5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath Classic Grazer Ringe chlebové krúžky 400g7,52 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Lambertz Balena chlebík s horkou čokoládou 125g balenie 570,96 €/1kg
8,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G76,95 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g
18,93 €/1kg
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers raňajky a všetko je v cene! Minisáčik 200g
29,95 €/1kg
5,99 €
Predajca: LAVONIO

hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Knoppers® 471243-00 Knoppers® 24 ks.
38,20 €/1kg
22,92 €
Predajca: AllYouNeed

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
24,74 €
Predajca: somnia24

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
17,34 €/1kg
13,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
15,80 €/1kg
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Sensations Kakaové sušienky s čokoládovými kúskami a vanilkovou náplňou 156 G
38,00 €/1kg
6,08 €
Predajca: VISO

nutella 4160 Nutella Biscuit Kekse 304,0 g
30,30 €/1kg
12,12 €
Predajca: somnia24

Lotus Bakeries 5410126006360, Sušienka, 150 g, Kolo, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
29,20 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers batonik jogurtowy 25 g
504,00 €/1kg
15,12 €
Predajca: somnia24

GRIESSON Čokoládové horské sušienky classic,150g
11,07 €/1kg
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Knoppers jogurtové plátky s jogurtovou krémovou náplňou 8 kusov 200g
Jogurtové plátky Knoppers sú dokonalou kombináciou chrumkavej oblátky, krémovej jogurtovej náplne a jemnej kakaovej polevy. Vďaka osviežujúcej chuti sú ideálnym občerstvením medzi jedlami - či už doma, v kancelárii alebo na cestách.
Podrobné informácie o jogurtových oplátkach Knoppers
Ľahká jogurtová krémová náplň pre svieži chuťový zážitok
Chrumkavé vrstvy oplátok na dokonalé zahryznutie
Obalené kakaovou polevou pre jemnú sladkosť
Praktické balenie 8 kusov - ideálne na zdieľanie alebo do zásoby
Pre koho sú jogurtové oplátky Knoppers vhodné?
Ideálne pre každého, kto hľadá ľahšiu a sviežejšiu alternatívu klasických Knoppers. Či už ako občerstvenie počas prestávky, na cestách alebo ako malá odmena - tieto oplátkové plátky sú vždy ideálne!
Najlepšie príležitosti pre jogurtové plátky Knoppers
Osviežujúca desiata na horúce dni
Ideálne na prestávku alebo ako prísun energie medzi jedlami
Na zdieľanie s rodinou, priateľmi alebo kolegami
Kúpte si teraz jogurtové plátky Knoppers 8 kusov 200 g
Zaobstarajte si osviežujúco lahodné jogurtové plátky Knoppers a vychutnajte si ich jedinečnú chuť! Objednajte si ich teraz v supermarkete alebo online.
Knoppers - a všetko je vo vnútri!
August Storck KGWaldstrasse 27
13403 Berlin (D)
Klasika s osviežujúcim nádychom! Knoppers Joghurt je najnovšia verzia obľúbeného „raňajkového koláčika“. Medzi niekoľkými krehkými vrstvami vaflí sa nachádza jemný jogurtový krém, ktorý dopĺňajú nasekané lieskové orechy a tenká vrstva čokolády. Sladká pochúťka, ktorá vám dá chuť na viac.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký), PŠENIČNÁ MÚKA (11,8 %), STLAČENÉ MLIEKO (8,1 %), PŠENIČNÁ MÚKA (6,5 %), JOGHURTOVÝ PRÁŠOK (3,5 %), PŠENIČNÝ PRÁŠOK (2,3 %), LIESKOVÉ ORECHY (2,2 %), MASLOVÝ OLEJ (2,2 %), nízkotučné kakao, glukózový sirup, Odtučnený mliečny jogurtový prášok (0,4 %), emulgátor lecitíny (SOYA), prírodné arómy, soľ, sladký pšeničný prášok, pšeničný škrob, modifikovaný škrob, kypriaca látka hydrogenuhličitan sodný, okysľujúca látka kyselina citrónová, mleté arašidy.#MÔŽE OBSAHOVAŤ AJ MANDLE, INÉ ORECHY A VAJCIA.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 560,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 336,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 35,10 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 21,20 Sacharidy: 52,70 Sacharidy, z toho cukor: 37,80 Bielkoviny: 7,20 Soľ: 0,47
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- August Storck KGWaldstrasse 27 13403 Berlin (D)
- Obchodný názov
- Plnený oplátkový plátok (32,4 % jogurtová krémová náplň s nasekanými lieskovými orieškami, mliečna krémová náplň 30,2 %)
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 473100
- EAN kód
- 4014400933833
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký), PŠENIČNÁ MÚKA (11,8 %), STLAČENÉ MLIEKO (8,1 %), PŠENIČNÁ MÚKA (6,5 %), JOGHURTOVÝ PRÁŠOK (3,5 %), PŠENIČNÝ PRÁŠOK (2,3 %), LIESKOVÉ ORECHY (2,2 %), MASLOVÝ OLEJ (2,2 %), nízkotučné kakao, glukózový sirup, Odtučnený mliečny jogurtový prášok (0,4 %), emulgátor lecitíny (SOYA), prírodné arómy, soľ, sladký pšeničný prášok, pšeničný škrob, modifikovaný škrob, kypriaca látka hydrogenuhličitan sodný, okysľujúca látka kyselina citrónová, mleté arašidy.#MÔŽE OBSAHOVAŤ AJ MANDLE, INÉ ORECHY A VAJCIA.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 560,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 336,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 35,10 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 21,20 Sacharidy: 52,70 Sacharidy, z toho cukor: 37,80 Bielkoviny: 7,20 Soľ: 0,47
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- August Storck KGWaldstrasse 27 13403 Berlin (D)
- Obchodný názov
- Plnený oplátkový plátok (32,4 % jogurtová krémová náplň s nasekanými lieskovými orieškami, mliečna krémová náplň 30,2 %)
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 473100
- EAN kód
- 4014400933833
Hodí sa k tomu

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Knoppers® 471618 Knoppers® Nussriegel 24 St.
22,88 €/1kg
21,96 €
Predajca: AllYouNeed

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
27,73 €/1kg
3,91 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,05 €
Predajca: Katomix

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,71 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l
15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g
7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

Persil 5806369001 Persil UNIVERSAL Waschmittel 4,5 kg
2,86 €/1kg
12,85 €
Predajca: BestGlobalBrand

Kabanos klobásy so slaninou 90 g
33,00 €/1kg
2,97 €
Predajca: Katomix

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
16,85 €/1kg
29,01 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,85 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

m&ms Crispy plnené chrumkavou ryžou v cukrovej miske 36g
26,67 €/1kg
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
71,67 €/1kg
15,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánske vegánske čipsy 150g
15,07 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
49,68 €/1kg
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
54,73 €/1kg
12,04 €
Predajca: somnia24

Veľké balenie Knoppers 375g
30,75 €/1kg
11,53 €
Predajca: somnia24

STORCK Knoppers Nussriegel, Mliečna čokoláda, 200 g, Lieskový orech, 2233 kJ, 535 kcal, 31,8 g
49,80 €/1kg
9,96 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
76,72 €/1kg
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg