5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Coppenrath jemné vanilkové sušienky bez cukru 200g18,85 €/1kg
3,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
PiCK UP! 40620 PiCK UP! Sušienkové tyčinky „Choco minis“, vrecúško61,42 €/1kg
7,80 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
19,55 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Choco Mini Stars 5x37g
28,76 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mliečna čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
34,10 €/1kg
5,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
15,23 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochutiny, Ďalší, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
25,76 €/1kg
4,38 €
Predajca: LAVONIO

Double 170g 10St
26,53 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

nutella 4160 Nutella Biscuit Kekse 304,0 g
30,30 €/1kg
12,12 €
Predajca: somnia24

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g
83,52 €/1kg
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
17,34 €/1kg
13,73 €
Predajca: Unicat-Candy

Leibniz Minis Black n White maslové sušienky s bielou čokoládou 125g
23,92 €/1kg
2,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel
74,02 €/1kg
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Knoppers raňajky a všetko je v cene! Minisáčik 200g
Knoppers Minis ponúka plnú chuť Knoppers v praktickej miniatúrnej forme - ideálny na návštevy, stretnutia alebo ako malá pochúťka. Kombinácia chrumkavej oplátky, jemného mliečneho krému (30,4 %), orechového nugátového krému (29,4 %), jemného kakaa a pražených lieskových orieškov zaručuje neporovnateľný chuťový zážitok.
Detail vrecka Knoppers Minis
Chrumkavé plátky oplátok s lahodnou mliečnou a nugátovou náplňou
Praktické 200g balenie - ideálne na cesty alebo na spoločné používanie
Harmonická kombinácia sladkého, chrumkavého a krémového
Pre koho sú Knoppers Minis vhodné?
Ideálne občerstvenie pre rodiny, kolegov a priateľov, ktorí si chcú dopriať sladkú pochúťku - ideálne pre spoločné chvíle alebo ako malá odmena.
Najlepšie príležitosti pre Knoppers Minis
Na stretnutia, prestávky alebo ako malé pohostenie
Perfektné na zdieľanie s rodinou a priateľmi
Chutné občerstvenie na cesty alebo medzi jedlami
Kúpte si teraz sáčky Knoppers Minis 200 g
Zaobstarajte si obľúbenú desiatu Knoppers v praktickom vrecúškovom balení! Objednajte si ho teraz v supermarkete alebo online a vyskúšajte jeho chrumkavú krémovú chuť.
Knoppers - a je to všetko!
AUGUST STORCK KGWaldstr. 27
13403 BerlinSTORCK KG Waldstrasse 27, 13403 Berlín
Koppers Mini's - lahodná rozmanitosť v jednom balení
Objavte pestrý výber lahodných čokolád Koppers Mini's. Každá pralinka kombinuje starostlivo vybrané ingrediencie, aby vám ponúkla neporovnateľný chuťový zážitok. Či už ako sladké občerstvenie medzi jedlami alebo ako špeciálny darček - Koppers Mini's sú vždy lahodnou voľbou.
Kombinácia jemnej čokolády a rôznych náplní robí z každého sústa chvíľku potešenia. Či už ide o krémový nugát, ovocný marcipán alebo chrumkavé krekry - každý si tu nájde svoju obľúbenú príchuť. Čokolády sú balené jednotlivo, aby sa zachovala ich čerstvosť a chuť. Môžete si tak vybrať svoje obľúbené a objavovať stále nové kombinácie chutí.
Čokolády Koppers Mini sú vyrobené z vysokokvalitných surovín. Najlepšia čokoláda, rastlinné tuky, chrumkavé oriešky a ďalšie vybrané ingrediencie zaručujú prvotriednu chuť. Každá pralinka je majstrovské dielo vytvorené s láskou a starostlivosťou. Vychutnajte si rozmanitosť chutí a nechajte sa rozmaznávať pralinkami Koppers Mini's.
| Zložky | |
|---|---|
| Cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstredené mlieko* (13,1 %), pšeničná múka (12,7 %), lieskové orechy(9,2 %), PŠENIČNÁ MÚKA (7 %), MASLOVÝ OLEJ* (2,7 %), kakao, nízkotučné kakao, emulgátor lecitíny (SÓJA), PŠENIČNÝ PRÁŠOK* (0,4 %), soľ, PŠENIČNÉ ORECHY, PŠENIČNÝ škrob, prírodné arómy, kypriaca látka hydrogenuhličitan sodný, mleté Arašidy.#MôŽE OBSAHOVAŤ ALMÓNY, INÉ ORECHY A VJEKÁ**Obsahuje 10 % mlieka. | |
| Informácie o alergiách | |
| Môže obsahovať stopy: Vajcia a výrobky z vajec, mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy), orechy a výrobky z orechov, arašidy a výrobky z arašidov.arašidy a výrobky z arašidov, obilniny obsahujúce lepok a výrobky z obilnín obsahujúce lepok, sója a výrobky zo sóje, mandle a výrobky z mandlí, kešu orechy a výrobky z kešu orechov, lieskové orechy a výrobky z lieskových orechov, Pekanové orechy a výrobky z pekanových orechov, makadamové orechy a výrobky z makadamových orechov, brazílske orechy a výrobky z brazílskych orechov, pistácie a výrobky z pistácií, vlašské orechy a výrobky z vlašských orechov, pšenica a výrobky z pšenice (obilniny obsahujúce lepok) | |
| Výživové údaje na 100 g | |
| Kalorická hodnota (kcal): | hodnota (kcal): 548,00 kcal |
| Kalorická hodnota (kJ): | 2.284,00 kJ |
| Tuk: | 33,20 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 18,50 g |
| Carbohydrates: | 51,30 g |
| z toho cukor: | 34,60 g |
| Bielkoviny: | 9,20 g |
| Soľ: | 0,56 g |
Gebäck Minis 200 g/Pack.
Knoppers oplátkové sušienky Minis 471564-00 200g
- Zloženie
- Cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstredené mlieko* (13,1 %), pšeničná múka (12,7 %), lieskové oriešky (9,2 %), celozrnná pšeničná múka (7 %), maslový olej* (2,7 %), kakao, kakao so zníženým obsahom tuku, Emulgátor lecitíny (SÓJA), PŠENIČNÝ PRÁŠOK* (0,4 %), soľ, PŠENIČNÉ MLIEKO, PŠENIČNÝ škrob, prírodné arómy, kypriaca látka hydrogenuhličitan sodný, mleté arašidy. Môže obsahovať stopy MANDĽOV, OSTATNÝCH ORECHOV A VLAŠSKÝCH KÔST. *zodpovedá 10 % obsahu mlieka
- Výživové údaje
- Energia kj 2301 kj Energia kcal 551 kcal Tuky 33,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 18,6GRM Sacharidy 52,4GRM Sacharidy, z toho cukor 35,2GRM Bielkoviny 8,9GRM Soľ 0,39GRM
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Obchodný názov
- Knoppers raňajky a všetko je v cene! Minisáčik 200g
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4.7156.4
- EAN kód
- 4014400929010
- Zloženie
- Cukor, rastlinné tuky (palmový, bambucký), sušené odstredené mlieko* (13,1 %), pšeničná múka (12,7 %), lieskové oriešky (9,2 %), celozrnná pšeničná múka (7 %), maslový olej* (2,7 %), kakao, kakao so zníženým obsahom tuku, Emulgátor lecitíny (SÓJA), PŠENIČNÝ PRÁŠOK* (0,4 %), soľ, PŠENIČNÉ MLIEKO, PŠENIČNÝ škrob, prírodné arómy, kypriaca látka hydrogenuhličitan sodný, mleté arašidy. Môže obsahovať stopy MANDĽOV, OSTATNÝCH ORECHOV A VLAŠSKÝCH KÔST. *zodpovedá 10 % obsahu mlieka
- Výživové údaje
- Energia kj 2301 kj Energia kcal 551 kcal Tuky 33,2GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 18,6GRM Sacharidy 52,4GRM Sacharidy, z toho cukor 35,2GRM Bielkoviny 8,9GRM Soľ 0,39GRM
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Obchodný názov
- Knoppers raňajky a všetko je v cene! Minisáčik 200g
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4.7156.4
- EAN kód
- 4014400929010
Hodí sa k tomu

hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
10,56 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Oslavy Dávka 1,435 kg
30,47 €/1kg
43,72 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Choco&Cake 175 g, 14 ks
87,71 €/1kg
15,35 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

PiCK UP! 40630 PiCK UP! Keksriegel "Choco & Milch minis", Beutel
74,02 €/1kg
9,40 €
Predajca: AllYouNeed

SMARTIES čokoládová šošovica 12540147 24x38g
70,04 €/1kg
72,77 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,88 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
24,72 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Tempo 830339, Biela, Jednofarebné, Box, 30 kusov, 300 mm, 100 mm
18,48 €
Predajca: M_plus_L

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24

Kinder 4008400221021, 210 g, Mliečna čokoláda, 10 kusov, Glutén, 566 kcal, 2360 kJ
19,14 €/1kg
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini sušienky
45,27 €/1kg
23,36 €
Predajca: somnia24

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
49,68 €/1kg
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Deti 4008400280127 Detské čokoládové cukríky Čokoládové cukríky, BIG PACK 300 g
48,23 €/1kg
14,47 €
Predajca: somnia24

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g
20,28 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008400121321, 116 g, e500, e500ii, 632 kcal, 32,3 g, 48 g, 14,2 g
31,98 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Originálne solené zemiakové lupienky 75g
32,75 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
11,72 €
Predajca: somnia24

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Nestlé KitKat ChunKy
38,00 €/1kg
1,52 €
Predajca: Unicat-Candy
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Knoppers mini
Všetko super v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg

Bahlsen ABC Ruský chlieb Chrumkavé sušienky s čokoládou 100g
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed
190,52 €/1kg