Mulino Bianco 8076809573252, Sušienka, kakao, Lieskový orech, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g

4,95 €

14,56 € / 1kg

Cenový hit
v celoštátnom porovnaní

plus 13,95 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – št 8. októbra
Naše najlepšieponuky
Keksy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Gadeschi Amarettini
Gadeschi Amarettini
9,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
15,65 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g
Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g
19,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hellma 60121882 Zmes sušienok Goldline
Hellma 60121882 Zmes sušienok Goldline
27,70 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
12,14 €/1kg
5,25 €
-14%
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
10,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
7,67 €/1kg
3,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
6,62 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Chicche Cacao/Kakao 200 gr.
Mulino Bianco Chicche Cacao/Kakao 200 gr.
21,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
4,20 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
10,95 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
9,94 €/1kg
7,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
14,76 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
28,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809573757, Sušienka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
Mulino Bianco 8076809573757, Sušienka, Čokoláda, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
12,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,24 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809571487, Sušienka, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
Mulino Bianco 8076809571487, Sušienka, 350 g, 452 kcal, 1897 kJ, 8,7 g, 63,3 g
7,43 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,60 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánske mandľové pečivo 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánske mandľové pečivo 250g
19,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Balocco Gocciolotti 700g, sušienka, Kúsok čokolády, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
Balocco Gocciolotti 700g, sušienka, Kúsok čokolády, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
5,71 €/1kg
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Sušienky Mulino Bianco s chrumkavým cestom, krémovou náplňou a kakaom.

Výrobca: Barilla G. e R. Fratelli
Zloženie: PŠENIČNÁ múka, cukor, slnečnicový olej, VAJEČNÁ zmes, odtučnené MLIEKO v prášku, pasterizované PLNÉ MLIEKO, kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, monokalciumtartrát), soľ, pšeničný škrob, aróma.


Upozornenie pre alergikov: Sušienky Mulino Bianco Baiocchi môžu obsahovať stopy arašidov, iných orechov, sezamu a sóje. Zvýraznené zložky môžu u alergických osôb alebo osôb s intoleranciou vyvolať reakcie.

Skladujte v chladu a suchu.

Výživové hodnoty na 100 g

Energetická hodnota: 2130 kJ / 509 kcal
Tuky: 26 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 5,0 g
Sacharidy: 58,8 g
z toho cukry: 23 g
Bielkoviny: 8,0 g
Vláknina: 4,0 g
Soľ: 0,66 g



Typ produktu:
Sušienka
Príchuť:
kakao, Lieskový orech
Kapacita:
360 g
Energetická hodnota (na 100 g):
509 kcal
Energetická hodnota (na 100 g):
2130 kJ
Obsah proteínov (na 100 g):
8 g
Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
58,8 g
Obsah cukru (na 100 g):
23 g
Obsah tuku (na 100 g):
26 g
Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
5 g
Obsah soli (na 100 g):
0,6 g
Obsah vlákniny (na 100 g):
4 g


Baiocchi krémové sušienky 260g - Mulino Bianco

Baiocchi Mulino Bianco vrecko 260g. Talianska značka číslo 1 v oblasti sušienok s krátkym pečivom v Taliansku. Pripomínajú naše značky. Sú plnené lieskovoorieškovým krémom a čokoládou.

Zloženie: Sušienky: pšeničná múka , cukor , slnečnicový olej , čerstvé vajcia , sušené odstredené mlieko , čerstvé pasterizované mlieko , kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, vínan monodraselný), soľ , pšeničný škrob , aróma . Lieskový a kakaový krém 26,5 %: cukor, rastlinné tuky a oleje (bambucký, kokosový, kakaový), lieskové orechy 6,4 % v hotovom výrobku, kakao 2,7 % v hotovom výrobku, sušené odstredené mlieko, pšeničný škrob , aróma Výživová hodnota na 100 g: Energetická hodnota: 2136 kJ/ 511 kcal; Tuk: 26 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 7,5 g; Sacharidy: 60 g, z toho cukry: 21,5 g; Vláknina: 3,3 g; Bielkoviny: 7,5 g; Soľ: 0,750 g Čistá hmotnosť: 260 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum spotreby:

Baiocchi s lieskovými orieškami a kakaovým krémom a 100% talianskymi lieskovými orieškami. Sušienky plnené lieskovými orieškami a kakaovým krémom. Baiocchi pozostávajú z dvoch voňavých sušienok s nezameniteľným tvarom, ktoré obsahujú jemnú náplň, ktorú denne pripravujeme zo 100 % talianskych lieskových orieškov a kakaa. Jednoducho ideálne na raňajky, ideálne na gurmánsku prestávku.

Zloženie:
Pšeničná múka, cukor, slnečnicový olej, čerstvé vajcia, sušené odstredené mlieko, čerstvé pasterizované mlieko, kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, vínan monodraselný), soľ, škrob, pšenica, aróma. Lieskové orechy a kakaový krém 26,5 %: Cukor, rastlinné tuky a oleje (bambucký, kokosový, kakaový), lieskové orechy 6,4 % z hotového výrobku, kakao 2,7 % z hotového výrobku, sušené odstredené mlieko, pšeničný škrob , aróma....

Informácie o alergénoch: Mulino Bianco Baiocchi môže obsahovať stopy arašidov, iných jedlých orechov, sezamu a sóje. zvýraznené zložky môžu spôsobiť reakcie u alergických osôb alebo osôb s intoleranciou.

BEZ: palmového oleja, farbív, konzervačných látok, hydrogenovaných tukov, GMO zložiek

Objem
0.26 l
Zloženie
Weizenmehl, Zucker, Sonnenblumenöl, frische Eier, Magermilchpulver, pasteurisierte Frischmilch, Backtriebmittel (hydrogenkarbonát amónny, hydrogenuhličitan sodný, monokaliumtartrat), soľ, Weizenstärke, aróma. Haselnuss- und Kakaocreme 26,5 %: Zucker, pflanzliche Fette und Öle (Shea, Kokosnuss, Kakao), Haselnüsse 6,4 % des Fertigprodukts, Kakao 2,7 % des Fertigprodukts, Magermilchpulver, Aromenstärke. Kann Spuren von Erdnüssen, anderen Schalenfrüchten, Sesam a Soja enthalten.
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
340 g
Potravinársky podnik
Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
Obchodný názov
Chlebík
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
8076809573252

Objem
0.26 l
Zloženie
Weizenmehl, Zucker, Sonnenblumenöl, frische Eier, Magermilchpulver, pasteurisierte Frischmilch, Backtriebmittel (hydrogenkarbonát amónny, hydrogenuhličitan sodný, monokaliumtartrat), soľ, Weizenstärke, aróma. Haselnuss- und Kakaocreme 26,5 %: Zucker, pflanzliche Fette und Öle (Shea, Kokosnuss, Kakao), Haselnüsse 6,4 % des Fertigprodukts, Kakao 2,7 % des Fertigprodukts, Magermilchpulver, Aromenstärke. Kann Spuren von Erdnüssen, anderen Schalenfrüchten, Sesam a Soja enthalten.
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
340 g
Potravinársky podnik
Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
Obchodný názov
Chlebík
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
8076809573252
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
Čokoládové sušienky Gocciole 500g - Pavesi
6,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
Mulino Bianco Cuor Di Mela250G C/10
12,14 €/1kg
5,25 €
-14%
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572873, Sušienka, Prírodný, 350 g, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Konzervačná látka, 486 kcal, 2036 kJ
Mulino Bianco 8076809572873, Sušienka, Prírodný, 350 g, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Konzervačná látka, 486 kcal, 2036 kJ
11,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
Mulino Bianco Canestrini con zucchero a velo/práškový cukor 200 gr.
19,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
Sušienky Nascondini s čokoládovou náplňou 330g - Mulino Bianco
7,67 €/1kg
3,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Chicche Cacao/Kakao 200 gr.
Mulino Bianco Chicche Cacao/Kakao 200 gr.
21,00 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
4,20 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
Ritornelli sušienky s príchuťou kakaa a mandlí 700g - Mulino Bianco
6,62 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,30 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
Mulino Bianco Batticuore Kekse mit Kakao und Schokolade, ohne Palmöl, geschmacksreiches Frühstück, 350 g
10,95 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
Mulino Bianco Abbraci: Sušienky s krémovou náplňou a kakaovou príchuťou
10,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco Tarallucci, Sušienka, Prírodný, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
9,94 €/1kg
7,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572828, Sušienka, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
Mulino Bianco 8076809572828, Sušienka, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
9,63 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
Coppenrath Viedenské pieskové krúžky sušienkové krúžky s drobivou striedkou 200g
15,65 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
Cestoviny Pantacce Toscane n106 500g - La Molisana
156,41 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
79,77 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g
Coppenrath jemný chlieb viedenské pieskové krúžky bez cukru 200g
16,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
Vídeňské párky 180 g | ÖKOLAND
22,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,73 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mulino Bianco 8076809572897, Sušienka, Mlieko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
Mulino Bianco 8076809572897, Sušienka, Mlieko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
8,27 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
3,39 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 10
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
15,80 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
28,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
13,46 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrumkavé talianske pečivové plátky s olivovým olejom
Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrumkavé talianske pečivové plátky s olivovým olejom
10,97 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie
Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg
Obrázok produktu pre HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg
Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
47,90 €
-6%
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
26,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g
Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Kambly Butterfly tenké maslové sušienky s mandľami 100g
Kambly Butterfly tenké maslové sušienky s mandľami 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g
Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Milka Choco Sticks sušienky v mliečnej čokoláde 112 G
Milka Choco Sticks sušienky v mliečnej čokoláde 112 G
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,55 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
132,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpia Čokoládové praclíky Tmavé čokoládové praclíky v čokoláde 140g
Alpia Čokoládové praclíky Tmavé čokoládové praclíky v čokoláde 140g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,93 €/1kg