5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsúl140,38 €/1kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G23,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Activlab Creatine Tabs 300Tabs51,47 €/1kg
20,59 €
Predajca: medpak_shop

100 % Kreatínový Monohydrát (300 G)
309,83 €/1l
92,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

MAXXWIN 100% Kreatin-Monohydrat 500 g
78,54 €/1l
39,27 €
Predajca: NutraBestBG

Scitec Nutrition 100% Creatine 300 g
30,80 €/1kg
23,66 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,24 €
Predajca: Katomix

Kreatín monohydrát + taurín - 500 g, grep
42,92 €/1l
21,46 €
Predajca: NutraBestBG

Rule1 | Kreatn | 100 mikronizovanch bez prchute
100,72 €/1l
68,09 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit kreatn monohydrt Creapure
25,92 €
Predajca: NutraBestBG

Kreatín monohydrát (Creapure) 300g
89,17 €/1l
26,75 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Weider doplnky stravy 9972
0,08 €/1l
45,32 €
Predajca: shaman-vitamine

Ostrovit doplnky stravy 5902232610253
76,80 €/1l
15,36 €
Predajca: NutraBestBG

Nutriversum Kreatín monohydrát prášok
47,10 €/1l
14,13 €
Predajca: NutraBestBG

Kreatín 1000 mega (180 kapsúl)
85 580,64 €/1kg
26,53 €
Predajca: NutraBestBG

Polleo Me:First Creatine Monohydrate, 500 g
79,98 €/1kg
39,99 €
Predajca: PolleoSport

GymBeam - 100% kreatín monohydrát 250 g bez príchute
162,88 €/1l
40,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kreatn HCl 120 kapsl
211,42 €/1l
25,37 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čistý kreatín monohydrát Creapure na zvýšenie fyzického výkonu.
Kreatín monohydrát sa používa už mnoho rokov vo všetkých športoch. Vďaka viac ako 300 klinickým štúdiám, ktoré potvrdili jeho účinnosť, je jedným z najosvedčenejších doplnkov na súčasnom trhu so športovou výživou. Účinky kreatínu sa využívajú v rýchlostných disciplínach, ako je šprint, futbal, rugby, hokej, bojové umenia, ako aj v kulturistike a silových športoch. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych intervalov fyzickej záťaže vysokej intenzity - priaznivý účinok sa dosahuje pri doplnení 3 g kreatínu denne.
Kreatín je telu vlastná látka. Je prítomný v každej ľudskej bunke ako zdroj bunkovej energie ATP. V závislosti od telesnej hmotnosti a množstva svalovej hmoty predstavujú zásoby kreatínu 100 - 150 g obsiahnutých v celom tele. Z tohto množstva sa denne spotrebujú 2 - 4 g kreatínu na bežné fyzické aktivity. Polovicu tohto množstva si telo vyprodukuje samo, zvyšok musí byť telu dodaný prostredníctvom potravy. To zodpovedá približne 500 g hovädzieho mäsa alebo rýb denne, čo je z praktického hľadiska veľmi náročné, preto sa odporúča suplementácia kreatínu.
Pokiaľ ide o výrobcov kreatínu, žiadna iná značka nekombinuje pri svojej výrobe všetky tri piliere kvality: starostlivý výber surovín, patentovanú vysokoúčinnú technológiu a presnú chemickú analýzu ako Creapure. Ak na etikete nie je uvedený názov značky Creapure, nejde o čistý kreatín. Creapure Creatine je jednoducho dokonalý kreatín. Existuje mnoho značiek, ktoré ponúkajú rôzne typy kreatínu a všetky tvrdia, že sú najlepšie. Ak však máte možnosť vybrať si medzi málo testovaným alebo neschváleným produktom a produktom, ktorý bol bezpochyby preukázaný ako najúčinnejší a zároveň najbezpečnejší na svete, čo myslíte, ktorý si vyberiete? Výber je logický a jednoduchý. Najmä ak na prvé miesto kladiete bezpečnosť.
Creapure Creatine bol mnohokrát testovaný a neboli zistené absolútne žiadne toxické vedľajšie účinky. Všetky štúdie vykonané na Creapure Creatine boli vykonané v súlade s medzinárodne platnými smernicami (FDA a EÚ) za podmienok SLP (Good Laboratory Practice). Keďže ostatní výrobcovia kreatínu používajú rôzne výrobné postupy, majú rôzne profily čistoty, ale iba Creapure Creatine spĺňa tieto vysoké požiadavky na kvalitu.
Creapure je prémiová, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu zaručujúca maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu účinnosť!
Creapure Creatine je ideálny pre širokú škálu športových disciplín. Na trhu je dnes k dispozícii široká škála foriem kreatínu, ale rozhodujúce je, ktoré produkty sú klinicky overené a bezpečné.
Čím sa Creapure Creatine líši od konkurencie?
Napriek množstvu kreatínových foriem a výrobcov na trhu je Creapure jediným kreatínom na svete, ktorý je dôsledne testovaný na prítomnosť nežiaducich nečistôt (kreatinín, dikyandiamid, dihydrotriazín, tiomočovina). Nemecký výrobca AlzChem zaručuje najvyššiu kvalitu.
- Z
- inovatívne technologické produkty overené klinickými štúdiami vyššia úžitková hodnota v porovnaní s konkurenciou vyrobené zo 100 % obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
- O
- plniaca fáza: užite 3 g (cca 2/3 5 ml odmerky) Creapure Creatine a rozmiešajte v 500 ml vody, ovocnú šťavu užívajte 4× denne počas 5 dní udržiavacia fáza: užite 3 g Creapure Creatine a rozmiešajte v 500 ml vody, ovocnú šťavu užívajte 1×
Tabuľka výživy:
| . |
|---|
| Výrobca na obale neuvádza výživové hodnoty výrobku. |
- Z
- 100% Creapure Creatine Monohydrate
- Výrobca
- Reflex Nutrition
- Hmotnosť
- 301 g
- Objem
- 301 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- Pozrite si obal
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Obchodný názov
- Kreatín monohydrát Creapure
- EAN kód
- 5033579000084
- Číslo od výrobcu
- NUT00/1096830000
- Výrobca
- Reflex Nutrition
- Hmotnosť
- 301 g
- Objem
- 301 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- Pozrite si obal
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Obchodný názov
- Kreatín monohydrát Creapure
- EAN kód
- 5033579000084
- Číslo od výrobcu
- NUT00/1096830000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Reflex Nutrition Creapure Creatine 500 g / Kreatn monohydrt / Najistej patentovan Creapure kreatn monohydrt
134,44 €/1l
67,22 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 24 palcov - čierno-zelený
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lieskov orech / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s vysokou biologickou hodnotou obohaten o zmes trviacich enzmov
113,28 €/1kg
257,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

Vôňa do sauny od Rento 400ml - Vôňa: Arktické bobule
22,17 €/1kg
8,87 €
Predajca: Chlorito

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
287,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kreatín (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budovanie svalov I Budovanie hmoty I Nárast sily I Vysoká biologická dostupnosť I Najvyššie štandardy kvality
100,11 €/1l
28,03 €
Predajca: NutraBestBG

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - modrý - dve ručné brzdy
276,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, biele,
550,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsúl
19,99 €
Predajca: PolleoSport
140,38 €/1kg

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
18,51 €
Predajca: PEAK
37,02 €/1kg

Kreatín monohydrát | 120 žuvačiek | vysoká dávka 5000 MG | príchuť čučoriedka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
69,42 €/1l

Activlab Creatine Tabs 300Tabs



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,59 €
Predajca: medpak_shop
51,47 €/1kg

Crea Shot 2.0 predtréningovka s kreatínom a beta-alanínom príchuť pomaranč Activlab



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,07 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
33,80 €/1kg

Activlab Creavita 300 g kreatín monohydrát taurín vitamín B - citrónová limetka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,69 €
Predajca: Activlab_Official_Store
55,63 €/1kg

Creative Monohydrát Kolový, 500 g
19,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store
32,77 €/1l

ACTIVLAB kreatín monohydrát kreatín prášok, bez príchute, 300 g
20,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Predajca: Activlab_Official_Store
59,93 €/1kg

Olimp Nutrition Creatine Mega Caps, Športový nápoj, Koncentrát, Tabletky, 1 kusov, 359 kcal, 1501 kJ



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
32,69 €
Predajca: medpak_shop
326,90 €/1kg

Karnitín - 100 kapsúl I aminokyselina I energia - metabolizmus tukov I diéta I chudnutie I spaľovač tukov I redukcia tuku
19,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,51 €
Predajca: PEAK
185,10 €/1l

Kreatín monohydrát 120 tabliet s obsahom 3000 mg čistého kreatínu na dávku. Kreatín monohydrát pre svalovú hmotu a energetický boost. Kreatín pred a po tréningu.
18,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA

Kreatínový prášok Super, 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
27,38 €/1l

Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlhá trvanlivosť do roku 2027!



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
22,82 €/1l

Kreatínový prášok Super, citrón, 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
27,38 €/1kg

ActivLab Pharma Crea Gummies citrón - limetka, 60 gélov
14,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
29,80 €/1l

Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,49 €
Predajca: medpak_shop

Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
12,93 €
Predajca: PEAK
58,77 €/1l

Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok Čierna ríbezľa, 500 g
24,76 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
39,80 €/1l

Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok neutrálny, 500 g
24,87 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,69 €
Predajca: Activlab_Official_Store
39,38 €/1l

Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok s príchuťou pomaranča, 500 g
24,89 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
39,80 €/1l