5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Guerlain Shalimar Souffle De Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
115,31 €
1 281,22 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 325,60 €/1l
341,11 €
-8,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
332,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
BDK Parfums Bouquet de Hongrie EDP 100 ml W1 607,90 €/1l
160,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean Paul Gaultier Divine, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Meringa, Sprej1 015,30 €/1l
101,53 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Shalimar, Ženy, 90 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka
983,44 €/1l
90,78 €
-2,27 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,51 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Santal Royal, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Neroli, Škorica, Broskyňa, Ruže, Jantár, Koža, Pižmo, Oud, Santalové drevo
1 080,16 €/1l
135,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain L'Instant Magic, Woda perfumowana, 75ml
1 124,00 €/1l
86,51 €
-2,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,30 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 172,40 €/1l
58,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Guerlain Mon Guerlain Sparkling Bouquet Woda perfumowana, 100ml
1 042,60 €/1l
104,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Guerlain Mitsouko, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Jasmine,Peach (fruit),Rose, Spices, Vetiver
1 053,33 €/1l
79,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Guerlain Champs-Elysees, Woda perfumowana, 75ml
1 238,93 €/1l
92,92 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Mon, Ženy, 30 ml, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., CE, 1 kusov
1 658,67 €/1l
49,76 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Casamorati 1888 Bouquet Ideale EDP 30ml
2 677,00 €/1l
82,37 €
-2,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,31 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 110,67 €/1l
63,32 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Absolus Allegoria Santal Royal, Unisex, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Neroli, Škorica, Broskyňa, Ruže
961,52 €/1l
120,19 €
Predajca: PerfumTraders

Byredo Inflorescence parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 106,00 €/1l
155,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guerlain La Petite Robe Noire Velours, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čerešňa (ovocie), Mandarínka, Ruže, Fialový, Pačuli, Tonka
1 228,60 €/1l
61,43 €
Predajca: Denpoli-Venda

TOM FORD Jasmin Rouge, Unisex, 50 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE,...
3 405,00 €/1l
170,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
361,90 €/1l
36,19 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámska parfumovaná voda
bergamot, citrón, mandarínka
jazmín, pomarančový kvet
pižmo, vanilka, vanilka
Parfémovaná voda Shalimar Souffle De Parfum od značky Guerlain bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.
Guerlain Fragrances Shalimar Souffle de Parfum - parfumovaná voda v spreji. Kedysi dávno... pred štyristo rokmi v Indii láska nepoznala hranice. Pre svoju milovanú manželku, princeznú Mumtáz Mahal, navrhol cisár Šáhdžahán rajské záhrady Shalimar ako kulisu pre ich lásku. Neskôr postavil Tádž Mahal, zázrak, ktorý obdivuje celý svet. Tento rozprávkový príbeh inšpiroval Jacquesa Guerlaina k vytvoreniu mimoriadne zvodnej vône, prvého orientálneho parfumu na svete: Shalimar. Teraz Thierry Wasser tento legendárny parfém opäť oživil. Tento zvodný výtvor dosiahol vrchol zmyselnosti a nosí sa ako šperk. Shalimar Souffle de Parfum je šepotavý nežný dotyk. So sviežimi a ľahkými citrusovými tónmi bergamotu, citróna a mandarínky. Srdce tvorí náruč jazmínu sambac z Indie s absolútne bezkonkurenčným tónom pomarančového kvetu. Z hĺbky sa vynára nežne zmyselná kombinácia indickej a tahitskej vanilky, zatiaľ čo predimenzované biele pižmo odhaľuje návykovú a zároveň obklopujúcu tvár.
Táto špeciálna vôňa je modernou interpretáciou rafinovanej, ale čisto klasickej orientálnej vône Shalimar z roku 1925 od slávneho parfuméra Thierryho Wassera. Pikantné, kvetinové a živočíšne vône vás zahalia s parfumovanou vodou Guerlain Shalimar Soufflé de Parfum.
Parfumovaná voda Shalimar Souffle De Parfum od značky Guerlain bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 90 ml vybranej vône.
- Hmotnosť
- 0.327 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346470116665
- Číslo od výrobcu
- NEW-67420
- Hmotnosť
- 0.327 kg
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346470116665
- Číslo od výrobcu
- NEW-67420
Hodí sa k tomu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: LOGNOW

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 172,40 €/1l
58,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Cartier Baiser Volé čistý parfém pre ženy 50 ml
1 485,20 €/1l
74,26 €
Predajca: MANADA

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Versense 50 ml - Osviežujúci toaletná voda s tónmi citrusov a dreva. Květinovo-svěží vôňa, ideálna na každodenné použitie.
1 223,80 €/1l
61,19 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lolita Lempicka Green Lover toaletná voda pre mužov 50 ml
559,00 €/1l
27,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amouage Gold Woman Woda perfumowana, 100 ml
3 885,40 €/1l
388,54 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Tom Ford Electric Cherry Woda perfumowana, 30 ml
4 806,67 €/1l
144,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guerlain Shalimar, Ženy, 50 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Kosatec, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka
1 880,00 €/1l
94,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Marina de Bourbon Classique Eau De Parfum 100 ml (žena)
460,80 €/1l
46,08 €
Predajca: Denpoli-Venda

M. Micallef Ananda parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 576,50 €/1l
157,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
361,90 €/1l
36,19 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus For Her Woda perfumowana, 30 ml
3 853,00 €/1l
127,26 €
-11,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,59 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
251,43 €/1l
26,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Parfumy Yodeyma Linet 50 ml
396,00 €/1l
19,80 €
Predajca: swee

Guerlain Shalimar, Ženy, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Bergamot, Kosatec, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka
1 736,00 €/1l
54,16 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,08 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
237,20 €/1l
23,72 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,90 €
Predajca: PerfumTraders
536,25 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l