Glico Pocky jahodová príchuť 45g
2,57 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,46 €-4%
54,67 € / 1kg
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Keksy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g59,93 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hellma 60121882 Zmes sušienok Goldline27,70 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
hanuta 3519 minis 200,0 g52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pocky tyčinky s príchuťou jahody 45 g – Glico
79,15 €/1kg
3,72 €
Predajca: Pantry_Intl

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
79,44 €/1kg
4,29 €
Predajca: Pantry_Intl

Milchschokolade 75g 24St
36,67 €/1kg
2,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Oreo chrumky máčané
22,09 €/1kg
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON Čokoládové horské sušienky classic,150g
11,07 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Open Food 4779036940326, E223, E330, E492, E500, E500i, E503, E503i, uhličitan amónny, vanilín), čokoládová poleva (cukor, slnečnica), invertný cukrový sirup (glukóza..., 509 kcal, 6,6 g, 64,09 g, 38,5 g
117,59 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Maslové sušienky Patisserie Mathéo 454g
11,61 €/1kg
5,27 €
Predajca: Katomix

Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G
76,95 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Selgros111 Wafelki Orzechowe Chrupiące 216 g
77,45 €/1kg
17,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Wafel Elitesse z kremem o smaku trzech czekolad 23 g
27,50 €/1kg
1,66 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,55 €
Predajca: Katomix

Wafelki Góralki o smaku kokosowym 45 g
310,20 €/1kg
15,51 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Krakuski ciastka Serduszka czekolada mleczna 171 g
15,06 €/1kg
2,71 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte sladkú a ovocnú chuť Glico Pocky Jahoda 43g. Tieto obľúbené japonské sušienky sú obalené jemnou jahodovou čokoládou, ktorá dodáva každému sústu osviežujúcu a lahodnú chuť. Ideálne na sladké občerstvenie medzi jedlami, ako doplnok k horúcemu nápoju alebo ako špeciálna pochúťka, o ktorú sa môžete podeliť s priateľmi a rodinou. Praktické 43g balenie je ideálne na cesty a zmestí sa do každej tašky. Vychutnajte si túto neodolateľnú kombináciu chrumkavej štruktúry a ovocnej jahodovej čokolády pri akejkoľvek príležitosti.
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- Thai Glico Company Limited Lumphini, Pathum Wan 10330 Bangkok Thailand
- Obchodný názov
- Pocky Strawberry
- Výrobca
- Pocky
- Číslo od výrobcu
- IBT-00616
- EAN kód
- 8990044000017
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 45 g
- Potravinársky podnik
- Thai Glico Company Limited Lumphini, Pathum Wan 10330 Bangkok Thailand
- Obchodný názov
- Pocky Strawberry
- Výrobca
- Pocky
- Číslo od výrobcu
- IBT-00616
- EAN kód
- 8990044000017
Hodí sa k tomu
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO

Takis Volcano 100g
65,80 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
79,44 €/1kg
4,29 €
Predajca: Pantry_Intl

Mochi Creamy Coconut Royal Family 120g
40,50 €/1kg
4,86 €
Predajca: CoffeeFriend

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ príchuť | pikantný Fish Snack
96,73 €/1kg
5,46 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,03 €
Predajca: LAVONIO

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
13,87 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milchschokolade 75g 24St
36,67 €/1kg
2,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4779036940326, E223, E330, E492, E500, E500i, E503, E503i, uhličitan amónny, vanilín), čokoládová poleva (cukor, slnečnica), invertný cukrový sirup (glukóza..., 509 kcal, 6,6 g, 64,09 g, 38,5 g
117,59 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

XOX Bravčové kože vyprážané vo vlastnom tuku 100g
25,70 €/1kg
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ryžové koláčiky Samyang s pikantnou kuracou príchuťou Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
39,14 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

GLICO Pocky Original čokoláda 45 g
75,92 €/1kg
3,72 €
Predajca: Pantry_Intl

Mulino Bianco Baiocchi – Pečivo z lístkového cesta s pistáciovou náplňou (168 g / 6 balení po 3 kusy)
16,82 €/1kg
3,70 €
Predajca: SanmartiniStore

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
101,86 €/1kg
14,26 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Pianki Haribo Herzbeben Owocowe 160 g
12,19 €/1kg
4,07 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,95 €
Predajca: Katomix

Crunchips Pečené rebierka Zemiakové lupienky s príchuťou mäsa 110g
25,55 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PAHÁNKA PEČENÁ VELKÁ 1 kg -PLANÉTA
7,06 €/1kg
7,06 €
Predajca: superbrandshop

Bauli 113559, Croissant, Marhuľa, 1714 kcal, 409 kJ, 5,8 g, 55 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Alpia čokoládové praclíky mliečne slané praclíky v čokoláde 140g
27,93 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Pizza Chips 165 g – chrumkavé zemiakové lupienky s pikantnou príchuťou pizze
31,15 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Takis Fuego, Tortilla chipsy, 100 g, Čili paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
65,80 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Pocky tyčinky s príchuťou jahody 45 g – Glico
79,15 €/1kg
3,72 €
Predajca: Pantry_Intl

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Nawarra 8er Cream Kakao
12,00 €/1kg
3,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rice Stick - Noodle like - Jalda
7,52 €/1kg
5,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,96 €
Predajca: Katomix

180g Mochi Taro / lepkavý ryžový koláč s príchuťou taro
39,44 €/1kg
7,10 €
Predajca: LAVONIO

Kracie Black-Ne Grape 23g
595,32 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Milka Choco Sticks sušienky v mliečnej čokoláde 112 G
132,27 €/1kg
14,55 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg