 486 kcal, 2036 kJ
Mulino Bianco 8076809572873, Sušienka, Prírodný, 350 g, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Konzervačná látka, 486 kcal, 2036 kJ
11,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809518581, Sušienka, Prírodný, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
Mulino Bianco 8076809518581, Sušienka, Prírodný, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
6,93 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,85 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
9,94 €/1kg
7,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572897, Sušienka, Mlieko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
Mulino Bianco 8076809572897, Sušienka, Mlieko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
8,27 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
3,39 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809573757, Sušienka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
Mulino Bianco 8076809573757, Sušienka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
12,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,24 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809571487, Sušienka, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
Mulino Bianco 8076809571487, Sušienka, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
7,43 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,60 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Balocco Cruschelle 700g, sušienka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
Balocco Cruschelle 700g, sušienka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
4,40 €/1kg
3,08 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Kringel - ovseno-citrónový bezlepkový 125g
Kringel - ovseno-citrónový bezlepkový 125g
41,20 €/1kg
5,15 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Flauti Cioccolato, 280 g, Konzervačná látka, Umelé farbivo, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), 356 kcal, 1490 kJ, 15,2 g, 44,8 g
Mulino Bianco Flauti Cioccolato, 280 g, Konzervačná látka, Umelé farbivo, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), 356 kcal, 1490 kJ, 15,2 g, 44,8 g
10,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,80 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
5,27 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Mulino Bianco Ritornelli Talianske sušienky. Sú to sušienky v dvoch farbách, ktoré kombinujú mandle a najlepšie kakao v jednej sušienke. Výrobok s čistým zložením, bez glukózového sirupu a palmového oleja. Veľké balenie 700 g.

Objem
0.7 l
Zloženie
Zloženie: pšeničná múka 52%*, cukor, slnečnicový olej, maslo, čerstvé vajcia, nasekané mandľové sušienky 3,9%* [cukor, pšeničná múka 0,7%, vaječný bielok, mandle 0,4%*, kypriace činidlo (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný), aróma], ultra pasteurizované čerstvé mlieko 3,3%, kakao 2%*, mandle 1,3%, kypriace činidlo (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný), med, soľ, aróma, emulgátor: sójový lecitín. Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2015kJ/481kcal, tuky 21g, z toho nasýtené mastné kyseliny 6,1g, sacharidy 64g, z toho cukry 27g, bielkoviny 7,2g, soľ 0,42g. Čistá hmotnosť: 700g. Krajina pôvodu: Taliansko. Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením. Spotrebujte do:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
800 g
Potravinársky podnik
Mulino Bianco
Obchodný názov
Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
8076809580601

Objem
0.7 l
Zloženie
Zloženie: pšeničná múka 52%*, cukor, slnečnicový olej, maslo, čerstvé vajcia, nasekané mandľové sušienky 3,9%* [cukor, pšeničná múka 0,7%, vaječný bielok, mandle 0,4%*, kypriace činidlo (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný), aróma], ultra pasteurizované čerstvé mlieko 3,3%, kakao 2%*, mandle 1,3%, kypriace činidlo (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný), med, soľ, aróma, emulgátor: sójový lecitín. Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 2015kJ/481kcal, tuky 21g, z toho nasýtené mastné kyseliny 6,1g, sacharidy 64g, z toho cukry 27g, bielkoviny 7,2g, soľ 0,42g. Čistá hmotnosť: 700g. Krajina pôvodu: Taliansko. Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením. Spotrebujte do:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
800 g
Potravinársky podnik
Mulino Bianco
Obchodný názov
Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
8076809580601
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572873, Sušienka, Prírodný, 350 g, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Konzervačná látka, 486 kcal, 2036 kJ
Mulino Bianco 8076809572873, Sušienka, Prírodný, 350 g, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Konzervačná látka, 486 kcal, 2036 kJ
11,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
10,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
10,95 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809518581, Sušienka, Prírodný, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
Mulino Bianco 8076809518581, Sušienka, Prírodný, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
6,93 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,85 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
9,94 €/1kg
7,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809573252, Sušienka, kakao, Lieskový orech, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
Mulino Bianco 8076809573252, Sušienka, kakao, Lieskový orech, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
14,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
7,67 €/1kg
3,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
12,14 €/1kg
5,25 €
-14%
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809573757, Sušienka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
Mulino Bianco 8076809573757, Sušienka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
12,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,24 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Chicche Cacao/Kakao 200 gr.
Mulino Bianco Chicche Cacao/Kakao 200 gr.
21,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
4,20 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572897, Sušienka, Mlieko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
Mulino Bianco 8076809572897, Sušienka, Mlieko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
8,27 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
3,39 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572828, Sušienka, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
Mulino Bianco 8076809572828, Sušienka, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
9,63 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
19,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco, slané kreckerky – výrazná chuť, chrumkavá textúra, hrubá soľ
Mulino Bianco, slané kreckerky – výrazná chuť, chrumkavá textúra, hrubá soľ
6,91 €/1kg
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 45
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop
Obrázok produktu pre Balocco Cruschelle 700g, sušienka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
Balocco Cruschelle 700g, sušienka, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
4,40 €/1kg
3,08 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Balocco Ciambelle 700g, sušienka, 493 kcal, 2068 kJ, 6,2 g, 71 g, 21 g
Balocco Ciambelle 700g, sušienka, 493 kcal, 2068 kJ, 6,2 g, 71 g, 21 g
5,71 €/1kg
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 77
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia
Obrázok produktu pre Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
14,76 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Relaxdays Panvica na palacinky z liateho hliníka 25 cm, liata panvica s nepriľnavým povrchom na palacinky, nenáročná na údržbu, extra plochá, čierna
Relaxdays Panvica na palacinky z liateho hliníka 25 cm, liata panvica s nepriľnavým povrchom na palacinky, nenáročná na údržbu, extra plochá, čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre SICÍLINSKA CITRÓNOVÁ MARMELÁDA 360 g - AGRISICILIA
SICÍLINSKA CITRÓNOVÁ MARMELÁDA 360 g - AGRISICILIA
0,02 €/1kg
6,85 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiovej kvality 500ml
KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiovej kvality 500ml
12,86 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Kilner 0025.839, 3 L, Sklo, Priehľadná, Nerezová oceľ, 127 mm, 260 mm, 300 mm
Kilner 0025.839, 3 L, Sklo, Priehľadná, Nerezová oceľ, 127 mm, 260 mm, 300 mm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
39,95 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre Fabbri - Amarena Fabbri (čerešne) - 230g
Fabbri - Amarena Fabbri (čerešne) - 230g
69,35 €/1kg
15,95 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrumkavé talianske pečivové plátky s olivovým olejom
Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrumkavé talianske pečivové plátky s olivovým olejom
10,97 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 171
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sušienky
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie
Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg
Obrázok produktu pre HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal
Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g
Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g
Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g
Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg